26171
  • netuddki
    #2393
    huhuúú testvér !! ez köllött néköm!!
    hmm ... mire nem jó egy cube :o))
  • Ron Ragm
    #2392
    Figyelmedbe ajánlom EZT az oldalt
  • Ron Ragm
    #2391
    Mivan?
  • netuddki
    #2390
    aham!! thx.. :O)
    de ez a perfect topáz........edig csak 1 stück van ...kitől lehet rabolni még??(mephisto soulstone)
  • Ron Ragm
    #2389
    keress egy 2lukú sisakot, egy soklukú (nemtommennyi a max páncélba) páncélt, és dobj mindegyikbe perfect topázt:)
  • netuddki
    #2388
    bazzeg!! hol a rákban van az az MF-ről szóló rész??
    1 ,5 órája keresem ,oszt semmi. :((
  • netuddki
    #2387
  • netuddki
    #2386
  • magyar ember 2
    #2384
    www.battle.net/diablo2exp

    Keresd meg az mf-rol szolo reszt, asszem 1100%-ig leirjak hogy milyen cuccokbol jon ossze.
  • Bogáncs
    #2383
    1000 MF ??! Azt hogyan hoztad össze ??
  • Hegylakolaci
    #2382
    visszont classicban se xp-t se cuccot nem adtak a tehenek
  • netuddki
    #2381
    yahh!!de csak a exp.-ben
  • Hegylakolaci
    #2380
    Mondjuk hogy bocizni tudj nem árt Baal-t is megölni
  • Ron Ragm
    #2378
    1.Győzd le diablot
    2.ugyanazon a nehézségi fokozaton menj az első Act városába és vegyél egy tome prtal könyvet, azt tedd a Horadric Cube-ba
    3.menj el Tristramba (ahonnan Caint kiszabadítottad), menj el a végébe és szerezd meg Wirt falábát (ha akarod a pénzét is;) )
    4. azt is tedd bele a Horadric Cube-ba
    5. menj a városba és nyomd meg a transmute gombot (más ne legyen a kockában mint a 2 összetevő!)
    6. Írsd a teheneket, de ha vissza akarsz még menni, NE öld meg a Cow Kinget
  • jetwasher
    #2377
    Segitseg! Uj jatekos vagyok! Hogyan lehet a bocis palyara eljutni???? THX
  • magyar ember 2
    #2376
    Az 1.09-ben inkabb ellenkezoleg, szinte mind1ik jo cuccot legyengitettek (pl. harlekin +40% elet helyett kb. +170 elet+manat ad (99es szintnel)), ezert is kereste mindenki az 1.08-as cuccokat amig nem dupoltak az osszeset.

    Az mf is valtozott, az 1.09-ben mar nem az mf-el egyenes aranyban no a junik es egyeb cuccok esesi %-a, hanem joval lassabban. Pl. az 500 es 1000% mf eseten majdnem ugyanolyan %-ban fog esni junik cucc.
  • netuddki
    #2374
    ez igaz !! de nem nekem köll ,hanem a töpörtyűnek !csórikám mégcsak 6 éves és marha gyorsan meghal minden karival ..nah .... ezért akarok vlmit rá/neki adni ...az gond,hogy minden nyavalyás fegyverre,páncélra kiakad !!pedig még csak nem is valami húde nagyot akarok rá/kézbe adni :((
  • gumininja
    #2373
    Van pár cucc a jamellában, ami miatt kiakadhat a game.. De lehet a korábbi jamellát használsz, és a fennlevő peccsben a prefixek és tulajdonságok nem egyeznek. Szerintem ne használj jammellát, megölöd vele a játékélményt :]
  • netuddki
    #2372
    hello to all!
    a jamella hero editorral hogy kell páncélt fegyvert stb. berakni ??
    mindíg azt írja ki hogy "unable to enter to game... bad inventory,body,stb data...
    vlki tuggya???pls hlp.
    thanx
  • netuddki
    #2371
    hmmm ...csak meeeeee egy ilyennel nyomultam akkor ippeg .......
    oszt bevallottan csíter volt :o))
  • gumininja
    #2370
    Nincs. Szeretek a karaktereimnek "élő" normális nevet adni, és a ninja mint olyan ebbe nálam nem fér bele. ;]
  • netuddki
    #2369
    Ninja!! nincs 1 "ninja" nevű asassin karid?? hmmm??? 24-es volt ma de.
  • gumininja
    #2368
    Ez a MF hátránya sajna, egy rossz lépés és kampec. Ezért használják a sorcikat erre, mert a teleport-tal eltudsz kerülni mindenkit, akik molesztálni mefi felé. 109es peccsben sokmindent feltuningoltak, de a cuccdobás %-hoz ha jol emléxem nem nyultak. A tárgyak prefixei, pár szörny tulajdonsága/immunitása és a skillek amik főként változtak. De a blizzard.com-on le van irva a support környékén, mi a változások..
  • netuddki
    #2367
    rá se ránts! csak szedd a vadkörtét! :o))
  • Bogáncs
    #2366
    Most lényegében jobban dobják a babább cuccokat az 1.09 patch-el feltuningolt játékban ?
    A magicfind-ről annyit , hogy ha ledobom a menő cuccaimat magamról , akkor olyan vagyok , mint egy meztelen csiga a dühöngő bikák ketrecében.
  • gumininja
    #2365
    Nem akarlak elkeseriteni, 180 MF az lof...., már bocsánat. 500 vagy afelett már fognak dobálni, de 180al csak mákos esetben, és ritkán.. Ha csak egy 4socketes armorba és 3as sisakba perfect topázokat teszel, az már majdnem 180.. a két gyurube és az amubol is ki lehet hozni simán 100at összesen.. És akkr még ott a kesztyű, csimma, öv, a pájzsokrol és fegyverekről nem is beszélve. Én azt mondom, keress először MF cuccokat, és csak utána kezd el mefi sűrűbben ütni, mert igy csak idegeskedsz, hogy csupa mádzsikk és használhatatlan rare esik, semmi jo cucc..
  • Ron Ragm
    #2364
    MagicFind
  • netuddki
    #2363

    hopp ez nem ide kellett volna
  • netuddki
    #2362
    mi szar van az uw-vel?? mááá feltölteni sem lehet??
  • netuddki
    #2361
    mi a manó az az MF???
  • Ron Ragm
    #2360
    sztem rossz nehézségi szinten próbálkozol
  • Ron Ragm
    #2359
    nemtudom, nem vagyok csíter:P
  • netuddki
    #2358
    hol van olyan????pls!
  • Játékos
    #2357
    Melyik verzióban /1.07-1.09/ dobálják jobban a finom cuccokat ? Nekem 1.07-es van /Paladin83/, és hiába van 180MF , nem dob semmit a Mephi , hiába járom állandóan a Travincialt , gyenge cuccok vannak az Eld-Shren-Pindle körforgalomban is . Mit csinálok rosszul ?
  • Ron Ragm
    #2356
    uhh..a Jamella Hero Editor egy program....
  • Hunnenkoenig
    #2355
    kicsit lejebb megirtam mar! A hcgamer.hu-n megtalalod mindkettöt!
  • netuddki
    #2353
    ughhhh!! asszem összetévesztettem a kurast dockos buxával :o))
  • netuddki
    #2352
    télleg! nen tuggya vlki hova a manóba tűnt ez a jamella a gémemből????
  • netuddki
    #2351
    de hova azannyába tűnt ??, seholsem lelem. :o((
  • netuddki
    #2350
    hmmm... ezt én írtam!!