ketezer
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Köszi Y a segítséget... így tovább mindenki! már nincs messze 😊
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
elõre skacok... már 23... pörgünk ezerrel... lesz ebbõl 2000 seperc 😊
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
#19
Szerintem simán Y.
Köszi.
Tök renya vagy, hogy ilyen hasznos infókkal látsz el minket balgákat.
Amúgy ypszilon, vagy ipszilon vagy?
Tök renya vagy, hogy ilyen hasznos infókkal látsz el minket balgákat.
Amúgy ypszilon, vagy ipszilon vagy?
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
HAL volt az urodüsszeia ban is tök tap volt azt tudtatok hogy eredetileg IBM lett volna? csak miutan az ibm megtudta hogy gonosz lesz a HAL megvonta a tamogatast igy kitalaltak hogy ibm minusz 1 betu az abc ben aztan lett belöle HAL 😊
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
Vagy ha nem tetszik, amit máshol "hal".
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
siessunk mingya itt a 2000 és meg csak 5 nem vagyunk...
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
nem veszed elég komolyan ezt a projectet... ezért nem jutsz elõre... 😊))
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"