26171
  • Mike
    #2444
    jaj, utálok duellezni
  • G@b0r
    #2442
    mingyá 98-as a sorcim b.neten
  • G@b0r
    #2441
    nem tudja vki honnan lehet letölteni pindlebotot?
  • netuddki
    #2440
    ehhh! nem csíteltem semmit. a sorcim 86 szintű , a barbárom 91-es ,a paladinom 95-ös........ fegyvereim csak olyanok amik az otthoni gémen mexerezhető....
    tuggyátok semmi kedvem újra végignyomni az egészet többször is.... az fsgsen sem találtam semmi yo itemet :(( viszont sok olyan emberke van fenn aki csak "duel"-ezni akar.... ezek sztem mind csíterek
  • Mike
    #2439
    már ugye, ha egyáltalan akarsz velem Diozni.
  • Mike
    #2438
    és most már nincs az az isten, hogy alapjaiból ujrakezdjem.
    szóval magus, ha akarsz jáccani, játszhatunk, de nem fogok új karit indítani

    Na jó, ha tök új karid van, akkor talán igen.
  • Mike
    #2437
    Enyém se lett csítelve, pedig open kari. Igaz majd 2 évig nevelgettem. (pontosabban, amikor kijött a Dio2 vele kezdtem, meg még a LOD is ugye, minden szintet jó soxor végigmásztam, stb. Most 8x, és egy igazi terminátor. De már fél éve nem játszom a Dioval (kb.)
  • Mike
    #2436
    iq.reg nem kell fsgs-hez. Vagy ebben van az fsgs beállításai? Ha igen, akkor nem mondtam semmit
  • gumininja
    #2435
    Diablo2+LOD, 109b-c-d peccs, es az iq.reg file kell hozza, hogy tudj jaccani a serveren. Ha mellette eredeti battle.net-en is jaccol, akkor ne a reg file-t hasznald, hanem az fsgs connectorral add meg a server cimet (160.114.87.244). Ha ezek mind megvannak, es megsem megy, akkor valami olyasmi hiba lehet a geped korul, aminek a diablohoz semmi koze.
  • gumininja
    #2434
    Lehet egyike vagy azon keveseknek, akiknek a karakterei (open karakterek) ugy "nottek" fel, hogy modot es editorokat nem lattak sosem. Ha ez igaz, akkor oszinten orulok ennek, viszont a mai vilagban mar senki sem bizik a masikban. Ezert is lett a zart server, hogy mindenki egyforma esellyel, csitek, editorok es modok nelkul tisztan jatszhasson, es egy-egy jobb cuccert hetekig hajtson az ember. Ezert nem szeretik mar manapsag az olyan open jatekot, amikor ismeretlen a masik fel.

    Masik dolog. Ezek szerint nalad az FSGS a szar, nem a serverunk. Csodalkoztam is, mert megy frankon, nincs vele gond. De az FSGS-el elkepzelheto hogy hosszabb ideig is baj lesz, nem hiszem hogy megbannad ha atjossz hozzank.

    Uj karaktert csinalni nem gond, par ora alatt barki segit neked ha komolyabb gond van, rengeteg nagyobb kari azonnal megy es segit ha szolsz neki. Par nap alatt el tudsz erni 40-50 szintre, ahonnan mar nem lehet gond..
  • Lazarus
    #2433
    bnet.hu
  • G@b0r
    #2432
    hmm, ti d2 expansionról beszéltek, vagy sima d2-ről? Mer nekem van 1 felesleges d2 cdkey-em ami battle.netre jó. + Van d2 exp felesleges cd-keyem is de asszem a kiegészítőnél már nem lehet cserélgetni a cdkeyeket...
  • magus
    #2431
    az az iq.reg az a bnet.hu vagy az fsgs?
  • netuddki
    #2430
    csak hát azért yo lenne az fsgs-en is nyomulmi...
    mert itt a bnet.hu-n uj karit kellett csinálnom .. és hát nem sok kedvem van végigjárni az egészet kb 30cadszorra..ugye :((
    mikor van 8-10 bika karim az fsgs-ről
    ezeket viszont nem szeretik a bnet.hu-n mert "open karik".............nem értem miért??
    arra a qrva fsgsre meg nemtok felmenni mert mindíg azt írja ki ez a szemét ,hogy "invalid pass"....hogy lenne az???nem múlt el nap hogy ne jáccottam volna vele...........új passt meg nem lehet csinálni ... :((
  • magus
    #2429
    EZAZZZZZ

    JEEEEE

    MEGY:)))

    KURVA JOOO. NAHUZOK ARRA A MAGYAR SZERVERRE AMIT MONDTAL. JEEEEEEE:)))
  • netuddki
    #2428
    zöcsém!! sikerült!! thanx a tippért :o))
  • netuddki
    #2427
    nekem is van 1 ilyen problemám.. :((
    állandoan azt írja ,hogy nem érvényes a jelszavam..
    ha meg uj accot akarok csinálni ,akkor meg nem csinál semmit :((
    tud vlki segíteni?
  • gumininja
    #2424
    Hagyd a serverek probalgatasat szerintem, gyere hozzank jaccani. ;] (lasd #2395-t)
  • Mike at home
    #2420
    D2-zni mindig erdemes
  • Imremagdi
    #2419
    mikor jelenik meg a következö patch?
  • gumininja
    #2418
    Persze hogy erdemes ;]] Milyen hulye kerdes ez, ehehe ;]
  • magus
    #2417
    erdemes most elkezdeni dio2zni? magyar szerveren persze
  • netuddki
    #2416
    miért nem enged be az fsgs?? állandoan azt írja hogy nem érvényes(invalid) a jelszavam.....
  • Árnyvadász
    #2415
    A Diablo 2 függőséget okoz!!! Ha valaki elkezdi, ezt vegye számításba:)
  • netuddki
    #2414
    hát ez szomorú
  • Callisto
    #2413
    Egyik sem.
    A neve Starcraft Ghost és csak konzolra adják ki.
  • netuddki
    #2412
    remélem a diablo 3!!!!!!!!!!!
  • aiguo
    #2411
    :)szellemidezo
  • netuddki
    #2409
    méé van az ,hogy qrva kevés a gém a diablo2 hun-on??
  • netuddki
    #2407
    na most mi van ???
  • Yotzoo
    #2406
    halálista?? :o))
  • netuddki
    #2404
    tenap mexopatott 1 tetű csíter!
    valami polyák csóka volt......laggoltam 1 yo nagyot ez a getzi meg kihasználta.. :o))
  • radical
    #2402
    Nem érdekel valakit eredeti D2lod, 2 accounttal magas szintű karikkal jópár elite unique + set cuccal? Én Asherons Call 2 miatt eladnám, bónuszként adok hozzá egy eredeti D2 keyt is így írt D2 cdvel is megy a game. Érdeklődés mailben.
  • gumininja
    #2401
    Persze hogy nem. De eredeti diablo hiányában bárki jáccahat állandó szerveren, csitmentesen, hétvégenként nagy létszámban.. Jobb mint a fullcsitesopenhostok, 2-3 emberrel, lagolva, +7allskilles csarmokkal ;]
  • Ron Ragm
    #2400
    nemtom, ez a bnet.hu elég gyér... az eredeti bnet hangulatát nem adja vissza:)
  • gumininja
    #2399
    Mindenki jáccik.. helyes..
  • netuddki
    #2398
    nahh??
  • netuddki
    #2396
    danke mein herr ninja :o))
  • gumininja
    #2395
    Nemtom miaz, de gyere a bnet.hu-ra, magyar zárt serverre jáccani. FSGS connectorral az IP: 160.114.87.244, de ha nincs, akkor itt a reg file is, amit elinditva/hozzáadva a játékban elég a battlenet ikonra klikkelni és játszhatsz is. http://www.bnet.hu/iq.reg
  • gumininja
    #2394
    Vegyünk egy pajzs+fegyver emberkét. Sisakba(3) és Armorba(4) tehetsz simán perfekt topazt. Szerezz egy 4socketes pajzsot, monjuk egy monarchot, és abba tegyél 4 IST-et. IST-et nem könnyű találni, és bneten is nagy értéke van, de megoldható. Pajzsba 4 IST és már ez is +100 mf. Másik kezedbe keress alibaba-t(2socketes, junik tulwar, ha jol emléxem, és charbesed mf-je van), abba is pakolhatsz nyugodtan még két IST-et, igy 90 szinten például már 90+60 csak maga a kard. Van egy öv, egy 3soros junik, ami ad mf-t, nemtom igy hirtelen mi a neve. Bakkancs és kesztyűt, amu és ring esetében sűrűbben találsz mf-s fajtákat belőlük. Barbár esetében célszerű 2 alibabával hadonászni, főleg magas szinten..

    Az tény, hogy 600mf nagyjábol elég, ennyivel már lehet szerezni jo dolgokat.