Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zomil
#60255
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hát valoban érdekes. Viszont Bisuke megjelenésének nagyon örültem. De a következö rész ciméböl itélve, már meg is ejtik a párbajt és huznak vissza ngl-be?

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#60254
HunterxHunter 86.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Idõben valahogy nem állnak össze a dolgok... Hogy kalkulálhatták bele Morel és Knov tanítványainak próbatételébe Gon-t és Killuát? Már a kocsiban NGL-hez tartottak Neteroék, mikor megtudták, hogy Gonék elbukták a küldetést és elmenekültek, az meg már a szervezés szempontjából túl késõi már...
Na de nézzük a pozitívumokat:
-Bisuke visszatért
-Palm nagyon LOL, Gon Hisoka után egy újabb "beteg" hódolóra tett szert 😄
-Knuckle úgy néz ki a HxH Kuwabarája lesz, szóval õt szerintem bírni fogom 😊
PetruZ
#60253
Hentai Ouji to Warawanai Neko 12 END: Jó volt, az utolsó epizódban a múlt és a jelen a helyére került és tkp. lett egy lezárás is. Nem tudom, lesz-e folytatás, de így is jó a vége. Összességében 7/10 volt az évad.
PetruZ
#60252
Shingeki no Kyojin 13: Végre történt is valami és haladt elõre a sztori, erre legközelebb jön a recap... :/ 'nyátok...
PetruZ
#60251
Akkor az a négy (ill. három hosszú, meg egy rövid) special lesz a vége, augusztusban.
Lelouch
#60250
Új évad már tuti nem lesz. Kb. 1 kötet vár még feldolgozásra a befejezett LN-bõl.
PetruZ
#60249
Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai S2 13 END: Az utolsó rész csak Kirino visszaemlékezése arról, hogy mi vezetett oda, hogy otaku lett bleõle és így bánik a bátyjával. Augusztusban jön még négy special és szerintem jön majd új évad is, nem biztos, hogy ezek az extra részek elegendõek lesznek egy lezáráshoz - bármi is lesz a vége. 😊 8/10
LasDen
#60248
az értékelõmbõl a Railgunt csak kihagytam...a 4. rész után ment a süllyesztõbe. Az imoutók kevésnek bizonyultak, hogy nézzem....😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

RelakS
#60247
Én ezen az ován kétszer röhögtem sírva:
Elõször mikor megnéztem ... spanyol felirattal, szóval szart sem értettem
Utána meg mikor már feliratom is volt hozzá, és értettem a szöveget 😊

-Jaaj, Szagara-úr, olyan undoook vaaagy...

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Lelouch
#60246
Ebben mi az utalás? Ez csak egy hülye szóvicc. Misha egyébként is inkább kuudere/dandere lenne, ha már mindenképp be kellene sorolni valahová...
A képen meg mi az, ami +18-as? 😄
qtab986
#60245
Az anime régebbi, mint ez a mém. És a mém se magyarázza meg, miért lesz a gumikacsából csibe. Mindegy, azt hittem, valaki tudja.

IMYke2.0.0.0
#60244
Nehogy már nem hallottál a sárga kacsáról?!
Big Yellow Duck meme

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

qtab986
#60243
Van egy jelenet, amikor Touma meglátja Misha Kreuzhev-et (orosz ortodox egyház apácája), ahogy éjjel a parkban az eget bámulja. Odamegy hozzá, és megkérdezi:
- Hiányzik az orosz Tundra?
De japánul a Tundra=Tsundora és õ nem pont azt mondja. Tsundora helyett Tsundere-t mond. Mert Misha Kreuzhev is olyan, mint egy Tsundere. Szóval vannak ott finom utalások. <#hehe>
Amúgy ez a gumicsibe, de a kép +18-as (korhatáros).

Lelouch
#60242
Most komolyan az Index-ben keresel mélységet? 😄
qtab986
#60241
Toaru Majutso no Index S01E15 00:05:22-nál van egy olyan jelenet, Index a medencében van és elúszik elõtte egy gumikacsa. Aztán hirtelen csibe lesz. Ez önmagában egy humoros jelenet, vagy utal valamire, amit a japánok értenek? Szerintem ebben a részben van néhány utalás.

IMYke2.0.0.0
#60240
Hazaugrottam, és miközben másoltam fel az anyagokat a gépre, eszembe jutott, hogy mi volt az a zene, ami illett volna a filmhez - miközben tudom, hogy már "foglalt":
山崎まさよし / One more time,One more chance
(5 Centimeters Per Seconds)

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#60239
"Kotonoha no Niwa" - 8/10

Nincs mit cifrázni rajta - a téma kényes, de hétköznapi.
Mindig bámulatba tudnak ejteni ezek a grafikusok. Gyönyörû minden benne. A táj, a fények. B-á-m-u-l-a-t-o-s.
A fõszereplõnk súlytalan volt, és a lezárás is suta - akár csak az életben elszalasztott lehetõségek is.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#60238
amúgy MALgraph szerint 0.98-cal az átlag alatt pontozok...szóval elég szigorúan 😄D

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#60237
Valvrave S1: Úgy bírom ezeket a Sunrise-féle évadzárókat... 😄 Egészében nézve a sorozatot, szerintem a vége felé úgy-ahogy sikerült összeszednie magát, így sikerült elérnie, hogy vevõ legyek az õszi folytatásra.
LasDen
#60236
ez egy ilyen szezon volt 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#60235
Sajnos az egész szezon ilyen volt 😄

Bár a Gargantia nekem tetszik, az 10/7, Devil Survivorbol is van még 1rész, de az olyan 10/6, Titan-rol nem alkotok véleményt mert még messze a vége, de egyelöre 10/6. Hyakka is hatalmas csalodás elsö évadhoz képest 10/5(bár utolso 2részt még nem láttam), aztán többet nem is néztem. Crime Edge-be belekezdtem, igazábol nem volt rossz, de nem tudott lekötni, nem éreztem azt, hogy néznem kell hétröl hétre.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#60234
Hát nem lehet azt mondani, hogy bármit is túlértékeltél volna... 😄
LasDen
#60233
eltelt ez a szezon is...verdikt
Aku no Hana - kuka (1 rész után)
Shingeki no Kyojin - kuka (6 rész után)
Devil Survivor 2 - kuka (4 rész után)
HenNeko - 10/6
Suisei no Gargantia - 10/5 (bár 1 rész még van hátra, de semmi esélyt nem látok a változásra)
Hataraku Maou-sama - 10/5
Majestic Prince - kuka (2 rész után)
Date A Live - 10/5
Hyakka Ryouran: Samurai Bride - 10/6 (jószívû)
RDG: Red Data Girl - kuka (1 rész után)
OreImou - kuka (6 rész után)
Photo Kano - 10/4
Yuyushiki - kuka (1 rész után)
OreGairu - 10/5
Kakumeiki Valvrave - kuka (6 rész után)
+Chihayafuru 2 - 10/5

talán nem maradt ki semmi se...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#60232
Enemy has retreated. 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#60231
az a vinnyogás, mikor feleszmél 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#60230
Ezt nem lehet megunni 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#60229
ezen annyit röhögtem 😄D

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#60228
Nyaruko W 10:
"Goho, goho, Vicent van Goho"...jajjj 😄
Támad a Mars! referencia fákk je 😄
Megint egy remek rész volt.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#60227
Valvrave 10.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
PetruZ
#60226
Berserk - Ougon Jidai Hen: A 3. filmmel lezárult a Golden Age trilógia, és jöhet a többi (még 3+3 filmrõl van szó eddig). Ez a rész is sokkal inkább mangahû, mint a sorozat volt, minden a helyén van, nincsenek kilógó karakterek (mint pl. a sorozatban a Skull King) és jelenetek. A film kb. jó fele a démonvilágon játszódik és nagyon hatásosan meg van csinálva (és unrated, piros 18 karika), de a végén is van még két kis jelenet, plusz a stáblista utáni röpke átvezetõ a következõ fejezetekhez (és még egy AMV-szerû klip is van itt). Összességében nekem mindhárom film tetszett, jobban, mint a sorozat. 9/10
#60225
Ichiya meg a trimen tényleg jók 😄

Én azt sajnálom hogy mindig lucy vetközik, ultear meg erza jobb lenne 😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

PetruZ
#60224
Hataraku Maou-sama! 13 END: Mivel az elõzõ részben (szinte) minden fontosabb kérdés lezárt, ez az epizód már csak egyfajta levezetésként maradt itt (bár talán egy új ellenfél felbukkant). Összességében jó sorozat volt, néhol újszerûen friss és kellõen vicces is, mindenképpen nézõs volt. 7/10
(Folytatásról itt sincs még hír.)
LasDen
#60223
várható volt, hogy nem volt vége, hisz az LN-nek sincs vége 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

PetruZ
#60222
Yahari Ore no Seishun Lovecome wa Machigatte Iru 13 END: Úgy lett vége, hogy igazából nem lett vége. 😊 De azért az utolsó rész is hozta Hikki szokásos beszólásait és életbölcsességeit, szórakoztató volt, ahogy az egész évad is. 7/10
(Szeptemberben jön még egy OVA, 2. évadról egyelõre nincs hír.)
PetruZ
#60221
Simán lehet. Mint ahogy az Attack on Titans mindenütt Attack on Titans, kivéve a komcsikat, ahol Eotens és ezt még egy jókora elemzésben meg is magyarázták. 😊
Bachstein
#60220
Én mindenhol Descentként láttam.
Zomil
#60219
Nyaruko W 09: Megint jo rész volt 😄
Ez a Kuuko-s ending meg egyre jobban tetszik.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Kuuko puszi rekcioja 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#60218
meg vannak szereplõk, akiket kedvelek...mint Levy vagy Ichiya 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#60217
LasDen
#60216
fanservice 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#60215
Akkor csoda, hogy eddig még nem dobtad. 😄
Lelouch
#60214
Pedig Bake>Nise>Neko Black. 😄
LasDen
#60213
nekem annyi van, hogy ne legyen nagyon nagy fasság 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#60212
Én nem csalódtam, mert semmilyen szintû elvárásom sincs a mangával kapcsolatosan. 😄 De amúgy ja.
Zomil
#60211
Kabbe 😄

A bakemono nagyon király volt, de Nise-nel sajnos esett erösen a szinvonal, viszont utána a Neko Black megint visszahozta a bakemono-s érzést nekem, pedig nem is szeretem Hanekawa-t 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#60210
amúgy az a véleményem, hogy ellett baszva ez az arc. végre volt lehetõség, a sárkányokkal foglalkoztak, de a válaszhoz nem kerültünk közelebb. és ez a lezárás, nagyon gagyi lett...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#60209
úgy szar a monogatari, ahogy van 😛<#mf1>

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#60208
Jah jolvan akkor nincs gond 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#60207
A Neko White csak 4 részes lesz.
Zomil
#60206
Huhh...akkor már látom ez sem lesz a kedvenc évadom...nem szeretem Hanekawa-t 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"