15993
11074353081353622639.jpg
  • orkenyid
    #533
    ja írjatok a fórumba :)
  • orkenyid
    #532
    Nézzétek meg, nagyon jól lehet vele keresni (ajándékokra vagy csekkre lehet a keresett pénzt beváltani). Bővebb leírás: priz.uw.hu .
  • CaviaR
    #531
    almighty: Volna kedved beszállni egy honlap szerkeztésébe? A designt megcsináltam, csak leírások kellenek. Ha van tapasztalatod mondjuk az Ourpaidmail-nél, írj róla egy Leírást. Cserébe én kirakom az oldalra az elkészült jellemzést a te referralos linkeddel. Az oldal látogatói pedig alád fognak regisztrálni. Nemsokára mutatok egy olyan leírást, amihez hasonlót várok.

    Egy mintakép az oldalról: http://www.tar.hu/caviar/minta.gif

    Gondold át...
  • CaviaR
    #530
    üzi ment!
  • involver
    #529
    Caviar kész a szöveg!
  • involver
    #528
    Ourpaidmail szerinted a legjobb almighty?
    Az most az egyik legnagyobb scam ceg!
  • almighty
    #527
    Köszi az észrevételt, fixelve. Kicsit tényleg rossz volt a kontraszt :) Remélem így már tetszik :)
  • xoxo009
    #526
    hello jo az oldal de ha azt akarod hogy elbirjam olvasni csinálj valamit a háttérszinnel mert kiég a szemem!!
  • almighty
    #525
    Sziasztok! Új no-minimum cég indul szeptember 28.-án, ami azért is ígéretes, mert biztosan van tőkéjük, tehát fizetni is fognak :) Ha érdekel, akkor a részleteket sok más mellett megtalálod itt!
  • involver
    #524
    Jo en is arra gondoltam!
    Boccs de eddig nemtudtam megirni mert nem volt idom es szombatig meg valoszinu nem is lesz de vasarnapra kesz leszek vele!
    Oke?
  • CaviaR
    #523
    Topic UP

    http://www.no-minimum.com/
  • CaviaR
    #522
    A fórum pedig legyen sg alapú! Áttekinthető, egyszerű és látványos.
  • CaviaR
    #521
    jó a webespenz.szolgáltató.hu!
  • involver
    #520
    Az jo!Ok
    De en a http-s cimre gondoltam a webespenz-t!
    Vagy te oda mit akarsz?
  • CaviaR
    #519
    arra gondoltam nem kell ilyen cím, mert fölösleges.
    Egyszerűen ez, (vagy hasonló) lesz az oldal neve: "Útmutató az internetes pénzkereséshez"

    Ha jobbak leszünk, és sok ajánlónk lesz, lehet "A pénzkeresés központja" cím is...
  • involver
    #518
    webespenz?
  • CaviaR
    #517
    Webpénz? (zsebpénz)
    Gondolkodj a néven, mert ezt rádbízom. Tiéd a szöveg enyém a grafika és a html... :)
  • CoolStuff
    #516
    már töröltem, pedig 50dolcsim volt!:(
  • involver
    #515
    az earningset meg hagyd meg jo lesz reklamra ami a ptr-ben nagyon fontos...!
    Tudsz vele alad regisztralt embereket szerezni meg search enginet reklamozni ami azert fizet ha keresnek a search portalodon!
  • CoolStuff
    #514
    Még így is nehéz!:D
    Köszi...már megvan!
  • involver
    #513
    http://involver.uw.hu/e-gold.bmp
  • CoolStuff
    #512
    Hú, ezt kurva nehéz kitölteni...
    Nem is értem!
    De a te ábrádat sem:(
  • involver
    #511
    A payment account az meg az e-goldos szamod!
  • involver
    #510
    Meg nem mindegyik de kulfoldi forumokon olvastan roluk hogy mindegyik fizet!
    Hat azt amelyik elektronikus banknal vagy regisztalva!
    En az E-gold.com-ot ajanlom mert innen koztes szolgaltatokkal konnyen lelehet kerni csekken vagy bankszamlara utalni!
  • CoolStuff
    #509
    És fizettek idáig neked?
    A no-minimumon a Payment informations-nál mit kell bejelöni?
    paypal, vagy mi?
    a payment account az mi?
  • involver
    #508
    Mindegyiknel amit az oldalon talalsz( en csinaltam a honlapot, reklam celjabol amcsiknak!)
    Lehet fikazni!:)
    En köszönöm ha alam regelsz!
  • involver
    #507
    Olyan nincs ami rogton bankszamlara fizet!
    De konnyen meglehet oldani: atutaltatod a netes bankszamladra szamladra(pl. e-gold)! es onan icegold-al atlehet utaltatni a bankszamladra!
  • CoolStuff
    #506
    Köszönöm!
    Te hol vagy regisztrálva, hogy alád regelhessek?:)
  • involver
    #505
    Nem vagom nagyon az angolt csak nagyabol megertem..!
    No-minimum egesz jo de ne varj 40dolcsit harom nap alatt egy olyan cegtol se ami fizet!
    Szerintem nem kell 18 nak lenni ugyis atutaljak!
    Ha erdekelnek oldalak amik fizetnek:http://involver.uw.hu/
    De majd nemsokara kesz lesz a magyar honlap is amit Caviarral fogunk csinanlni es lesz reszletes leiras is!
  • CoolStuff
    #504
    Nekem olyan kéne, ami számlára nyomja a zsetont!:)
    Az a legtutibb sztem!
  • xoxo009
    #503
    tudsz olyan oldalt ami tuti fizet CASH-t???
  • xoxo009
    #502
    magyar web nincs??
  • xoxo009
    #501
    te ennyire vágod az angolt??
  • CoolStuff
    #500
    ték
  • CoolStuff
    #499
    feltétlen 18 kell legyek?
  • CoolStuff
    #498
    Akkor ajánlj egy olyat, ami átutalja bankszámlára a zsét plz... csekkes is jó, csak tejeljen!
    A no-minimum jó?
  • involver
    #497
    Earnings2all= redeem for ads oldal azaz csak reklamra tudod kolteni a penzed..!Arra viszont egesz jo..!
    De ezt benne is van a Member Agreement-be:"By signing up and earning cash in earnings2all you agree that you may never been paid becouse this is only redeem for ads website. In our service earnings you can redeem for ads; or click payout button (but payout is only supporting our website so if you request payout then cash come to us and you'll have nothing, you will not receive cash) - I think it's clear if not please don't join and don't earn cash."
  • CoolStuff
    #496
    Én itt próbálkozom:

    3 napja nyomatom és 40 dolcsim van...

    Elég, ha csekket kérek lakcímre, vagy kell mást is megadni?
  • involver
    #495
    netes meg internetes mar van ugyhogy szerintem a webespénz legyen vagy a vilaghalon-t kene valahogy belerakni de en nemtom hogy lehetne...!:)
    Ok kezdem!
    Jovo7en kesz lesz ha ugy jo!?
  • CaviaR
    #494
    Szerintem benne kéne lennie, hogy pénzkeresés, meghogy a neten/interneten/on-line/weben/világhálón hasonló.
    Nem ártana ha rövid lenne, legyen benne magyar szó is, és lényegre törő legyen.

    Ebből összehozhatnánk vmi nevet.
    Ja, és elkezdheted a szövegeket megírni! ;)