15976
11074353081353622639.jpg
  • SaubyBoy
    1000cents-1000dollars.com wrote in Term section:
    Payments are made in 10 monthly installments* over a period no greater than one year. Payments will begin within 30 days or a reasonable time after. (* insallments vary increasing each month).

Caviar: ezt csak részletekben kapod meg vagymi?

• SaubyBoy
    Tudok egy céget aminek reálisan nem rossz tarifája van. Napi 8 db 5 centeset küld kb.
    105 dolcsim van náluk és 9 hónapja foglalkozom velük, de sajnos még nem fizettek. 50 a minimum és már kikértem a cuccost fél éve
    Szóval nem csak az a fontos, hogy mennyit fizet, hanem hogy gyorsan-e:)

Caviar: 5 napja csinálod még csak? Nehogymá:)lolka:)Nagyon kíváncsi vagyok fizetnek-e:)

• Tetsuo
    Bullshit! :)
  • CaviaR
    Nah mára elég, nincs kedvem kattintgatni. :D

Lapzárta:

szacsi: oks, arra megy ki az egész!
  • Kit--Kat
    mióta csinálod ezt
  • CaviaR
    Én sem hittem soha, és addig nem is fogok, míg a kezembe nem kapom a pénzt. Addig mondhat bárki bármit.. :) Egy próbát megér, és megteszek mindent, h tudjam a választ. ;)
  • szacsi
    majd írd le,hogy mi lett a vége....
  • Kit--Kat
    ha ez működne szerintem minden lógós piás ezt csinálná
  • ÁjjLe BoBBi
    hmm...most ezek a netes szarságok komolyra beválnak?
    én sosem hittem bennük...
  • CaviaR
    Hmm érdekes. Na erre kiváncsi vagyok. :) Most hétfőn regisztráltam (11-én) az 1000cents-1000dollars-hoz. Azóta küldték szépen az 1000 centes leveleket 300 másodperces látogatási idővel. Valamivel több mint 70 db ilyen érkezett a 4 nap alatt, és én szorgosan kattintgattam rájuk, és a PaidClickekre, és összegyűlt 782$.

1000$ a minimum kifizetés, és e-goldra megy. Még van 28 db 10$-os levelem, amiket még meg sem látogattam, de igyexem. Ha elértem a limitet, írom is a kiemelt ajánlót. :) (Bár igencsak meglepődnék, ha kifizetnének ennyi pénzt, de próba cseresznye... :D )

Ha vkit érdekel, regisztráljon (akár alám is): http://1000cents-1000dollars.com/
  • CaviaR
    Örülök, hogy tetszik. :)
    És külön köszi, hogy kiteszed az oldalt!

almighty: most küldhetsz leírást, ha van új!
  • SaubyBoy
    Megörtént. Köszi az infókat. Többit priviben. Küldök mailt. Thx meg1x.
  • almighty
    Az e-goldot nem kell aktiválni, vagy lehet hogy kell, de ahhoz nem kell átutalás. Ez csak az Omnipaynél kell, akik a csekk elküldését intézik. Részletek itt az Omnipay menüpont alatt, vagy ha gubanc van, akkor az [email protected] címen. No minimumhoz beregisztrálhatsz alám, ha ide kattintasz!
  • Vlala #585
    Az internetes pénzkeresés legegyszerűbb formája: el kell menni informatikusnak :-) Ha nincs sok baj, leülsz a net elé egy kis SG, egy kis mail... és kapod a havi fixet, ami olyan 80-100 rugó. Keres valaki ennél többet neten?
  • SaubyBoy
    Ja mégegy kérdés? Mivel még nem ismerem ezt a nominimumot, vki alá bereglhetnék:(
  • SaubyBoy
    Hi all!

Látom beindult a bolt:)
    Caviar! Tényleg klafa az oldalad! Meg a bannerod is! Meg az autó is:)
    Felrakom a honlapomra okés?
    almighty: tudnál segíteni, hogy aktiváljam az e-goldos aksimat, mert nem tudom pontosan, hogy kell. Utalj át 1 centet, aztan visszaküldöm:)

Már ilyen kis pénzt is utalnak mifene? Nincs átutalási illeték vagymi?

Keressetek rá a nevemre a freeweben aztán ott van 1 fórum is, de nem akarom itt reklámozni az oldalamat, mert nem ez a fő téma, hanem mozi. Thx ! Hali!
  • almighty
    Hollári!
    No-minimum.com-on ma reggel 10 pontos mail-t küldek, ami a pontkonverziótól függően olyan 3-6 centet ér majd :) Jól beindultak...
  • almighty
    Kis kiegészítés:
    A délelőtt említett cég pre-launchban van, ami azt jelenti, hogy 1000 tagig nem küldenek fizetett e-mail-t, tehát csak a PTC-ből jött össze az alább említett összeg. Jelenleg 496-an vagyunk, úgyhogy érdemes regisztrálni, mert ilyenkor még nagyon könnyű referralokat szerzeni hirdetéssel (pl. olyan cégeknél, akik nem fizetnek, de reklámozásra használhatod a pénzed).
  • almighty
    Honlapomon ismét topick up, találtam mégegy no-minimumos céget, ahol 5 nap alatt (hétvégével együtt) kerestem 2 és fél centet, a holnapon ottvan 2 centről a kifizetési bizonylat. 10 szintes referral rendszere van, nem rossz :) Regisztráció
  • CaviaR
    Megcsináltam csak szar uw leállt. Se ftp, se semmi, nem müxik.
  • CaviaR
    almighty: Kirakom a quickert nemsokára!

Van egycég ami egész jól hangzik! 1000$ a kifizetési limit. :D Elég furcsán hangzik, de lassanként összejöhet a lé. Tegnap regisztráltam, mára pedig küldtek 36 db 10$-os levelet. Hamarosan képet is csinálok, és kirakom az oldalra. 100 db ilyen levél, és összegyűlik a lé...

Akit érdekel:
    1000cents-1000dollars.com
  • DarkHorSe
    namivan millerek?
  • almighty
    Oldal frissült, ezenkívül találtam egy nagyon jó céget: Stormofcash , amint sikerült elérnem a kifizetési határt, és meg is jött az E-Goldomra, azon nyomban közzéteszem a csekket is.
  • CaviaR
    Elég jól beindult a Mo-Minimum.Com! Minden nap kapok már legalább 2 új levelet.
  • CaviaR
    Topic up

• almighty
    Sziasztok! Aki megijedt volna a no-minimum.com újra beindult, csak kis gondjuk volt az e-mail küldő script-tel. A Quickerclickers.com pedig tovább ontja a leveleket :)
  • fapapi
    Tudjatokmit ha nem is keresel rajt egy fillert sem kapsz olyan leveleket amiknek a cimei esetleg meg hsznosak is lehetnek
  • fapapi
    Remelem megy ez a dolog es belevagok van boven ennyi szabadidom
  • Vlala #570
    Sry nem Neked szólt.
    Nem kellene mindig mindent magadra venned :-)
  • almighty
    Sziasztok! Találtam egy jó céget! No-minimumos, 3 nap alatt kerestem 1 centet, amit 1 napon belül ki is fizettek. Bizonyíték a honlapomon, regisztráció itt!
  • almighty
    Caviar! Tetszik a honlap! :) Leírások készülnek, ha készen lesznek, elküldöm őket.
    Más: kicsit frissült az oldalam: cégek tematikák szerint, kifizetési(!) bizonylat stb... Részletek
  • CaviaR
  • CaviaR
    Kész az oldal!

http://webespenz.uw.hu
    Akinek van leírása, elküldheti a [email protected] -ra, saját referral linkkel!
  • orkenyid
    kösz átrakta!
    még van a stormofcashnál is pénzem de azt már 3 napja utalják át!
  • involver
    A transfer earnings az csak a no-minimumon belüli atutalas!
    A Current Earnings aljan van egy olyan hogy payout vagy hasonló es arra kell katintani!
  • orkenyid
    tényleg neked már fizetett a no-minimum? nekem van 0.4$ és ha rámegyek a transfer earnings-ra (egold) akkor kiirja hogy unknown error
  • CaviaR
    Nah topic up!

Készülgetnek a leírások srácok? :) Hétközben nagyon elfoglalt voltam és leszek is, de most hétvégén majd belehúzok és összedobom az oldalt. :)

Addig is... http://www.no-minimum.com/
  • antijedi
    ezt hivják kifogásnak a lsutaságra :PPPP de szvsz ez itt nagyon offtopic :)
  • Hellhammer
    No azt azért nem :)

Egyébként nem tudna több értelmes munkát adni, max olyanokat, hogy rakjak rendet az iartok között, leltározzak le minden hülyeséget meg hasonlók. Erre azért nincs szükségem, meg amúgy sem igazán produktív munka.
  • antijedi
    meny be a fönöködhöz és verd az asztalt hogy márpedig te még több munkát akarsz emrt unatkozol :)