ketezer
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Meg balszerencsés hogy nem télen történik veled,és akkor te is kipróbálhatnád ezt a tuti módszert...😊
Ez velem egyszer télen esett meg,azt jól teletömködtem a hûtõt hóval(a tisztábbikból)...
A szervízig eljutottam vele(bár vagy négyszer kellett utántölteni😊)
A szervízig eljutottam vele(bár vagy négyszer kellett utántölteni😊)
#345
embereknek mennyi szabiuk van!!! hihetetlen.....
Azért nem gyenge Július végétõl szeptemberig nyaralni...
ipszilon ha még vissznéznél ide,áruld el hová mész és megyek én is😊)
ipszilon ha még vissznéznél ide,áruld el hová mész és megyek én is😊)
Még el sem tudtunk búcsúzni.
hüpphüpp...
hüpphüpp...
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~····~~~~~~~~~~~~~~~~~~~\\\\\\\\\\\\\\\\\\\!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!///////////////////~~~~~~~~~~~~~~~~~~····~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
''''""""++++!!!!%%%%////====\\\\%%%%!!!!++++""""''''
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
Meg ettõl még nem biztos, hogy jól felfogja a jólfelfogott érdekét.
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
Mondjuk inkább úgy hogy a szkebb és tágabb értelemben vett környezetünk van a kettõnk befolyása alatt.Bár ettõl te még lehet király is...😊
neked se hiszek hisz te is LTB befolyasa alatt vagy... 😛
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
eloszor beijedtem hogy hudedurva vagy aztan rajotem hogy mar akkor is csak a csajoknak akartal vagizni hogy neked micsoda kapcsolataid vannak....
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
Segget csinálsz a szádból egy nõ miatt?
Kiskutya!
Kiskutya!
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
Én Ipszilonnak adom.
(de ez még változhat...)
(de ez még változhat...)
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
Ne feledjétek, hogy nekem vannak kapcsolataim!
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
a matematikát jól megcáfolva akkora versenyfutás lesz 2K-ra...
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
nemlehet... a tudomany mai allasa szerint a 2000 az enyim lesz.
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
Ipszilon számításai jók.
Nézd meg mégeccer!
Nézd meg mégeccer!
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
pontatlan utanaszamoltam ugy csak a 2001 jön ki a 2000 én leszek...
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
Kiszámoltam, hogy ha mindenki egyszer akaszt le egy százast (mint pl. most EN), akkor az 1700 embert jelent! De mivel nem írogatunk ide ennyien, és így valakinek több százas jut, ezért ez azt jelenti, hogy ha a 303-ik hozzászólást megszorozzuk hárommal, majd kivonunk a kapott összegbôl 1200, és ezután hatványra emeljük, majd a 125,5663699787-nak a gyökét hozzáadjuk és kiegészitjük egy 4x10 centis paralellogramma térfogatánk 3,55666-szeresével akkor az azt jelenti, hogy En leszek az, aki a 2000-et megkaparintja! Ennél tudományosabban nem is támaszthattam volna alà! ;-)