15993
11074353081353622639.jpg
  • almighty
    #774
    Egy őrült nagy félreértést szeretnék tisztázni: ha valaki azt hiszi, hogy elolvas néhány levelet, és ezért milliókat fog kapni, az tévedésben van. Örök igaz mondás, hogy semmit sem adnak ingyen... Ha interneten akarsz pénzt (komoly) pénzt keresni, akkor referralokat kell szerezned, reklámoznod kell, és gyakran nézegetni az oldalakat, hogy van-e éppen e-mail vagy ptc, mert általában limitált mennyiségben küldik ki.
  • SaubyBoy
    #773
    kb 1 hónapja nyomom és van paid to signup is ahol feliratkozásonként kapsz kb. 10 centet
  • SaubyBoy
    #772
    Szóval keveset... Referall és kockáztatás nélkül nehézkes... vmi. 30 centem jött eddig össze ezekből refik nélkül.
  • SaubyBoy
    #771
    Szerintem csak a szerencsén múlik a dolog, mert napi 0.25 centet, amit küldenek azt azonnal megkaphatod e-goldra, ha összejött az 1 cented, akkor kifizetik. Illetve fizethetsz az összekuporgatott centjeidből különféle kis játékokra, ahol megint nyerhetsz rajta. Néhányat próbáltam és nyertem is, de keveset. Szóval jó szórakozás:) Meg van olyan, hogy e-goldról kéred le a pénzed, amit tovább költhetsz el ezekre a játékokra.
  • antijedi
    #770
    kb 20 forintot ha éjjel nappal csinálod :PPP
  • mustar
    #769
    Ezekkel a módszerekkel mennyi pénzt lehet keresni 1 hónap alatt?
  • almighty
    #768
    Hmm... :) A no-minimumos cégek profija? :) Köszönöm. Egyébként tény, hogy ezek a cégek fizetnek, mert a 3-4-5$-os reklámár az még a hírdetőknek megfizethető, a cég is profitál belőle, és a tagokat is ki tudják fizetni.
  • SaubyBoy
    #767
    A Worldwide cégnél egész jó kis játékok vannak. Ez csak a szerencsén alapul szerintetek? Kellene vmi játékleírás is, mert jobb tisztábban látni. E-goldnál nem tudom minek kell nekik aktivációs levél, de szólj ha megkaptad. Ja és a no-minimumos cégekben almighty a profi. Jómagam inkább a minimumos PTR cégekkel foglalkoztam eleddig.
  • orkenyid
    #766
    Az e-gold-nál már a 3. accountomra raktak rá balance limitet, de írtam nekik e-mailt és küldenek postán valami aktivációs levelet, szóval ha valakinek hasonló problémája van írjon nekik, segíteni fognak.
  • almighty
    #765
    Az oldalam megint újult, nem sorolnék fel minden változást, aki akarja az úgyis megnézi,de a legfontosabb a cégek rangsorolva lettek! Tehát mindíg az aktuális legjobb céget látod az első helyen! Link
  • almighty
    #764
    Általában úgy szokott menni ezeknél a cégeknél, hogy az ember beregel, amint lehet kikéri a pénzét, hogy tesztelje, hogy fizetnek-e, és ezután már nem kéri ki egyből (a processing fee meg hasonlók miatt), hanem vár, míg kicsit össszegyűlik több. Úgyhogy szerintem ez nem akkora gáz.
  • SaubyBoy
    #763
    Tündérke már csak 10 centecskékben csengeti a zsét itt.
  • orkenyid
    #762
    Nincsen kedve valakinek segíteni a honlapom szerkesztésében? (pénzkeresés+ rész) http://priz.uw.hu . Küldj egy privit ha akarsz.
  • orkenyid
    #761
    rákattintottál egy cheat-linkre
  • Brutal
    #760
    Nah itt is felteszem a kérdést...
    Miért van az,hogy a worldwide-cash-en nekem mínuszban jelenik meg az összeg,amit eddig összehoztam??
  • almighty
    #759
    Nekem már fizetett, nem is egy cég, bár én leginkább no-minimos cégekkel foglalkozok, mert azok tuira fizetnek. A legtöbbet egy azóta sajnos átalakult cég fizette $60-t. De ha kíváncsi vagy a többi cégre is illetve a kifizetésekre, akkor #756-os hozzászóláson találsz linket.
  • Robert5
    #758
    Helló!

    Valakinek már fizettek ki pénzt? És ha igen mennyi volt a max?
  • Lacc
    #757
    menjetek DOLGOZNI
  • almighty
    #756
    Honlapom frissült, van rajta 3 új No-minimumos cég, akik fizetnek, méghozzá nem is rosszul: Link
  • CaviaR
    #755
    Nemtom neked mi a rendes összeg, de nekem a World Wide Cash fizetett 1$-t, a No Minimum pedig 0.5$-t.

    Többet még semelyik sem.
  • Netpeti
    #754
    Nektek eddig melyik DOLLÁRos oldal fizetett rendes összeget?
  • almighty
    #753
    A képet nem tudom, hogy miért nem jeleníti meg, pedig helyes az URL...
    A lényeg: Themailclubtól 8 cent, Getpaid2day-től 4 centet kaptam. A hitetlenkedők kedden leellenőrizhetik a honlapomon :)
  • almighty
    #752
    Hogy ne fogyjuk ki a no-minimumos oldalakból:
    Themailclub
    Ellentétben az átlagos no-minimum cégekkel egy hónapig tagnak kell lenned, hogy kifizetést kérhess. A kifizetés kérése minden hónap 20-28 között lehetséges.

    Getpaid2day.net
    Ellentétben a Themailclub-bal, itt bármikor kikérheted a pénzedet, előfordulhat, hogy csúsznak egy kicsit (1-2 nap), de fizetnek!


    A honlapomra is fel fognak kerülni kedden, csak most sajna nincs időm rá :(
  • SaubyBoy
    #751
    Hátha fizetnek nektek annyi lovettát, akkor tudtok vmit

    Amúgy sincs referallom egy se és lusta vagyok kilincselni mindenkinél egy regért...
  • Netpeti
    #750
    AZ 1. EUROBAN FIZETŐ OLDAL!!!
    ITT
    Légyszi ajánljatok be!
  • CaviaR
    #749
    1000cents-hez én is be vagyok regelve egy ideje. Már kétszer összegyűlt a fizetési limit, és ki is kértem. Most hétfőn tartok majd 3000$-nál, amit szerintem szintén ki fogok kérni.
    Két és fél hete nem fizettek, de amíg le nem telik legalább a megadott 30 nap, addig ne adom fel. Aztán biztosan. :)
  • SaubyBoy
    #748
    Nagyon úgy látszik, hogy az eddig még viszonylag megbízható oldalak mondanak sorra csődöt és scam cégekből egyre több van. A no-minimumossal meg az a gond, hogy évekig is csinálhatom, ha nincs referallom, csak akkorra gyűlik össze mire beleőszölük. Hiába van sok referall, mert a pénzkereset amúgy sem nagy. Ja és no-minimumos meg kevés van.Viszont arra a kevésre meg már majdnem mindenki beregelt. Ez itt a gond...
  • orkenyid
    #747
    Találtam egy újat, még indulófélben van.
    http://www.bobspaidmail.com/

    Most fizetett 0.07$-t.
    http://www.thunder-clicks.com/
  • Alien
    #746
    Az első kettőről iratkozz le szerintem. Az elsőnél elég ha megnézed a képet, elég béna, már azért sem regelnék oda :) A 30dollarsmail-en én is voltam, de aztán rájöttem, hogy nem az igazi (ugyanis szar volt a szerver, megjavult és azóta nem küldtek levelet) ráadásul angolul sem tudnak, úgyhogy leiratkoztam a fenébe. Volt még egy cég aminél volt egy elég vicces tapasztalatom, az 50dollarsmail.com. Ott 5000 tag előtt 800 dolcsis sign up bonus járt, utána 250. 5000 tag előtt regeltem , kaptam 800 dolcsi bonuszt, vártam a leveleket és napokig semmi. Egyszercsak meglátom, hogy a total payout összege nem nulla. Mondom ez meg hogy lehet, hisz még nem is jött levél... Leiratkoztam újra fel, és utána jött levél...Persze akkor márcsak 250 sign-up bonusom volt...Hát kapják be, leiratkoztam onnan is.
  • Alien
    #745
    Lehet, hogy ezek a nagy cégek amikre mondjátok, hogy nem fizetnek tényleg csalások, de centekért nem fogom csinálni, úgy rohadtul nem éri meg szerintem. Én vagyok most pár nagy cégnél (pl 1000cents ,ott(jövő hétre összegyűlik vszinűleg a limit és kikérem, a numenmail-nél már kikértem szintén, most várok, hogy jön-e az e-goldra vagy sem. Majd kiderül. De amíg a saját szememmel nem látom, hogy tényleg csalás addig nem hagyom abba. Lehet, hogy egy csomóan úgy csinálják, hogy elérik a limitet, kikérik és már egyből várnák az e-goldra, amikor világosan kivan írva az oldalakra, hogy 30 napon belül utalnak esetleg elfogadható idővel azután. (persze lehet, hogy ez sem igaz, de attól, hogy vhol magas a payout nem feltétlenül lehet rámondani, hogy csalás az egész. ) Szerintem egy csomóan úgy csinálják, hogy elérik a limitet kikérik a pénzt és várják az e-goldra, de nem érkezik meg. Persze, hogy nem, mert biztos egy csomóan abbahagyják akkor amikor először kikérik. Na mindegy, én egyenlőre várok és csinálom a dolgokat, aztán meglátjuk. De az biztos, hogyha esetleg ezek közül (márcsak 6-7 cégnél vagyok asszem, a többiről leiratkoztam) egy sem jönne be, én abbahagyom ezt az egészet, ilyen centes helyekre nem fogok regelni, mert annak meg nincs értelme szerintem.
  • orkenyid
    #744
    ezek 100% hogy soha nem fognak fizetni. az 1000cents és az earnings pedig a legnagyobb scam cégek (a többi is)
  • SaubyBoy
    #743
    A Water-Mails önkényesen megváltoztatta a szabályrendszerét

    You can only receive payment via random payment.

    és már szöveget sem lehet kijelölni a szabályzatukból
  • almighty
    #742
    Háááttt, eléggé gyanús cégek, és a rend kedvéért ezért inkább nem regelek be :)
  • Netpeti
    #741
    Sziasztok!

    Találtam néhány oldalt ami szerintem fizet is:
    http://www.99dollarsmail.com/pages/index.php?refid=no

    http://www.30dollarsmail.com/pages/index.php?refid=netcash


    http://www.earnings2all.com/pages/index.php?refid=netcash

    http://www.1000cents-1000dollars.com/pages/index.php?refid=netcash

    Légyszi a rend kedvéért alám regeljetek.
    Köszi!
  • almighty
    #740
    Először is köszi! :)
    Nem tudom, hogy mikor regeltél, ma is küldtek egyet. Egy héten olyan 3-4 0.25 centes levelet küldenek, de nem is ez az erősségük, hanem a PTC, látogasd gyakran, mert van úgy, hogy egyszerre 3-4 0.25ös van, illetve már találkoztam 0.5-sel is :)
    Más: Thunder-clicks-nél megkaptam az első kifizetésem: (1 hét alatt 2 cent :)), ráadásul azonnal!
  • CaviaR
    #739
    Beregeltem alád almighty a QuickerClickershez! Küldik egyébként rendesen a reklámokat?
  • Vlala #738
    Kösz a célzást :-)

    CoolFire: hogy értetted azt, hogy "milyen értékű dolgokhoz lehet a net segítségével hozzájutni"? Inkább ne válaszolj, off lenne...
  • almighty
    #737
    Most reggel találtam: csaló cégek listája. Nem tudom, hogy mennyire hiteles, de azért meg lehet kukkantani :)
    A másik: egy újabb no-minimumos oldal indult (én voltam a 77. tag) 5 cent után fizet e-goldra, de reg után egyből össze lehet szedni PTC-vel 2,5 centet. Nem tudom hogy fizet-e, de ha gondoljátok próbáljátok ki. Ha kapok utalást, azt azonnal mondom: link
  • almighty
    #736
    Nem teljes, meg még van egy pár amit tesztelek, de a tutira fizetők: http://invitel.hu/semtex
  • Coolfire
    #735
    Jah..mongyuk nekem otthon van,és qrva drága a cselló...de ha azt nézzük milyen értékű dolgokhoz lehet a net segítségével hozzájutni,hát azt kell midanom,még mindig megéri.:)És az a pár click és mél nem vág a földhöz.Akkor a girlmails is kilőve.Nincs valamelykőtöknek egy no-minimumos lista?