72749
kep
FAQ - mielőtt alapdolgokat kérdeznél, olvasd el
Lényeges elemeket, történéseket eláruló spoilerek törölve lesznek, ha nincsenek elrejtve!
[ Letöltőhelyeket fitogtató kérdések és válaszok törölve lesznek! ]
[ Anime Addicts ] [ Aoi Anime ] [ Anime képrejtvény (SG) ] [ AMV (SG) ] [ MyAnimeList ]

Vannak itt blogok is ám: [ Grouther's Anime Diary ] [ LasDen Sub ] [ Prof. William blogja ]
Megoldások 10 bitre: [ PetruZ tanácsa a topikban (MPC-HC, FFDShow) ]
  • Bucser
    #724
    na az a csak egy divx meg egy Xvid csúnya lnne:)) Valszeg vindózer töltötte le neked sutyiba:)) Cowboy Bebop részek Pl mennek????
  • via_mala
    #723
    Ezt telepítsd fel, aztán már minden player lejátsza:
    Ogg Direct Show Filter
  • Sadun Tryst
    #722
    én wmp-vel játszom le, és semmi baja nincs... fent van 1 xvid, meg 1 divx, oszt minden film megy! :)
  • Sadun Tryst
    #721
    tom', de akkor is túléli... :)
  • Bucser
    #720
    GITS Spoiler

    Azért motoko sem éli túl egyértelműen.... Összeolvad a Puppet masterrel inkább....
  • Bucser
    #719
    Ogg Vorbis media az ogm file.. Zoom player lenyomja ehyből tudtommal..
  • cenobite
    #718
    Hali! Az .ogm kiterjesztésű cuccokat mivel tudom megnézni? Mert leszedtem valami Core Player-t, ami elvileg lejátssza, de gyakorlatilag meg nem. :(
  • Sadun Tryst
    #717
    CSOCSO:
    hát igen... mi mondtuk, hogy az NGE nem 1 túl vidám és happy sorozat. ehhez lelkivilág és elvontság kell. én még az utolsó részeket is tök nagy izgalommal néztem, és vártam, hogy mi lesz az emberiség és Shinji-ék sorsa... :)
    a Berserk pedig csak az utolsó 6 részben lesz nagyon depi... de akkor nagyon! bár még így is emészthetőbb, mint az NGE, mert itt a végén mindenre kapunk tiszta választ! :)
    1 szónak is száz a vége nem értem azt, hogy ha vki GITS rajongó (mint Te), akkor, hogy-hogy nem szereti az NGE-t? mert a GITS is tipikusan olyan film ami nem az akció és a látvány miat lett sikeres, hanem a jó történet miatt... és az sem 1 happy end... (jó mondjuk ott a csaj túléli, de akkor is...)
    na midnd1. lesd meg az utolsó részt is az NGE-ben, és olvass el minden háttérinfo-t róla! így mikor majd összeáll a kép, rájössz, hogy amit láttál, az nem más, mint az emberiség talán 1ik vége is lehetne... 1 olyan történetet, ami bemutatja az emberi szélsőségeket... ez a sorozat művészet... :)
  • Bucser
    #716
    KÉPREGÉNY!!!!!!!!!!!:)))))
  • CSOCSO
    #715
    mindegy.. meg messze van az hogy en neki uljek ennek az egesznek.. jo lenne kiheverni ezt az NGE-t mert eskuszom hogy tob szenvedest szerzett mint oromot.. azt az oldalt is kin nezegetni mert allandoan megpillantom rei-t, asuka-t vagy shinjit..es ez tok szar.. bar lehet azzal kene hamar feledni hogy masik animenak esek..de egyet tudni kell: utalok olvasni! :( sose eltem bele magam egy konyvbe.. sose:( 4-5 ezer oldal?? pppff.. 2 ev alatt nem vegeznek vele:)
  • Bucser
    #714
    A konyhaangollal lehet boldoglni már.. Szóval nem olyan bonyolult a szövegezése.. ha valami nem menne akkor pedig ott a sztaki. www.sztaki.hu... Eu egy online angol szótár.. És mivel japánok fordították őket angolra ezért nem éppen a bonyolult összetett mondatok a jellemzőek. Alapvetően képregény.. Szal ha egy Spiderman Comicsot megértessz akkor a Manga csak mondanivalójában több és nem szövegében:))
  • CSOCSO
    #713
    amcsi azzal nincs baj.. csak azert meg nemtok annyira angolul hogy nekikezdjek egy manga elolvasasanak! erti?:)
  • Bucser
    #712
    Nem degradálva mondtam, hanem kíváncsivá tettél, hogy hol élsz:))
  • CSOCSO
    #711
    akkor aszondom meg nemtok.. javitani kene a helyzeten tudom:) de most nem az a lenyeg hanem hogy NGE:((((((((((((((((
  • Bucser
    #710
    Hol élsz?? nincs magyar Proxy és nem tudsz angolul:)) Németország Új zéland?? vagy esetleg Franciaország???
  • CSOCSO
    #709
    en meg teljesen nemtok angolul:))))))))
  • CSOCSO
    #708
    ezt ugy ertettem hogy hasonlit ra kicsit... nem ugy hogy mindketten klonok vagy valami..
  • Bucser
    #707
    Manga le van fordítva teljesen angolra...
  • Bucser
    #706
    Manga le van fordítva teljesen angolra...
  • Bucser
    #705
    Spoiler-----------------------------------------




    Motoko Cyborg, Rei viszont egy klón. Az emberiség az utolsó angyal és Mivel Rei egyé válik Lilithel és Rei érez valamit Ikari iránt (ő volt az aki soha nem használta ki) ezért Rei-lilith Ikari-kun kezébe helyezi az mberiség sorsát. Vagy mindannyian feloldódnak az LCL tengerben, vagy visszatér minden a normálisba... Tulajdonképpen klasszikus önazonosulási folyamat megy végbe Shinjibe... Egyedül akar végre lenni, hogy ne bántsák, de mégis úgy éruzi, hogy egyedül van mert bántják és ha nem bántják hiányzik neki... Meglehetősen bonyolult... Mondjuk nekem pont azért tetszik az egész sorozat, mert nem egyszerű szerethetem és nem szerethetem karaktereket vonultat fel... Shinji az egyetlen benne akit hosszú távon nem tudok megérteni... Nekem túl beteg az a gyerek...
  • CSOCSO
    #704
    biztos nem fogom elolvasni a mangat de majd lehet meglesem a berserket...
  • CSOCSO
    #703
    Rei kicsit olyan mint a GITS bol a motoko.. nem?
  • Bucser
    #702
    Ha a Szar vég alatt azt érted, hogy nem happy end akkor igen... Ez nem Amerikai termék ezek nagyon bonyolult fájdalmas érzelmes műfajból származnak... Bár Berserk esetében olvasd majd el a mangát is.-.. mint lentebb irtuk olyan 4-5000 oldal..... Ez kérlek nem a G.I. Joe:))
  • CSOCSO
    #701
    a laint sajnos nemtom befejezni mnert csak a 7. reszig van felirat:(
  • Bucser
    #700
    Én inkább megnéztem többször 1-1 részt ha nem volt valami tiszta:)
  • CSOCSO
    #699
    naneeeeeeeeeee nost komolyan annak is szar a vege?????? AAAARGH
  • CSOCSO
    #698
    gyenge!!!! ne tedd!!!! de ha teszed a 20 as utaniba mar ne nagyon olvasgass..onnan kezdodik minden szarsag:(
  • Bucser
    #697
    Ha a felakasztást komolyan gondoltad inkább ne nézd meg:))))
  • Seth
    #696
    :) ezt tettem eddig is...csak nem bírok magammal és néha előre olvasok
  • CSOCSO
    #695
    el kene szakadnom az NGE-tol ha meg 20 szor fogom leirni mi fajt az egeszben az mar nagy betegsegre vall:)))) csak az a baj hogy a Lain se sokkal jobb cuccos:)))))))))))) Berserkre kene talan ramozdulni..de ha az is ilyen vegu lesz en eskuszom felakasztom magam:))
  • CSOCSO
    #694
    nem tanulok de szivesen tudnek japcsiul:)
  • CSOCSO
    #693
    amugy erdekes ez az egesz... nehez lenne ha normalisan akarnam elmagyarazni mit jelentett nekem ez a film!!!
    egy ideig nagyon tetszett mindenki.. de azhem ezt mar leirtam... imadtam mindenkit tok jo volt.. tok izgatott mi lesz reivel.. kicsit feloldodik??? mi lesz ikari val vegre nem fog tovabb feszengeni? es mi lesz asokaval..talan kicsit visszavesz a pofajabol? nagyon erdekelt minden... mar nem is az hogy hogyan olik meg az angyalokat.. az erdekes volt meg minden de inkabb a szereplok elete kezdett el hajtani hogy kivel mi lesz.. erre idetoltak elem egy olyan veget ami szamomra elfogadhatatlan.... hiaba olvasom el mit lattam ha egyszeruen nem tetszik es kesz..hiaba ertem ha nem tetszik:(((((( tok szar borzalmas... a 25. reszt meglestem de valoban jobb inkabb meglesni az end of evangeliont.. marmint mitol jobb? az egyik siznte fullosan lezarja a dolgokat de akkor is kusza kaosz es akaratlan szamomra.. mig a masik nem is befejezes.. es ugyanugy akaratlan mihezkepest kusza....tok ugyerzem hogy volt valami baratom akivel foglalkozhatok mikozben mindenki massal nemtok.. es kozben ez a barat is cska elveszett ertelmetlenul..akaratlanul.. :(
  • Gábor
    #692
    Nos igen, az NGE képes megdöbbenteni az embert rendesen!
    Amúgy nézd meg a Rurouni Kenshint, RULEZ!
    Off: tanul valaki itt japánul?
  • CSOCSO
    #691
    szeritnem ugy lesd hogy meglesel egy reszt idejosz es elolvasod mi volt benne..
    katt ide
  • CSOCSO
    #690
    rajtam nem az nge valtotta ki.. mint mondottam nekem mar elobb is volt.. es inkabb csak most dobbentem ra hogy pont hasonlo alakult ki velem is ( a hasonlot csak ugy ertem hogy el kell tavolodnom par embertol... es nem pont ugyanugy ahogy szegeny ikari kolok erzi magat a tobbiek miatt)

  • Bucser
    #689
    Igen ezért mondtam, hogy nem jó sok olyan animet nézni egyszerre amik depressziós hajlamokat váltanak ki.. Én úgy szoktam, hogy 1 komoly és 1-2 könnyedebb..
  • CSOCSO
    #688
    ismerem az oldalt:) azt nezegetem eppen es egy nagy dologra dobbentem ra:

    Humor reszleg:
    Tul sokat nezed az NGE-t ha:

    - Szándékosan elidegeníted magad a szüleidtől és az emberektől körülötted.


    a kemeny az benne hogy 1 embertol elkulonitettem magam par honapja.. azota egyre tobbel kulonitettem magam el.. es az NGE vel parhuzamosan erzem (ereztem ) azt hogy el KELL kulonulnom sok embertol!!!!


    ez kicsit erdekes.. vagy megremit?? nemtom..
  • Bucser
    #687
    Csocso mondom menj el erre az oldalra http://aoianime.animehq.hu/evangelion/

    Sokminden világos lesz...
  • Bucser
    #686
    Te biza hentait keresel... Van sokféle... ftp://usteam.uw.hu tuti van egy csomo... De abbol is sokféle van.. van az ember emberrel típus a szörny a szörnyel ember szörnyel tipus... Nekem csak az első jön be.. a First Love című sorozat ilyen.. a baj az vele, hogy nekem nem jönnek be a szerepek amiket a nők játzanak bennük (mindig csak áldozatként mutatkoznak:)
  • Seth
    #685
    Hát én még nem sok részt láttam belőle,de úgy látom mindenki leblokkolt a végén....tényleg ilyen megdöbbentő? vagy bugyuta a befejezés?