26171
  • méphisto
    #1535
    Ezt nem én mondtam hanem egy köcsög az én nevemmel
  • méphisto
    #1534
    de lehe
  • méphisto
    #1533
    nem lehet!!!!!!!!
  • neo@
    #1530
    Megprobálom megérteni amit irtál.
  • méphisto
    #1529
    hmm Érdekes kifejezés az hogy "nagyszintű vagyok" még nemhallottam ilyet. Egyébként a 15-ös necro-ra vagy a 99-es csítelt palára gondolsz??
  • Yeti
    #1527
    Melyik diabloról beszélsz, az 1ről vagy a 2ről, mert nem derült ki pontosan. Egyébként mindkettőben scroll of indentify, de az 1 ben Cain egy százasért indentifyol, a 2 ben meg miután már kiszabadítottad az Act 1 közepe felé ingyen megcsinálja.
  • méphisto
    #1526
    Mi ebből a tanulság?
    Aki kíváncsi hamar megölik a tehenek
  • méphisto
    #1525
    elég sok boci van a moo moo farmon :-((
  • neo@
    #1523
    Cracket minden menyiségben ,nem csak diablohoz.
    www.gamecopyworld.com Ha ide el látogatsz soha nem fogsz ilyeneket kérdezni.Éppen most szedtem le a havernak innen.Én meg szoktam venni azokat a játékokat ami nagyon tetszik,de nem dobálok követ azokra sem akik másolják.Első felvonásban letöltöm a rippet és ha nagyon megtetszik akkor megveszem.Gyüjtöm az eredeti játékokat.De ha nem lenne anyagi hátterem akkor ezerrel jönnének le a dolgok isoba.A diablot nem rég szereztem be a magyar forditásnak köszönhetöen.Kostolgatom a karaktereket,egyvalamire azonban nem tudok rájönni.Az azonositatlan tárgyakat hogyan lehet legalizálni.A válasz előrre is köszönöm.
  • CAD
    #1521
    CHB az 1.04 es crack is megy alitolag az 1.5 os patchel: diablo.fantasy.hu

    Janus hat nemtom mi az pontosan, de ha movie fordíztas meg tortenet akkor diablo.fantasy.hu :).
  • diegho™
    #1517
    A Blood Golem+Iron Maiden nagyon hasznos, de én nem raktam semmit a cursekre, persze ha van fölös pontod akkor rakj rá és simán lenyomod Durielt!
  • Yeti
    #1515
    Na, végre megoldották normálisan a bejelentkezést.
    ate: Mostmár elég késő van, úgyhogy nem tudom most megnézni, hogy mim van a számodra, de talán majd holnap.
  • diegho™
    #1509
    Menj le egymás után 1000 szer, egyszer majd elfogy az élete. Én 19. szintűvel nyírtam ki, csak bone speart használtam, ja meg 1 gólem 5 bone mage 5 csonti monden alkalommal.
  • CAD
    #1507
    Uristen ... hol talaltam meg ezt a forumot! Mivan nepek behaltunk?? :)
  • CAD
    #1506
    Mindent megtalaltok a http://diablo.fantasy.hu-n!
  • diegho™
    #1505
    Nem találom az 1.04-et sehol, mindenhol az új van fönn.
  • diegho™
    #1504
    ja kösz a crack-et.
  • méphisto
    #1502
    szóval csak akkor megy az 1.05 ha már megvan az 1.04.
    És az 1.04-et honnan szeggyem le?
  • méphisto
    #1500
    1500!!
  • méphisto
    #1499
    ok kösz :-))
  • méphisto
    #1497
    mit? :-))
  • diegho™
    #1495
    Szóval game exe ki patch fel utána crack, vagy előbb crack és utána patch?
  • méphisto
    #1494
    miután felraktam a patch-et?
  • diegho™
    #1492
    nem tudom, de erre jó:
    Major bugs

    Fixed copy-protection for various CD, DVD, and CD-R drives.
    Barbarians wielding two potions are no longer prevented from entering games.
    Socketed items were mistakenly and irreversibly de-randomized in 1.04. Now their gem effect values are taken from the upper end of
    their original (pre-1.04) random ranges.
    Fixed all spell ranges. They were mistakenly reduced in v1.04.
    Fixed a bug that prevented deleting some Characters.
    Fixed numerous foreign language display problems.

    Minor bugs

    Fixed a bug in the trade screen when the Horadric Cube was open.
    Duplicate ladder entries should no longer occur.
    The Ladders scroll properly now when there are less than 999 entries.
    Realm characters should no longer appear as robed.
    Fixed a bug allowing users to appear in a channel twice.
    If the user cannot connect to a default realm, a "Realm down" message is displayed.
    Fixed the "packet sniffing" exploit used when gambling.
    High-durability items no longer lose durability when you join a game after exiting or dying.
    The Conversion skill no longer causes a monster counting error in the Den of Evil.
    Improvements
    A prompt now appears informing the user to delete characters when they have greater than eight characters in a Realm.
    Player profiles now have a link to their ladder records, if they are in the top 999.
    A "connecting to realm" message was added.
    Balance Changes
    The Paladin's Concentration skill now enhances the damage of Blessed Hammer just as it did in 1.03. The damage displayed on the
    Character screen is correct, too.
    The Amazon's Strafe skill now correctly enhances base bow damage rather than total bow damage.
    The Amazon's Guided Arrow skill now enhances base bow damage rather than total bow damage.










  • méphisto
    #1490
    Nem teszi tönkre az eredeti crack-et ami már elözöleg fenn volt?
  • diegho™
    #1489
    Csak az a baj, hogy nincs meg az 1.04, de letölteni sem tudom, mert a suliból netezek, floppy nincs nálam annyi, a mobile rack meg otthon figyel, de majd jövő héten megoldom.
  • méphisto
    #1487
    nem
  • diegho™
    #1486
    Felraktad már az 1.04-et?
  • méphisto
    #1485
    ?
  • méphisto
    #1484
    mire jó az a patch :-))
  • diegho™
    #1483
    Akkor tévedtem.
  • méphisto
    #1482
    3-as act szörnyek:
    46-50 Méphisto: 51
  • diegho™
    #1481
    szerintem már mindenkinek meg van, de köszi!
  • diegho™
    #1480
    OK. küldd el mailban. Fel kell rakni az 1.04-et ahhoz, hogy felmenjen az 1.05, mert nekem csak a szimpla van meg, ami eredetileg is van.
  • IMYke2000
    #1479
    Skacok! Van már 1.05-ös javítás!!!!!!
    Innen (is) lekaphatjátok:
    http://www.voodoofiles.com/s/patches
  • diegho™
    #1477
    honnan lehet leszedni a crack-et?
    Én az act3-ra mondtam a 30-40-es szörnyeket, a vége felé 40 fölé is megy.
  • diegho™
    #1475
    Egy ötezres lesz.
  • méphisto
    #1474
    köszi diegho
  • diegho™
    #1473
    Nem! Sőt nagyon jó. Mire odaérsz diablohoz leszel 40. szintű, vagy több. Azért jó, hogy nem alacsony szintű vagy, mert az ellenek itt már magas szintűek kb.30-40 között és pont a maximális TP-t fogod kapni értük. Én pl.37.szintű vagyok és most vagyok diablonál, a chaos sanctuary-ben nagyon jön a TP, de lazán nem a maxot kapom értük. Egyszer elverekszem magam diabloig és felét ugrik a csíkom. Szóval nagyon jól fogsz járni, de vigyázz, mert az act3 ban már nagyon erősek az ellenek. A pörgést ne használd esztelenül, mert simán leütnek, inkább lassabban haladj, de ne halj meg, mert nagyon sok TP-t veszíthetsz!
  • méphisto
    #1472
    Az nagyon nagy baj hogyha a 36-os barbárom még csak most kezdi a 3-as act-ot nm-ban??