Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LasDen
#57255
nah megnéztem a Sengoku Basara sorozatot....összességében nem volt rossz
az 1. évad jó volt, tetszett...aztán a 2. évad már silányabb lett, annyira nem fogott meg. végül a film sem lett egy nagy király....
tudom milyen a sorozat, így nem vártam hogy a film nagy történelmi mélységekbe megy a Sekigaharai csatát illetõen, de kíváncsi voltam milyen lesz. Hogy lesz itt 2 szemben álló erõ és hasonlók. Az már a sorozatokból lejött, hogy Date itt nem fog lepaktálni Tokugawaval és vállvetve harcolni. Meg persze már a dátum sem stimmelt 😄 Akárhogyis nagyon egyszerû lett. Az elsõ 50 perc jó volt aztán meg jöttek a hülyeségek. Nincs lezárva a történet, nem nyert senki mert volt amit volt. És ez rohadt nagy negatívum. NEm volt rossz, de olyan jó se....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Malakai
#57254
Semmi különös, egybõl a sima után én se nézném, csak egyes jelenetekben cgi tuning, picit más a képi hangulata itt-ott.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Zomil
#57253
Szép 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

armageddon666
#57252
Én szerintem kihagyom a 2.0-t. Szól bármi mellette?

@

Zomil
#57251
Én kezdtem el nézni, eddig az 1995-ös filmet, meg a 2.0 "felujitott" verzioját láttam. Majd most jön a 2. rész, meg a sorozat 2évaddal.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#57250
Pont ez az érzésem nekem is...Végre egy anime ahol az eddzés nem abbol áll, hipphopp fullosan istenkirály vagyok és jöhet a fögonosz, vagy pedig eltelik x idö és nem mutatnak semmit. Itt igazábol komoly cselekmény nem történek, mégis élvezem minden egyes részét ahogy Gon és Killua szemmel láthatoan egyre erösebb lesz 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

armageddon666
#57249
Oké, akkor valamikor újranézem majd a filmeket. Mert egyre inkább úgy érzem, hogy semmire nem emlékszem belõlük. :\

@

LasDen
#57248
nézd meg a filmeket aztán a sorozatok...
alternatív setting a sorozat, de asszem valaki írta, hogy a készítõk is a filmet ajánlják a sorozat elõtt....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#57247
Olvastam hogy mostanában nézte valamelyikõtök a GITS-t. Megpróbáltam felidézni mi is volt a két filmben, de nem sikerült. Lehet érett egy újranézés. Illetve akkor már a sorozatokat is megnézem. Milyen sorrendet ajánlotok? (Imy? 😄)

@

armageddon666
#57246
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Annál a jelenetnél leesett az állam. Mármint láttunk már Seras kezében nagy puskákat, de ez a löveg... 😄

Tetszett mikor a Major meghal, akkor mutatták a kártyákat, a szemüveget, a vérfoltot, meg egyéb elhullott karakterekre jellemzõ tárgyat. 😊

@

Lelouch
#57245
HunterxHunter 64. - Nagyon bírom ezt a nen-edzést. Szerintem nagyon jól el van találva az egész, az erõrendszerrel együtt.
Zomil
#57244
😄DDDD

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#57243
az internet nem szeretné hogy befejezzem persona 4-et....a Dokival szeretném nézni, de alig jön lefele....1,5 hét után 1 rész azért lejött 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#57242
PetruZ
#57241
Jó, a 9gag-on már találtam is párat. 😄 (Pl. ezt, meg ezt.)
Zomil
#57240
Ezt csak ugy, mert éppen találtam és gondoltam legyen jo háttérképetek 😄DD

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

PetruZ
#57239
Hellsing X: Na, nem vártam meg a F8-féle utolsó részt (pontosabban nem bírtam ki, hogy kijöjjön végre 😊 ), megnéztem a sage-tõl származót, az õ fordításaikkal nem szokott gond lenni. Huhh, epic, truly epic, super truly epic. Seras is... hát, nehezen találni szavakat arra, amikor
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
a padlón keresztül kitépi a raktárból a 88mm-es löveget, vállra kapja és jól átlövi a szuper páncélüveget, meg az õrnagyot és a fal túloldalán a harangot...
Masszív 1 órás lezárás, minden szál elvarrva, befejezve, mindenki megkapta, ami jár, és még a végére is maradt egy kis meglepi (bár sejthetõ volt). Az utóbbi 5-6 év egyik legjobb, kerek, egész sorozata. (És már várnék egy mémet, amelyen mondjuk a Twilight-es vámpírok, aztán Blade és persze Alucard/Seras szerepelnek a szokásos "azt hitted, hogy..."-stílusban. 😄)

(A hibás és az utána lévõ törölhetõ.)
Zomil
#57238
Senki nem tudja javitani, max. törölni a házigazda 😄

Amugy ilyen meme kép meg tuti van már 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

PetruZ
#57237
Upsz, a spoiler lezárót elrontottam, valaki majd javítsa, thx. 😊
PetruZ
#57236
Hellsing X: Na, nem vártam meg a F8-féle utolsó részt (pontosabban nem bírtam ki, hogy kijöjjön végre 😊 ), megnéztem a sage-tõl származót, az õ fordításaikkal nem szokott gond lenni. Huhh, epic, truly epic, super truly epic. Seras is... hát, nehezen találni szavakat arra, amikor a padlón keresztül kitépi a raktárból a 88mm-es löveget, vállra kapja és jól átlövi a szuper páncélüveget, meg az õrnagyot és a fal túloldalán a harangot...[/spolier] Masszív 1 órás lezárás, minden szál elvarrva, befejezve, mindenki megkapta, ami jár, és még a végére is maradt egy kis meglepi (bár sejthetõ volt). Az utóbbi 5-6 év egyik legjobb, kerek, egész sorozata. (És már várnék egy mémet, amelyen mondjuk a Twilight-es vámpírok, aztán Blade és persze Alucard/Seras szerepelnek a szokásos "azt hitted, hogy..."-stílusban. 😄)
LasDen
#57235
yamchas here...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Count Adyn
#57234
😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Lelouch
#57233
<#vigyor>
LasDen
#57232

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Count Adyn
#57231
Hát igen😊 Remélem lesz Joi-s 4-es a múltból arc is😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Zomil
#57230
3rész már le van töltve már csak neki kéne kezdenem 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

PetruZ
#57229
Nem gondoltam volna, hogy ez a Kotoura-san ennyire bevállalós lesz a témát (egy "nem normális" illetõ kirekesztése, mentális és fizikai erõszak alkalmazása) illetõen. Az elsõ rész elsõ fele önmagában is elég súlyos volt, de az utána következõkbõl átlagosabb high-school romkom-nak tûnt. De nem az. Illetve nem csak az, mélyebb és több annál. Recommended.
Zomil
#57228
Jah igaz 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#57227

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#57226
holnap 😮

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#57225
Ez a Gintama képes überelni magát minden egyes arckal. 😄 Mikor jön ki a következõ rész?

@

PetruZ
#57224
OreShura 3: "My true power is that of a ZZZ-rank, dwarfing even the elite S-rank demons, but I'm not giving it my all yet, so I'm still at D!" 😄
PetruZ
#57223
Key ending, nem? 😊 Szóval *mi* örülünk, hogy vége. 😄
Zomil
#57222
És ebben mi a happy? 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#57221
HxH 64: Lol a pokok nem semmik 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

PetruZ
#57220
Remélem
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Riki jól bealszik, aztán kiderül, hogy álmodta az egész eddigit (mert annyira irreális az egész) és kórházban van és pittyeg mellette a monitor, aztán egyszercsak sípolás és happy end...
Igazi Key-es befejezés lenne.
Na jó, csak vicceltem, de sok jót nem várok. 😊
Zomil
#57219
Vannak benne vicces részek, lehet rajta nevetni, csk néha átcsap full drámába és akkor meg a vödröt a monitor alá kell rakni 😄
Bár nem mondom 1-2 drámai helyzet még akár reális is lehet, szoval azok között is akad jo.

És hát a végén meg majd jol arcon csap a sorozat ahogy azt a Key müvektöl megszokhattuk 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

PetruZ
#57218
Azért a Little "Blushers" elég fárasztóan nyál tud lenni néhol, nem is tudom, miért nézem még... Talán csak a Muscles fickó miatt, az egyetlen normális (=zéró IQ) arc az egész sorozatban. 😄
armageddon666
#57217
"It...It...It......It's rhe shogun! ( ゚ Д゚😉"

😄DD

@

Zomil
#57216
Little Busters 16:
Jahjj...annyira birom az animékben, h a föszereplök néha nem jönnek rá maguktol 2karakter rokonságára...föleg ha ikrek...és akkor mindenki meg van döbbenve, pedig a 2 karakter még rajzolva is teljesen ugyanugy van -.-

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nekem a 2 rozsaszin haju csaj rokonsága már a legeleje ota egyértelmü...

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

IMYke2.0.0.0
#57215
Nekem nem a "különleges" szó jutott eszembe 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#57214
így is lehet mondani 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Count Adyn
#57213
Kamui vigyora különleges😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Zomil
#57212
Valahogy igy 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

armageddon666
#57211
Szerintem TVTropeson össze vannak gyûjtve. 😊 Durva egy oldal amúgy. Elkezd olvasni egy szócikket, aztán 2 óra múlva már valahol tök máshol jár. 😄

@

LasDen
#57210
nem baj...nem kell...én nem vagyok rá kíváncsi 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#57209
Á, dehogy szerintem, 2 darab A4-est szimpla sorközzel bármikor megtöltenénk, ha nekiállnánk agyalni 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lelouch
#57208
Szerintem még lehetne folytatni a sort... 😄
LasDen
#57207
minden klisé felsorolásra került? 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#57206
Én ezt így nem jelenteném ki.