ketezer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Assassin
#351
Meg balszerencsés hogy nem télen történik veled,és akkor te is kipróbálhatnád ezt a tuti módszert...😊
Lteebee
#350
Merállat vagyok.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Laalee
#349
me nyomod a gázt mint a félörult...

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Laalee
#348
nincs szeperzeked!

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Assassin
#347
Ez velem egyszer télen esett meg,azt jól teletömködtem a hûtõt hóval(a tisztábbikból)...
A szervízig eljutottam vele(bár vagy négyszer kellett utántölteni😊)
Lteebee
#346
Két utcára otthontól elforrt a vizem.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

#345
embereknek mennyi szabiuk van!!! hihetetlen.....
Lteebee
#344
Gazdag!

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Assassin
#343
Azért nem gyenge Július végétõl szeptemberig nyaralni...
ipszilon ha még vissznéznél ide,áruld el hová mész és megyek én is😊)
Lteebee
#342
Még el sem tudtunk búcsúzni.

hüpphüpp...

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Coine
#341
bakker, elvettél egy kerek számot tõlem 😞(

ipszilon
#340
Sziasztok! :-DDDDDDDDDDDD

ipszilon
#339
Remélem szeptemberig nem csináljátok meg a 2000-et!

ipszilon
#338
(csak azért írok részletekbe, hogy pörögjön)

ipszilon
#337
Megyek nyaralni!!! Véééééééééééégre! Yupeeeeeeeeee!

ipszilon
#336
Most egy idôre elbúcsozom Tôletek!

Lteebee
#335
De mitõl jó egy ilyen szar?

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Laalee
#334
hu tökjolett

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Laalee
#333
~~~~~~~~~~~~~~~~~~····~~~~~~~~~~~~~~~~~~~\\\\\\\\\\\\\\\\\\\!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!///////////////////~~~~~~~~~~~~~~~~~~····~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Lteebee
#332
Több komolyságot hejj!

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Laalee
#331
nesztek egy sorminta

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Laalee
#330



''''""""++++!!!!%%%%////====\\\\%%%%!!!!++++""""''''

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Laalee
#329
söt
....

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Laalee
#328
!!!!

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Lteebee
#327
327

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Coine
#325
de ez már igggggggeeeeennnnn :-)))))))
325

Coine
#324
ez még nem kerek szám 😞

Lteebee
#323
Meg ettõl még nem biztos, hogy jól felfogja a jólfelfogott érdekét.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Laalee
#322
persze ti is lehettek

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Assassin
#321
Mondjuk inkább úgy hogy a szkebb és tágabb értelemben vett környezetünk van a kettõnk befolyása alatt.Bár ettõl te még lehet király is...😊
Laalee
#320
neked se hiszek hisz te is LTB befolyasa alatt vagy... 😛

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Assassin
#319
Pedig jobb lenne,hidd el...
A saját jólfelfogott érdekedben.
Laalee
#318
hajra ucse felek

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Lteebee
#317
Akarsz tenni egy próbát?

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Laalee
#316
eloszor beijedtem hogy hudedurva vagy aztan rajotem hogy mar akkor is csak a csajoknak akartal vagizni hogy neked micsoda kapcsolataid vannak....

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Lteebee
#315
Segget csinálsz a szádból egy nõ miatt?

Kiskutya!

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Laalee
#314
jovan akor megse!

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Lteebee
#313
Én Ipszilonnak adom.
(de ez még változhat...)

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Laalee
#312
csuha
ok lehet tied a 2000

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Lteebee
#311
Ne feledjétek, hogy nekem vannak kapcsolataim!

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Laalee
#310
3as szamu versenyzõ?

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Efreet
#309
a matematikát jól megcáfolva akkora versenyfutás lesz 2K-ra...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Laalee
#308
nemlehet... a tudomany mai allasa szerint a 2000 az enyim lesz.

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Lteebee
#307
Ipszilon számításai jók.
Nézd meg mégeccer!

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Laalee
#306
pontatlan utanaszamoltam ugy csak a 2001 jön ki a 2000 én leszek...

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Lteebee
#305
Penge vagy!

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Coine
#304
na bazz, ez se kerek szám 😞

ipszilon
#303
Kiszámoltam, hogy ha mindenki egyszer akaszt le egy százast (mint pl. most EN), akkor az 1700 embert jelent! De mivel nem írogatunk ide ennyien, és így valakinek több százas jut, ezért ez azt jelenti, hogy ha a 303-ik hozzászólást megszorozzuk hárommal, majd kivonunk a kapott összegbôl 1200, és ezután hatványra emeljük, majd a 125,5663699787-nak a gyökét hozzáadjuk és kiegészitjük egy 4x10 centis paralellogramma térfogatánk 3,55666-szeresével akkor az azt jelenti, hogy En leszek az, aki a 2000-et megkaparintja! Ennél tudományosabban nem is támaszthattam volna alà! ;-)

ipszilon
#302
thanxxxxxxxxxxxxx:-)

Efreet
#301
gratz 😊

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"