26171
  • EqUiNooX
    #2153
    Lényegtelen melyik az, a lényeg, hogy sok-sok MAGICFIND legyen a cuccokbol.. Aztán már csak a főmultikat kell csapkodni a jo cuccokért, Mephi, Bhaal, Shenk, Travincial tanács, stb...
  • G@b0r
    #2151
    kicsitsem off topic.
    na szal:
    palám lvl 60 perfect lightsabre-val a kezében lvl 22 fana és 1500-at sebzek zeallal. De nagyon gázos hell boci pályán alig sebzek :(
    De viszont qrrrva gyors vagyok bazz látni se lehet ahogy üt a köcsög nigger. És még 2 shael-t be fogok baszni 2 cuccba.
  • Yotzoo
    #2150
    prog.besz.:direct connect. nézz körül ott:)
  • Mike
    #2148
    mert a blizzard elbaszta a d3d-t, glide-ra fejlesztettek, tedd vissza a banshee-t (az meg kulonallo 3d-s kartya - hm... asszem az mar pont nem)
    hasznalj sima 2d-t
  • EqUiNooX
    #2147
    #2100 környékén volt erről szó, szerintem olvasd el a hozzászolásokat, hátha találsz megoldást valamelyikben..
  • EqUiNooX
    #2142
    70es sorcit én pl a warzone-n 2, max 3 hét alatt csináltam ugy, hogy mellette még egy 5x-es assat is sikerült.. Aztán abbahagytam. DE minden attol függ, hogy mien party-t fogsz ki, hányan vagytok, stb.. De a kérdésre a válasz, hogy nem kell fél év neki semmiképp sem..
  • G@b0r
    #2141
    medve az qrva lassú hellen amig ücc egyet addig már le is halsz.
    Farkas alakot használj az rlz!
    És ha van hozzá egy hellslayered akkor irthatsz min tállat
  • EqUiNooX
    #2136
    Miután szerzel egy cimet, rangot, slayer/champion/m-patriarch, és ezáltal egyszer minimum végigjáccottad a fokozaton a játékot, akkor tudod csak aktiválni. Pl, ha normalt befejezted, és már mehetsz nájtra, akkor már van arra lehetőség, hogy normal fokozaton mehetsz a bocikhoz. Ehhez nem kell semmi más, csak Tristam porig rombolt városábol szegény Wirt-nek a lába, és egy TownPortal tome. Ha ez a kettő, és természetesen a H.Cube is megvan, menj a RougeCamp-ba, és a Cube-ba tedd bele a lábat és a tome of townportalt, majd transmute. Megnyilik egy portal, és hajrá, lehet irtani..

    ui: mindaddig lemehetsz amennyiszer akarsz, amig a Cow Kinget le nem csapod hostként, vagy akár single-ben. Ha elég magas Magic Finddel mész le, akkor elég szép dolgokat dobálhatnak a bocik.. sok sikert.
    ui2: LoD-nál tutira le lehet menni, Baal után, sima D2-ben sosem néztem anno, nem tudtam rola sajna hogy van ilyen..
  • Nikau
    #2133
    Kösz a válaszokat :-)
  • Mike
    #2132
    url?
  • EqUiNooX
    #2130
    "Fuss Forrest, fuss.." - na kábé ez a taktika akt3-ban :]

    Hja, megszűnt a hgate frissitése, de a régi anyagok fennvannak, igy leszámitva a friss hireket és letöltéseket, a cikkek és egyébb leirások miatt még használhato az oldal..
  • G@b0r
    #2129
    véletlenül nem a http://diablo.fantasy.hu-ra gondoltál www nélkül?
    Mer az az oldal már kb 1 hónapja nem volt frissítve és úgy néz ki teljesen megszűnt
  • Szöszi
    #2128
    A www.diablo.fantasy.hu oldalon a Magyar DiabloII. Centrumban meg van a teljes végigjátszás meg még ezer minden!!!!!!!!!!
  • Nikau
    #2127
    SOS!
    A www.diablo.hu oldalon megtaláltam a Diablo2 részletes végigjátszását, de van vele egy kis baj. Ott csak az Act I,II és IV küldetései vannak meg. Nem tud esetleg valaki egy olyan oldalt, ahol megvannak az Act III küldetései is? Kösz
  • G@b0r
    #2124
    én is sokáig kerestem :)
  • G@b0r
    #2121
    nem...
    Mégis tudom! a netről!
  • Hmuda
    #2119
    Az általános témáknál van O-day ftp topic. Ott biztos tudnak valamit róla.
  • Hmuda
    #2116
    Doky: velem is volt néha ilyesmi. Csak mégegyszer megpróbáltam és már okés is volt. Vagypedig a neteléréssel lehetnek gondok.
  • Laalee
    #2112
    egyszerü a diablo2 t glide ra irtak, és csak utolag irtak bele d3d tamogatast, épp ezért eszik sokkal több memorait is d3d ben mint glide alatt, lehet nalad is az a baj, illetve regebben voltak bajok, hogy a geforcekkal nem ment d3d ben direct draw ban, probald meg a videokartyatesztet ujra
  • Pere_
    #2111
    Nekem is hasonló a gondom. Már vagy egy fél éve fent van a gépen és minden nap azért ölöm is rendesen, de mostanában valami gáz van. Fél percenként belassul az egész és fogalmam sincs, hogy miért. Majd valaki segítsen!
    Byez!
    Pere
  • Lazarus
    #2109
    De felQlem mehet az SG-re is
  • Lazarus
    #2108
    Ces:

    Itt van néhány tegnapi Warez FTP!

    [2897] < 2 Jan 2002 00:00> Rated: 2 Kernel
    213.96.91.205 /_private/tmp/Tagged/By/VeBn
    macross, 10.30.2001.3d snowboard resort designer (c) pantera entertainment, 10.29.2001 sid meier's civilization iii (c) microprose, 10.02.01-williams pinball classics-razor1911, 09.26.01 one night at mccools dvdrip divx-vite, 09.26.01 casanova-razor1911

    [2899] < 2 Jan 2002 00:00> Rated: 1 udtman
    66.56.119.40 /tagged by dynamic/com1 / mtraders/ l:anonymous p:[email protected]
    the watcher (ger), lord of the rings 2001-3vcd-telesync, hip-hophood, hellraiser 4, empire earth iso (g)

    [2915] < 2 Jan 2002 03:32> Rated: 2 Gotrek
    24.190.25.73 / l:elite p:hackers port:21
    star trek voyager elite force expanion pack-flt, soul reaver 2 (with update), skyfighters 1945-razor1911, sim city 3000, secret service, rollercoaster tycoon, return to castle wolfenstein, red faction, real war

    [2919] < 2 Jan 2002 04:57> Rated: 2 superbike
    208.63.208.64 port 21
    zoo tycoon-flt, xtreme air racing-deviance, vietnam 2 iso, unreal 2 alpha - e3 leak, tom clancys ghost recon, theif 2, the shadow of zorro, tennis masters series (upload by rashbanor), survivor the interactive game

    [2920] < 2 Jan 2002 05:37> Rated: 1 ScHmOe
    64.7.7.4 /FTP/ADA_Promo/PC/Net Support/Netupdate/Liveupdate/URLS/ L:anonymous P:anonymous Port:21
    EB Worlds, Capitalism II, Guilty Gear X, Crazy Minigolf, Guilty Gear X Bonus CD REPACK

    [2932] < 2 Jan 2002 06:18> Rated: 1 pilluelo
    211.214.246.161 /tmp/com1/filled/by colorful_hill/ l:anon p:anon
    Borland J Builder 6 Enterprise Edition-iNSiGHT,Borland J Builder 6 Enterprise Edition MANUAL ADD ON
  • Lazarus
    #2107
    Ces: Mehetne bárhová! Keressek még FTPt?

    Equinox:

    1 Cseten csak onnan jöttem rá hogy látnak hogy valaki jól lehordott.. :(

    2 Akkor úgy mondom: Amióta kijött keresem és kéregetem..

    3 Sose vettem még eredetiben semmit és nem is fogok! Az meg a másik hogy a másolt sima Dio2öre Bajos lenne feltenni az eredeti lod-ot mert nembiztos hogy menne Bneten és ha már eredeti akkor nem ártana

    A magyar lod-oldalt nem akarom és nem is akartam sértegetni csak a látogatói kissé zárkózottak és ahogy elnéztem nem nagyon akarnak több tagot szerezni a magyar csapatokba.. :(
  • EqUiNoX
    #2104
    ehem..na ez nem volt semmi. nem akarlak jellemezni, mert nincs értelme, elég végigolvasni a hozzászolásodat. de két dolgot hozzáfűznék!

    1. bementél egy csetre, egy Lodos társaságba és mivel 10 perc alatt senki nem csengetett nálad az ajton, hogy tessék, itt a CD, akkor már hüje, f×szok, stb...okos ember lehetsz, gratulálok.

    2. az még hagyján hogy fél éve jött ki, de egy éve keresed..habár ezt tudjuk be a felindulásodnak, nem gond. De könyörgöm, hogy az istenben van az, hogy fél év alatt nem sikerült megszerezned? ha annyira kell? hogy már ennyire bunko tudsz lenni az idegtől, hogy nincs? ezt magyarázd már meg? kár ilyen kirohanásokat akár még csak le is irni. Ha kell valami? vedd me! Nincs rá pénz? megértem. Akkor szerezd meg, állj fel a fotelből, és látogasd meg valamelyik cimborádat.

    Nem ismerlek, gőzöm sincs ki az isten vagy, nem is érdekel. Viszont azt az oldal, amire hivatkoztál, egy olyan társaság oldala, akiket ismerek, és tudom, hogy egyik jelző sem illik rájuk, amiket felsoroltál.

    Na további jonapot!
  • Nuki
    #2100
    Mindenki:
    Van olyan crack vagy esetleg enélkül is lehet másolt :( d2epx1.09lod(magyar)-al jáccani?
  • Nuki
    #2099
    Bocsi ha ártottam neked de ha D2Exp-d van akkor pont tudod használni... (és a teljes játékot magyarrá teszi)
  • Lazarus
    #2098
    És felettébb segítökész hogy rohadnának széjjel.. ti is
  • Lazarus
    #2097
    A kurva életbe már... a fasz kivan.. 1 éve könyörgök ezért a kurva játékért hogy tölcse fel valaki.. erre fel megyek a csetre Dio2 exp szobába és ott 1 kis fasz leugat hogy "nemlátodhogynemérdekelszsenkit?" Az ilyen kis faszkalapok mindig kihoznak a sodromból.. felmentem arra a kibaszott free.x3.hu/d2exp-re és ott meg sorköznek néznek... Ilyen kis fasz emberek jáccanak a Dio-val bezzeg a cucc amit szerzek az kéne nekik baszdmeg! Holnap megiratom az öcsémnek hagy jáccon mert fél éve ezért rágja má a fülemet.. de azé ez a Dio társaság elég gusztustalan..
  • Nuki
    #2096
    (én erre rákerestem valahol és egyből megvolt...)
  • Nuki
    #2095
    Amúgy az oldal címe : free.x3.hu/d2exp
  • Nuki
    #2094
    affene! mindenesetre D2 LOD !1.09-hez! http://free.x3.hu/d2exp/filok/stash_cubemod_hun_109.zip (magyar ;)
  • Nuki
    #2093
  • Lazarus
    #2092
    Itt 1 gyors FTP
    ftp://208.197.247.52/contest/ com1/

    Cserébe fel is töltenék valamit..

    PLZ!!!!

  • Lazarus
    #2091
    Fel tudná nekem tölteni vlki a Dio2 LoD-ot?
    Már keresem 1 éve de sehol sem találom :( Bennetek van az utolsó reményem PLZ!!!!
  • Imremagdi
    #2090
    Holnap este feltöltöm, Addig keressétek !!!!!!!!4
  • G@b0r
    #2089
    lol én kábé 2 hónapon keresztül "néztem szét egy kicsit" és ha majd megmondod hogy hol van ez a progi meg mi a neve akkor kiprobálom és ha télleg megy akkor maj elhiszem
  • Imremagdi
    #2088
    egy 142 Kb -os progi kell hozzá amit fel kell telepíteni,és már a cd-key is nagyonmindegy,Sajnálom hogy ezért megvetted csak szét kellett volna nézned egy kicsit
  • G@b0r
    #2087
    na tehét diablo2-öt lehet jáccani másolt cédével eredeti key-jel de LoD-ot már nem. Én probáltam vagy 2 hónapig de aztán megvettem eredetibe :(
    Imremagdi:
    ha a magyar szoba tök üres volt akkor az fsgs volt mer realm-en szinte soha nem üres a magyar szoba
    Várom a jelentkezőket bnet-es duel-ra :))
  • Jacek
    #2086
    Lehet b.neten siman masoltal csak eredeti kulcs kell.

    Ugy van megoldva hogy nem irja felul az eredeti game exet hanem inditaskor meghivja azt www.gamecopyworld.com:D
  • EqUiNoX
    #2085
    Aggyisten!

    hát, nemtom, én máig ugy tudom (és használom), hogy csak eredetivel lehet bneten jáccani. Másolttal vagy TCP/IP, vagy Fsgs. De mivel az fsgs-nek is van closed realms servere, lehet ott voltál. lényegében olyan, mint a bnet, egy hibával, ami hiba e egyáltalán, hogy nincs ladder.

    Bencze: ircen #diablo2.hu, vagy a chat.gyaloglo.hu-n gyere a Diablo II Exp szobába. Ott vannak emberkék, és be tudsz lépni egy egy csapatba, IP-s játékba. (gyorsabb is mint az fsgs ez a megoldás, és ezen a két helyen vannak is emberek, akik jáccanak.)Na, további jo napot!