15993
11074353081353622639.jpg
  • involver
    #493
    Az kiraly!
    Nemtudom viszont milyen nev lenne jo...!
    Szerinted?
  • CaviaR
    #492
    Mi legyen az oldal neve?
    Az oldal tetejére csináltam egy montage-t, és rá is írnám az oldal nevét. Tengerpart, drágakocsi stb: gazdagságot próbál sugározni magából, tehát vmilyen hangulathoz illő, igényes név kéne. :)
  • involver
    #491
    ok

    Regisztracio help: azoknak akik meg soha nem probaltak..
    Search engine: a masik penzkeresesi modszer ami 100% hogy fizet
    Ha sok latogato lesz talan egy gy.i.k. hogy ne keljen mindig ugyanarra valaszolni a forumban
    asszem ennyi
    köszi
  • xoxo009
    #490
    ox
  • CaviaR
    #489
    Nah akkor megvannak a tervek a honlaphoz. Pontosabban a design és a szerkezeti felépítés.
    Hétvégén megrajzolom, és megírom a html-t...

    Milyen menüpontok legyenek ezeken kívűl?
    -Fórum
    -Leírások: gondoltam lesz egy részleg ahol részletesen kivesézünk egy-egy oldalt fizetnek-e, hogy működik, megbízható-e stb. Képekkel és véleményekkel.
    -Ajánló vagy linkek: többi oldalhoz referralos linkek
  • xoxo009
    #488
    most komolyan!!
  • CaviaR
    #487
    Van-e lóvé? Az nem kifejezés. Involverrel úszunk a pénzben. Alig látom a pénztől a monitort.
    Bocs egy hétig nem leszek mert leutazom Korzikára a villámba kicsit dőzsölni. Viszek egy táska zsét mert lusta vagyok berakni bankba. Huh szar az élet.
    http://www.no-minimum.com/
  • xoxo009
    #486
    rám is számithatok!!!!regisztrálok alátok ha van lóvé!!!!
  • antijedi
    #485
    mindig ugy adják elő mert a piramis játék hirneve nem túl jó :P
  • involver
    #484
    NOCS-rol eddig nem halottam olyat hogy fizetett volna..!
    De szolj ha kapsz toluk penzt!
  • CaviaR
    #483
    Ezt valaki próbálta már? El lehet lenni vele unalmas órákban. Gyertek-gyertek regisztráljatok alám! :)

    NOCS.com
  • CaviaR
    #482
    Jah opsz ez nekem új volt. :) Igaz, úgy reklámozták mintha ők találták volna fel. :P :)
  • antijedi
    #481
    jó csak ugy számolgatod itt hogy kamu mintha valami ujdonság lenne amikor már millio éve létezik ez az átverési forma és nem véletlen tiltják a normálisabb helyeken :)
  • CaviaR
    #480
    Sok sikert? Háth ha én másnak nem ajánlom, mert megállípítottam h kamu akkor értelemszerűen nem fogom kipróbálni.
    Pff no komment.
  • antijedi
    #479
    ezt ugy hivják hogy piramis játék amugy..., és elméletben mo-n pl tiltott, azért mert átverés, de azért sok sikert... :P
  • involver
    #478
    Viszont van olyan randomizer ami elvileg mukodok(mondjuk en meg nem probaltam)! Hasonlo a lenyege de ott csak 2$ kell befizetned es minden alad regisztaroljert kapsz egyet meg random egy $ okat (vki olyan utan aki a te reflinked kapja)!
  • CaviaR
    #477
    Na van egy másik ilyen játék is.
    http://www.goldenpeers.com/

    A lényege az, hogy ha belépsz fizetned kell 4+1$-t.
    Minden egyes alád regisztrálóért kapsz 4$-t, és minden alájuk regisztrólóért is kapsz fejenként 4$-t.

    Ha kicsit belegondolunk ez a cégnek is és a felhasználóknak is megéri, mivel először befizetsz 5$, és a második reg után már nyereséged van belőle.
    A cégnek azért éri meg, mert 5$-t fizetsz nekik, és az alád regisztrálók is fizetnek 5$-t, amiből te kapsz 4-et és 1 a cégé.

    Viszont ha jobban belegondolunk, akkor ez nekik nem éri meg több szinten, mivel ha mondjuk 3 szintű már a dolog, akkor egy regért a fölötte levő 2 regnek kéne fizetniük össz 8$-t, az 5$-os bevételért.

    Szal vagy kamu, vagy kamu. :) Ne dőljetek be nekik sztem...
  • involver
    #476
    Marmint ezt: Ha vki alad regisztral az alattam is van!
    ugy ertettem ha te alattam vagy!
  • involver
    #475
    Amugy meg kösz mindenkinek aki alamregizett!
    Meg alam fog...!
  • involver
    #474
    Persze Caviar en is arra gondoltam hogy valamiert!
    Nincs olyan oldal ahol ne lenne olyan ceg ami nem fizet meg gagyi modszerek vannak meg stb.!
    Lehetne egy normalisat csinalni!
    Ha vki alad regisztral az alattam is van!
  • CaviaR
    #473
    Próba cseresznye.
    No-Minimum.com
  • CaviaR
    #472
    Nah tessék beregisztráltam alád..

    Én tudok honlapot szerkezteni, és meg is csinálnám az oldalt.
    De ugyebár valamit valamiért... :)
  • involver
    #471
    A k&h bank-nal mert ott nem szamitanak fol illeteket es persze forintra!
  • [HUN]PAStheLoD
    #470
    ha minden jól megy : PÉNZ .. amúgy szvsz semmi ..
  • Serpa
    #469
    jövő héten nekikezdek ...

    kiváncsi vagyok mi lesz belőle ...
  • CaviaR
    #468
    Hol váltottad be a csekket és mit kaptál?
  • involver
    #467
    Tud valamelyikotok honlapot szerkeszteni?
  • involver
    #466
    Az e-gold honlapjan create an account!
    Tovabbi segitseg:Itt
  • involver
    #465
    Nem kapnak erte semmi plusz penzt de pl azert mert mar nagyon sok cegbe csalodtak es ha a te reklamod egy olyan oldalra vezeti oket amelyik cegrol minden forum azt irja hogy fizet stb. ok is kiprobaljak!
  • involver
    #464
    E-Gold
  • Serpa
    #463
    ezek az emberek, miért iratkoznának fel alám ?
    ők is kapnak vmit ?
  • involver
    #462
    De ha nagyobb penzt akarsz muszaly olyan cegekhez is feliratkozni amik nem fizetnek ki csak reklamozasra koldheted a penzed mert azokkal a cegekkel tudsz magad ala regisztralt embereket szerezni, egyedul nagyon nehez penzt keresni!
  • Serpa
    #461
    hol kezdjek hozzá az egészhez ?
  • involver
    #460
    Kaptam mar penzt!
    Mondom ha mar megkapod a cegtol az elektronikus bankszámládra akkor mar biztos hogy megkapod csekken is!A köztes szolgaltato kb. 15-30 nap alatt kuldi a csekket!
  • CaviaR
    #459
    Nah viccen kívül kaptál már kézhez pénzt tőlük? Most nem arra gondolok, h ide utaltak, oda küldtek, ezt igérték, azt mondták, egy hónap múlva lesz stb.

    Jött vagy nem?
  • involver
    #458
    Aki kozvetlenul alatad van az a keresetenek a 10 szazalekat aki az alatt van az 7 aztan 5,2 es 1%
  • CaviaR
    #457
    Szólj ha megérkezett a csekk.
  • Serpa
    #456
    azok mennyit hoznak a "konyhára" ?
  • involver
    #455
    alad regisztralt ember
  • Serpa
    #454
    referalo ?