26171
  • Frank99
    #1601
    Mateos!
    Olvasd mar el, hogy nem neked írtam, hanem Janusnak!
  • mateos
    #1600
    laalee , oszinten szolva , ne sertodj meg de szart se ertettem a mondanivalodrol...de biztos igazad van
  • Laalee
    #1599
    most pc re tobb blizzard jatek fog megjelenni mint a szaros konzolokra vagy mi???
    amugy ki a rakot erekel a konzol... az a gy.p. seknek valo aki meg a next gombot se tudjak megnyomni es utana a play gombot... de biztos igazad van...
  • mateos
    #1598
    Minden nap magamra nezek
  • Laalee
    #1594
    jaja igyvan
    a tokom se fog havonta jatekot venni...
    evente max 1 jtekot veszek... felteve hogy emgjelenik evente 1 blizzard jatek :))
  • Frank99
    #1593
    Janus!
    Addig nem veszek meg egy játékot, amig ki nem probaltam. A sok rossz Battle-netes hír hallatára előbb kibróbáltam. Egyébként én már megrendeltem, szerencsére volt valaki, aki megunta, és a bolti ár alatt adja.Az ilyen BSA szagú beszólásoktól meg feláll a szőr a hátamon. Hadd döncsük má mi el, hogy mi a szart veszünk, ne te döntsd má' el... :-)
  • méphisto
    #1590
    de nekem nem! :-((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((8
  • Frank99
    #1589
    tevedsz, mert nekem megy.
  • Laalee
    #1588
    ehh a bnet könyvt4r tok felesleges mint a nevebenis van support... tehat scak segitsegnyujtast tartalmaz... amugy asszem egy jo cd key es az eredeti game.exe kell neki bar nemszarakodtam vele ikabb megvetem eredetibe...
  • méphisto
    #1587
    Mateos!!
    Ha elolvastad volna az előző beírásokat akkor rájönnél hogy létezek egy Daemon tools progi amivel el lehet indítani. Egyébként megnéztem nekem fent van a battle.net konyvtár pedig nem másoltam át. A battle.net könyvtárban csak olyanok vannak hogy hibauzenetek meg stb. az egze fájl átmásolásával se mész semmire nem ott van a hiba
  • Frank99
    #1585
    én leszedtem a 1.05b legujabb pathet, es a Gamecopyworld-rol a 1,5b crack+battlenet path (német) a diablo.reg beirja magat a registrybe, szerintemn ez a kulcsa, valamint kell egy jo key hozza.
  • méphisto
    #1584
    nem megy
    nem lehet hogy kell hozzá még valami patch??
  • méphisto
    #1583
    ok ha elindul ott leszek
  • Frank99
    #1582
    mephisto
    gyere a hun. channelre
    jo lenne magyarokkal jatszani...
  • Frank99
    #1581
    jobb klikk a zold fejen
    emulation
    securom...
    ennyi

  • méphisto
    #1580
    konyorgom irja le valaki hogyan lehet mukodésre birni!!
  • méphisto
    #1579
    nem muxik a daemon !!!!! :-((((((((((((((((((((((((((((((((
  • méphisto
    #1578
    felraktam a daemon-t. Elég ha megjelenik a jobb alsó sarokban? Akor már ugy számít hogy megy a program?
  • Frank99
    #1576
    FanTom!
    Erre jöttem rá én is...
    De köszönöm...
  • Frank99
    #1575
    kinek megy a Battle net ma este?
    nalam semmi...
  • méphisto
    #1572
    mateos!
    Minek akarsz te tcp/ip-n jáccani amikor megy neked a battle.net????????
  • Frank99
    #1569
    3-as szint barbarian
    tegnap ota :-)))
  • Frank99
    #1562
    megoldottam.
    muxik a Bnet.
    Daemaon Tools+ 1.05 patch, es szerencses cd-kulcs
    :-)))
  • Frank99
    #1560
    Amit talaltam, mind kiprobaltam. B. Neten nem megy...
  • CAD
    #1559
    Frank lehet TCP/IP-n illetve FSGSnet -en amely BNet hez hasonlo csak kevesen lognak rajta. BNeten is lehet alitolag... en nem nagyon tudom hol talalhatsz cracket, valahol egesz biztosan :)
  • Frank99
    #1558
    Kösz

    Ha van valakinek elado full, vagy tud olcso boltot, megirhatna hol talalom...

  • méphisto
    #1557
    :-((
    sajnos
  • méphisto
    #1556
    nem lehet
  • Frank99
    #1555
    Hi!
    Lehet-e a jatszani a nem teljesen legális Dio 2-vel a Neten? Es ha igen, melyik verzioval, toressel stb.
    Kosz elore is a kimerítő válaszokat :-)
  • méphisto
    #1551
    szerintem palával a legkönnyebb kinyírni diablo-t mer ha van egy 2-es szintű fire resist-em akkor diablo semmire nem megy, nekem meg csak néhány mana potion-ra van szükségem és nyomatom rá a 7-es szintű charge-ot, oszt 2 perc alatt elfekszik.
  • méphisto
    #1550
    rámész valamelyik keresőprogramra (van kábé 400) és beírod hogy "diablo cheats" ennyi. :-)
  • Pusi
    #1548
    Ez kellemetlen hír! Azért köszi!
  • méphisto
    #1547
    akkor selejt a cédé
  • Pusi
    #1546
    Nos. Talán nem fogalmaztam elég világosan: Simán bejutok a sirba, ahol a láncokkal rögzített placc van középen. DE INNEN KEZDVE NINCS SEMMI! Én szivesen pofáznék az angyallal, ha valamilyen úton-módon ki tudnám csalni a sírból!
  • diegho™
    #1545
    a februári guru cd-n van!
  • diegho™
    #1543
    1.lemész
    2.kinyírod durielt
    3.felszeded a cuccokat
    4.kinyitod a szemed
    5.körbemászkálsz a helyiségben
    6.ha kinyitottad a szemed akkor megtalálod a tovább vezető utat
    7.továbbmész az uton
    8.pfázol az angyallal
    9.nyitsz egy town portalt
    10.belemész
    11.elmész jerinnhez
    12.elmész meshifhez
    13.meshiffnél ráklikkelsz a seal east re
    14.ha ez sikerült,akkor az act3-ban vagy
    15ha nem sikerült,akkor add el a diablo2 cd-t,mert ez nagyon nem neked való game!
  • Yeti
    #1542
    Beszéltél Tyriellel?
  • Pusi
    #1540
    Csak nem akar tovább engedni. Lehet hogy én vagyok béna, azt irja a Quest logban hogy: "Explore Tal Rasha's chamber" Namármost én körülnéztem mindenhol, de középre, a sirba nem enged be. Mit tegyek?
  • Pusi
    #1539
    Köszike!
  • Pusi
    #1537
    Egy technikai jellegű kérdésem lenne! Hogyan lehet az ACT II-ben Tal Rasha's Chamberben tovább jutni. Durielt kinyirtam, és aztán kész. Előre is köszi a segítséget!