72746
kep
FAQ - mielőtt alapdolgokat kérdeznél, olvasd el
Lényeges elemeket, történéseket eláruló spoilerek törölve lesznek, ha nincsenek elrejtve!
[ Letöltőhelyeket fitogtató kérdések és válaszok törölve lesznek! ]
[ Anime Addicts ] [ Aoi Anime ] [ Anime képrejtvény (SG) ] [ AMV (SG) ] [ MyAnimeList ]

Vannak itt blogok is ám: [ Grouther's Anime Diary ] [ LasDen Sub ] [ Prof. William blogja ]
Megoldások 10 bitre: [ PetruZ tanácsa a topikban (MPC-HC, FFDShow) ]
  • IMYke2.0.0.0
    #72746
    https://www.japantimes.co.jp/ --- 'Dragon Ball' creator Akira Toriyama dies at 68
  • IMYke2.0.0.0
    #72745
    Kyoto anime studio fire: Japanese man sentenced to death for arson attack that killed 36
    Japan media reported Shinji Aoba held a grudge against the studio when he doused the entrance in petrol and set it ablaze in 2019

    * "Japan, one of few developed countries to retain the death penalty, usually reserves the punishment for people convicted of multiple murders."
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2024.01.27. 16:44:07
  • ximix #72744
    Metallic Rouge 2024
    Genres: Action, Sci-Fi

    Az első rész alapján egy nagyon kellemes sci-fi-nek indul, egy kicsi Szárnysasfejvadász hangulattal, de a karakterek átalakulása nem kellet volna bele szerintem . . .

    "Scarlet" by Dazbee
  • TBTPumpa
    #72743
    Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training
    Február 22-től Magyarországon is vetíteni fogják a Crunchyroll-nak köszönhetően!
  • ximix #72742
    Milyen lesz a 2024-es téli szezon? - FireReject
  • CSOCSO
    #72741
    Hat ez valami borzalmas volt. Vagy 10 szer bebobiskoltam rajta de nem aludtam el mert moziba voltam. unalmas mint atom. Alig van benne barmi amitol ez olyan Ghiblis lenne pedig maga a bemutato fasza.
    Utoljára szerkesztette: CSOCSO, 2023.12.24. 07:25:19
  • CSOCSO
    #72740
    Fasza volt. Imadom az ilyen kitalalt meg bizarr lenyeket.
  • efti
    #72739
    Az eleje valoban eleg unalmas, en mostanra a hetedik resz kozepenel jarok es mar nagyon tetszik.
  • CSOCSO
    #72738
    Elkezdtem nezni netflixen a Pluto c. animet de valami eszmeletlen unalmas. kb 4.reszig birtam :(
  • ximix #72737

    Kék Pelikán
    magyar animációs film, dokumentumfilm, 2024
  • CSOCSO
    #72736
    Kiraly. Van Max on majd ott meglesem
  • ximix #72735
    Jó volt, tetszett.
    Közben a Scavengers Reign-t kezdtem nézni, jó kis agymenéses felnőtt sci-fi.
  • TBTPumpa
    #72734
  • TBTPumpa
    #72733
    Magyar szinkronos előzetest is kapott (van külön japán hang-magyar feliratos előzetes is) Hayao Miyazaki (Studio Ghibli) új animéje a "A fiú és a szürke gém".
    Országos vetítés indul: 2024. január 4.
  • CSOCSO
    #72732
    Netflixen van egy uj sorozat Blue Eye Samurai.
    Nagyon ajanlom!
  • ximix #72731

    Laserhawk kapitány: Egy Blood Dragon-történet 2023
    | Korhatár-besorolás:16+ | 1 évad | Akció
    Egy közellenségnek kikiáltott kiborg szuperkatona olyan ügyet keres, amelyért érdemes harcolni egy disztópikus társadalomban, ahol semmi sem az, aminek látszik.
    Szereplők:Nathaniel Curtis,Caroline Ford,Balak
    Alkotók:Adi Shankar
  • ximix #72730
  • PetruZ
    #72729
    Kimi no Todoke s3 jön a Netflixre. Az első két évad (25+12 rész) a manga 125 fejezetéből (30 kötet) csak a 46.-ig jutott...
  • IMYke2.0.0.0
    #72728
    Anime = cat face theory
  • ximix #72727
    Egy "kicsit" megkésve



    Egy kici kínai érdekel ?

    Si Ge Yongzhe / 4 Cut Hero 2023
    Genres: Action, Adventure, Comedy, Fantasy, Romance
    youtube lejátszási lista



    Wu Nao Monu / Agate 2023
    Genres: Comedy, Fantasy
    A lejátszási listában az első két rész sorrendje fel van cserélve.
    A sok "ákombákom"-ban vannak arab számok ott lehet ellenőrizni a sorrendet.
    youtube lejátszási lista



    Xing Hai Qishi / Knights on Debris 2020
    Genres: Action, Fantasy, Sci-Fi
    youtube lejátszási lista




    Utoljára szerkesztette: ximix, 2023.08.21. 20:01:55
  • PetruZ
    #72726
  • TBTPumpa
    #72725
    Bemutatták a szeptemberben megjelenő Suzume 4K UHD + Blu-ray teljes kiadását:
  • BEAST #72724
    Bárcsak ne erőltetnék ezeket az élőszereplős dolgokat. :/
  • PetruZ
    #72723
    Kuma Kuma Kuma Bear 2x12 END: A történetek és a megvalósítás is jobb lett, mint az első évad, ha ott 4-et adtam, ez simán 6/10, élvezetesebb volt.
  • PetruZ
    #72722
    Augusztus 31.:


    Ez meg valamikor jövőre:
  • IMYke2.0.0.0
    #72721
    Én csak a "buziadminok"-os ünnepeltet látom a fórum főlapján, szal...
  • biomage
    #72720
    ah köszönöm hogy boldog születés napok kívántatok :D milyen kedvesek vagytok :D
  • LasDen #72719
    ez már csak egy haldokló fórum a múló éjszakában...
  • PetruZ
    #72718
    Már hetek óta ugyanaz az egy "név" látható a listában, szerintem ez sem működik már és senki nem is foglalkozik vele.
  • biomage
    #72717
    ez érdekes, minden nap aktív vagyok, nézem a fórumot, de nem vagyok a mai születés naposok listáján, hm.
  • ximix #72716
    Yakitori / Yakitori: Soldiers of Misfortune 2023

    Genres: Action, Sci-Fi
    Themes: Military, Space

    Egynek elmegy.
    Ez a távoli jövős multi-kulti nem rossz alap, sok történet beleférne.

  • TBTPumpa
    #72715
    Suzume 4K Blu-ray, Blu-ray, DVD megjelenés Japánban:
    2023. szeptember 20.
    (Hivatalos Twitter csatornáról)

    Elég messze van... Azt hittem, hogy még a nyáron megjelenik. De sebaj, megéri a várakozást, mert gyönyörű kiadvány lesz ez is.
  • BEAST #72714
    Igen, nem is tudom már milyen régen, de én is átköltöztem Anilist-re. Amit nem is tudom már mikor használtam utoljára. :/
  • LasDen #72713
    ezer éve nem nagyon használom már... annyira nem érint...de sajnálatos
  • TBTPumpa
    #72712
    :(
  • PetruZ
    #72711
    A MAL-t megint feltörték, beleírtak az adatbázisba. profilokba, mindenbe, szóval most meghatározatlan ideig áll..
  • PetruZ
    #72710
    Forma 1 (vagyis inkább F4, de nekem kb. ugyanaz) rajongók októberben kapnak egy original, nem feldolgozás animét Overtake! címmel:

  • ximix #72709
    Érdekesség
    Kimi no na wa. (Your Name.) reklámja egy újságlap két oldalán, melyet ha fényféle tartasz egy "új képet" ad.
  • IMYke2.0.0.0
    #72706
    Vajh, meddig lesznek kézi-rajzos animék (is)... a fejlődés megállíthatatlan...

    Stable Diffusion and multiControlNet Animation

  • LasDen #72707
    "És ez megint egy Japán film. Annyira jó lenne egyszer egy Európai vagy Amerikai filmbe is ennyire elmerülni és ennyit írni róla, de egyre inkább azt látom, hogy errefelé az ilyesfajta és átgondolt írás és történetmesélés már meghalt."

    ez meg csak szimplán nem igaz....