26171
  • Gladiator
    #2012
    Én nemtom mi az a FSGS, de biztos ott.
  • Hmuda
    #2011
    Te én az utóbbi 3 napban szinte folyamatosan fent voltam de nem láttam ilyen csatit. Nem arra (már elnézést a szóhasználatért de nálam tényleg ilyen) szar FSGS-re gondolsz? Mert ott tényleg vannak magyarok de teljes egészében lehetetlen játszani vele mert annyira lassú, meg lagos.
  • Gladiator
    #2010
    Hogyhogy nincsenek fenn a battleneten? diabloiihun-1, itt van amikor huszan is vagyunk, csak az a baj, hogy sok az exp. setes, és akinek nincs meg, az nem nagyon tudd ott jáccani, mert szinte mindenki azzal, megy, ezért én sem tudok jáccani.
  • marlowe
    #2009
    aki játszani akar:
    #diablo2.hu
    irc csatorna
  • Hmuda
    #2008
    Na megvan. Hát ritka lassu ez az FSGS. Asszem inkább maradok a battle.net-nél mert azmég valahogy élvezhető is. Ennyit erről.
  • Hmuda
    #2007
    1:Mi az az FSGS?
    2:Mikor?
  • Viking
    #2006
    Es meg mukodik is... Most nyomtuk egyutt egy magyar sraccal... Es kiraly volt! Egy assassin es egy amazon, el lehet kepzelni, mi maradt az enemykbol... :-)
  • Viking
    #2005
    Nem is rossz otlet...
  • Mike
    #2004
    Jatszatok neten ip cimmel
    Egyik ember a host, a tobbiek fellepnek hozza.
  • Viking
    #2002
    Jelentkezek! Hasznalj FSGS-t, en azon vagyok fent! Tegnap 11 korul tobb nagyart is lattam! Ugy 22:00-tol kezdenek el jonni...
  • Hmuda
    #2001
    Figyelem! Arra gondoltam, hogy mivel soha egyetlen magyar sincs fent a battle.net-en, megbeszélhetnénk előre egy időpontot és akkor játszani együtt. Magyarokkal együtt lenne az igazi és nem a beképzelt külföldiekkel. Várom a jelentkezéseket ide a fórumra!
  • Viking
    #2000
    Igen, de ahhoz kell eredeti CD key... Masolt cd-vel is lehet nyomni neten, de ha nincs eredeti key-ed ****hatod a netes jatekot... Egyebkent info: exp foruma, #113...
  • Gladiator
    #1999
    Márha ugyanolyan a verzió dzámotok, ha nem, akkor patchelj fel.
  • Gladiator
    #1998
    Jzs! Valahonnan lelehet tölteni egy olyan cracket, amivel tudsz játszani a batle.neten is, de én nem tudom hol van olyan. Amugy tcp/ip-n tudsz rendesen eredeti diabloII-essel is játszani...
  • Laalee
    #1997
    esetleg fsgs vagy tcp/ip mas lehetöseg szinte nincs
  • Viking
    #1995
    Mondja mar meg valaki, hogy hasznalhatok kick-et! Mert most azon all az assasin-om, nemtom hogy hoztam be, de knockback-es, ezert kene tudnom... Ja es jzs: Nem ugy mondjak azt, hogy nem teljesen jogtiszta... Hanem ugy hogy "teljesen legalis szoftver biztonsagi masolata"... :)))
  • Gladiator
    #1993
    jaj nem! elírtam az elejét. 2 necro=15 magus csontváz
  • Gladiator
    #1992
    Nemtudom, de szerint jó a battlenet régen naponta vagy 30X levágot, meg lagzot, ezért sikerült 2 hónap alatt csak egy 30-as karit csinálnom, de most meg 4 napja csak egyszer dobott le, és "már" 20 a karim. Sőt, még nem is lagzik, csak nagyon ritkán 1-2 másodpercet. De ma például játszottam, 2 sorci=15 mágus csontváz+2gólem, 2 sorceress és 3 berbár velem együtt, és nem is lagzott, pedig ott asztán már jöttek az unique szörnyek rendesen.
  • Laalee
    #1991
    mer szar a bnet. reszemrol 2 honap kinlodas utan elfelejtettem ugyhogy szerintem mar a karaktarek is joideje halottak :)
    inkabb jaccok a haverokkal tcp/ip n igy a csalas is kizart mivel mindenki ismer mindenkit es igyis megvagyunk elegen. + a karaktert is tudom vonszolni nemcsak bneten él.
  • Hmuda
    #1990
    Kár mert magyarokkal lenne jó nyomulni. Külföldiekkel is jó de nem annyira.
  • Dikkma
    #1989
    Mert a másolt cd-nek nincs serialja... :) legtöbbször ez az ok, sajna.
    hogy akik eddig fenn voltak, most miért nincsenek, azt látod, nem tudom én sem.
  • Viking
    #1988
    Emberek, hogy hozhatom be a kick-et?
  • Hmuda
    #1987
    np

    Más: MIÉRT NINCS FENT EGYETLEN MAGYAR SE A BATTLE.NETEN???
  • Geronimo
    #1986
    nem szoktam lelodozni a poeneokat, szeretek dolgokra magamtol rajonni......ez most nem sajna nem jott ossze :))......koszi az infot, hali
  • Hmuda
    #1984
    Hehe, te sehol nem olvasgatsz a játékról? Ha megvan a Horadric cube akkor bele kell rakni a falábat, egy tome of town portalt, és egyesíteni kell a Rouge encampment-ben. Akkor mehetsz át a tehenek pályára.
  • Geronimo
    #1983
    Egy regebbi kerdessel idegelnelek titeket......mar tobbszor vegigjatszottam a cuccot, de meg mindig nem tudom, mire jo a gyerek falaba......eladni nem lehet...... /Wirt, aki az elso reszben pofatlanul sok penzert adott el lomot/........ha vki tudja, legyenszivi irja meg, koszi.....pa
  • Gladiator
    #1982
    Mostanában miért nincsen magyar a battleneten? Régen annyian voltatok, most meg reggel óta fent vagyok, de senki. Helyet változtattatok???
  • Gladiator
    #1981
    MuldR! Eltudnád küldeni nekem azt a file-t, hogy nem olyan nagy?
    Cím: [email protected]
  • Gladiator
    #1978
    Még a hírek közt sincsen semmi.
    MuldR! Megtudnád nézni nekem, meg Mr.Machonak, és megmondanád, hogy pontosan hol is van az file? Köszi...

    csá
  • Gladiator
    #1977
    hát én nem találok semmi olyat, ami esetleg összefügghetne a 800*600-as felbontással...
  • Gladiator
    #1976
    és mi annak a neve? 800*600.***?
  • Gladiator
    #1974
    Patch 1.08

    Modifikációk

    - Minionok már a városban is feléleszthetöek, amennyiben nem kell hozzá hulla

    - az Affix-Level rászabása a varázsbotokra (minél magasabb az item szintje, annál jobb tulajdonságokat kap).
    - nagyobb esély a "megnövelt sebzés" tulajdonsagra fegyverek esetében.
    - nagyobb esély a "magasabb támadási sebesseg" (attack rating) tulajdonsagra fegyverek esetében.
    - nagyobb esély a "megnövelt védelem" tulajdonsagra páncélok esetében.
    - nagyobb esély a "elemi kár" tulajdonsagra fegyverek esetében.
    - szint és sebzés a magas "elemi kár" tulajdonságoknál megnövekedett.
    - nagyobb esély az "megnövelt mennyiség" (extra quantity) tulajdonsagra dobó fegyverek esetében.
    - nagyobb esély az "öntöltö" (regenerate quantity) tulajdonsagra dobó fegyverek esetében.
    - Izual jobb dolgokat dob.
    - Charsi -nál való "imbue" esetén az item mindig egy +x -et kap azokra a tulajdonságokra amit az

    adott item kaphat.
    - egy Item eladásakor mindig azt az árat kapjuk amit javított állapotban kapnánk.
    - alacsonyabb lett azon itemek ára, amiknek +2 vagy +3 pontjuk van egyedi tulajdonságokra.
    - dobó italok nem vásárolhatóak.
    - "Teleport" tulajdonsággal rendelkezö Boss-ok egy állandó értékkel gyógyítjak magukat.
    - Kritikus Ütés csak fél hatást gyakorol íjaknál/számszeríjaknál.
    - kritikus Ütés-t befolyásolják a fizikai ellenállások.
    - nagyobb esély Unique vagy Set találására.
    - enyhén nagyobb esély Item dobására azon játékosok számára akik nem Party-ban vannak.
    - szerencsejáték árai olyan tárgyakra amik megfelelnek a karakter-szintednek, alacsonyabbak

    lettek.
    - rejuvenation és full rejuvenation árai igazodtak (mihez?...*a fordito*)
    - harci pajzsok nagyobb blokk-értékkel rendelkeznek.
    - csont-maszkok nagyobb védelemmel rendelkeznek.
    - tulajdonságok mint: gyorsan/gyorsabban/leggyorsabban most százalékban mutatkoznak.
    - dobófegyverek tartóssága, ha közelharcban használva, 1/3-al csökken a dobás gyorsaságával

    szemben.
    - +2 minden skill-hez mostmár "rare" (sárga) amuleteken is megjelenhet (nem csak Diablo-nál).
    - "pierce" (átütés) tulajdonsággal rendelkezö fegyverek százalékban mutatjak az átütés erejét.
    - kulcsok 12-es csomagokban gyülythetöek.
    - jobbgomb ugy hat mint a balgomb, ha támadási skill van rajta.
    - Akt 2 - zsoldosok Aurával rendelkeznek.


    Nagyobb Bugs

    - duplikált itemek megsemmisülnek egy játék elhagyásakor illetve egy játékba való belépéskor.
    - megszünt a "berserk" skill használatánál fellépö hiba, ami megengedett egy védelmi szintet.

    Kisebb Bugs

    - a "Crimson"-Affix 5-10% tüzellenállással bekapcsolódott.
    - sebzési értéket javíto tulajdonságok most helyesen lesznek felszámítva.
    - átütö skillek nem használhatóak, ha egy átütö fegyver van használatban (nem biztos).
    - Rejuvenation italok nem vásárolhatóak.
    - itemek által kapott bonuszok a skillekre helyesen lesznek felszámítva.
    - páncélok ár-kiszámítása kijavítva.
    - a fegyver sebzése nem adodik a Lightning Fury-hez és a grafika egyszerüsödött.

    Skill Balance
    - Két fegyveres támadás esetében mindkét fegyver közepes sebessége ervényes.

    Barbar
    - Wihrlwind váltogat a két fegyver között, ha két fegyver van használatban.

    Paladin
    - a Holly Shock közelharc sebzése megnövekedett.
    - a Conviction hatása csökkent.
    - a Fist of Heavens egy Cast delay-t (feltöltési idö) kapott és a sebzése növekedett.
    - Holly Shield magasabb blokkolási hatással rendelkezik.
    - Conviction nem hat ki az immunitásokra.

    Necromancer
    - a Tüzgolem közelharc sebzése megnövekedettder.
    - az ujraélesztett szörnyek élettartama nem emelkedik egyenes arányosságban a játékosok számával.
    - megerösitett sebzés es csökkentett ellenállás nem hat ki az immunitásokra.

    Sorceress
    - tüzfal sebzése növekedett.
    - Blizzard idötartama növekedett.
    - Meteor Cast Delay (feltöltési idö) csökkent.
    - Chain Lightning és Lihtning idötartama csökkent.
    - Frozen Orb sebzése növekedett.
    - Thunderstorm mindig célba talál.
    - Cold Mastery nem hat immunis szörnyekre.
    - Ice Blast, Fire Ball, Lightning, Nova, és Glacial Spike sebzése Skill-levelenként növekedett.

    Amazone
    - Freezing Arrow sebzése növekedett.
    - Ice Arrow sebzése növekedett.
    - Immolation Arrow sebzése növekedett, egy Casting Delay lett hozzáadva es az égés idötartama növekedett.
    - Plague Javelin sebzése növekedett és egy Casting delay lett hozzáadva.


  • Mr.Macho
    #1973
    MOD-ok
    Middle Earth MOD
    8 Player Simulation MOD
    D2 Mod (by Varaya & Khan)
    Diablo2++ Mod /Alpha/
    Tactics MOD /Beta/
    Tactics MOD Manager /Beta/

    ezek a modok vannak a diablo.fantasy.hu-n! ebből melyik a 800X600-as mod?????????????????
  • Gladiator
    #1970
    Télleg, hogy lehet a sima DioII-t átállítani 800*600-ra? Byez
  • Gladiator
    #1969
    De valami értelmeset csinált, vagy csak olyanokat, hogy a nekro kisebbet sebez a ***** varázslatával, a sorceres többet sebez a fireball varázslatával... Mondjuk valami szebb grafika. Szerintem az is az az 1.08-ban van, hogy a tábor közepén nem csak parázslik a tűz, hanem ég is. Na ilyenekre gondoltam, szemmel láthatókra...
  • Viking
    #1968
    Tobb oldal, ne vard hogy berakjam, azt meg foleg nem, hogy leforditsam!
  • Gladiator
    #1967
    Mit művel az 1.08-as patch? (Magyarul)
  • Viking
    #1966
    Expansionbe alapbol benne van... Bar lehet, hogy kell hozza a 1.08-as patch... Vagy exp, vagy patch, vagy mindketto... Nalam ugy fut, szoval biztos atlehet allitani...
  • Viking
    #1965
    Ez aztan a zsenialis beszolas... Gondolom a gazdaja is ilyen zsenialis ember lehet... 2000 egyik legnagyobb szamban eladott jateka ****meg! Ki ez a f@sz?
  • Sirius
    #1964
    Ki a f@sz játszik ezzel a szarral?