26171
  • mateos
    #1897
    Ennek a
    topicnak vege.
  • mateos
    #1896
    NAJO W8 MIND1 ENEK A TOPPPICNAP VEGEEEEEEEE
  • mateos
    #1893
    de az nem lett vona fer , kulonbenis valamikor eggyutt szoktunk jàccani .
  • Mr.Macho
    #1892
    mivan?
  • Mr.Macho
    #1889
    ja, mondjuk én játékot nem veszek :)
  • mateos
    #1888
    jaja emlekszel Mr.Macho mennyit szarakodtunk ?
    Az elegunk lett es Meph megvette eredetiben (nameg en is)
  • Mr.Macho
    #1887
    zolee. ha tört a játékod, akkor a b.netről lemondhatsz, az FSGS az egyetlen mód. Ha cd-vel működik a cracked, akkor meg nem lehet eredeti cd-key-el sem b.netezni, mert induláskor elakad a verzió verifikálásakor (hu, ez de magyaros volt). Ezt viszont lehet: installálod, nem rakod fel a másolt cd-n lévő crackelt fájlt, hanem letöltöd a daemon-toolst! aztán csak egy jó cd-key kell. www.daemon-tools.com, vagy valami ilyesmi. Ezzel nyugodtan le tudod tölteni a patcheket a b.netről, meg minden fálj eredeti állapotában megmarad, csak cd-key kell, ami működik.
  • Nark
    #1886

    Tudsz te ezzel játszani
    B neten???


  • Nark
    #1885

    Tudsz te ezzel játszani B neten???


  • skorpio7
    #1884
    CD-KEY: 8Z8Z-K2RC-884H-8B6R
  • Nark
    #1883
    Szerintem a exp bétát el lehet felejteni nem müködik az sehogy, kéne cd key azt meg nem fog szerezni senki az tuti.
  • IMYke2.0.0.0
    #1879
    Minden érdekeltnek!

    1. Akinek meg van a Diablo 2, feltelepítette az 1.06b javítást és nem tud fellépni az FSGS-re:
    http://www.gamecopyworld.com/cgi-bin/dl.cgi?d2_loader_fsgs!zip

    2. Aki feltette a Diablo Expansion Béta 1.45-öt és nem tud fellépni a netre:
    http://www.gamecopyworld.com/cgi-bin/dl.cgi?diablo2expbetaENG146!zip

    Remélem, segítettem.

    Csáo all!
  • mateos
    #1876
    ez most viccbol mondtad ?
  • mateos
    #1875
    juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj
  • skorpio7
    #1873
    CD-KEY: 8Z8Z-K2RC-884H-8B6R
  • [SaintS]Hicks
    #1869
    HI ALL

    kérdésem a következő lenne:


    szerintetek az driver problem vagy valami más, ha a beírt "fps" normál megjelenítése helyett csak 4 pont jelenik meg felül...


    nem zavarna, csak megszoktam, hogy látom mikor LAGzom és ezért érdekelne csak


    a konfig, ha a VGA miatt lehet: Asus 7700 6.31 és 11.01 Asus driverrel is csinálta


    pls hlp me :)
  • Gladiator
    #1867
    ELADOM EREDETI DIABLO2-MET!
    ELADOM EREDETI DIABLO2-MET!
    ELADOM EREDETI DIABLO2-MET!
    ELADOM EREDETI DIABLO2-MET!
    ELADOM EREDETI DIABLO2-MET!

    e-mail: [email protected]
  • Igo
    #1866
    Tud valaki egy címet, ahonnan letolthetném a dia2 CD borítóit?
  • mateos
    #1862
    ja
  • mateos
    #1858
    juuuuuuuuj!! :-(
  • mateos
    #1855
    hun-1
  • mateos
    #1853
    nem nagy csak 650 Mega :-)
  • diegho
    #1852
    Diablo2, csak 3 CD!
  • Nark
    #1850
    Köszönöm a választ.Bár egy kicsit késve jött.Mostanában Diablo sok embernek már unalmas ,de ez hamarosan meg fog változni.
    Lessz még itt nyüzsi :)
  • Nark
    #1848
    Lenne egy problémám: hogy lehet megoldani, hogy az f-es billenytyűkkel működjenek a skil-lek. Mert a key-kiosztáson ott van, hogy egyes key, kettes, stb., de nem működik. Azt sem tudom, hogy tulajdonképpen, hogy melyik az egyes és melyik a kettes.
    Help
  • BadHabit
    #1847
    van egy 55charge paladinom(báro)..charge es conc regota maxolva..van par pontom vigoron es eletszivason(redempt)..de meg mindig van 6skillpontom ..mire tegyem?
  • Coine
    #1845
    na végre Mefityisztó haver elszállt, én meg leszálltam a pokolba (háhá, érted...)

    Nekem nagyon nem jött be ez a szar dzsungeles rész, ACT III nem jött be, de túl vagyok rajta :)

  • Coine
    #1843
    ENNYI ??? nemá...
  • Coine
    #1841
    Figyeljetek ! Tudjátok a játék végén, ha kinyiffan Diablo arc, akkor van asszem 60 vagy 75 másodperced míg a game véget nem ér.
    Ott mit lehet csinálni, mi az extra ?
    Van 1általán vmi ? :)
  • mateos
    #1840
    castellum , ok.teljesen igazad van.Megint elnezest.
  • Coine
    #1839
    Most vagyok az ACT III-ban, de ez kész ! Elég kedvetlenné tett ez dzsungel, sebaj az Iron Golem tartja bennem a lelket :-)) (Gyk: 24 szintű Necro vagyok)

  • Castellum
    #1838
    mateos: Téged is megkérlek arra, hogy a html iránti perverziódat kizárólag a "HTML Gyakorlás" című topicban éld ki. Ne tegyél tönkre más témával foglalkozó topicokat a kreálmányaiddal.

    Én elhiszem, hogy ügyes és kreatív srác vagy, de ezentúl csak a fentebb említett topicban nem fogjuk törölni az eféle próbálkozásokat.
  • mateos
    #1837
    nagyo , nagyon,nagyon lagol.,nemtudok egy kurva reszt krealni.
  • Coine
    #1835
    sokan mondják...
  • mateos
    #1834
    Nemazert a bnet szar,bocsi de ez az igazsag.
  • Coine
    #1833
    Nemrég kezdtem a gamét, de nekem bejön, most egy 20-as szintű Necro-m van :-)

    ACT II
    Ha én csinálok servert akkor elég jól megy 56k-s modemmel, de ha másra csatlakozok (nem B.net) akkor már akadozik rendesen :(((

  • mateos
    #1832
    az az elonye , hogy viszonylag hamar felkerulsz a toplistara.De single player modban SEMMI. :-)
  • mateos
    #1830
    Szereztem egy kurva jo pajzsot mingyá megmutatom.
  • Yeti
    #1829
    Szerintem nézz körül a Blizzard Support oldalán, hátha látsz valami érdekeset.
    Vagy ha nem, akkor próbálj írni ide egy mailt (természetesen angolul):[email protected]
  • Laalee
    #1828
    tok jo hogy igy teleszemeteleda topicot...