15993
11074353081353622639.jpg
  • SaubyBoy
    #653
    No-Minimum wrote in Terms section:

    Payments will be made within 2 days or a reasonable time after.

    Még mindig várok...Már több mint 3 napja, még nem utalták az 1 centet...

    Mi lenne, ha mindenki ideírná, hogy melyik az a 2-3 cég amelyben érdekelt?

    Kezdem: Saubyboy : Allyousubmitters, 123Paidtoread, watermails
    Egészítsétek ki a tietekkel! De csak 2-3 legyen! Aztán majd kisütjük a dolgot...
  • orkenyid
    #652
    meg Total Payouts 0.00
    !!!
  • orkenyid
    #651
    na ez már a csúcs. majd elhiszem hogy fizetnek nekem 10.000$-t. na persze... http://www.50dollarsmail.com
  • almighty
    #650
    Mert ugya USA meg közöttünk 6 óra minusz van, tehát ez azt jelenti, hogy itteni idő szerint olyan 14 óra fele kezdik (reggel 8) és 20-22 körül (14-16) a legaktívabb. Ami meg reggel van itteni idő szerint az a maradék...
  • Coolfire
    #649
    ahamm..köcce a tippet,megprószálom..:)
  • almighty
    #648
    Főleg este 8 körül, illetve reggel 8 előtt kell megnézni, hogy van-e, mert ezek a PTC-k limitáltak, tehát mondjuk max 1000en nézhetik meg. Valószínűleg általában lekésel róla!
  • Coolfire
    #647
    Jó neked...nekem jóformán nem is ad ptc-t,én a sign-uppal szerzek mindig egy kis aprót.Ja és mél sem jött 2 napja.:(
  • almighty
    #646
    Nem rossz ötlet :) Ha a többiek is beleegyeznek, akkor itt a fórumban csak a Worldwide-cash-t hirdetem, meg persze ha találok újat. Egyébként tényleg nem rossz cég, annyi PTC-t ad 0.25/dbért, hogy csak nézek :) Ilyennel még tényleg nem találkoztam, hogy fizetnek, és küldik is rendesen a hirdetést.
  • CaviaR
    #645
    Okker megtisztelsz köcce. :)
  • CaviaR
    #644
    Aham...
    Kb 195.682,63473053893 Ft-ot küldenének.
  • SaubyBoy
    #643
    komolyra fordítva a szót itt van 1 cég amely a weboldaladon elhelyezett bannerekre fizet, s többet is felnyomathatsz más más weboldalaidra, lényeg, hogy tüntesd el a felugró ablakokat, mert arra nagyon harapnak :
    Adhearus
    vagy itt regeljetek be és adjatok egy kattintást a weblapomon , vagy regeljetek be alám a , mert ugye azt is lehetennél a cégnél
  • Kit--Kat
    #642
    200akárhányezret küldenének?????????
  • SaubyBoy
    #641
    lol
  • orkenyid
    #640
    Az 1000cents-1000dollars-nál nem jelöltétek be véletlenül regisztrációnál a don't pay me-t és azért nem fizet?
  • SaubyBoy
    #639
    Caviar: megyek alád vmelyik másik cégnél, vmi no-minimumos-hoz okés? mindj. megcsekkolom a honlapod meg1x
  • SaubyBoy
    #638
    Keep your account in good standing ( until we will remove you)

  • CaviaR
    #637
    Ha nyomsz neki frissítést, előjön. Megesik, max két frissítés és ok.
    Az 1000 dolcsit b@sznak küldeni 2 napja. :D

    Küldik viszont a leveleket hegyekben. 2 és fél óra (!!!) várakozással vagyok elmaradva két nap után. :) Az 300$-t tesz, de addig nincs kedvem csinálni, amíg nem fizetnek. :D
  • Coolfire
    #636
    úgyhogy tényleg érdemesebb az ilyen 20-50 dolcsis cégeknél maradni.egyébkén a worldwide 3x utalt nekem is e-goldra,negyedszerre nem tudott,de egy kis idő múlva már igen
  • Coolfire
    #635
    na ennyit az 1000 dollárról..már a lap nem jeleníthető meg..:)a többi nagyígérőnek sztem ugyanez lesz a sorsa..
  • involver
    #634
    Ha valakit erdekelnek cégek amik fizetnek akkor itt vannak:
    Nick of Time E-mail: 50dollar kifizetes, e-goldra, 5-10,15 centes levelek 5centes ptc-k, 5 szinten keresztül kapsz jutalékot 10% 5% 3% 2% 1%, elég jól lehet vele haladni

    http://www.nickoftime-email.com/?r=involver

    Misty and Sams Cash: régi cég, biztosan fizet, minimum 1 centes levelek , $10 kifizetés

    http://www.mistyandsamscash.com/pages/index.php?refid=involver

    Cash Delight:
    $35 kifizetési minimum, e-goldra, sok levelet kuld, minimum 1/2 centesek
    http://www.cashdelight.com/pages/index.php?refid=involver

    Opus mails:
    Ugyanaz a tulajdonos mint a nick of time-nak, $88 kifizetés, e-goldra, 2-4-6-8 centes levelek
    http://www.opusmails.com/?r=involver

    HeSays-SheSays:
    $8.50 kifizetes, minimum 1/2 centes levelek, 7 Referral Levels 20% - 1st Lvl, 10% - 2nd Lvl, 6% - 3rd Lvl, 3% - 4th Lvl,
    2% - 5th Lvl, 1% - 6th Lvl, 1% - 7th Lvl
    http://www.he-saysshe-says.com/pages/index.php?refid=involver

    Ezek ténylegesen fizetnek ha gondolod probáld ki veszteni nem fogsz velük!
  • involver
    #633
    En az AYS-nel Executive Member vagyok de szart se ert 50dolcsi es kaptam erte 4referralót eddig!:(
    De van olyan ahol megeri pl: nick of time email
  • SaubyBoy
    #632
    Van olyan, hogy premium, meg bronz, meg gold membership, de azokért fizetni kell és úgy generálnak alánk emberkéket. Itt meg ingyen lenne egy csomo referall annak aki de jön, csak kellene foglalkozni neki is vagy 25 újabb céggel, szal nem folytatom
  • SaubyBoy
    #631
    Azért egy kicsit furák ezek a feliratkozásért fizető cégek. Teszem azt én is fizetnék mindenkinek 10 centet egoldra aki beregel alám, de mi a frászt ér ez? Mi van ha mondjuk 2 hét múlva törli a regelést?

    Más: Itt mindenki azt szeretné, hogy alá regeljen be az ember, mert talált egy piszokjó céget, de kérdezem, hogy 1 ember + 1 ember mit ér?

    Szerintem szervezettebben kellene ezt csinálni. Tehát mondjuk caviar cége lenne a No-minimum, almighty cége lenne a Worldwide cash, enyém meg mondjuk a 123Paidtoread cég. És mindenki aki ide jön és érdekelt lenne ebben a játékban, akkor beregelne vmelyikünk alá az adott céghez, cserébe neki is adnánk 1 céget ami alá meg mi regelnénk be neki. Talán így az érdeklődés növekedne 1 kicsit és már gyorsabban lehetne manit keresni, mert így ez gyengécske egy picit. Szét vagyunk forgácsolódva és egymásnak nem keresünk eleget.

    Mit érünk 4-5 referallal. Együtt amúgy is könnyebb embereket toborozni. Sajnos ennek ez a lényege. A minimumos GPTR cégeknél meg az a baj, hogy el lehet velük tengődni 1 darabig referall nélkül, de vagy fizetnek, vagy....
  • almighty
    #630
    Sajna a magyar PTR cégek elindultak, aztán le is álltak, itt nálunk nincs akkora kereslet az internetes hirdetésre.
  • Vlala #629
    Vigyázni kell bizony, a mobilpont is b...ik az egészre, sms-t küldenek, sms-enként 5 Ft-ot kaphatok, és ha összegyűlik 6000 pénz. akkor kifizetik. 3 éve regisztráltam (ezért még megfojtom Gyulát) azóta az egyenlegem 225 Ft.
    Az a tízezres sem jönne össze egy évszázad alatt sem.
  • almighty
    #628
    Most olvastam egy fizetett e-mail kapcsán: a cég nevét nem tudom, de $100 mailenként, $10000 kifizetési minimum, és a reklámozásnál: 100$ solo to all (700 tag) only for $5 pfff... Lol :)
    Ezek a cégek teszik bizalmatlanná az embereket! Óvakodjatok az ilyenektől!
  • CaviaR
    #627
    Aham úgytűnik ez jött rájuk. Egyébként napok óta nem jött semmi tőlük, szal szerintem leszedem az oldalról a leírást.

    1000centék még nem utaltak, de gondolom elég hátul vagyok a request listán, így eltökölnek egy darabik a többiekkel. :)
    A 10$-os leveleket küldik szakadatlanul ezzel nincs gond.

    A vak is megmondta: majd meglátjuk..
  • SaubyBoy
    #626
    ez a visszaszámolós creditupdate nekem kicsit szokatlan, ptr cégeknél nekem korábban más stílus volt, ez olyan bombasztikus
  • SaubyBoy
    #625
    almighty: most látom, hogy az egy remek cég, csomó ptc-s banner 0.25 centesek ugyan, de sok...
  • SaubyBoy
    #624
    sokkal keményebb annak a büntetése aki csal, mert nem kerül börtönbe, ellenben sok csaló miatt az egész országot letilthatják
  • SaubyBoy
    #623
    Caviar! Gáz van!

    Be akartam regelni alád a Peststarmails-ba, de már letiltották a MAGYAR regisztrációt!

    A főoldalon ez áll:

    We only accept members from countries in the list:
    Australia, Austria, Belgium, Canada, Denmark, Finland, France
    Germany, Greece, Iceland, Italy, Netherlands, New Zealand, Norway
    Portugal, Spain, Sweden,Switzerland, United Kingdom, United States & Advertiser
    Sign-up

    Vagy láma, vagyok, avagy mit jelent ez? Apropó ennek ellenére kértem a mailt és az űrlapon nem lehet Magyarországot kiválasztani! Help me!

  • SaubyBoy
    #622
    Így van, annyi kiegészítéssel, hogy ha nincs bizalom az internetes pénzkeresők között - akik hobbiból űzik ezt a sportot()- és nem fognak össze, akkor a cégek köre teljesen leszűkülhet és akkor vége annak ami meg sem született
  • almighty
    #621
    Bocsi, hogy floodolom a fórumot :), de ez hihetetlen: délelőtt kértem kifizetést a Worldwide-cash-nél, az oké, hogy egyből fizettek, de hogy most megint volt az inboxomban 2 0.25 centes üzenet, emellett meg 1 0.25ös meg 1 1 pontos PTC... Hát mit mondjak, meglepődtem. Küldik a maileket, fizetnek (1 órán belül), mi kell még? :)
  • Vlala #620
    Péntz keresni mindenütt lehet!
    Találni csak néhány, arra alkalmas helyen :-)
  • almighty
    #619
    Ez hihetetlen, második linket megint rontottam :) Akit érdekel megtalálja lejebb a javított linket :)
  • almighty
    #618
    Közben megnéztem No-minimum.com reklámozási díjait, és nem csoda, hogy tudnak fizetni, akárhány taggal bővülnek majd, mert igaz marad a honlap tulajdonosánál is cash, de emellett viszonylag alacsony áron kínálják a dolgaikat. És látszik, hogy nem fognak kifutni a keretükből, azaz továbbra is fizetni fognak. Ugyanezt tapasztaltam a már említett Worldwide-cash-nél is. Azért ritka az ilyen mostanában, mert az a megszokott, hogy ha kiszámolod a dolgokat, akkor a kifizetés több mint a bevétel...
  • SaubyBoy
    #617
    Hát sok mindent nem tudok hozzáfüzni. Most kezdtem el komolyabban foglalkozni velük. 75 dolcsi a kifizetési határ, elvileg a szabályzatban az áll, hogy fizetniük kellene, de ma már annyi *ar cég van, hogy csak reménykedni lehet.

    Aprilgold wrote in FAQ section:

    What are points used for?:
    -Points are for the Contest ONLY.
    -They will NOT be converted to cash // magyarul *rts se ér

    Aprigold wrote in Terms szeksön:

    �Members� of China, India, and Poland will be paid through COMPANY CHECK ONLY IF you signed up BEFORE December 23rd, 2003!! Those who signed up AFTER December 23rd,2003 are Only allowed to use their earnings for advertising ONLY!

    //a szövegkörnyezetben értelezve elvileg pénzben fizetnie kellene, csak Kína,India és L.o. a tiltott 03 dec. 23-tól
  • almighty
    #616
    Bocsi, rossz linket szúrtam be az előzőhöz :) Javítva: Regisztráció. Bocsi!
  • almighty
    #615
    Újabb no-minimumos céget találtam :) Top GTP-n 3. 6000 tag: ideális, mert nem is túl sok, meg nem is túl kevés, és ami a legfontosabb: No-minimum.com hoz hasonló mennyiségű leveleket küld általában. Regisztráció.
  • Coolfire
    #614
    Hehe..köszi,ezt nekem is ki kell próbálni,bár azt sem hiszem el amit kérdeznek.Estem én is pofára különféle cégekkel,de ezt nem hagyom ki...hátha.:)De a Prizee mellett elfér.Más: ennél az April's Gold-nál mit lehet a pontokkal csinálni?Mert lóvét azt nem akar adni(lehet,hogy amúgysem fog).