72122
kep
FAQ - mielőtt alapdolgokat kérdeznél, olvasd el
Lényeges elemeket, történéseket eláruló spoilerek törölve lesznek, ha nincsenek elrejtve!
[ Letöltőhelyeket fitogtató kérdések és válaszok törölve lesznek! ]
[ Anime Addicts ] [ Aoi Anime ] [ Anime képrejtvény (SG) ] [ AMV (SG) ] [ MyAnimeList ]

Vannak itt blogok is ám: [ Grouther's Anime Diary ] [ LasDen Sub ] [ Prof. William blogja ]
Megoldások 10 bitre: [ PetruZ tanácsa a topikban (MPC-HC, FFDShow) ]
  • IMYke2.0.0.0
    Boldog születésnapot, PetruZ! :))
  • IMYke2.0.0.0
    Hát, kellett egy kis idő, mire be tudtam fejezni :)

Gantz - 2 évad, 26 rész: 2017.03.12 - 2021.05.10 - Pontszám: 5/10 --- Előbb láttam (2017-ben) a CGI animot, így a sorozatok csalódások lettek. Ráadásul, a sorozatokban Kato egy pussy volt.

Emlékeztető - Gantz:0

• LasDen #72120
    nehogy má :O
    ha férfiaknak van olyan, amiben tudnak hugyozni, akkor csak lehet valahogy a nőknek is. Elég menő fétis... :D
  • IMYke2.0.0.0
    A "tulajdonosa" erényövet zárt rá, amit nem tud levenni - emiatt kell neki.
    S ehhez a lánykának is aktívan ugye, lehet hogy perverziója :)
  • LasDen #72118
    katéterezve van? o_O
  • dave9004
    s megkérdeznéd, mennyiért adja decijét.
  • CSOCSO
    Kepzeljetek el, hogy kiviszed nagyit vilagot latni es ez az elso amit lattok a buszon a repcsirol leszalva.
  • IMYke2.0.0.0
    Jó csaj lehet, ha így kell védeni.

//Amit lehet látni belőle (test) az:
  • ximix #72114
    Unalmas japán hétköznapok
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

forrás
    Naivan azt gondoltam valami egészségügyi probléma és egy kis merészség találkozott egymással, erre kiderül, hogy ez ilyen lezárt nőszemély.

Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.05.02. 14:50:30
  • LasDen #72113
    3 óra elég is volt, hogy felvegyék delikvensek...
  • Ashlara
    Közel 2 hónappal a hivatalos lemezes verziók (DVD/Blu-ray) megjelenése előtt?

Valaki ezért kapni fog...

Utoljára szerkesztette: Ashlara, 2021.04.27. 10:12:36
  • LasDen #72111
    ilyeneket 20 éve csináltak, de már akkor is gáz volt. Főleg az a nagyon gáz "rappelés"....
  • ximix #72110
    Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu Ω / How Not to Summon a Demon Lord Ω 2021
    Genres: Harem, Comedy, Magic, Ecchi, Fantasy

A Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu / How Not to Summon a Demon Lord 2018 -nak a második évada, elején egy kicsit meg ijedtem a növényi burjánzástól, de aztán nem ment tovább.
    Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.04.24. 23:10:47
  • CSOCSO
    Sonny's edge se anime viszont a rokas anime epizodot nagyon elviselnem 24 reszben!!!! Ja es a legkomolyabban kinezo reszt ahol a szornyek vannak a fold alatt azt magyarok csinaltak.
  • IMYke2.0.0.0
    Mondom egyszerubben: tok mindegy ki-hogyan gyartotta, a lenyeg, hogy jo es szorakoztato legyen neked/a Nezonek.
  • Nagydög
    Ket indokot is tudok mondani, ami miatt ez nem annyira lenyeges. (Mar persze a tenytol eltekintve, hogy teljesen lenyegtelen.) Az egyik praktikus, a masik tudalekos.
    A praktikus: Ha megnezed barmely mostanaban keszult anime endingjet, akkor az az erzesed tamadhat, hogy Korea igenis Japanban van, vagy forditva.
    A tudalekos: Az anime(アニメ) az animéshon(アニメーション) rovidulese, ami meg gairaigo(kolcsonzott szo) angolbol, es a japanok minden animaciot ertettek alatta. Ezt aztan a vilag tobbi resze visszakolcsonozte toluk, mar japan stilusu animacio ertelemben. Asszem, ilyen katyvasz eseten folosleges feszegetni, hogy foldrajzilag pont hol keletkezett az adott animacio, ha a gyanutlan szemlelo szamara siman animenek tunik.
  • ximix #72106
    Az első évadban "Sonnie's Edge"-ből eltudnák viselni egy pár évadot.
  • LasDen #72105
    korea nem japánban van :D
  • ximix #72104
    Seven Knights Revolution: Eiyuu no Keishousha 2021
    Genres: Action, Adventure, Magic, Fantasy

Az egykoron volt lovagok erejét kölcsön véve ütik a gonoszt, ebbe a harcba csatlakozik a zöldfülű hősünk.
  • PetruZ
    Sokakat érdekelhet itt
    +
    Nem tudjuk még, hány ázsiai eredetű studió készített most epizódot, hogy igazzy animének nevezzük
    +
    Az első évadban is volt már egy koreai... :P
  • LasDen #72102
    nem igazán anime...
  • PetruZ
    Love, Death + Robots Volume 2 trailer (május 14.) + Volume 3 bejelentés (jövőre jön)!
  • ximix #72100
    Jó lett a bemutató.
    Már találkoztam vele itt-ott, de nem tudtam miről szól, mostanáig, így már érdekel, majd neki ugrok megnézem.
    Köszi.
  • ximix #72099
    Edens Zero 2021
    Genres: Action, Sci-Fi, Adventure, Comedy, Fantasy, Shounen

A démonkirály fiának kalandjai kezdetét veszi, egy cicás szőke lánnyal.
  • ximix #72098
    Zombieland Saga: Revenge 2021
    Genres: Music, Comedy, Supernatural

A nótás kedvű tini zombi lány együttes újrakezdi a karrier építést.
  • Rafanir
    Ha valakit érdekel, készítettem egy elemző/bemutató videót az Ura Sekai Picnic című animéhez.

• PetruZ
    Mairimashita! Iruma-kun S2 (AniDB): Egy kisebb mellékszállal kezdünk, amiben végre testet ölt Ali-san, a gyűrű szelleme, neki később is lesznek felbukkanásai. Az OP/ED és az előzetes alapján a vizes vidámpark lesz a fő téma ebben a szezonban.
  • PetruZ
    Hoppá, a Saihate no Paladin is animét kap, októberben kezd. A mangát olvasom, az eleje még elég jó volt, de miután kiment a világba, hullámzó minőségű lett. Mindenesetre másféle, realistább, mint a szokványos középkorias fantasy cuccok.

A Skeleton Knight in Another World / Gaikotsu Kishi-sama-ból is jön anime, de ezt nem várom. Ezt is olvastam, de az elf rabszolgás - erőszakolós dolgok után abbahagytam. Emiatt sokaknak bejöhet majd, persze...
  • LasDen #72094
    annyira azért nem vagyok hololive fan, de jah :D
    most a napokban Mikon nevetek jókat :D

Utoljára szerkesztette: LasDen, 2021.04.17. 11:48:01
  • Count Adyn
    Nemhittem volna, de ez amugy tök jó anime lett :D
  • Nagydög
    Ha jol emlekszem, te fogod ertekelni:

Pekora cameo
  • ximix #72091
    Tokyo Revengers 2021
    Genres: Action, Drama, School, Shounen

Főhősünk "lehetőséget kap", hogy kijavítsa élete egyik korábbi rossz döntését, amit a banda háborús sulis évei alatt történt.
  • PetruZ
    Ohó, végre animét kap a Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru, a legjobb cosplay romkom manga manapság.
    Utoljára szerkesztette: PetruZ, 2021.04.15. 20:56:43
  • PetruZ
    Cestvs: The Roman Fighter (AniDB): Az ötödik császár, Nero uralkodásának kezdetén egy nagyszabású arénajátékot rendeznek, ahol egy félénk 15 éves fiú is fellép a bokszolók között - majd sokak meglepetésére kitűnő technikát bemutatva nyer is jóval nagyobb és erősebb ellenfele ellen. Ezzel kezdődik Cestvs, a rabszolga viszontagságos pályafutása a szabadságot jelentő 100 győzelemért..
    Mérsékelt reményeim voltak (a mangája is elég sok éve megy már; gondoltam, olyan rossz csak nem lehet), de sikerült eléggé alulmúlnia. A történelmi hitelesség néhol megbicsaklik, érzésre a sztori nagyon siettetve van, a 3D a mellékszereplők esetén elég elnagyolt és csúnya, a dzsúdós rivális felbukkanásánál meg teljesen elengedtem a dolgot. Végignéztem ugyan, de részemről ez is megy a kukába.
  • ximix #72088
    Az írott hozászolásból nem jön át a hangsúlyozás, így lehet félre értelmezhető, de csak az én együgyűségemet akartam megfogalmazni, (már ha tudnék fogalmazni :).

A Jakuzás-ból (Gokushufudou) van itt valami élőszereplős akármi :)

• PetruZ
    Nem leszólásból írtam. :) Magamtól nem hoztam volna fel a Nagatoro-t a többi mellé, amikről írtam röviden, mert az első részt sem néztem végig, de ha már itt volt az alkalom, csak hozzátettem a véleményem. Majd a topiklakók eldöntik maguknak. :)

És semmi baj azzal, ha többen is írnak a szezonos újdonságokról, sőt!
    Utoljára szerkesztette: PetruZ, 2021.04.14. 19:21:27
  • ximix #72086
    Én sajna nem vagyok ilyen tudatos Anime fogyasztó.
    Nem szoktam a portálokon keresni vagy híreket, böngészni, hanem csak a magyar feliratos videókat nézegetem az indán.
    Miután megnézem szoktam rákeresni a neten és megnézni a leírását esetleg rákeresve az online mangájára belelapozni.
    Amiket itt megosztok csak a topik társak végett rakom fel, lehet valakinek "bejön" valamelyik, nem mindegyik tetszik nekem sem.
    pl: az említett Nagatoro-t én sem fogom nézni, SSSS.Dynazenon jól indult amíg elő nem került a kaiju verő transrobi, nekem ez a classic vonal nem jön be.
  • LasDen #72085
    megszoktam várni. De aztán gyorsan kinyomom, mer nem érdekel :D
  • PetruZ
    A Nagatoro-ba belenéztem, de ugyanolyan rossz, mint a mangája, úgyhogy hamar kaszáltam is.
  • ximix #72083
    SSSS.Dynazenon 2021
    Genres: Action, Sci-Fi, Mecha

Transformeres Pacific Rim

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Ijiranaide, Nagatoro-san 2021
    Genres: Slice of Life, Comedy, Romance

A visszahúzódó, félénk másodéves srácra, rátalál az első éves locsi-fecsi önbizalomtól duzzadó leányzó és végnélküli szekálás kezdődik.
    FBI Open Up

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Gokushufudou / The Way of the Househusband 2021

Genres: Comedy, Romance, Slice of Life

Amikor a visszavonult Jakuza vezér háztartást vezet
    Van bene Cica.

Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.04.13. 23:31:53