15993
11074353081353622639.jpg
  • almighty
    #734
    Kivéve, aki melóhelyen unatkozik és ingyen van a net :)
  • Vlala #733
    az első sort ne vegyétek komolyan, ezért nem kell támadni, "polyén" volt.
  • Vlala #732
    Az a baly :-) ezekkel a nominimum-maxlimit-nonprogfit-pénzforever-minden cégekkel, hogy ők sokkal többet fognak rajtunk, mint mi a neten. A magyarral meg az a baj, hogy ha meghallja, hogy PÉNZ, feláll a faxa. És nem nézi, hogy a netezés többe kerül neki, mint amennyit keres az egészen, mert Ő PÉNZ-t keres egérkattintgatással.
  • almighty
    #731
    Girlsmails volt az egyetlen cég, aki eddig nagy összeget normálisan kifizetett. Most új WM jött, és átírta a design-t, meg a feltételeket is, és biztos, hogy scam lett az oldal, mert ha megnézitek a reklámozási feltételeket: $15 solo to all (8300 tag): $4, akkor egyértelmű a dolog. Én is úgy gondolom, hogy a no-minimumosokkal inkább jobb operálni, mert azok fizetnek, illetve van egy-két $10 körüli cég, akik tutira fizetnek (legalábbis sokan állították, és elég megbízható helyeken (Getboycott,Beenpaid...):
    MistyAndSam'sCash
    Logans-legacy
    He-saysshe-says

    A honlapomról le is veszem a Girlsmails-t, vagy csak egyszerűen átrakom a reklámozási szekcióba.
  • SaubyBoy
    #730
    jaja, nekem is van már 20 centem!
  • Coolfire
    #729
    Asszem a centecskéket fogom kuporgatni a no minimumos cégekkewl.Az legalább-egyenlőre-biztos.:)
  • SaubyBoy
    #728
    hátha csak egy hackertámadás volt:)
  • SaubyBoy
    #727
    az több mint 1 milkó:)

    azt hiszem ez az egyik főbb jele annak, ha egy "site is going down"
  • Coolfire
    #726
    Hmmm.most a 10 dolcsis levelekkel könnyű lenne a régi 60 min payoutot elérni,nem?:)
  • Coolfire
    #725
    Hát ez egy nagyon szemét,köcsög húzás volt.Asszem ezek sem fognak fizetni a büdös életben sem.Rohaggyanak meg!
  • CaviaR
    #724
    ÁÁÁ ez nemigaz. Apró változás a Girlsmail.com-on. Ebben a percben néztem a kifizetési limitet, ami 60$ volt. Kicsit megemelték közben: 6000$ lett.
    Pff :D
  • CaviaR
    #723
    Aki tud vmit a Girlsmail kifizetésről az írja le légyszi, hogyan kell kérni a kifizetést!
    ősszegyűlt a 60$, de nem jelent meg "payment request" gomb sehol. A Redemption Areaban van olyan, h donate, de nem támogatni akarom az oldalt..
    Mit kell nyomni ilyenkor?
  • almighty
    #722
    Elköltöztettem az oldalam, így legalább nem lesz ott a felső banner csík. Az új cím: invitel.hu/semtex.
  • almighty
    #721
    A reklámokért mindíg fizet a hirdető, még a TV-ben is, ráadásul általában nem is keveset, és ha belegondolsz, hogy egy TV-be kerülő reklámért mennyit kérnek, akkor az Internetes hirdetés azért jóval olcsóbb :)
  • Vlala #720
    Értem, köszi.
    Tehát vannak, akik fizetnek is azért, hogy nézzük a reklámjaikat. A TV-ben az ilyenért, hogy egy filmben 4-5-ször reklámot nézünk, mi fizetünk.
    Mégsem értem.
  • almighty
    #719
    Ez azt jelenti, hogy valaki megveszi a csomagot $1.5 ért, ami azt foglalja magába, hogy a hirdetését minden tag 15centes fizetett emailként megkapja. És ezeknek a cégeknek ez a lényege, hogy elolvasd a fizetett hirdetéseket.
  • Vlala #718
    ez a solo email to all-dolog nem villany nekem. Most ilyenkor a tag kap emailt, vagy neki kell szétküldenie?
  • almighty
    #717
    Mi jelenti azt, hogy minden sz@rt kell emailcímekre szétküldeni? Nem igazán értem, de lehet hogy csak nekem van korán :)
  • Vlala #716
    Írhatsz, ahová akarsz, iktatnak, hogy még egy hüle, aki bevette.
    almighty ugye ez nem azt akarja jelenteni, hogy minden sz@rt kell emailcímekre szétküldeni?
  • SaubyBoy
    #715
    Ja értem. Hát remélem nem kamuznak. Majd meglátom. Most így nézve nem is olyan elérhetetlen a kifizetési minimum tényleg:)
  • almighty
    #714
    Van azon az oldalon 2500 tag. Tegnap kaptam kb. 10db 15 centes linket. Az Advertise szekció alatt azt írja: 15c Solo Email to All (80s) = $1.5
    A 15 cent 2500 tagra felszorozva 375$. És ez csak egyetlen db fizetett mail. Ezért gondoltam, hogy nem fizetnek.
  • SaubyBoy
    #713
    Please check this almighty: water-mails
    Szabályzatban az vagyok írva, hogy fizetnek. Azt hol láttad hogy csak hirdetőknek fizetnek? Eme esetben nem lenne kitéve a Members szekció és nem reklámoznák magukat a World-Wide-Cash-en mint fizetős cég, illetve nem állna a főoldalukon az, hogy "No Minimum Payout for Platinum members". Korábban mondtad, hogy Aprilék sem fizetnek, mert szabályzatban le vagyon írva, aztán ott is másvagyon írva. Szóval hámzige:) Hol vagyon ez írva

    How can I request payment?
    As soon as you reach payout, you will see the redemption option appear in your account area, after submitting your redemption request, we will validate your account, and then begin the payment process. You will also have the option to redeem your earnings for discounted advertising with us. When you qualify, you will see what options are available to you in your account area.

    FAQ

    When am I paid?
    After your payment request is made and your account is in good-standing we will issue payment to you within 30 days.

    How am I paid?
    Payments are made via MoneyBookers / eGold / Check

    Akkor te már összegyűjthetted a pénzt elvileg és akkor nem lehett választani a pénzes kifizetés opciót. Ezesetben az egész oldaluk egy nagy átverés
  • almighty
    #712
    Köszönöm :) Én is megkaptam tőlük a 12 centemet :)
  • SaubyBoy
    #711
    jó lett nagyon

    helyesbítenék a No-Minimummal: ugyan azt hittem, hogy még nem fizettek ki, de később kiderült, hogy tévedtem és már rögtön az azt követő napon utalták az egy centemet. Szóval megbízható cég ez is.
  • almighty
    #710
    Nah elkészült, lehet hogy kicsit bugos lett, mert teljesen átalakítottam a táblázatot, most állok neki debuggolni, ha valakit érdekel: link.
  • Luiprima
    #709
    Így jártam én az ourpaidmaillal mikor 30 nap után reklamáltam egyszerűen töröltek.Az AYS-től 3 hónapja várom a csekket persze nem küldik sajnos 90% csalás a no minimumosok többnyire fizetnek de havi 10-20 centtel nem sokra mész. Így én úgy döntöttem nem pazarlom az időmet.
  • SaubyBoy
    #708
    Hát kitartok AYS mellett, mert bolond lennék több mint 20 ezer forintot veszni hagyni. Aztán, ha törölnek, akkor írok én is a GPT bojkottra.
  • Coolfire
    #707
    hmm..a girlsmails még bocsit is kért a késésért?nem rossz..:)
  • Coolfire
    #706
    Az ays-ban akkor ne is reménykedjek?Egy másik fórumon is írta vki,hogy 2x összeszedte a csekket,először a postára fogták,hogy elvesztette,másodszorra megszüntették az accountját..ez elég gané dolog..
  • Coolfire
    #705
    most a nominimumosok a favoritok,azokat gyűjtögetem,de van accom a girlsmailshoz,worldwidecashoz és a flashrichez..no meg a king a prizee..:))épp nézegettem az almighty által betett feketelistát.régi "cégeimből" szinte mind rajta van..
  • Alien
    #703
    Oké :)
  • almighty
    #702
    Ha vársz kb. 1 órát, akkor addigra frissítem az oldalam, azon megtalálod azokat, akiktől már fizetést is kaptam. Csak még éppen under construction :)
  • Alien
    #701
    Márimnt az előzőhöz nem kellett volna válaszgomb, na de no off:)

    Ti milyen cégekre vagytok feliratkozva?
  • Alien
    #700
    ték
  • Alien
    #699
    Csaknem, belepusztulok ha addigra nem tudok játszani a SA-val
  • Coolfire
    #698
    Már valamivel több mint 1 dolcsim van a számlán..bibi..:)
  • Coolfire
    #697
    De az is lehet,hogy mire összekaparunk annyit,megjelenik pécére is.:)Na ennyi off elég is volt.:)
  • Alien
    #696
    Neked is
  • Coolfire
    #695
    Na akkor hajrá!
  • Alien
    #694
    "Rögtön veszek egy ps2-őt San Andreassal"

    Nahát, nekem is hasonló elképzeléseim vannak