ketezer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Efreet
#411
persze. beszélgethetsz 😊))

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#410
😊) ilyen melegben ez is csoda... tegnap beájultam keményen

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#407
szép kerek érték... 😊)

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#405
dede 😊

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#403
voltam én, csak nem akartam a 400-ba belenyúlni

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#401
na végre 😊 vártam már 😊))

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#396
akkor ez nem érdekel?

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Lteebee
#395
Igyekeztem.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Efreet
#394
ja kérem, ha valakinek ilyen jól megy...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Lteebee
#393
Nekem tegnap volt egy 1000-em, egy 2000-em, meg egy 400-am.

Már nem igazán érdekel.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Lteebee
#392
Na?
Ki ér oda?

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Efreet
#391
és akkor most jobb? 😊))))
gondolom... skacok, futunk a 400ra???

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Coine
#390
gggggggggggggggeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnn
:-))
végre egy szép telt számocska :-)

Coine
#389
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Coine
#388
miiiindjááárt...

Coine
#386
bocsi, félreértetted, nekem szép egész szám = 0ra vagy 5re végzõdik 😊

Efreet
#385
a 383 miért nem egész???? ha 383,4 lenne még csakcsak, de :o)))))

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Lteebee
#384
Nem vagy elég szemfüles.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Coine
#383
bakker mé nem hagytoki nekem egy egész számot 😞(

Efreet
#382
de mennyivel jobb érzés visszakapni... a tudat, hogy pénzt kapsz állam bácsitól 😊))

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Laalee
#381
nade csak jobb az ha a zsebedben van a lé minthogy visszaigenyeld...

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Efreet
#380
arról nem is beszélve... bár akkor kevesebbet lehet elszámolni... 😊))

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Laalee
#379
de az isdn meg olcsobb is lenne 😊

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Efreet
#378
attól még... bátyáméknak is meg szoktam mondani amikor hülyeséget csinálnak.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Assassin
#377
Óvatosan mert az apám az😊
Efreet
#376
hadd fejezzem ki gratulációmat a cégvezetés irányába.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Assassin
#375
Beka..van vagy négy vonalunk ,de majdnem mind mamutcég hálózatán belüli(munkaügyileg is eléggé közel vagyunk hozzájuk)...
Próbáltam én már agitálni ISDN miatt is de ...jóvanezígyahogyvanna.
Efreet
#374
soksikert hozzá... (milyen cég az aki nem hajlandó egy második telóvonalat beizzítani... 😛)

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Assassin
#373
Nem matávnál vagyok hálistennek,de közben legyött a 2tehénrõl egy buzzme nevû cucc majd mindjárt kipróbálom...
Jó neve van ''báz mí'' ez olyan félig roma félig ángilus😊
Efreet
#372
be kell érdeklõdni 112-n... ott meg tudják mondani

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Assassin
#371
Kérlek szépen ez szimpla dialup modem egy digitális központú vonallal,de semmi cifra...
erre is megoldható?
Efreet
#370
naja... központilag digitális? mert akkor be tud csörögni... arra meg úgyis szakad a net 😊
ezt viszont a m@távékál kell kérni

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Assassin
#369
All right azér bepróbálunk...
Laalee
#368
de en nem hinnem hogy analog vonallal ez megoldhato max isdn nel

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Laalee
#367
tucows.externet.hu

pl

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Assassin
#366
bõvebben plíz,url vagy válámi😊
Efreet
#365
érthetõ... a tucows-on láttam ilyesmi progit, valami ringin-checker vagy mi volt a neve...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Assassin
#364
A kötetlen topictéma miatt( 😊 )egy kérdésem van:
Már kurvára elegem van abból hogy a kedves partnerek telefonálgatnak hogy:Mé nem tok fakszóni,álladójan foglaat... stb.
Lévén hogy a netelérésem a fõvonalunkról megy ki ,éppen onnan ahová a nyüves faxok jönnének.Kellene egy progi ami figyeli a vonalat és figyelmeztet ha bejövõ hívást érez,azt akkor kicsit hangup,fax lejön,dialup újra...
Nemtom érthetõ voltam-e?
Efreet
#363
Porsche rulz....

363 szep palindrom szam

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Laalee
#362
presze hogy tudja mindenki

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Lteebee
#361
Mert a 356 az PORSCHE.
(bár ezt úgyis mindenki tudja)

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Lteebee
#360
Nem egy FERRARI?

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Efreet
#359
nemhiszem... valami más miatt

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Laalee
#358
onnon hogy a 358 mellett van

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Efreet
#357
357... valahonnan ismerõs ez a szám.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Lteebee
#356
Teljes a csapat?

Akkó nyomassuk!

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Efreet
#355
sebaj, most majd...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#354
lassúak vagytok 😊

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#353
naaaaaaaaaa

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Assassin
#352
Perszer mert nálad a szépérzék azt jelenti hogy a féket sem használod ,kizárólag motorfékkel-visszkapcsolással lassítasz ezért fél kettõkor az Üllõi úton már megpróbáltak megskalpolni😊)