26171
  • Lazarus
    #2082
    megdobhatna valaki egy LoD letöltő helyel
  • Imremagdi
    #2081
    Sikerült játsszanom LoD -al battleneten Másolt cd-vel
    A magyar szoba tök ures nemakar valaki játsszani?
  • G@b0r
    #2080
    VAn valaki aki LoD-al jáccik battlenet-en??
    És nem akar duelezni 1et? :))
  • Imremagdi
    #2078
    www.extra.hu/d2hun
  • mainruler
    #2073
    Ami feltétlen kell egy jó necrónak:
    Revived. Minden mennyiségben.
    Amplify Damage.
    Iron Maiden!!
    Bone Spear, nem Bone Spirit.
    kitartás...:))
    NO CHEAT!!
  • I.C.ram
    #2072
    egyet nem ertek!! miert talalok szarabb targyaka a multiban mint a single playerben?? (D2 LoD-rol van szo)
  • I.C.ram
    #2071
    mar fent van egy par napja :))
  • Dikkma
    #2070
    Sokkal! XP a legjobb oprendszer (de Neked ugye még nem lehet mert nem vettél még). :)
  • IMYke2.0.0.0
    #2068
    Szia!

    Sajna, mostanában nemtok net-hez férni sűrűn, így játszani sem. Ebből kifolyólag nemtom ellenőrizni azt sem, hogy a következő CD-keyek jók-e a Battle.net-re... (A játék feltelepítéséhez mindenképpen jók!):
    2167-00534-4621
    8224-19648-8162
    2590-45385-2727
    4355-97342-6319
    2110-35654-3496
    7401-23998-9975
    0384-05512-1608
    9875-70402-4810
    stb.

    Ha érdekel, innen letölthetsz egy Starcraft Cd-key Generatort:
    http://www.wtcracks.com/s3.html

    Na bye!

    i2k = IMYke2000 - @ - 2001
  • I.C.ram
    #2067
    jobb mint az me?
  • I.C.ram
    #2066
    megeri felrakni az XP pro-t?
  • Imremagdi
    #2065
    nekem elsőre működött geforce2mx-el xp-pro alatt!!
  • I.C.ram
    #2064
    allisd at a direct drawrol direct3d-re vagy ha ez se megy akkor csinald azt hogy installald ujra
  • Laalee
    #2062
    nemkell hozza cd key csak egy tört szerver, szinte az összes magyar ugyis azon jaccik, www.rts.hu ott talan többen segitenek.
  • killers
    #2059
    Hi! Ha valaki el tudja érni NaNa-t, akkor mondja neki hogy klikkeljen a Starship Troopers-re azt segítsen!!!!!!! kösz (mindenki arra vár)
  • Laalee
    #2058
    nem.
    össze kell rakni egy szokombinaciot és akor kapsz bonuszt
  • StarFist
    #2056
    Nézz ki a MediaMarkt-ba. Ott csütörtökön kitettek 4 db-ot a polcra 6990-ért, mire visszamentem a zsé-vel, már csak 2 db volt, abból én elhoztam egyet. Talán van még nekik raktáron.
  • balumaci
    #2054
    Felnyomtam a diablo 2-t,de nem látszik a karakter!!
    please help!!!
  • diegho
    #2053
    ott egy orifice nevű geci, oda tedd bele az összerakott botot és kinyílik az ajtó a halálodhoz!
  • Viking
    #2050
    Akko' nemtom, de asszem 9990 mashol...
  • Viking
    #2048
    Ajanlom figyelmedbe ezt a cimet...
  • Viking
    #2046
    Persze, hogy lehet...
  • Evil
    #2043
    megy csak nem a b.neten.
  • Hmuda
    #2042
    Hopp ez jó kérdés. Őszinténszolva nemtudom.
  • Hmuda
    #2039
    Mos nem azt mondom, hogy vedd meg. Mindenki maga döntse el.
  • Hmuda
    #2038
    Na akkor ne is álmodozz a battle.net-ről. A b.net csak eredeti serialos CD-ket enged fel. Én is csak emiatt vettem meg eredetiben a Dio2+exp-et. Minden lóvém ráment de megérte. Szóval vagy eredeti, vagy csak single.
  • Hmuda
    #2036
    Eredeti?
  • MrT
    #2034
    Kösz szépen a segítséget, a filok meg vannak, de nem tudok játszani, behozom az fsgs connection progit kipipálom a D2-t connectolok elinditom a játékot ott az other multiplayerre katt aztán a battle net de mikor fellép elkezd vmi patchet tolteni holott már a legújabb verzió van fennt az 1.09, lehet az a baj hogy én az 1.00 ra raktam rá az 1.09 et? Vagy nem így kell játszani hanem IP címet megadni? ha igen akkor hol találok szerver címeket? Előre is kösz.
  • Bew
    #2033
    ááááá, sikeült elrontanom azt a linket:)))
    free.x3.hu/d2exp
    Vagy katt ide!
    (talán most sikerül) :)))
  • Bew
    #2032
    Katt ide, és itt a filoknál megtalálod, ami kell.
  • Joseph
    #2031
    Hali
    Ahogy mondod, a patchet kell crackelni, itt 1 link, ahol biztos megtalálod :
    www.gamecopyworld.com
  • MrT
    #2030
    A magyar Dio2 es társadalmohoz fordulnék egz ki help reményében, írott D2 őm van szeretnék az FSGS en keresztül játszani vele, de kellene nekem vmi crack aminek segítségével ha felteszem a patchet, mert azt igényli, tudok játszani/ui a ga,e ami nekem van crackes es ha felrakom a patchet nem találja a CDt és ezért nem indul a játék/ Hol lehet ilyen cracket találni? Előre is kösz.
  • Laalee
    #2029
    biztos ez?:)

  • schlosszer
    #2027
    Lost City-böl tudsz átmenni.
    Ha nem találod,akkor a teleportkapuval menj Lost City-be,és ismét járd körül a határt...
  • Viking
    #2021
    Mit tehetsz... Vagy CloneCD-vel "atmasolod" a vinyodra, vagy lemasolod (lemasoltatod) a cd-t, es szerzes hozza cracket... Ha kell, leirom honnan...
  • Hmuda
    #2019
    Ha az ACT1 akkor a Barracks-ban keresd meg a Smithert, öld meg, és emeld el az állványról a kalapácsot és vidd el Charsinak. Ezután egy síma tárgyat (nem lehet foglalatos, se mágikus, se rare, és set, se unique), rare tárgyá alakíttathatsz Charsival az Imbue opcióval.
  • Viking
    #2017
    Kuldessz mailt, azt beszallhatsz... Holnap fogom nyomni harrogath-ot, de akikkel nyomtam, holnap nem lesznek... Avagy ma... Mindegy... Szoval ha akarsz jatszani, kuldj mail-t...
  • Hmuda
    #2015
    Ah, mostmár mindegy. Majd holnap megpróbálok fentlenni az FSGS-en.
  • Viking
    #2014
    Dehogynem! Bazz, tpc/ip-n keresztul, neten most 16-tol 23-ig nyomtuk D2-ot... :-)
  • Hmuda
    #2013
    De az a gond, hogy most az előbb sikerült összehoznom egy jó ki gamét az FSGS-en és tűrhető volt a sebesség. Úgylátszik tegnap pont egy rossz időpontot fogtam ki. Már csak az a gond, hogy szinte senkivel nem tudok játszani, mert szinte senkinek nincs meg a LoD+patch. Anélkül meg nem lehet játszani, mert nekem ezek megvannak : (. Na mindegy.