26171
  • diegho™
    #1471
    nem tudja valaki megy e az 1.05-ös patch nem eredeti diablo2-vel?
  • diegho™
    #1470
    Köszi! Most 37-es a paladinom, 31-es a Barbárom. A Paladin nem valami erős, legalábbis még nem, a barbár meg csak cuccgyűjtésre van. Majd multiban nyomjuk hárman, de nem tudom mivel menjek, eddig egy barbár és egy amazon lesz + én.
  • zozokiller
    #1469
    csa diegho en nekem van egy 60 szintu amazonom es szerintem a multi missile-re (10) varkire(10+) es freeze arrow(15) pierce-re ne tegyel mert akkor nincs hatasa a freezenek en jol elvoltam hellen is egy barbar kiserovel
    csa es jo szorakozast
    UI:szerintem inkabb barbarral v palaval menj rulez!!!!
  • diegho™
    #1467
    A frost nova is 8 sec-et lassít, ha jól emlékszem.
  • diegho™
    #1464
    Én is elkezdtem a static+tűz varázslót (lvl. 26), de egyedül elég nagy a kockázat, mert simán leüthetik, szerencsére 5-ös energie shielddel már nem rossz. Szóval Staticra, Tűzfalra, Energie shieldre, és persze varmthra kell a sok tűz. Az orb nem fontos, ha közel ér az ellen elég egy frost nova, amitől lelassúl, igaz nem fagy meg, de megtakarítasz vele egy rakás skillt, ami mehet a fire mastery-re és a staticra. A teleportot is sűrűn kell alkalmazni, ha nem akarsz kockáztatni.
    Nem tud valaki Amazon tippeket?
  • diegho™
    #1460
    Nekem még egy 99-es Pc-x en volt egy Nico's commander, amiben van hexa edit.
    Leírod a Tp.-d átszámolod hexába rákeresel, aztán mindenhová benyomsz F-et, ahol a Tp-d volt, persze elé és mögé is pár rublikát, ha mindent jól csináltál, akkor 99. szintű a karaktered.
    Persze előtte elmenteni az egész karaktert, mert már írtam vissza 1. szintre, töröltem a térképet, eltüntettem cuccot vele.
  • Dante
    #1459
    jo game csak egy problémám van vele.
    Az, hogy most egy 73-as barbárom van mindkét kézbe olyan kard ami lop manát meg életet, és olyan könnyű, hogy Hell fokozaton mindenféle potion nélkül át lehet kaszálni a 4. fejezetet(diablonál már kell egy kis ital), de amugy még mindig jo game így fél év után is
  • méphisto
    #1458
    duriel
  • zsozso
    #1457
    Yeti_:Ha gondolod akkor add + az ip-d + az időpontot aztán +látjuk...
  • diegho™
    #1449
    Az egész hexadecimális értékekben van beírva a save könyvtárba, csak át kell számolgatni a tp-t aztán kész. Majd ha lesz időm leírom részletesen!
  • diegho™
    #1445
    Bármikor felirom neked 99. szintre bármelyik karakteremet, és akkor én vagyok az isten!
  • diegho™
    #1444
    A védelem duplázásra rakhatsz pár feles pontot. A Battle cry se rossz.
  • diegho™
    #1443
    50. szintü nekró.
  • diegho™
    #1442
    Minden karakterrel kinyirtam úgy, hogy nem haltam meg.
    Barbárral 4 ugrás, Paladinnal max fire resist+no comment, Amazonnal lőttem+futkorásztam, Sorcival fagyasztottam+futkorásztam, nekróval bone spear+futkorászás. EZ NORMAL FOKOZATRA ÉRVÉNYES!
  • méphisto
    #1439
    Szereztem egy morning star-t +2 to barbarian skill levels!
  • zsozso
    #1433
    Méphisto te mikor akarsz játszani mert akkor én is beszálnék egy kis gyilokba!
  • méphisto
    #1432
    Máté!
    169.254.143.155
    Más is jöhet ha akar! :-)
  • méphisto
    #1431
    Nem akar vki tcp/ip-n jáccani?
  • méphisto
    #1427
    Érdemes bármelyik harci kiáltásra skill pontot pazarolni?
  • méphisto
    #1424
    Ti szereztetek olyan cuccot hogy kívülről nagyon szar aztán amikor megnézed hogy mit tud kiderül hogy k***a jó?
    PL:
    Szereztem egy bőrkesztyűt ami még normal 1-es act-ban szokott jönni (most nightmare-ban vagyok) aztán amikor megnéztem:40 defense és 6000 aranyat ér
  • nyunyu
    #1420
    Amazonnal??? Hmm, az en 55-os amazonomat siman szetszedte hell-en, akarhany valkyret adtam a pofajaba, aztan strafe...
  • nyunyu
    #1417
    ???

    Egy eleg nagy szintu nekro szerintem siman ki tudja nyirni.
    Ha van eleg nagy golemje, meg iron maidenje...

    Meg sok manaja golemet varazsolni...
  • méphisto
    #1415
    Ti hányas szintűként nyírtátok ki hell-ben diablo-t?
  • méphisto
    #1414
    Ez csak csíttel lehetséges. (szerintem)
  • diegho™
    #1412
    Persze csak ha megütöd, akkor van rá x% esélyed, hogy z ideig a te oldaladra áll.
  • méphisto
    #1411
    Átkonvertálja a szörnyet ugy hogy egy bizonyos ideig a te oldaladon harcolnak
  • diegho™
    #1409
    Ja a conversion sem rossz, de mellette mindenképpen ott legyen a thorns!
  • Yeti
    #1408
    Az a conversation természetesen Conversion akart lenni.
  • Yeti
    #1407
    ate: Tanúld a Conversation-t, ahogy ma már mondtam. De kérdezd meg CADet, mert neki van egy nagyon tápos Paladinja.
  • diegho™
    #1406
    Nekem van egy 36-os paladinom, én csak thorns-t használok + 3-as zeal. Egész könnyen megy a chaos sanctuary-ben, jó még a redemption és a salvation is.
  • Piquet
    #1402
    Sziasztok, lenne 2 kérdésem:

    1. Hogy lehet kivenni a socketed cuccokból a drágaköveket?
    2. Hol lehet manna potiont venni? Az ACT2-ben járok, de sehol sem lehet kapni :((((

  • méphisto
    #1401
    Bew!
    Bennelennék hogy játsszunk tcp/ip-n.
    Írd meg hogy mikor. Ja és érdekelne hogy milyen kari-d van
  • méphisto
    #1399
    ez engem is érdekelne
  • Yeti
    #1392
    Proféta: Néhány másodperc alatt körül lehet venni az amazont Bone prisonnal, úgy, hogy az egész képernyő tele legyen vele(1 lövés ->csak 1 sor, és én is varázsolok olyan gyorsan, mint ahogy te lősz). Ellövök 2-3 BS-t, utánna folyamatosan nyomom rád a bone prisont, hiába a slow missile nem tudsz elmenni. Most hírtelen ezt találtam ki, ha van valamid, amivel meg tudod cáfolni, akkor elgondolkozok rajta, hogy lehet, hogy mégsem jó, de így első ránézésre jónak tűnik.
  • zsozso
    #1391
    Próféta: Sajnálom, de tévedsz a grim shieldem majdnem 50% blocking +68-141-es damage-ü battle hammer(így ütök kb 1300-at leap-el) +iron skin maxon + 1200life +max resist 15level. Kipróbáltam haver 76-ik levelű bowazonjával szemben(1 leap=az amazon a látómezőmben a második leap=amazon hulla)és nem amatőr a kisgyerek...
    Én csak 71. ik level-en vagyok...
  • Yeti
    #1386
    profeta: Nem tudom, hogy honnan vetted azt, hogy a revive kicsit sebez, mert vagy 2 és félszer akkorát üt, mint akit feléleszt. Ha viszek 20 revived monstert, akkor nem tudom, hogy hogy tudod egy sorceressel leütni előttük az ellenfelet, mivel azok elég gyorsan végig mennek mindenkin(és te még le is gyengíted előtte őket static fielddel)(miközben neked meg laggol a 20monsterem miatt). Az az első hulla gyártása meg nem olyan nehéz, amikor a BS több mint 300 at üt.
    A másik: mikor azt írtad, hogy egy alacsonyabb szintű amazon is ki tud nyírnu egy magasabb szintű akármit multi arrowssal, az ugyan úgy igaz lenne akkor a többi kasztra is, mivel a sorci pl. orbbal szedi szét az ellent(lefagy tőle, és nem tud reagálni) a barbár lead attackkel, a paladin nemtom mivel(azt nem ismerem annyira), a nekró meg BS -tel. Ja, és azért csak lenne, mert mindenki ki tudja védeni. Pl. sorci-> teleport barbár-> leap, nekró-> bone wall(ebben nem vagyok biztos, hogy nem megy át rajta a nyíl, de úgy emléxek, hogy nem.), a paladintnál meg megint nemtom, mert nem ismerem igazán(ja, és most a multi arrowos esetről beszéltem).
    Na most ennyit írtam
  • zsozso
    #1385
    +iron skin
  • zsozso
    #1384
    Közelre WW(whirlhwind)
    Távolra Leap
  • méphisto
    #1383
    melyik a legjobb barbár skill?
  • zsozso
    #1382
    Egyébként nem értem miről vitatkoztok az amazon u.a. szinten vagy a felett is 1db(egy darab)leap!
    Erről ennyit nem tud érdekelni hány freezing arrowt-lő rám 1db leap=1db amazon hulla.
    Ez vonatkozik a varázslónőre és a necro ra is(kivéve ha az IM-et használja)
    Nincs értelme vitának mert kipróbáltam...