26171
  • Yotzoo
    #2349
    az a baj hogy az a büdös Q... nem áll szóba velem

    o

    I

    oo
  • Ron Ragm
    #2348
    istenem, mást nem fogadott el névként:))
  • Ron Ragm
    #2346
    tök jó lenne ha mindenki ideírna az accountját nem? az enyém BLaKEmAn, általában Moon_Sugar (hehe;)) nevű amámmmal szoktam lopni a napot
  • G@b0r
    #2345
    jó közben rájöttem, ne válaszojj :)
  • G@b0r
    #2344
    És milyen cuccokat vesz fel? Mindent vagy csak a junik cuccokat? És mi van akkor ha nincs több hely az inventorydban?
  • Evil
    #2343
    jamella hero editor. :)
  • netuddki
    #2342
    hmmm??? senki nem tuggya???
  • netuddki
    #2341
    skacok !soxor láttam mááá a neten azt a 1200-as armort ... ki hajítja aztat el?????
  • Hunnenkoenig
    #2340
    Semmi baj! :-)
    En mindig igazat mondok!...Neha talan kicsit elferditem a valosagot... :-)))
  • gumininja
    #2339
    Azota már találtam neten hasonlokat, de nem pindabot néven (azzal 4-5 találat de mind más) hanem PindleBot néven. Ezek szerint télleg létezik, és nem csak ez az egyetlen bot van, ahogy elnéztem. Ugyhogy ELNÉZÉST KÉREK, amiért azt hittem vicc az egész.. ;]
  • Hunnenkoenig
    #2338
    es atment
  • Hunnenkoenig
    #2337
    Mar kerheted is a bocsanatot! Progi uton van!
  • gumininja
    #2336
    Nem akarlak megbántani, de maradok a jol bevált mondásnál, hiszem ha látom.. Ha van pár perced, elküldhetnéd a cimemre. Ha télleg létezik, én leszek az első aki bocsánatot kér ;] Ha létezik ;]
  • Hunnenkoenig
    #2335
    Ha nem hiszitek, keressetek ra a pindabot nevü progira. Ha nagyon nem hiszi valaki, en is el tudom küldeni....
  • gumininja
    #2334
    Ja, két hétig működött, Zolikának hivták, 14éves volt akkoriban, és a szomszédban lábadozott tüdőgyulladása miatt és közben segitett napközben nekem...
  • gumininja
    #2333
    Ehehehe. Na kiváncsi leszek hányan kezdenek el keresni letöltési helyeket a programhoz..

    Nekem is volt korábban hasonlo programom, hétközben használtam amig meloztam. Csinálta a mephrunokat, és mikor hétvégén leültem jáccani, lemeoztam a cuccokat, és ami nem kellett trade vagy kidobás..
  • Hunnenkoenig
    #2332
    Igen, magatol megy a kari es belep a maga keszitette jatekokbol, legyakja pindleskint, felszedi a cuccot amit elöre megadsz neki aztan kilep :-)
  • gumininja
    #2331
    Egy másik dolog...

    Blizzard bácsi bejelentette a legujabb játéktervezetét, amivel annyit titokzatoskodtak. Sokan reménykedtek, de sajna most sem a Diablo 3-rol van szó. Starcraft - Ghost az uj gyerekük. Várni kell tovább is, előbb-utobb folytatják diablopapa történetét is, remélem. De addig is amig eszükbe jut, a 110es peccset is kiadhatnák már, eheh.. Na mindegy, megint lemaradtunk egy picit a SC mögött..
  • gumininja
    #2330
    Sorcként Mephet le lehet csapni ugy, hogy amig odaáérek durhatelev2-ről senki sem üt meg, igy a tulélési esélyeim természetesen jók. Viszont Pindlenél sokan vannak nagyon, ott egy rossz mozdulat és puff, mehetek a hullámért ;] Egyszűval én Mephrun hive vagyok, vele kezdek, majd shenk, eldrich és a végén pindle (ha gáz van akkor gyorsan save exit;]) De ha van fullhost diablo vagy baalkill, akkor az a legelső.. meg a telekinesis ;]
  • Aspyrin
    #2329
    Pindle gyorsabb csak több a szemét, viszont dobhat nagyokat is. Én így szoktam : pindle-eldri-shrenk, aztán újra ugyanígy. 95 lvl és az sok ? :-)
  • G@b0r
    #2328
    már 95-ös szintű a sorcom bneten!! :)))
  • G@b0r
    #2327
    amúgy pindlezni jobb vagy mephrun-ozni szerintetek?
  • G@b0r
    #2326
    hogyhogy automatikusan? Magától m1 a karid?
  • netuddki
    #2325
    thx! :o))
  • gumininja
    #2324
    Ehhez persze az is kell, hogy ne old meg Nihlatakot, mert ahogy meghalt és kész a Quest (anya a nevedre irat bármit), nem nyilik meg a piros portál azon a nehézségi szinten (természetesen hostként, dehát cucckörútra általában egyedül vagy nagyon jo, megbizható ismerőssel megy az ember)
  • Hunnenkoenig
    #2323
    Ja nekem volt egy progim, ami automatikusan csinalja egesz nap a pindle-run-okat a battle neten :-) Es nem hack! Nem zarjak le erte a cd-keyt :-)
  • Hunnenkoenig
    #2322
    Anya piros kapujan atmesz az act 5-ben es mielött lemesz nilhatakhoz ott leledzik
  • netuddki
    #2321
    hol a manóban van ez a " Pidleskin"????????
  • gumininja
    #2320
    amikor=amiket ;]
  • gumininja
    #2319
    Nos, a segitő MF értéke is számit, abban az esetben ha ő öli let az ellenfelet (utolsó utést hagyd meg neki). Ekkor az ő értéke hozzaadódik a tiedhez, nem egészében, valami képlet alapján, de növeli a rajtad levő MF értéket.

    Eldritch és Pindleskin-t azért irtja mindenki, mert igaz, hogy az esetek nagyrészében gagyi szarokat dobálnak, DE!!! ők eldobhatják a játékban szereplő bármelyik tárgyat magas MF értéknél, szemben a népszerűségi listát vezető Mephistoval, vagy Baallal és Diabloval, akik esetén van pár tápos cucc, amikor sosem dobnak.

    Másik dolog. Minden karaktert el kell dönteni, hogy mire fejleszted ;] Egészen más kari jön ki egy magicfindre felkészitett amazonbol vagy sorcibol, mint egy "harcos" amazon vagy sorcibol. Cuccok beszerzésére 90%ban sorcit vagy amazont használnak, de főleg sorcit. Hogy miért? A válasz eccerrű, és te is emlitetted részben. Nem kell nekik harcolniuk a mefi körül levő tanácstagokkal, és ghoullordokkal. Ugyanis a teleport skillel simán beugrálsz mefiig, kicsalod egy olyan helyre, ahol alig látszik, és mehet a firewall. Közben ő téged nem fog lőni semmivel sem, és ha jol csinálod, a kétoldali tanácstag sem indul el feléd. A középső tanácstaggal vigyázni kell, mert egy MF-es sorci sajna pillanatok alatt halott lehet, ha az alsó közbeszól és mondjuk egy hydrát lepakol melléd ;]

    Paladin esetében mefit közelharcban kell lenyomni, ami azt jelenti, hogy minimum két tanácstag mellett kell elsétálni hozzá, amiből következik hogy harcolni kell. Az pedig nem eccerű, de megoldhato az, hogy amig harcolsz velük addig "normális harci" cuccok vannak rajtad, majd miután tiszta az út, felveszed a MF-es gyűrűket, ruhákat, stb, és azzal esel neki mefinek.

    Árnyvadász: ha van kedved online jáccani és nem eredeti a diód, zárt karakterekkel és magyarokkal(csitmentesen, mindenki egyenlő eséllyel), akkor gyere a bnet.hu-ra, korábban valahol ott a link ami hozzá kell.
  • Falabu #2318
    Jól tudod
  • Ron Ragm
    #2317
    ugye jól tudom hogy a segítőnek csak a LODban lehet cuccokat adni?
  • Falabu #2316
    Csá és kössz!!
    De hol lehet kikapcsolni az automipmappingot?:))
  • SarkanyfuaRUSH
    #2315
    A sztori nem rossz meg a videók sem. Megéri, bár alapjában véve a Dió a hentről szól. Az igazi értéke szerintem az örökös tápolás, a változatos skillek és a tárgyak tulajdonságainak rengetege. Én mindíg azért játszok vele, hogy egyrész működik egy skill taktika, illetve bizonyos tulajdonságú tárgyakért hajtok. A Diót nem a sztori miatt játsszák annyian. Azt egy karakter normálon való végigjátszása után megtudod és a játék közben a questek sem túl bonyolultak. De ezt nem ezért játsszák. Ha neten játszól ehhez jön meg a cucc kereskedés, csereber öröme, illetve a különböző karakterek skilljeinek kombinálása ami szintén korlátlan lehetőségeket takar :))) Remélem tetszeni fog.
  • Árnyvadász
    #2314
    Végül is igen. Én is gondolkoztam le merjem e írni:) Köszi. Most nyugodtabb vagyok. Amúgy a diablo.hu eszméletlenül jó oldal. Tegnap ajánlották nekem. És ma már belevetettem magamat. Ott aztán minden le van írva. Komolyan én nem is gondoltam, hogy ez ennyire összetett játék. Tegnap mikor játszottam vele, valahogy nem is tetszett, de aztán kicsit, de alapjában véve még nem vagyok vele teljesen elégedett. Mert anno a NOX és a Hexplorer, már az elején belopta magát a szívembe. De látom már a Diablo igazi értékeit. Remélem a sztori is jó lesz és nem csak megahent-ről szól majd, mert végül is jól el van találva a dolog, de ez hosszútávon unalmas lehet. Majd kiderül.
  • SarkanyfuaRUSH
    #2313
    Ne haragudj, hogy kicsit mosolygok, de a Dio2-t van, aki ilyen szinten sem ismeri még:)))) Bocsi, nem szivatni akarlak :)))
    Szóval, jól gondolod: Miután normálon végigvitted, csak utána jelenik meg indítás előtt, hogy nightmare-en is indulhatsz, ha azt is megcsináltad utána választhatod csak a hellt. És ez karakterenként külön-külön működik.
    De Neked ajánlom nézegesd a www.battle.net/diablo2exp oldalt. Itt minden infót megtalálsz a játékról, ha az angol nem gond, ha igen van pár használható magyar oldal is, bár azok nem túl teljeskörűek.
  • Árnyvadász
    #2312
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem, mert tegnap előtt kezdtem el a játékot. Igaz már 2 éve kinvan lassan, de most szántam rá magamat. Nem akartam függő lenni eddig:)

    Olvasom elég sok helyen, hogy Hell meg Nightmare fokozaton játszók... Hol lehet a nehézséget állítani a játékban, mert én indítottam egy nekrót, aztán kimentem a városból és HENT... Jelenleg 5-6-ik szint között vegetálok egy barlangban, az első küldetésemet csinálva. Szal még javában csirke vagyok:)

    Meg én valami olyasmit olvastam, hogy a nehézségi szint a végigjátszás után lesz automatikusan nehezebb. Vagy ez ökörség? Mi akkor az igazság? Valaki írja már le, mert nyugtalanít roppant mód. Nem mintha Hell vagy bármi egyéb fokozaton akarnék nyomulni, egyenlőre gondolom normálba van, de ezt sem tudom, mivel nem volt választásom, ahogy leírtam az elején mondandómnak úgy indultam azt slussz passz. Thx a válaszokat, választ előre is....
  • Játékos
    #2311
    Az addig rendben is volna , hogy ezeket öljem. De míg a Baal féle minionokat meglehetősen könnyen leverem , Baal egy-két ütéssel elintéz és ESC. Mephisto-nál nagyobb gondot okoz a Bremm Spark. , ott van amikor inkább elszaladok előle , megölhetetlen . A 82-es paladinomat képes egy-két ütéssel leverni /damage 1100-3200 , ez elég ?/.
    Ha a bérencre rárakok topázzal megtűzdelt páncélt és sisakot , akkor megnől a mágikus tárgyak megtalálásának az esélye , vagy sem ?
    A Pidleskin , Srenk ,Eldrich olyan pite cuccokat hajigál , hogy kár babrálni velük ! /Ver 1.07/
  • gumininja
    #2310
    Ha netán mégis csinálná, felejtsd el a maphack-ot. Nálam is csinálta egyszer, de annyira, hogy totál beszart az egész. Ez volt az XP egyetlen halála eddig D2 esetén. Akkor valamelyik német forumon utánnéztem, és ott magyarázták, hogy a mephekk bekavar néha, hosszu játékidő esetén. Ilyenkor egy-egy pontnál, ahol lehet folytatni egy restart nem árt (3-4 ora játék után, egy-egy uj terület wpjénél azt a fél percet kibirod, amig restart) ;]]
  • gumininja
    #2308
    Szedj össze a lehető legtöbb MagicFind-et, és ess neki Mefinek, shrenknek, eldriknek, diablonak és baalnak hellen. Ezek közül a bevett szokás (nomeg a legeccerűbb is) Mefi csapkodása ;] Netes tapasztalatok alapján a következő cuccszerző utat ajánlja mindenki: Travincal, Mephisto, Shenk, Eldritch, Pindleskin, Baal és esetleg pár kör a bociknál, a king kimélésével hostként.. De a legfontosabb az egészben a MAGICFIND ;]