3422
Bukott Killer/Morder CD-iro
  • Frank99
    #108
    Nem.
    Azt mondtam, hogy tobb emebrtol rendeltem ures cd-t, olcson hirdetett programokat email-en keresztul. Hogy kitol mit, nem tudom.
    Csak nehany forumon szidtam, de mosz mar tudom, hogy korrekt és nagyon ügyes volt!
    Egyébként érdemes témaába vágó összes cikket végig olvasni az http://www.euroastra.hu -n. Ugyanis tegnap volt a pécsi 91-ek tárgyalása, és nagyon úgy néz ki, hogy felmentések lesznek. NÉZZÉTEK MEG! Letölthető adatok, aláírt igazolások lesznek cégektől, folyamatosan töltik majd fel a tárgyalás fontos (nekünk is) információit. Ugyanitt már indul a mi Piszkos 133-unk cikksorozata is.
  • Breki33
    #107
    errol a jogszabalyvaltozasrol lehetne bovebben?
    te akkor nem valottal ra?
  • Frank99
    #106
    Ui.
    mivel nem mese az, hogy a rendorsegi csoport (alosztaly) figyeli a nyilvanos forumokat, chat-eket, nepszeru lev. listakat, ezentul mar meggondolando, hogy ki mit irkal!
    Ezuton kerek nyilvanos bocsanatot Killertol, mert o rolunk semmit nem orizgetett. Tehat nem o volt igazan a hibas, hanem mi, akik ismeretlenul, olcson, csak a a bizalmi elvet alapjan vassrolgattunk ures cd-t, jatekleirast, demo es idokorlatos, shareware stb. proggykat. Meg egyszer bocsi, Killer!
  • Frank99
    #105
    Hetfo, elso nap, Hodmezovasarhely!
    Hello!
    650 km-el hatam mogott most ertem haza. Hodmezovasarhelyen nem 91-en, hanem 133-an vagyunk.
    Nagyon normalis volt a kihallgato rendor.
    12 db cd-bol 3-at vissza adtak, 9-on pedig 730.000 Ft ertekben volt csocso, sajnos egy Autodesk 3d studio max-el egyutt. (ami 650.000,-Ft)
    Miutan latta, hogy eleg felkeszult vagyok a temaban) :-))) elbeszelgettunk.
    Morder/Killer nevu cd-iros baratunkat Gyorbol figyeltek, hogy Interneten CD-t arul. Ekkor egy hajnalban lakasan lecsaptak ra, de egy ures, wincsi nelkuli gepen kivul SEMMIT SEM talaltak nala. Baratunkat 3 napra becsuktak, hogy ne tudjon masokkal beszelni. Akkor a torkosborz rendorok elballagtak a postara, es ott kikertek egy idore visszamenoleg, hogy baratunk kitol kapott penzt. Az en nevemre szolo 8 db feladoveveny masolat is az aktak kozott volt. EZ MAR ELEG BIZONYITEK VOLT AZ EUROPABA KESZULO Mo rendoreinek, hogy az osszes cimen 2 napon belul hazkutatast tartsanak. Igy lettunk Killer-er egyutt 133-an. A Piszkos 133. A szakertoi jegyzokonyv elkepeszto vastag, tobb szaz oldal, rakerdeztem hogy mennyi volt, a rendor szerint 2 millio Ft. Azt mondta, hogy Killerre nem tudnak (sajnos) raverni semmit, mivel nem talaltak nala sem irot se semmi mast. Ugy erzem hogy a 133 emberbol aki ravall, az lesz csak a bizonyitek. Ezert hivtak be bennunket, hogy aki esetleg megijed (vagy vadalku stb.) az majd ravval. A srac szerint meg az en 9 db cd-m az egyik legkevesebb, volt aki csak jatekleirast vasarolt, volt aki ures cd-t. En ragaszkodtam a 1,5 evvel ezelotti tanuvallomasomhoz, emlekeztettem oket az 1999 szept.-e jogszabalyvaltozashoz, valamint arra, hogy nekem az utolso postai veny-masolatom 1999. tavaszi.
    Velemenyem szerint, mivel a Brigandi Bandin nem tudnak leverni semmit, aki ravall, azert seggbe rugjak, aki meg vall, arra majd raverik a szerzoi jogsertest. JO LENNE ENNEK AZ UGYNEK NAGYOBB SZELET CSAPNI!.
    Ket diplomam van, csaladom, viszonylag jo egziszetenciam , egyszeruen felhaborito, hogy nehany posta feladoveveny masolat alapjan hazkutatnak, elkoboznak, lefenykepeznek, ujjlenyomatot vesznek, bekerulok a nyilvantartasba. Az csekely vigasz, hogy esetleg majd torolnek, he nem emelnek vadat. A rendor szerint allitolag mindenki ellen vadhalasztas lesz (es majd tenuk leszunk) de majd ha kezembe lesz, akkor elhiszem.
    Kerdesem: elhetek-e valami viszont keresettel akkor, ha ejtik a vadat? Mennyire perelhetek, es kit????

    Frank99
  • kutyafa2
    #101
    Laalee s tobbi outsider !
    egesz biztos nem poenkodnal, ha erintve lennel az ugyben... De hogy, tisztan lassal, ill. ertsed, temeszetesen nem a hozzaszolas datumara, hanem arra a datumra gondoltam, hogy ki , mikor , mely napra van BEIDEZVE, ill. ha majd beszamol rola, akkor mely napon is volt KIHALLGATVA ! Ertve vagyok ? :))
  • Laalee
    #100
    nehez megnezni a fejlecben a datumot.. :)
  • kutyafa2
    #99
    Nagyon szepen kerek mindenkit, hogy ezentul ne csak napokat irjatok, hogy pl. hetfo,kedd...stb, hanem KONKRET DATUMOKAT is, mert csak igy kovethetoek a fejlemenyek naprol-napra !

    bb!
    minek a roviditese a PMH ?
  • Breki33
    #97
    TOlna megyebol nem megy valaki?
  • Breki33
    #96
    enis kaptam csutortokre :(
    ilyen szemetseget hogy gyanusitottak lettunk
    mar azt se tudom mit kaptam ettol a hulyetol.....

    es meg az utikoltseget sem fizetik :(

    aki volt mar irja meg mi volt
  • kutyafa2
    #92
    Hi !

    2001.07.09-re en is be vagyok idezve, mint GYANUSITOTT ! B+ Killer... A beledbol fonom meg a sirba ereszto koteledet !

    Emberek ! Aki, mar volt, az tegye kozze ( legyen szives :) ) a tapasztalatait a koz erdekeben !
  • Frank99
    #91
    Kutyában, lóban, rendőrben bízni nem szabad!
    Mindenki csak okosan.
    Asszem én megyek előbb, hétfőn!
  • Frank99
    #85
    ui.
    au euroastran mar foglalkoznak a temaval.
    nekem koszonhetoen :-)
  • Frank99
    #84
    Hétfőn én is megyek H.mezővásárhelyre. Remélem találkozunk Tamás barátunnkal. Asszem kitépem a szívét. Ha azért lettem 1,5 év alatt tanúból gyanúsított 9 db cd miatt, mint a mit Lacika említett, akkor tényleg szétverem. Most magyünk azé 4-en, hátha látom szegényt. A jó édes... Mondjuk nem csodálom, hogy énekel, mert a rendőr akivel beszéltem, elmondta, hogy 650 oldalas jegyzőkönyv szerint 50 millio Ft az általa okozott kár. És a kis buzi őrizgette a csekkeket, mert a rendőröknél van az enyémek közül úgy 7-8 db.