15993
11074353081353622639.jpg
  • almighty
    #573
    Sziasztok! Aki megijedt volna a no-minimum.com újra beindult, csak kis gondjuk volt az e-mail küldő script-tel. A Quickerclickers.com pedig tovább ontja a leveleket :)
  • fapapi
    #572
    Tudjatokmit ha nem is keresel rajt egy fillert sem kapsz olyan leveleket amiknek a cimei esetleg meg hsznosak is lehetnek
  • fapapi
    #571
    Remelem megy ez a dolog es belevagok van boven ennyi szabadidom
  • Vlala #570
    Sry nem Neked szólt.
    Nem kellene mindig mindent magadra venned :-)
  • almighty
    #569
    Sziasztok! Találtam egy jó céget! No-minimumos, 3 nap alatt kerestem 1 centet, amit 1 napon belül ki is fizettek. Bizonyíték a honlapomon, regisztráció itt!
  • almighty
    #568
    Caviar! Tetszik a honlap! :) Leírások készülnek, ha készen lesznek, elküldöm őket.
    Más: kicsit frissült az oldalam: cégek tematikák szerint, kifizetési(!) bizonylat stb... Részletek
  • CaviaR
    #567
  • CaviaR
    #566
    Kész az oldal!

    http://webespenz.uw.hu
    Akinek van leírása, elküldheti a [email protected] -ra, saját referral linkkel!
  • orkenyid
    #565
    kösz átrakta!
    még van a stormofcashnál is pénzem de azt már 3 napja utalják át!
  • involver
    #564
    A transfer earnings az csak a no-minimumon belüli atutalas!
    A Current Earnings aljan van egy olyan hogy payout vagy hasonló es arra kell katintani!
  • orkenyid
    #563
    tényleg neked már fizetett a no-minimum? nekem van 0.4$ és ha rámegyek a transfer earnings-ra (egold) akkor kiirja hogy unknown error
  • CaviaR
    #562
    Nah topic up!

    Készülgetnek a leírások srácok? :) Hétközben nagyon elfoglalt voltam és leszek is, de most hétvégén majd belehúzok és összedobom az oldalt. :)

    Addig is... http://www.no-minimum.com/
  • antijedi
    #561
    ezt hivják kifogásnak a lsutaságra :PPPP de szvsz ez itt nagyon offtopic :)
  • Hellhammer
    #560
    No azt azért nem :)

    Egyébként nem tudna több értelmes munkát adni, max olyanokat, hogy rakjak rendet az iartok között, leltározzak le minden hülyeséget meg hasonlók. Erre azért nincs szükségem, meg amúgy sem igazán produktív munka.
  • antijedi
    #559
    meny be a fönöködhöz és verd az asztalt hogy márpedig te még több munkát akarsz emrt unatkozol :)
  • Hellhammer
    #558
    Há mer csak :)

    Magyar vagyok, de nem tehetek arról, hogy olyan helyen dolgozom ahol csak a tökömet vakargatom és szarrá unom magam, nem fejlődök semmit szakmailag, és nemis élvezem, emellett olyan helyen lakom, ahol ha felmondok akkor 1% az esélye, hogy másik normális munkát találjak magamnak.
    Szal bonylult :P
  • antijedi
    #557
    mert miért ne? :) ti is maygarok vagytok vagy tévedek? :) (a esetlegesen forumot olvasó román vendégmunkásoktól előre is elnézést kérek... :P)
  • Hellhammer
    #556
    Akkor miért basztatod itt a népet? :)
  • antijedi
    #555
    ki mondta hogy az egyéneké? ezért mondtam hogy magyarországon... :)
  • Hellhammer
    #554
    Hát meglehet :) Ez nem az egyének hibája szerintem, hanem társadalmi probléma. Teljes szemléletváltás kell, amíg nem lesz addig nem lesz "aranyvilág" sem...
  • antijedi
    #553
    az lehet de akkor mo-n még 10%-t se éri el ez... :P
  • Hellhammer
    #552
    A fejlettebb nyugati gazdaságban is csak a munkaidejük 60%-át töltik tényleges produktív munkavégzéssel az emberek. Szal nem olyan nagy bűn ez :)
  • antijedi
    #551
    munkahelyen nem dolgozni kéne? bár ez magyarországon nem divat... :P
  • almighty
    #550
    Mindenki eldöntheti, hogy belevág-e vagy nem. Ingyenes, tehát úgymond vesztenivaló sincs. Talán megismételném: többségben vannak, akik unatkoznak a munkahelyükön, és nem főállásban akar foglalkozni ezzel.
  • Hellhammer
    #549
    Van munkám és dolgozom.

    Nem kellene mindig általánosítani :(
  • Vlala #548
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    ez kb. olyan, mint az "Itt a piros, hol a piros"-ban a kibic, aki mindig nyer. Reklámnak van ott, hogy a szemlélő a sok lóvé láttán kedvet kapjon a játékra.

    Nem szólok bele, reménykedj, ha akarsz, csak nehogy pofáraesés legyen a vége.
    Végül is egyszerűbb, mint munkát kweresni és dolgozni...
  • CaviaR
    #547
    Még nincs feltöltve netre. Mintaképet tudok mutatni, h milyen a design...
    http://www.tar.hu/caviar/minta.gif

  • Hellhammer
    #546
    Mi is a honlap címe?
  • CaviaR
    #545
    Ide küldheted, ha készen van valami!
    [email protected]
  • CaviaR
    #544
    Így van!

    És pontosan ezért csinálunk egy nagyobb honlapot a témával kapcsolatban, h az az is lássa h melyik cég fizet és melyik nem, aki eddig még nem próbálta.

    És egy fontos dolog! Ha írjátok az leírást, ne ajánljátok direktbe, és ne is ellenezzétek. Elég h fizetnek-e vagy sem...
  • orkenyid
    #543
    pl nézd meg a prizee-t. magyarországon már nagyon sok embernek fizettek. Keress rá! Van egy rakat bescannelt csekk, ajándék, stb... Nem igaz hogy mind csak csalás.Próbáld inkább ki nem vesztesz semmit!
  • Hellhammer
    #542
    2Magyarország tele van betöltetlen állásokkal és rátermett, de bűn lusta szakemberekkel."

    Ezzel azért erősen vitába lehetne szállni...

    Amúgy én is elkezdtem 3-4 céggel szórakázni, azt a napi 45 percet rászánom, úgysincs jobb dolgom :) Aztán mejd meglátom, hogy fizetnek-e, de ha nem is fizetnek azért nem fogok a Dunának menni, egy próbát megér :)
  • almighty
    #541
    Az internet tele van olyan céggel, amik nem fizetnek, de akadnak rendesek is! Kétlem hogy beépített emberek tartanának életben olyan fórumokat, ahol a kifizetéseket írják (nem magyar). A másik, hogy már én is kaptam kifizetést, ha nem is olyan sokat. Az aki unatkozik a munkahelyén, mert egész nap a monitor előtt kell ülnie, annak mi veszteni valója van?
    Az hogy neked nem jött össze, az még nem jelenti azt, hogy nem működik. Ahhoz hogy kitapasztald, melyik cég jó és melyik rossz, nem napok, hanem hónapok kellenek, és (sajnos) lesz egy pár kudarc is.
  • Vlala #540
    Na nehogy azt higgye már valaki, hogy ilyen tényleg létezik is... pont tegnap volt szó a Kék Fényben a nigériai csalásokról.
    Kihangsúlyoznám, hogy
    AZ INTERNET SENKINEK NEM FOG FIZETNI!
    Volt az a lottós oldal is, ahol egyszer négyesem volt. B.tak kifizetni, elmentem a címre, felhívtam az oldalon lévő telszámot, bombáztam őket e-mailoekkel, semmi. Egy építési telek volt, a telefon meg süket.
    Nem kelllene a tündérmesék helyett inkább rendes munkát végezni? Magyarország tele van betöltetlen állásokkal és rátermett, de bűn lusta szakemberekkel. Mindenki nem dolgozhat az informatikában, valakinek a lapát nyelét is meg kell ragadnia.
  • almighty
    #539
    A készülődök a leírásokkal, aztán majd max szelektáltok, meg javasoltok javításokat, ha kell. De egy e-mail cím jól jönne Caviar! :) Ugyebár nem akarom post-olni a fórumba :)
  • CaviaR
    #538
    Na amíg nincs kész a mintaleírás, mondok pár szempontot. Én pl a Nocs!-ot csinálom meg, amiben benne lesz először, h
    - mennyi a minimum kifizetés
    - e-gold ra megy-e, illetve csekket küldenek-e
    - eddig mennyi pénzt tudtam vele keresni és mennyi idő alatt (átlag)
    - mikre érdemes és kevésbé érdemes figyelni (pl hogyan ne szerezzünk levonást, stb)
    - jó oldalai + rossz oldalai

    A hitelesség és az átláthatóság kedvéért, kisebb képeket is csinálhatsz, mi mit jelent. (menüpontok és tartalmaik)

    !! Mellékeld a referral linkedet, így kaphatsz referralokat rajtunk keresztül!!
    ----------
    Mindenki!
    Ez alapján bárki beküldhet leírást, cserébe kirakjuk a referral linkel együtt!
  • almighty
    #537
    Involver!
    Köszi a "szemfelnyitást", utánanéztem külföldi fórumokon és tényleg igazad van. Tanultam az esetből... Sajnos mégegy cég, akinek nincs háttere.
  • almighty
    #536
    Caviar!
    Az ötlet jó, az oldal is pöpec a kép alapján, és még írni is lenne kedvem :) A többit priviben megírtam.
  • legensy
    #535
    Aki tud otthon végezhető VALÓS munkát feleségemnek ajánlani, kérem írjon e-mailt.
    (Avon meg hasonlók nem!Előre kifizetendő csomagok a munkához sem kellenek.)
    Bedolgozás, szerelés, pl.kinder figura festés és ilyenek érdekelnék.
    Előre is köszi.
  • orkenyid
    #534
    Regisztráció itt (vagy a honlapomon): Regisztráció