15976
11074353081353622639.jpg
  • involver
    webespenz?
  • CaviaR
    Webpénz? (zsebpénz)
    Gondolkodj a néven, mert ezt rádbízom. Tiéd a szöveg enyém a grafika és a html... :)
  • CoolStuff
    már töröltem, pedig 50dolcsim volt!:(
  • involver
    az earningset meg hagyd meg jo lesz reklamra ami a ptr-ben nagyon fontos...!
    Tudsz vele alad regisztralt embereket szerezni meg search enginet reklamozni ami azert fizet ha keresnek a search portalodon!
  • CoolStuff
    Még így is nehéz!:D
    Köszi...már megvan!
  • involver
    http://involver.uw.hu/e-gold.bmp
  • CoolStuff
    Hú, ezt kurva nehéz kitölteni...
    Nem is értem!
    De a te ábrádat sem:(
  • involver
    A payment account az meg az e-goldos szamod!
  • involver
    Meg nem mindegyik de kulfoldi forumokon olvastan roluk hogy mindegyik fizet!
    Hat azt amelyik elektronikus banknal vagy regisztalva!
    En az E-gold.com-ot ajanlom mert innen koztes szolgaltatokkal konnyen lelehet kerni csekken vagy bankszamlara utalni!
  • CoolStuff
    És fizettek idáig neked?
    A no-minimumon a Payment informations-nál mit kell bejelöni?
    paypal, vagy mi?
    a payment account az mi?
  • involver
    Mindegyiknel amit az oldalon talalsz( en csinaltam a honlapot, reklam celjabol amcsiknak!)
    Lehet fikazni!:)
    En köszönöm ha alam regelsz!
  • involver
    Olyan nincs ami rogton bankszamlara fizet!
    De konnyen meglehet oldani: atutaltatod a netes bankszamladra szamladra(pl. e-gold)! es onan icegold-al atlehet utaltatni a bankszamladra!
  • CoolStuff
    Köszönöm!
    Te hol vagy regisztrálva, hogy alád regelhessek?:)
  • involver
    Nem vagom nagyon az angolt csak nagyabol megertem..!
    No-minimum egesz jo de ne varj 40dolcsit harom nap alatt egy olyan cegtol se ami fizet!
    Szerintem nem kell 18 nak lenni ugyis atutaljak!
    Ha erdekelnek oldalak amik fizetnek:http://involver.uw.hu/
    De majd nemsokara kesz lesz a magyar honlap is amit Caviarral fogunk csinanlni es lesz reszletes leiras is!
  • CoolStuff
    Nekem olyan kéne, ami számlára nyomja a zsetont!:)
    Az a legtutibb sztem!
  • xoxo009
    tudsz olyan oldalt ami tuti fizet CASH-t???
  • xoxo009
    magyar web nincs??
  • xoxo009
    te ennyire vágod az angolt??
  • CoolStuff
    ték
  • CoolStuff
    feltétlen 18 kell legyek?
  • CoolStuff
    Akkor ajánlj egy olyat, ami átutalja bankszámlára a zsét plz... csekkes is jó, csak tejeljen!
    A no-minimum jó?
  • involver
    Earnings2all= redeem for ads oldal azaz csak reklamra tudod kolteni a penzed..!Arra viszont egesz jo..!
    De ezt benne is van a Member Agreement-be:"By signing up and earning cash in earnings2all you agree that you may never been paid becouse this is only redeem for ads website. In our service earnings you can redeem for ads; or click payout button (but payout is only supporting our website so if you request payout then cash come to us and you'll have nothing, you will not receive cash) - I think it's clear if not please don't join and don't earn cash."
  • CoolStuff
    Én itt próbálkozom:

3 napja nyomatom és 40 dolcsim van...

Elég, ha csekket kérek lakcímre, vagy kell mást is megadni?
  • involver
    netes meg internetes mar van ugyhogy szerintem a webespénz legyen vagy a vilaghalon-t kene valahogy belerakni de en nemtom hogy lehetne...!:)
    Ok kezdem!
    Jovo7en kesz lesz ha ugy jo!?
  • CaviaR
    Szerintem benne kéne lennie, hogy pénzkeresés, meghogy a neten/interneten/on-line/weben/világhálón hasonló.
    Nem ártana ha rövid lenne, legyen benne magyar szó is, és lényegre törő legyen.

Ebből összehozhatnánk vmi nevet.
    Ja, és elkezdheted a szövegeket megírni! ;)
  • involver
    Az kiraly!
    Nemtudom viszont milyen nev lenne jo...!
    Szerinted?
  • CaviaR
    Mi legyen az oldal neve?
    Az oldal tetejére csináltam egy montage-t, és rá is írnám az oldal nevét. Tengerpart, drágakocsi stb: gazdagságot próbál sugározni magából, tehát vmilyen hangulathoz illő, igényes név kéne. :)
  • involver
    ok

Regisztracio help: azoknak akik meg soha nem probaltak..
    Search engine: a masik penzkeresesi modszer ami 100% hogy fizet
    Ha sok latogato lesz talan egy gy.i.k. hogy ne keljen mindig ugyanarra valaszolni a forumban
    asszem ennyi
    köszi
  • xoxo009
    ox
  • CaviaR
    Nah akkor megvannak a tervek a honlaphoz. Pontosabban a design és a szerkezeti felépítés.
    Hétvégén megrajzolom, és megírom a html-t...

Milyen menüpontok legyenek ezeken kívűl?
    -Fórum
    -Leírások: gondoltam lesz egy részleg ahol részletesen kivesézünk egy-egy oldalt fizetnek-e, hogy működik, megbízható-e stb. Képekkel és véleményekkel.
    -Ajánló vagy linkek: többi oldalhoz referralos linkek
  • xoxo009
    most komolyan!!
  • CaviaR
    Van-e lóvé? Az nem kifejezés. Involverrel úszunk a pénzben. Alig látom a pénztől a monitort.
    Bocs egy hétig nem leszek mert leutazom Korzikára a villámba kicsit dőzsölni. Viszek egy táska zsét mert lusta vagyok berakni bankba. Huh szar az élet.
    http://www.no-minimum.com/
  • xoxo009
    rám is számithatok!!!!regisztrálok alátok ha van lóvé!!!!
  • antijedi
    mindig ugy adják elő mert a piramis játék hirneve nem túl jó :P
  • involver
    NOCS-rol eddig nem halottam olyat hogy fizetett volna..!
    De szolj ha kapsz toluk penzt!
  • CaviaR
    Ezt valaki próbálta már? El lehet lenni vele unalmas órákban. Gyertek-gyertek regisztráljatok alám! :)

NOCS.com
  • CaviaR
    Jah opsz ez nekem új volt. :) Igaz, úgy reklámozták mintha ők találták volna fel. :P :)
  • antijedi
    jó csak ugy számolgatod itt hogy kamu mintha valami ujdonság lenne amikor már millio éve létezik ez az átverési forma és nem véletlen tiltják a normálisabb helyeken :)
  • CaviaR
    Sok sikert? Háth ha én másnak nem ajánlom, mert megállípítottam h kamu akkor értelemszerűen nem fogom kipróbálni.
    Pff no komment.
  • antijedi
    ezt ugy hivják hogy piramis játék amugy..., és elméletben mo-n pl tiltott, azért mert átverés, de azért sok sikert... :P