26171
  • Crokin
    #2220
    Nem lehet, hogy valami firewall zavar be?
  • IMYke2.0.0.0
    #2219
    Srácok!

    Meg tudja nekem vki mondani, hogy ORIGINAL Diablo1 CD-vel miért nem tudok fellépni a Battle.net-re?
    1. Eredeti Cd
    2. Game feljavítva 1.09-re
    3. Internet kapcsolatom: egyetemi, T3-as.

    Válaszokat szívesen vennék. Talán lemaradtam valamiről?

    i2k
  • Hunnenkoenig
    #2214
    semmi. En is xp alatt nyomom es soha semmi baj nem volt..... probalj detonator drivert (legujabbat) felrakni a grafikkartyahoz.....
  • I.C.ram
    #2213
    elado : 1db Diablo 2 Lord of Destruction (+ kezikonyv) expansion set ORIGINAL alig hasznalt (kb 2-3 hetet) full jo allapotban van a CD-keyt meg nem nyulom le hisz a sima diablo 2 megsincs nekem tehat jatszani se tudok vele. emailt irjatok : [email protected] ha erdekel valakit
  • Ron Ragm
    #2212
    Nem rossz gém de hack&slash semmi több
  • Garrett
    #2210
    ezt én is kérdem, mert most kértem kölcsön egy diablo 2-t kipróbálási szándékkal és a SP eddig nagyon bejön :)
  • G. Joe
    #2209
    3 perc alatt kékhalál xp alatt diablo2, 1.09 patch magyarositás, GF3 -al! Ötlet?
  • magus
    #2208
    eltudná vki magyarázni hogy mi kell ahhoz hogy tudjak játszani a magyar szervereken? mit kell letöltenem mi az ip stb
  • Crokin
    #2207
    ITT probálkozz.
  • EqUiNooX
    #2205
    Pontosan nem tudni még, viszont pár német forum pletykái alapján valamikor az ősz előtt... Az Arreat Summit-on mindenesetre semmi ujabb info nincs még, csak a bejelentés, hogy majd lesz..
  • Imremagdi
    #2204
    Mikor jelenik meg az 1.10 Patch ????
  • EqUiNooX
    #2202
    Na ha műxik, akkor jo. Origi vagy másolt e a game, lényegtelen ebből a szempontbol..
  • Disno
    #2201
    mán műxik...
  • Disno
    #2200
    »»»Bigusz:
    Dio2: FNVG-PJ7V-VPGH-49BE
    Exp: GK2C-EDPM-GC86-6NFV

    Ha crackelt expem van és egy haverral akarok open TCP/IP-vel játszani akinek originalja van és beírom az IP címét akkor miért nem tud hozzá csatlakozni?
  • EqUiNooX
    #2199
    Még nem, de lassan már ideje..
  • zero977
    #2197
    www.gamecopyworld.com
  • Bigusz
    #2196
    Szia mindenki,

    Tudnátok egy cd-key dio2-höz, +exp-hez?
    (Persze nem Bnet miatt kell, csak újra szeretném telepíteni, s nekem - a csórónak - csak másolt cuccom van - még ha ezért részem lészen örök megvetés az origidobozt birtoklók részéről is.)
  • Alexease
    #2194
    Az alabbi oldalon peticio gyujtes folyik az internetes szolgaltatok es araik ellen! Jelenkezzetek fel!!!!

    http://matavsux.warez.hu/
  • EqUiNooX
    #2192
    Indokaid is vannak?
  • Crokin
    #2191
    Te, én már 97 ota szúrom az 1-et, szal' tudom tudom, mi a jo
  • EqUiNooX
    #2190
    Wuhahahaa.. Ugy láccik május elsején az ápolók is szabadságon vannak. Használd ki öregem, mert holnapra megint rajtad a kényszerzubbony :]
  • Crokin
    #2189
    D2 nagy szar. Aki 1 jot akar diozni, az játszon az 1-el.
  • Barganda
    #2186
    Már mindegy elolvastam lejjebb,bocsi
  • Barganda
    #2185
    Helló mindenkinek!
    Lenne egy kérdésem:
    Hol lehet Dio2 szervereket találni amik a Dio 1.00-ás verzióval működnek?
  • G@b0r
    #2184
    ááá ne hagyd hogy a cuccaid törlődjenek!
    Inkább add oda valakinek a neten ha télleg jók!
  • Taszi
    #2183
    Azert ez a Dupe dolog nem igazan elfoigadhato, 2 honapja volt egy dupe laz, es es mindenki masolt ezerel, Windforcek tomkelege, bar egy hetre la blizzard bacsi nekialt felkutatni es nagy szazalekban torolte a dupeket, de van akinek megmaradt, es nem azert eros, mert o anyit jatszott.

    Egy embert lattam aki sojokat adot egy Eagle-ert, es miutan megvette mondtak neki hogy dupe. Jatszott vele egy hetig, es a lelkiismeret furdalas felemesztette... szemem lattara dobta el es leptunk ki a gamebol...
    Hunor az illeto, es meg a maphacket sem lattam nala futni...

    En ugyan megtartottam a Kapott SoJokat amik dupebol szarmaznak, de en lezartam a diablo korszakot... Inkabb fizetek a gameert, de nem akarok igereteket hallani, hogy jon az 1.10 (miota is emlegetik??? na szal Blizzard). Ha bajom van akkor orulok ha meghalgatnak a GM-ek, es segitenek, erdemes megnezni egy Supportalt MMORPG-t (www.mmorpg.net AO, DAoC) ahol a csalasokat a minimumra csokentik, es naponta elerheted a jatek keszitoit...

    Sajnalom a Diablo karaktereimet, a 8 accountnyi cuccomat, de 3 honap feledesebe merulnek...
    Unalmas Mephi runok, Cow Levelek eg veletek.

    Not fun anymore...
  • EqUiNooX
    #2179
    Hát elkezdel egy ujat, zárt játékban, mindenki tudta nélkül, és jáccol-jáccol-jáccol-jáccol-jáccol-jáccol-jáccol-jáccol-jáccol-jáccol-jáccol-jáccol-jáccol-jáccol és a végén kijösz és megmutatod.. Igy lesz egy erősebb karakter a warzone-on.. De amire gondolsz, HÁLISTENNEK nem lehet megoldani..

    Mike: az előtted levő kommentet olvasd el, és te is megérted, Itaniel mire gondolt.. :]
  • EqUiNooX
    #2178
    Igen, ha tudod a game nevét és pass-t, és még van hely benn a karakterednek, akkor be tudsz lépni hozzájuk, hiába nincs sehol sem kijelezve.. Baráti csoportok, 2-3 emberes cuccvadász körutak általában pass-os játékok szoktak lenni, gondolom nem kell ecsetelni miért :] De a lényeg, ha tudod a játékot és a passt, be tudsz lépni simán..

    FPS kijelzésre nincs ötletem, tuti hogy a kártya miatt van, de megoldást nemtok rá..
  • Yotzoo
    #2175
    hali! hogy lehet becsempészni egy erősebb karaktert a warzone játékba?????
  • EqUiNooX
    #2173
    Amelyik játék tele van, azt nem jelzi ki. Azokat a játékokat sem, amik password-dal védettek. A Usereket meg mind ott vannak, akik abban a pillanatban nem jáccanak, vagy kiléptek, egyszóval nincsenek jelenleg aktiv gameben..
  • Joseph
    #2170
    Itaniel igaz, mint rájöttem a gép utálja a freeweb-et, nem csak ez az oldal szaraxik :-)
  • Joseph
    #2168
    Thx to Lazarus :-)
  • Joseph
    #2167
    Helló mindenki ! Segítsetek plz, az Fsgs oldalról nem tudom elérni a szükséges fileokat, elküldené nekem valaki, nagyon megköszönném (mind a 2 kapcsolódási lehetőség kellene /bnet és anélkül/).
    Örök hála :-)
  • EqUiNooX
    #2166
    A nagyobbitott ládát csak te "látod" a server eredeti mérettel kezeli.. Igy aztán nem csoda, ha összeakad a kettő és kidob..
  • hippy
    #2164
    Kicsit szomorú vagyok, de azért köszi.
  • Lazarus
    #2163
    NEM!
  • hippy
    #2162
    Sziasztok.Kellene egy kis segítség.Letöltöttem egy kis csalást ami megnagyobítja a ládát és a cube-ot, de ha az eredeti méreten kívül akarok pakolni akkor kidob a szerver.Ki lehet ezt valahogy kerülni?Előre is köszi.
  • EqUiNooX
    #2159
    Ja, csináltattam én is tartalékba még egy accot, ha netán megint gond lenne :]
  • Lazarus
    #2158
    thx az infót! Érdemes volt benézni ebbe a topikba :)
    Már van egy 8as szintű varázscsajszim
  • EqUiNooX
    #2156
    Itaniel már leirta párszor korábban, de itt az oldal cime, itt le van irva minden..

    http://fsgs.fw.hu/