58376
Játékmagyarítások fóruma

Magyarítás és magyarosítás különbsége
(https://hu.wikipedia.org/wiki/Magyarosítás)

Ebben a topikban NEM az M.I./Gépi segítéses fordításokkal foglalkozunk.
Ne reklámozd, ne szúrd be hírként, ne emlegesd, ne is kelts feszültséget ezzel a témával!
Köszönjük.

Magyaritasok.hu | HunosítókTeam | Lostprophet | PS Hack Fórum | Unreal Engine 4 Tutorial (Kena) by .:i2k:.
  • laszlodomokos
    #54247
    Köszönöm!
  • laszlodomokos
    #54248
    Köszönöm, próbálkoztam!
  • laszlodomokos
    #54249
    Köszönöm a választ, fórumokon én is ezt olvastam.
  • blackroy
    #54250
    Írtam FB-on!
  • laszlodomokos
    #54251
    Köszönöm! Lassan összeraktam, hogy ki kicsoda.
  • Baker1
    #54252
    Sziasztok! Sajnálattal kell bejelentenem, hogy a sorsolás elmarad. A 2 hónap alatt mindösszesen 136 feliratkozó jelentkezett a nyereményjátékra. Itt egymás között a fórumban szeretném kikérni a véleményeteket: szerintetek mi lehetett az oka? Írták itt is, hogy nagyon jó marketing. Ezek szerint mégsem annyira. Csak egy feliratkozás gombra kellett volna kattintani és annyi. Vagy a nyereményekkel volt a baj? Túl olcsó játékok és mindenki megveszi őket? Vagy megerőltető egy Feliratkozás gombra kattintani manapság (se kérdésekre nem kellett válaszolni, sem emelt díjas SMS-t küldeni, sem FB-n tetszikelni és megosztani)? Azért vagyok kíváncsi rá, mert a jövőben akkor nem rendezek ilyeneket, mert tök felesleges. Köszi a véleményeteket!
  • grebber
    #54253
    Dehogy veszi meg mindenki, közel sem.
    Én poénból írtam a sorsolásra hogy jók a cuccokat leszünk több ezren. Ezt nem gondoltam volna ,hogy ennyire kevesen lesznek rájuk :(

    Ha már megvannak véve a játékok akkor sorsold ki a meglévő között. Bár a te pénzed te döntésed. Amúgy ez ennyire nagy baj hogy nincs meg a 200? Tudtommal a yt ott még nem fizet, akkor meg miért fontos az a szám?

    Ez volt az a nyereményjáték

    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.12.16. 08:08:11
  • RicoKwothe #54254
    Az ok egyszerű:kurva kevesen tudták. Én speciel most sem tudom miről van szó, így tuti, hogy sokan mások sem.
    Egy nyereményjátékot híresztelni a nyereményre ácsingózók részéről meg érdekes dolog, mivel minél többen vannak, annál inkább csökken a győzelem esélye.
  • Baker1
    #54255
    Rico: ki volt téve az oldalra is, FB-n is, illetve ide is. Jó, de akkor ennyi erővel lottózni sem kéne, mert minél többen lottóznak, annál kisebb az esélye annak, hogy nyer az ember, nem?

    Grebber: A 200-at csak úgy kigondoltam, bíztam benne, hogy az országból sikerül összeszedni 200 feliratkozót. :D Tévedni emberi dolog.
  • Zeller01
    #54256
    Így, hogy itt 1 hozzászólásban volt meghirdetve, nekem is elkerülte a figyelmem. Szerintem sokan lehetünk így ezzel. Mondjuk a magyaritasok.hu-n kint lenne vagy itt úgy megoldani, hogy első hozzászólás legyen mindig, tuti lett volna feliratkozó. Ha, látom én is rányomok arra gombra :D Szóval él még a lehetőség? :D
  • Baker1
    #54257
    Szia! Sajna már nem. Azért köszi!
  • TBTPumpa
    #54258
    Frissítettük a Shadow of the Tomb Raider magyarítását!
    Az aktuális új verzió immáron teljes mértékben kompatibilis a Definitive Edition változattal.

    Letölthető innét
  • TBTPumpa
    #54259
    Evin jóvoltából érkezik az Uncharted 4 magyarítása (PS4):
  • grebber
    #54260
    Kár, hogy a ms és a sony nem engedi a moddolást :(
    De jó volna pedig. Rájuk kellene írni, hogy a hazai fanbase megcsinálta tegyék be a digitális verzióba. Legalább megtudnánk milyen kamu dumával hajtanának el

    Remélem egyszer lesz rá emulátor :)
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.12.16. 14:47:50
  • IMYke2.0.0.0
    #54261
    #thumbsup
  • HJ
    #54262
    Őszintén szólva én se tudtam erről. Pedig teljesen korrekt kis játéknak indult eredetileg! Nagy kár, hogy nem lett belőle semmi. Az meg csak egy mellékszál, hogy annak idején finoman szólva nem voltam túl jó véleménnyel Bakerről, de el kell ismernem, hogy az utóbbi időkben nagyon pozitív irányba változott meg és ez jó dolog.
  • FartingSquirrel
    #54263
    Mondjuk leginkább semmilyennel. :D
  • robogo81 #54264
    Soha se értettem hogy miért nincsen offline módban módolási lehetőség,a nyelvi fájlok,vagy egyes textúrák vagy bármi,amit a konzol eltud futtatni(csak egy mappa a külső adat hordozón pl.:Ps4\mods\"játék id(cusa_xxxx") .A sony kiadhatna hozzá egy saját programot,amivel lehetne a módokat készíteni,hozzáadni vagy módosítani. esetleg a sony saját store-jából/ba lehetne a saját módokat feltölteni/letölteni.
    Egy év mulva jön a ps4 utódja,és még ennek a konzolnak a módolása is eléggé le van maradva,vagy keresel egy régi verzióju szoftveres gépet,vagy elfogadod hogy ennyi.

    Az Uncharched 1-4 része megvan ps4-re,van hozzá honosítás,de nem tudom használni,mert a sony nem akar rugalmasabb lenni,főleg ennyi évvel a gép kiadása után.
    Örülök hogy ennyi energiát fordítanak egy ps játék magyarítására, de elég sok személy kimarad ezeknek a fordítások használatából.
    Utoljára szerkesztette: robogo81, 2019.12.17. 17:56:29
  • grebber
    #54265
    Részben érthető. Könnyebben lehetne hozzáférni a ps4hez így jobb és komolyabb törés is érkezhetne mint amilyen most van.
    Mondjuk a MS ONE-ja nem tudom mit tudhat védelem terén ,de még hírbe se volt soha törés róla..
  • Anonymusxx
    #54266
    Jó lenne az Uncharched -hez szövegkönyv, vagy ilyesmi, mert pl én majd a psnow-on akarnám játszani, úgy meg nem lehet használni a magyarítást.

    De gondolom elég nagy meló lenne megcsinálni...
  • grebber
    #54267
    Corrosion - Cold Winter Waiting [Enhanced Edition]

    Fogalmam sincs milyen engine (point and click játék)

    1 db data.dcp fájl van ami 613MB-os. Ilyennel találkozott már valaki? Lehet valamivel szerkeszteni?
  • RicoKwothe #54268
    Wintermute engine
    És az unpakke-nek boldogulnia kéne vele.
  • grebber
    #54269
    Valami modult kér hozzá. Olyat meg nem igen találok az oldalon

    Listában ott van minden de mégsem engedi a programban kiválasztani a modult,mert ott továbbra sem jelenik meg..érdekes
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.12.18. 10:38:54
  • grebber
    #54270
    Ez meg csak úgy beszúrom ide

    Tainted Grail

  • RicoKwothe #54271
    Ha a modulra rákattintasz (upkk_dcp1.dll) le tudod tölteni.
  • grebber
    #54272
    Le van szedve ott is a mappában de a progi nem látja üres a modul mező
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.12.19. 15:28:40
  • cikasz
    #54273
    Nagyon durva leárazás van az Epic-nél így 25 eur lenne az AC Odyssey Gold. Tudom, hogy ördögtől való ilyet kérdezni, de szerintetek mikorra lehet meg hozzá a Magyarítás? Mert ha legalább még egy év akkor várok jövő karácsonyig :)
  • grebber
    #54274
    Nem tudom mennyire szeretitek az fps játékokat (magyarítani)

    Gyakorlatilag ez egy FEAR klón:

    Trepang 2

  • NiGhTM4R3
    #54275
    nekem 35 eurót ír, vége az akciónak?
  • Twist3r
    #54276
    Rakd a kosárba ott aktiválódik a kupon.
  • Twist3r
    #54277
    Na meg is szüntették a facebookos oldalt, a magyarítás készítői jól árván hagyták akkor a munkájukat, úgy néz ki sajnos ez sem lesz hozzáigazítva a legújjabb patchez. Gondolom sok új szöveg jött a patchel a játékba és nincs kedvük vele dolgozni. Akkor ez így ennyi volt. Kár érte.
    Utoljára szerkesztette: Twist3r, 2019.12.20. 00:01:13
  • FartingSquirrel
    #54278
    #54277
    Nem hagyták árván, csak van egy-két technikai akadály, amit le kell küzdeni. Hozzá lesz igazítva az 1.07-es verzióhoz.
  • blackroy
    #54279
    Ráírtam a fordító csapatra. hogy várható-e a magyarítás frissítése az 1.07 verzióhoz
    Megnyugtattak, hogy hamarosan elérhető lesz.

    De most, hogy megszünt (nem elérhető) a FB oldaluk, saját kezembe vettem a dolgot és kb 10 perc alatt hozzáigazítottam a magyarítást az 1.07-es játékfrissítés lokalizációs fájljához.

    Nem akarom az ő munkájukat publikálni, mert biztos sokat dolgoztak rajta, de a FB oldalamon privátban szivesen segítek bárkinek (akár nekik is) az 1.07-es magyarításban, amíg nem frissül le a munkájuk.

    https://www.facebook.com/Blackroy74/
    Utoljára szerkesztette: blackroy, 2019.12.20. 11:02:30
  • FartingSquirrel
    #54280
    Az idézőjelek is megvannak? Kipróbáltad élesben?
  • blackroy
    #54281
    Ki lett próbálva "élesben" és megvannak az idézőjelek is.

    Van még kérdés/kétség?


    Utoljára szerkesztette: blackroy, 2019.12.20. 19:38:48
  • Twist3r
    #54282
    Óriási vagy! Hatalmas köszönet, ha mégsem lesz belőle semmi akkor én szívesen használnám a te verziódat.
  • St3vEn
    #54283
    A Vampyr fordítása elkészül teljesen? Már egy éve béta van kb. és azóta semmi hír :\
  • totyak
    #54284
    Üdv!

    Control című játékhoz készül esetleg magyarítás, tud róla valaki? Köszönöm
  • nulladik
    #54285
    A Star Wars Jedi: Fallen Order magyarítása 90% -os készültségi állapotban van a magyarítások.hu szerint.
    Le a kalappal, fénysebesség.
  • St3vEn
    #54286
    Rákerestem de fent sincs még