15993
11074353081353622639.jpg
  • SaubyBoy
    #613
    hát nagyon drukkolok neked, hogy kifizessék, de írtam alább, hogy a szabályzatukban azt írják - ha jól értettem - , hogy csak részletekben fizetik ki és ez az időtartam nem nagyobb egy évnél. Gondolom havonta utalnának 100 dolcsit, de az sem lenne rossz...
  • SaubyBoy
    #612
    topikelmelés

    na mi a pálya? mikor fizetnek?
  • mukika
    #611
    whoha!!! na én még azért megvárom, hogy megérkezik e e-goldra... :)
  • CaviaR
    #610
    Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését, itt a link:
    1000cents-1000dollars.com

    coolfire: Üdvözöllek, és sok szerencsét a pénzkereséshez!
  • CaviaR
    #609
    Helyzetjelentés. :)

    Eddig minden úgy történt, ahogy mondták. Hétfő van, meg is jelent a Request gomb a helyén, és ki is kértem az 1000$-t az e-goldra amit még a regisztrációnál adtam meg.
    Le is vonták a számlámról. Azt nem tudom e-Goldra mikor érkezik meg, de állítólag ők maguk utalják, és nem automata. Szal várunk tovább...

    A levonás (debit)



    A megmaradt összeg:




    Gondolom 1000$-onként lehet kikérli a lét.
  • CaviaR
    #608
    A ferraris nekem nem jön le. :(

    Ez a 30dollarsmail milyemmá. :D Ahogy a topicban írják, tényleg nem tudnak helyesen írni sem: "$3 Reffeal Bonu!!!".
    6000$ kifizetés limit pff. :D
    Na majd holnaptól kiderül, mi a helyzet ezzel az 1000cents-1000dollar-sal. :P Együtt fogjuk lerágni körmeinket izgalmunkban a jövő héten! :DDDD
  • SaubyBoy
    #607
    30dollarsmail.com
    Helyesbítenék: tehát erről a cégről olvastam, nem az 1000cent-1000dollar.com cégről. A Ferraris link az nemrossz:)
  • SaubyBoy
    #606
    láma vagyok bocsi:)

    http://www.ferrari-ptr.com/pages/index.php?refid=

    FerrariPTR.com Blazingly Fast Earnings!:)
  • CaviaR
    #605
    Biztos megdöbbentő, de mi az a FerrariPTR? :)
  • SaubyBoy
    #604
    http://123-paidtoread.com oldalon van kint a link, csak vmi miatt most átirányít
  • SaubyBoy
    #603
    Az AYS fórumán nem sok jót olvastam róla, de ha beválik akkor okés. Más:Ilyet még nem láttam azelőtt, magam is megdöbbentem: FerrariPTR.com !!
  • CaviaR
    #602
    Megvan a minimum kifizetési összeg. Hétfőn van a kifizetési nap az ingyenes tagoknak (pl én). Akkor majd kiderül... Állítólag 30 napon belül utalják e-goldra.

  • SaubyBoy
    #601
    ezt kaptam hirdetésként vmelyik cégtől:

    2000 dollars !!!!!!!!!!!!!!

    so you can also make money and it's fast :) join now !!!

    Revisit:
    http://200cents-2000dollars.com/pages/index.php

    az ajánlót kivettem belőle, de annyit mondhatok, hogy lolka:)
  • CaviaR
    #600
    Én lepődnék meg a legjobban, ha fizetnének. :D
    Mondjuk kiváncsi vagyok mit találnak ki, miért ne fizessenek.
    Talán valami csaláson kapnak hirtelen, és levonnak mindent, vagy olyan 990 $ után nem küldenek semmilyen levelet vagy PTC-t.
    De az is lehet h egyszerűen nem fizetnek.
    Nemtudom, de hamarosan megtudom, és akkor ti is megtudjátok. :DD
  • SaubyBoy
    #599
    Nagy karbantartás van a freeweben, úgyhogy egyelőre kétséges, hogy ezen a hétvégén felkerül a bannered:)
  • SaubyBoy
    #598
    1000cents-1000dollars.com wrote in Term section:
    Payments are made in 10 monthly installments* over a period no greater than one year. Payments will begin within 30 days or a reasonable time after. (* insallments vary increasing each month).

    Caviar: ezt csak részletekben kapod meg vagymi?

  • SaubyBoy
    #597
    Tudok egy céget aminek reálisan nem rossz tarifája van. Napi 8 db 5 centeset küld kb.
    105 dolcsim van náluk és 9 hónapja foglalkozom velük, de sajnos még nem fizettek. 50 a minimum és már kikértem a cuccost fél éve
    Szóval nem csak az a fontos, hogy mennyit fizet, hanem hogy gyorsan-e:)

    Caviar: 5 napja csinálod még csak? Nehogymá:)lolka:)Nagyon kíváncsi vagyok fizetnek-e:)


  • Tetsuo
    #596
    Bullshit! :)
  • CaviaR
    #595
    Nah mára elég, nincs kedvem kattintgatni. :D

    Lapzárta:

    szacsi: oks, arra megy ki az egész!
  • Kit--Kat
    #594
    mióta csinálod ezt
  • CaviaR
    #593
    Én sem hittem soha, és addig nem is fogok, míg a kezembe nem kapom a pénzt. Addig mondhat bárki bármit.. :) Egy próbát megér, és megteszek mindent, h tudjam a választ. ;)
  • szacsi
    #592
    majd írd le,hogy mi lett a vége....
  • Kit--Kat
    #591
    ha ez működne szerintem minden lógós piás ezt csinálná
  • ÁjjLe BoBBi
    #590
    hmm...most ezek a netes szarságok komolyra beválnak?
    én sosem hittem bennük...
  • CaviaR
    #589
    Hmm érdekes. Na erre kiváncsi vagyok. :) Most hétfőn regisztráltam (11-én) az 1000cents-1000dollars-hoz. Azóta küldték szépen az 1000 centes leveleket 300 másodperces látogatási idővel. Valamivel több mint 70 db ilyen érkezett a 4 nap alatt, és én szorgosan kattintgattam rájuk, és a PaidClickekre, és összegyűlt 782$.

    1000$ a minimum kifizetés, és e-goldra megy. Még van 28 db 10$-os levelem, amiket még meg sem látogattam, de igyexem. Ha elértem a limitet, írom is a kiemelt ajánlót. :) (Bár igencsak meglepődnék, ha kifizetnének ennyi pénzt, de próba cseresznye... :D )

    Ha vkit érdekel, regisztráljon (akár alám is): http://1000cents-1000dollars.com/
  • CaviaR
    #588
    Örülök, hogy tetszik. :)
    És külön köszi, hogy kiteszed az oldalt!

    almighty: most küldhetsz leírást, ha van új!
  • SaubyBoy
    #587
    Megörtént. Köszi az infókat. Többit priviben. Küldök mailt. Thx meg1x.
  • almighty
    #586
    Az e-goldot nem kell aktiválni, vagy lehet hogy kell, de ahhoz nem kell átutalás. Ez csak az Omnipaynél kell, akik a csekk elküldését intézik. Részletek itt az Omnipay menüpont alatt, vagy ha gubanc van, akkor az [email protected] címen. No minimumhoz beregisztrálhatsz alám, ha ide kattintasz!
  • Vlala #585
    Az internetes pénzkeresés legegyszerűbb formája: el kell menni informatikusnak :-) Ha nincs sok baj, leülsz a net elé egy kis SG, egy kis mail... és kapod a havi fixet, ami olyan 80-100 rugó. Keres valaki ennél többet neten?
  • SaubyBoy
    #584
    Ja mégegy kérdés? Mivel még nem ismerem ezt a nominimumot, vki alá bereglhetnék:(
  • SaubyBoy
    #583
    Hi all!

    Látom beindult a bolt:)
    Caviar! Tényleg klafa az oldalad! Meg a bannerod is! Meg az autó is:)
    Felrakom a honlapomra okés?
    almighty: tudnál segíteni, hogy aktiváljam az e-goldos aksimat, mert nem tudom pontosan, hogy kell. Utalj át 1 centet, aztan visszaküldöm:)

    Már ilyen kis pénzt is utalnak mifene? Nincs átutalási illeték vagymi?

    Keressetek rá a nevemre a freeweben aztán ott van 1 fórum is, de nem akarom itt reklámozni az oldalamat, mert nem ez a fő téma, hanem mozi. Thx ! Hali!
  • almighty
    #582
    Hollári!
    No-minimum.com-on ma reggel 10 pontos mail-t küldek, ami a pontkonverziótól függően olyan 3-6 centet ér majd :) Jól beindultak...
  • almighty
    #581
    Kis kiegészítés:
    A délelőtt említett cég pre-launchban van, ami azt jelenti, hogy 1000 tagig nem küldenek fizetett e-mail-t, tehát csak a PTC-ből jött össze az alább említett összeg. Jelenleg 496-an vagyunk, úgyhogy érdemes regisztrálni, mert ilyenkor még nagyon könnyű referralokat szerzeni hirdetéssel (pl. olyan cégeknél, akik nem fizetnek, de reklámozásra használhatod a pénzed).
  • almighty
    #580
    Honlapomon ismét topick up, találtam mégegy no-minimumos céget, ahol 5 nap alatt (hétvégével együtt) kerestem 2 és fél centet, a holnapon ottvan 2 centről a kifizetési bizonylat. 10 szintes referral rendszere van, nem rossz :) Regisztráció
  • CaviaR
    #579
    Megcsináltam csak szar uw leállt. Se ftp, se semmi, nem müxik.
  • CaviaR
    #578
    almighty: Kirakom a quickert nemsokára!

    Van egycég ami egész jól hangzik! 1000$ a kifizetési limit. :D Elég furcsán hangzik, de lassanként összejöhet a lé. Tegnap regisztráltam, mára pedig küldtek 36 db 10$-os levelet. Hamarosan képet is csinálok, és kirakom az oldalra. 100 db ilyen levél, és összegyűlik a lé...

    Akit érdekel:
    1000cents-1000dollars.com
  • DarkHorSe
    #577
    namivan millerek?
  • almighty
    #576
    Oldal frissült, ezenkívül találtam egy nagyon jó céget: Stormofcash , amint sikerült elérnem a kifizetési határt, és meg is jött az E-Goldomra, azon nyomban közzéteszem a csekket is.
  • CaviaR
    #575
    Elég jól beindult a Mo-Minimum.Com! Minden nap kapok már legalább 2 új levelet.
  • CaviaR
    #574
    Topic up