26171
  • méphisto
    #1644
    a német sem műxik legalábbis nálam fagy ugyhogy holnap már én is eredetivel fogok nyomulni
  • Frank99
    #1643
    Egyet nem értek csupán: mi értelme van cheatelni?
  • Frank99
    #1642
    Srácok, a német crack működik. Amint észrevettem, a security B. Net nem müxik, csupán az Open Game, amivel a normál játékokat tudod megnyitni, itt lehet mozgatni a játékosodat. Itt találkoztam olyan cheatelt játékosokkal, hogy csak néztem. Állítólag a sec. B. Neten nem lehet cheatelt karakterrel játszani, majd holnap kiderül, amikor is megjön a teljes dobozos verziom.
    Tényleg:
    nincs valakinek Vidala's cucca?
    Megtaláltam Vidala's Ambush nevű unique páncélt, de kellene hozzá még 3 cucc. Nincs valakinek ilyesmi?
  • Mr.Macho
    #1641
    haha, a játékban?
  • méphisto
    #1640
    makro :-)
  • Mr.Macho
    #1639
    amúgy kinél érdemes vásárolni meg eladni? Ugyanaz mindenütt?
  • Mr.Macho
    #1638
    küld már el nekem lécci a reg filet mert nincs rar-om
  • méphisto
    #1637
    én kiprobáltam aszta cracket műxik is,csak az a baj hogy amikor megyek charsi-hoz akkor lefagy. Szoval lehet is jáccani vele csak nem lehet megjavitani a cuccokat.
  • Mr.Macho
    #1636
    ja, a Battle.net-et nekem is megoldhatná vki, a gamecopyworldben igaz hogy én is láttam azt a német krekket ami 100%-ra aszonygya hogy müxik a Battle.net-en, de még nem próbáltam, vki próbáljha ki és írja meg hogy milyen
  • Mr.Macho
    #1635
    jo :-)
  • mateos
    #1634
    Miért kell mindig engem baszogatni Mr.Macho ?
    A billenyuzetemet azért nem àllitom àt mert ahoz kéne venni egy szoftvert.Nekem pedig nincd idom szoftverek utàn nézni.Az pedig , hogy nemtudod megkulonboztetni a szavakat ékezettel-vagy ékezet nélkul az màr nem az én bajom , ez olyan dolog mint ( MateOS kivagy ? -Màté vagy Gàbor ?)
    De remélem ezért semmi harag nincs kozottunk.
    Arra pedig , hogy nincs jobb dolgom éjfélkor nyomogatni a géped, erre a kérdésre te vagy az elo példa. NINCS HARAG

    Ui:Ne baszogass. :-) vagy
    ;-( ezt inkabb nem.
  • méphisto
    #1633
    azon kivül hogy vegyem meg az eredetit.
  • méphisto
    #1632
    naszóval. Sikerült elindítani a battle.net-et jáccottam vele kábé 10 percet oszt lefagyott, rezet.ujrainditom a roncsot bejon a vindóz elinditom ujra agém-et de másodszor má azt irja ki hogy mennyek a pi**ába a másolt cédémmel.:-(((((((( mi erre a megoldás???????
  • CAD
    #1631
    sorry masodik url hibas szoval: http://diablo.fantasy.hu -ott pedig go to irc.
  • CAD
    #1630
    www.mirc.co.uk ->#diablo2.hu -csati (also at http://diablo.fantsay.hu IRC web kliens) - szoval ott kellemesebben le7 beszeni :) (nem zavar hogy ide irtatok sokszor, csak gondoltam segitek :)) - nem kel felreerteni:).
  • Mr.Macho
    #1629
    sőt!! méghogy francia, KÖCSÖG BELGA billentyűzet
  • Mr.Macho
    #1628
    nem francia billentyűzet kéne neked
  • Mr.Macho
    #1627
    ja!! és szerezz be ékezeteket, mer kurvára ide gesítő, hogy ongyogyito nem pedig ÖngyÓgyÍtÓ
  • Mr.Macho
    #1626
    neked sincs jobb dolgod éjfélkor mint a kurva billentyűzetet nyomogatni :)
  • Mr.Macho
    #1625
    köszi, pirospontot kapsz ezért nálam :) ... következő?
  • mateos
    #1624
    En csak azert szeretem mert :
    -GYOGYITJA MAGAT
    (Ongyogyito)
    De meg van egy halom tulajdonsaga
  • Mr.Macho
    #1623
    mér a paladin mit tud ?
  • Mr.Macho
    #1622
    nem baj :)
  • mateos
    #1621
    ;-( ez nem esett jol kisfiuk
  • mateos
    #1620
    hahahahahahahahahahahahaha
    kisfiuk
  • Mr.Macho
    #1619
    na, akkor tényleg egy profi véleményét kérem, milyen karakter a legjobb (mateos nem számít)
  • Mr.Macho
    #1618
    császtok
  • méphisto
    #1617
    mateos te profi vagy?? :-)))
  • mateos
    #1616
    En csakis PALADIN-t.
  • Mr.Macho
    #1615
    azaz, milyen karaktert?
  • Mr.Macho
    #1614
    Én még csak most szereztem be a játékot, na akkor a profik mit ajánlanak (akik mindegyiket kipróbálták) ????
  • Frank99
    #1611
    Hát, elég ritkán ad jó cuccokat a game. Arany-gyűjtögetés, vásárlás. Lehet hogy nem barbárral kellett volna indulnom? Bár ez áll hozzám legközelebb...
  • méphisto
    #1610
    mateos jott csak anyázás céljábol
  • Laalee
    #1609
    en nem sertödök inkabb te nezz vissza egyket hivatkozassal es erteni fogod... amugy en nem anyazas celjabol jötem ide... :)
  • Yeti
    #1608
    sorry, a mijen-> milyen akart lenni
  • Yeti
    #1607
    Ha azt akarjátok megvitatni, hogy mijen konzolra fog több Blizzard jatek, akkor ajánlom a "Pc-s játékoknak leáldozott" topicot... Ha meg egymást akarjátok anyázni, akkor ->e-mail.
    Úgyhogy jó lenne, ha a Diablo2 fórumban Diablo 2 ről lenne szó...
  • Mr.Macho
    #1606
    ha vki a d2 feltöréséről akar beszélni ajánlom a "Hogyan törjünk játékot" fórumot
  • mateos
    #1605
    Szerintem haggggyuk abba mert a vegen meg a SZARAKODAS topic lessz a cime.(de nekem is lehet velemenyem) nem ?
  • méphisto
    #1603
    juuuuj mateos :-)))
  • Frank99
    #1602
    Amúgy meg volt egy smiley a mondókám után, és ez jelent valamit :-(