26171
  • Mr.Macho
    #1963
    nem lehet valahogy a felbontást 800X600 ra állítani?
  • Laalee
    #1962
    mailba se kuld el... csak te szivod meg... meg mi... aki arra nem kepes hogy utana olvsson hogyan lehet kerni acc ot... mar jonehany topicba leirtak itt is...
  • CAD
    #1960
    Irsz mailt en elarulom, nemtom, hogy ki szabad e irni ide publikba, ugyhogy inkabb nem is teszem.
  • IMYke2.0.0.0
    #1959
    A TIGRIS-t felejtsd el, ahogy mindenki!
    Amúgy, ha lámer vagy vagy mégsem, akkor is látnod kéne, hogy van egy külön "Tigris FTP" topic, d emég ott sem árulják el a címét, miért tennének pont itt, és veled kivételt!!!!!!???

    i2k
  • CAD
    #1952
    Mozes, esetleg probalkozz a tigrisen.
  • Hmuda
    #1948
    Ezt az üzenetet 2 dolog miatt írom:
    1: Tényleg nagyon kellene a dio2 rip.Bárhonnan.
    2: hogy ne sülyedjen el a topic.
  • mainruler
    #1947
    Tudom, hogy csak segíteni akart, nem anyáztam, ha annak tűnt is. (Erre volt hivatott #1944-es magyarázatom, miszerint a Köszi RangeR csak arra vonatkozott, hogy direkt rákérdeztem, nem cseszi-e el a diot a patch, de erre nem válaszolt, így felraktam és elb*szta, nem arra hogy miatta cseszte volna el. Nagy különbség!)
    Az egyedüli, ami zavart, hogy látatlanban jól leb*szta a gépet és lekezelő volt, semmi több. Téma lezárva.
  • mainruler
    #1944
    Az útszéli modort nem én kezdtem, az idézőjeles megjegyzés (meg a többi, amit be se idéztem) tőled származik.
    A "nem is tudom, mire számítottam..." annak szólt, hogy általában az ilyen dolgok nem igazán szoktak sikerülni, a "Köszi, RangeR!" meg annak, hogy nem válaszoltál. Hát ennyi.
    Mellesleg nem tudom, kettőnk közül ki a modortalanabb...
  • RangeR
    #1943
    Arcodból vegyél vissza ha még szükséged van rá barátom!
    Jót akartam a nagy felbontású mod-al,de a másolt játékodat tönkrebasztad vele?
    Ne húzz fel, csak szólok...
  • RangeR
    #1942
    kisgyermekem,ne idézőjelezz,mert kiszaggatom a szád szélét.Ez drága beszólás lesz neked,csak még nem tudod.
  • mainruler
    #1941
    Amúgy benne vagyok "haver", de akkor te vedd meg nekem a következő konfigot, kifejezetten 800x600-as Diablóra optimalizálva, biztos lehet ilyet kapni valamelyik üzletben a HighEnd kategóriában...
  • Nark
    #1940
    Beszaggat ez rendesen act 4-be.Jól elbaszták a patch-et.

    PIII 920,524MB sd.GF2GTS
  • diegho
    #1939
    Tippelhetek:
    Celeron2 600@900
    GF2 MX
    128MB SD
    Eltaláltam?
  • mainruler
    #1938
    PIII 866@950MHz
    256 RAM
    Diamond ViperII
    Szerined ez szar??? Akkor te mivel futtatod?
  • Hyder
    #1937
    nagyon jól néz ki 800*600 ban, és még a sebessége is kielégítő 85 fps. semmi gáz nincs vele.

    akinek megfelelő a gépe ajánlott a patch

    csá
  • RangeR
    #1934
    Hát haver dobd ki a géped a faszba,mert nekem azóta is 800x-ba megy a játék,úgyhogy szar géppel ne szövegelj,hanem vegyél normálisat
  • Hmuda
    #1933
    hát az előbb 135 kb/s volt (kábelnet)
    Amúgy ez a demó : ).
    Nekem a rip kellene.
  • Kánya
    #1932
    milyen gyorsan megy a letöltésed???
  • Hmuda
    #1931
    Van 1 kérdésem: ez nem demó véletlenül?
    Még van 15 perc a letöltésből de ez nekem túl kicsinek tűnik.
  • Hmuda
    #1930
    Ezer kösz srácok. : )))))))))
  • diegho
    #1928
    az expansion béta verzió csak bneten megy, vagy other multiplayerben is?
  • Kánya
    #1927
    nemtom műxik-e... a link műxik azt tom mert most néztem ...oszt hogy később jó lesz azt nemtom(mármint végig lejön-e ; na meg azt sem tom hogy műxik-e amikor már lejött)...de azért próbáldd meg!!!!
  • Kánya
    #1926
    ftp://ftp.zdnet.com/pub/private/sWlIB/games/role_playing_games/diablo2.exe
    ...de itt csak 1 egész fájl van (120 MB)....úgyhogy több szálon szedd le!!!!!
  • Hmuda
    #1925
    Oké. Azt megköszönném. Bárhol néztem sehol nem volt fent.
  • Hmuda
    #1922
    HONNAN LEHET LETÖLTENI FULL???
    A RIP IS JÓ!!!
  • mainruler
    #1921
    Hát persze, hogy összevissza kifagyott az egész program!
    De nem is tudom egyébként, hogy mi mást vártam...
    Köszi RangeR!
  • mainruler
    #1920
    ...kitudja, hányadszor mostanában...
    Zolee: Kösz, már működik rendesen. (ennek a reinstallnak legalább volt értelme)
  • mainruler
    #1919
    Ugye, nem cseszi el a crack-elt diablómat?????
    Kérlek, válaszolj, mert nem szertném 8x CDvel újra felinstallálni!
  • Hmuda
    #1918
    rip is jo
  • Hmuda
    #1917
    HONNAN LEHET LETÖLTENI FULL???
  • RangeR
    #1914
    Letöltöttem a 800x600 felbontásra állító patchet,úgy néz ki,mint az expansion,tök díszes keret,meg minden: http://diablo.fantasy.hu/files/D2800x600mod.zip
  • Hmuda
    #1913
    rip is jo
  • Hmuda
    #1912
    HONNAN LEHET LETÖLTENI FULL???
  • mainruler
    #1910
    Örök hála, megnézem.
  • Hmuda
    #1909
    HONNAN LEHET LETÖLTENI FULL???
  • Kánya
    #1905
    A sima Diablo-hoz van pályaszerkesztő????
  • mainruler
    #1903
    fent van az 1.06 patch, és az alább megemlített fajta FSGS, mégsem tudok felmenni sehová. (Az FSGS a CD-key miatt károg, a többi meg úgy nem megy, ahogy van)
    HELP ME !
  • mainruler
    #1902
    Ha lenne esetleg valakinek "Stone of Jordan" vagy SIMA "Grim Helm", esetleg "+2Necro Skill amulet" iteme és hajlandó lenne cserélni valamire (pl.: 888 Ornate plate, 282 Grim Shield stb.) tudassa velem e-mailben, hol található meg BNeten és mikor
  • IMYke2.0.0.0
    #1901
    Justice!

    Teljesen elveszi a kedvemet a Blizzard!
    Hihetetlen, hoyg épphogy optimalizálnám a 3/4-es fordítást a legújabb javításra (mert már alig van időm rá, azt hittem a nyár eljövetele javít ezen, de nem), máris kijön egy újabb patch!
    Miért 1.08 ????????
    1.07 hol maradt?
    És egyáltalán, minek kellett ez az átkozott javítás! Teljesen ki vagyok idegelve! Grrrr!

    Justice, ha megnyugszom, dobok egy mailt!
  • mateos
    #1898
    diablo.fantasy.hu