1097
Leiras azoknak, akik elakadtak, azoktol, akik profik.
  • Broafka
    #1097
    hát ez egy nagyon érdekes bug volt!

    Mindegyik a helyén volt, elhúztam az East-et majd visszanyomtam, és az ajtók kinyíltak :-/
  • Broafka
    #1096
    Hi!

    A citadel pályánál én kezdek megőrülni. Van 4 ilyen bábu, égtájakkal rajtuk, behúzom a helyükre és nem nyílnak ki az ajtók! (Az iránytűn a piros mutatja az északot nem? Ha az van 'N' jelzésen akkor állok észak felé, nem értem mit rontok el, már minden irányba elhúztam azokat a szarokat)
  • OBig1
    #1095
    Syrana!
    Ha még érdekes: ALT+Balra
  • Syrana
    #1094
    helló! van egy kis gondom..a KV5 nevű pályánál hogy kell kiszállni a kocsiból? nemtudok rájönni xD
  • böröczk
    #1093
    egyszerűen nem indul a gépemen, hiába állítom át a kompatibilitásnál, nem megy sehogy, mindig hibát észlel és leáll... mit csináljak?
    szerettem volna kicsit nosztalgiázni : )
  • levi1989
    #1092
    ja bocs a 6. pályán
  • levi1989
    #1091
    szevasztok az 5. pályán (KV5) hogy kell kiszállni a dzsippből
  • fery02
    #1090
    találtam végigjátszás videót, nem kell már segítség.
  • fery02
    #1089
    Tovább jutottam. Most a Menkaure's Pyramid nevű pályán vagyok, a játék vége felé. Van egy épület, amiben van egy skorpó, egy emberrel. Kinyírom mind2-őt, majd az embertől felveszem a kulcsot. Ezután írja a végigjátszás, hogy jussunk fel a zárt ajtóhoz. Hol van ez a zárt ajtó? :) Köszönöm a választ!
  • fery02
    #1088
    Az a gondom, hogy van a játékban az egyik pályán, egy felhúzhatós, mechanikus kis bogár, amit tüske csapdák kicselezésére használhatunk. Ilyen csapdából több is van, amiket kicselezhetünk úgy, hogy többször is felhasználjuk ezt a bogarat. A gondom az, hogy még maradt csapda, viszont nem tudom őket kicselezni, mert ez a bogár a kb a 4. használatkor tönkremegy, összevissza rángatózik majd a végén szétszáll. Miért van ez? Vagy mit lehet tenni? Nagyon régen mentettem, nincs kedvem újrakezdeni. Köszönöm a választ!
  • heystumafly
    #1087
    hali
  • Cobra11
    #1086
    te meg súlyos orvosi eset vagy bazmeg.
  • Cobra11
    #1085
    lol.
  • Ron Ragm
    #1084
    Nem én voltam, esküszöm!
  • bogi
    #1080
    Shiva! Ugorj át szembe, majd le az oszlopokhoz, fent is van egy platform, ott balra látsz egy ferde helyet, oda ugorj át.
  • Fabesz
    #1077
    Azt pedig könnyű megtalálni.Lehet hogy nem bírja leírtani a sok jóembert.
  • bogi
    #1076
    Hát talán a pálya nevét írd le legalább, vagy tulajdonképpen hol, miért vagy elakadva? A dzsipnél vagy? Nem találod a slusszkulcsot?
  • bogi
    #1074
    JJaaa? Nem is gondoltam, hogy itt más leírást keres. Bocsi akkor.
  • Waterhorse
    #1073
    Ő nem a Tomb Raider leírására gondolt,hanem a Turok 2-ére.
  • bogi
    #1062
    Sajna nekem is csak kicsiben van meg, de szóltam Hamsternek, ki fogja javítani a linket.