26171
  • Crokin
    #2307
    És ne normálon :)
  • Ron Ragm
    #2306
    állítólag próbálkozz Mephistonál, ő szokott jó cuccokat dobálni két kézzel:)
  • Játékos
    #2305
    Gyerekek , melyik act-ban lelhető fel a lehető legnagyobb valószínűséggel a Natalya szett alkotóelemei vagy melyik boss dobálja el előszeretettel ?
  • Sephi
    #2304
    Van a XP-es directX-hez valami upgrade ami kellet a GTA3 hoz is. Lehet azaz
  • Falabu #2303
    Hi all!!
    Valaki plííz dobjon egy helpet!!! A játék nagyon lacsony fps-t produkál(950 Mhz, 392 SDRAM,GeForce2 MX 400+WinXP)én legfőképpne az XP-re gyanakszom, mert Win98-al semmi gond nem volt vele. Kérlek help meee!!!
  • Falabu #2302
    HI all!
    Nagyon szomorúú panda lettem!! Egy kibaszot lyuk lett a LoD Cd-men:(((((. Nem tudok aludni. Borzasztó ez az állmatlanság!!! Mindjárt sírok
    ;(((.
  • Falabu #2301
    HI all!
    Nagyon szomorúú panda lettem!! Egy kibaszot lyuk lett a LoD Cd-men
  • szasza_1
    #2300
    Hali Mindenkinek! Az egyik haveromnak kéne valami VEX (vagy WEX) RUNA. Ha valakinek van, ilyenje, az légyszi küldje el a [email protected] -ra a mentését. Kösz!
  • SarkanyfuaRUSH
    #2298
    OK, köszi a tájékoztatást.
  • gumininja
    #2297
    Nem, amiota létezik, azota nem volt gond. Most a server környezetében voltak pici problémák (festés), azért volt leállás. Pár nap mulva meg frissitve és fejlesztve lesz az egész, de ez megint csak 1 nap, után megy megint minden a szokásos működő utján ;] (kis türelmet mindenkitől ezekben a napokban)
  • SarkanyfuaRUSH
    #2296
    Nagyon sokszor nem megy a IQ BNET szerver? Mi a gáz? Ez rendszeres?
  • Kis Szabó
    #2295
    Hella vki el tudna nekem küldeni egy friss karaktert mert a gépem asszondja hogy nincs elég helye a karakterhez(17giga +3?). a [email protected]
  • Ron Ragm
    #2294
    jó nekem mindenre hozzá akarta adni ez a hülye win az adatbázishoz (idáig is csinált hasonló furcsaságokat, jó régen lett újratelepítve, a bootz vagy 10 perc (nem vicc), lehet rekordot döntök,:) )
  • gumininja
    #2293
    160.114.87.244 ha minden igaz.. de ha csak simán belenézel is látnod kellene az ip-t, sztem ;]
  • SarkanyfuaRUSH
    #2292
    Köszi, csak már egyszer megjártam, hogy indítottam egy karit egy fsgs szerveren, ami két nap múlva megszűnt, azt beijedtem, hogy most is így jártam. Köszi, akkor majd próbálkozok.
  • gumininja
    #2291
    Pénteken festik a serverszobát, ha minden jol megy szombaton már menni fog, ha nem, akkor csak hétfő reggeltől.. Próbálkozni kell, de valszinű szombaton már nem lesz gond. Ennyit ki lehet birni ;]
  • SarkanyfuaRUSH
    #2290
    MivanaBNETszerverrel??? Miértnemmegy???
  • Disno
    #2289
    LOL, már 2 en is érdeklődtek e üzi előtt, köztük én is :-D
  • Ron Ragm
    #2288
    hogy nézzem meg anélkül hogy hozzáadnám?
  • Barganda
    #2287
    Most nézem mit írtatok lejjebb:
    Lehet hogy nekem kellene egy eredeti exp.
    Majd még megbeszéljük.
  • Barganda
    #2286
    HI mindenkinek!
    Na én csak éjféltől tudok általában bnet.hu-zni,szóval aki még ilyenkor is fennt van az írja be ide a nevét,hogy rákereshessek.Amúgy az én nevem:Account:Barganda Kari:Balrog(barbár)
  • gumininja
    #2285
    De, az ip-t nézd meg a regfile-ban, és add meg a connectorban.. Ez a reg file a kényelmesebb embereknek készült ;]
  • Ron Ragm
    #2284
    fsgs connectorral nem lehet felmenni? csak mer én bnetezek is rendesen és nem akarom hogy ezután ne tudjak ott gémelni... (főleg hogy az összes karim realm)
  • gumininja
    #2283
    Thnx az infot, utánanézek, mert érdekelne..
  • gumininja
    #2282
    Van magyar closed server, akit érdekel az szedje le ezt a regfile-t és hajrá. 109b-c-d peccs kell értelemszerűen. Freestart+56k modemmel stabil 100-120as ping, serverlagok nincsenek, és 95%a magyar emberke ;]

    regfile: http://iq.bnet.hu/iq.reg

    (a héten lesz egy kábé 1 napos leállás, aki pont kifogja ezt az időt, ne adja fel, hanem másnap probálja meg.)
  • I.C.ram
    #2281
    nem kell valakinek egy eredeti d2 exp set?
  • Hunnenkoenig
    #2280
    Vivendi Levitte a Diablo2 arat 14,95 Eurora!!! Mostmar megveheti mindenki, es nem kell sirni, hogy draga, azert van csak egetve....
  • Ron Ragm
    #2279
    az gáz mer nekem realmos karim van
  • netuddki
    #2276
    up!
  • Yotzoo
    #2275
    tcp/ip-n nem nyomtam még !! b.net azaz fsgs. :))
    amikor belépnek többen a gémbe amit csináltam , akkor fagy ,de úgy hogy csak reset!!
    ha én mék egy gémbe akkor faszán mén minden .
  • Ron Ragm
    #2274
    ez enyim BLaKEmAn
  • Ron Ragm
    #2273
    ok
    írd meg mi az acc neved
  • Disno
    #2272
    legalább 1et jáccunk simával :-D
  • Disno
    #2271
    :-D
  • Crokin
    #2267
    És a b.net fagy le, vagy te csinálsz servert? mert ha sima tcp/ip-n nyomod, akkor valoszinuleg a ram lesz keves.
  • Yotzoo
    #2266
    900 cerka,128 mb ram ,woodoo 3 3000 tv out,
    yahhh! adsl kapcsolattal
  • Crokin
    #2265
    Kérdés az, hogy milyen géped van.
  • Yotzoo
    #2264

    Aaaarrgghhh!!!


    mijazannyáért fagy le mindíg ,ha belép 2-3 gamer a játékomba?????????????????????????
  • netuddki
    #2263
    namajmost
  • netuddki
    #2262
    affene