15993
11074353081353622639.jpg
  • Coolfire
    #693
    Hát ha az 1000 dollár csak havi 100 dolcsit lök át az e-gold számlára akkor sem fogok szóni egy szót sem.Rögtön veszek egy ps2-őt San Andreassal,meg egy eredeti Sims2-őt.:)))Tényleg valamelyik internetes bolt-aki szállít ide Mo.-ra is-elfogadja az e-goldot?
  • almighty
    #692
    Valószínűleg vagy kezdők, vagy hurrá optimisták, vagy naívak, vagy szerintem a nagyrészük csak reklámozni akar. Azért ezt senki nem gondolhatja komolyan :)
  • Coolfire
    #691
    Hát igen..valóban elég irreálisnak tűnnek,de ki tudja.Azért a solomaniac már 2716 tagot szerzett..:)
  • almighty
    #690
    Na az ilyen cégekre gondoltam: Egyszerűen nevetséges, hogy vannak emberek, akik belevágnak: $200-os mailek???? Az 40000Ft/db :) pfff... Aki röhögni akar, az katt ide. :)
  • almighty
    #689
    Amit írok a honlapomon is, milliókat senki nem fog keresni, mert az ilyen oldalak úgysem fizetnek. Ha pénzt akarsz keresni, akkor a legelején centekkel kell beérned, és csak utána kezdhetsz el reklámozni, referralokat szerezni, és ezáltal egy kis többletbevételt...
  • Alien
    #688
    Hát nem tom, én ha már belevágtam, végigcsinálom, és megnézem, hogy mi lesz. Először regeltem magam vagy 20-25 cégre, de nem bírtam idővel, mert rohadt sok levél jött, így leiratkoztam egy csomóról. Most 10 cégnél vagyok, és ebből a 10 cégből kettőnél elvileg még a héten összegyűlik a pénz (1000 dolcsi az 1000cent-nél és hát kimondani is sok, ebből nem tom mi lesz, szóval egy másik cégnél pedig 8888 dollár. (ennél is 30 napon belüli átutalást írnak, itt viszont nem írja, hogy részletekbe kapod) Tudom nagyon irreálisan hangzik, de mondom ha már belevágtam végigcsinálom, aztán meglátjuk :)
  • SaubyBoy
    #687
    Jaja erről beszéltem lentebb, azaz, hogy csak részletekben fizetnek ki, mely időszak nem nagyobb egy évnél és a kifizetések kb. egy hónap múlva kezdődnek. Hogy mekkora részletekről van szó azt nemtom, de szerintem havonta utalják. Ellenben egy csomó mailra kell addig klikkelned, hogy aktívan tartsd az aksidat. Nagyon meglepődnék, ha akár 1x is 100 dolcsit kifizetnének, mert akkor megyek oda azonnal, s nem kínlódok itt a centekkel.
  • Alien
    #686
    Így van. Az installments részletet, részletfizetést jelent. Vagyis eléred a limitet, kikéred a pénzt (ha a te kereseted legalább 50% volt) és ők 30 napon belül megkezdik az átutalást vagy esetleg 30 nap után. Tehát 10 hónapon át kapsz elvileg pénzt. Ami a zárójelben van mondat (* insallments vary increasing each month) gondolom arra vonatkozik, hogy lehet, hogy egy hónapban több pénzt kapsz így nem 10 hónapba fog telni amíg mindent megkapsz.
  • involver
    #685
    Nehogy mar higgyetek az olyan cégekenek amik 30+ centet fizetnek egy levelert!
    Az osszes olyan ceg atveres, csak reklamozasra alkalmas(talan)!
  • Vlala #684
    Tehát akkor fizetnek, ha elérted a limitet, ha ebből több mint 50% saját kereset volt, és minden az oldalon feltüntetett kikötésnek eleget tettél. Amint a tag elétre a limitet, kérheti a pénzét. A pénz 10 hónapos valami (mi az az installments?) ben zajlik, a fizetések 30 nappal vagy egy indolkolt késéssela kérés után kezdődnek.

    Ha ebből pénzt kapsz, lehidalok.
  • Alien
    #683
    1000centsnél én is vagyok, nekem is nemsoká összegyűlik a limit, ha minden igaz még a héten. És nézd csak, ezt írják a fizetésre:

    1000cents-1000dollars.com will pay members when their balance reaches the minimum payout rate set by 1000cents-1000dollars.com if they have at least 50% in personal earnings and have abided by all site terms. Once the member has reached payout they may request payment. Payments are made in 10 monthly installments* over a period no greater than one year. Payments will begin within 30 days or a reasonable time after. (* insallments vary increasing each month).
  • Alien
    #682
    Hopp na látom ez a topic aktívabb mint a másik, úgyhogy inkább idejövök, mert én is érintett vagyok pár cégnél, majd később leírom miknél :)
  • CaviaR
    #681
    1000cents-1000dollars sem akar utalni. Holnaphoz egy hete, hogy feladtam a kérelmet.
    Asszem le lehet mondani róla.

  • SaubyBoy
    #680
    Ays pártolóknak, illetve Aysből kiábrándultaknak egy érdekes momentum:
    GPT bojkott lista:
    Mivel csak anyonymousok bojkottálták eleddig a listában lévő cégeket, ezért még nem halt meg bennem a remény:)

    Itt egy kis "szelet" azon cégek listájából, amiket bojkottáltak vkik:
    The GPTBoycott Watch List:

    1cent-100dollar-email
    1heluva
    1stprofit
    2dollaremails
    2-opt
    500cents-500dollars
    Allyousubmitters
    Annies-biz
    Bettybucks
    Black-emails
    Blink
    Cashfiesta
    Clickbuxx
    Compdough
    Cosmicwealth
    (nem sorolom tovább!annyira hosszú a lista:))
  • SaubyBoy
    #679
    én köszönöm a céglinket
  • orkenyid
    #678
    kösz:)
  • orkenyid
    #677
    de így már ok
  • orkenyid
    #676
    de freemaan
  • SaubyBoy
    #675
    há akko törlöm aztá meint beragozok
  • SaubyBoy
    #674
    http://www.thunder-clicks.com/pages/index.php?refid=freemaan
    (alábbi link amit megadtál)

    mert korábban már kikértem emailre a linket az űrlaphoz, de a freemaan-t írtam be ajánlónak (nem az felhasználó neved?)
  • orkenyid
    #673
    mért nem alám regisztráltál?
  • SaubyBoy
    #672
    egy próbát megér
  • orkenyid
    #671
    Nem tudom, ma regeltem eddig 1 levelet küldött 3 óra óta, szóval egy fél óra alatt jött 1 levél
    Thunder-clicks
  • SaubyBoy
    #670
    a 123-paidtoread céget ismerem, a thunder küldi rendesen a leveleket, vagy az is limitált?
  • orkenyid
    #669
    http://www.123-paidtoread.com
  • orkenyid
    #668
    most indult: http://www.thunder-clicks.com
  • SaubyBoy
    #667
    nem kamu autómatás céget ismertek még?

  • CaviaR
    #666
    Levélben írta a world wide cash:
    "Hello,
    just saw that some e-mail adresses are wrong...
    since we're on a new server (14.10.2004)
    if you have Requested a pay-out after this date we don't know it!
    so please contact us..."

    ~ okt 14 után ha kifizetést kértél, azért nem kaptad meg, mert új szerveren vannak.
  • antijedi
    #665
    ha nem csinál semmit érte akko még ez is bőven elég... :)
  • Shaman
    #664
    elég szomorú,ha egy informatikus 80-100 rugót keres....
  • orkenyid
    #663
    nem jó így se
  • SaubyBoy
    #662
    TIPP: kevesebb összeget írj be a boxba kb. 1 centtel, mivel hajlamos fölfelé kerekíteni a kevesebbet. pl: 13,5 -->> 13 (nekem így működött)
  • almighty
    #661
    Most nézem a kifizetési logot Worldwide-cash-nél, és Sauboy ki lett fizetve, úgyhogy szerintem helyrehozták a bugot..
  • SaubyBoy
    #660
    mivel engem most fizetett ki azonnal a worldwide autopayoutja ezért gondolom, hogy nem script hiba lehet talán korlátozzák a kifizetéseket hetente, vagy nem tudom
  • orkenyid
    #659
    most valamiért a worldwide nem akar nekem fizetni kb 4 napja. ezt írja ki:

    something went wrong! please contact webmaster

    error: The account you are trying to pay (1631170) has a Balance Limit imposed that prevents this payment. Spend not allowed.
  • Coolfire
    #658
    ja az..
  • SaubyBoy
    #657
    Na akkor a worldwide a legnépszerűbb:)



  • Coolfire
    #656
    eddig a legstabilabbnak a worldwide cash tűhik..
  • Coolfire
    #655
    ays,worldwide-cash,girlsmails,na meg a no-minimum,de bekaphattyák,mert 4 napja nem írják jóvá a sign upjaim..igaz tán 3 hét van a fakuban..
  • orkenyid
    #654
    No-minimum: 2x fizetett, a 3. várok
    WorldWideCash: 3x fizetett
    Earth Clix International: 1x fizett sajnos megszűnőfélben van
    StormOfCash: már egy hónapja kikértem 0.88$-t de nem utalják