26171
  • via_mala
    #2497
    Pénteken (15-én) 18-19 óra között próbáltam bemenni a Landor-ra, de nem ment. Lehet, hogy a proxy az oka? Vagy nem is ment a D2 server?
  • netuddki
    #2496
    qrva annyát!!! nem tom felinstallni a L.o.D .-ot
  • via_mala
    #2495
    Rúnaszavak ügyében ezt próbáld ki:
    http://diabloii.calcon.net/rune_words.shtml
  • Hegylakolaci
    #2494
    én még a cd kulcsodat is letiltatnám
  • gumininja
    #2492
    ....es honnan?
  • Hegylakolaci
    #2491
    Hogy lopták el a passodat?
  • gumininja
    #2487
    A bnet.hu megszunt mint olyan, es helyette lett a landor (a serverprg stb, ugyanaz, csak a gep, az admin es a hely mas). Accok egyelore ugy nez ki hogy elszalltak, de meg van ra esely hogy megse..
  • Lazarus
    #2486
    jahogy ez a LANDOR! :)
    a BNeT.hu nem fog menni soha ?
  • Lazarus
    #2485
    Nagyon örülök hogy megy a szerver, de mindenkinek letörölték a felhasználóját??
  • gumininja
    #2484
    A bnet.hu elkoltozott, az uj cim landor.no-ip.org, leforditva: 152.66.93.28. A regi accokkal van egy kis gond egyelore, valszinu hogy uj kell mindenkinek. A server a kovetkezo napokban meg beallitas alatt lesz, de utana menni fog az idok vegezeteig. Ennyi az uj info.
  • G@b0r
    #2483
    Létezik mindenhol, de nagyon ritka. Én pl 2 éve diózom és össz 2őt találtam. A többit mind cseréltem. Ez 1 unique gyűrű, +1 to all skill-es tulajdonsággal. Amúgy már nem ér semmit, hiába nagyon nehéz megtalálni.
  • Játékos
    #2482
    Köszi , ez nagy segítség volt ! Már csak egy dolog érdekelne , mi a hóhér az a Stone of Jordan /SOJ/ ? Annyit tudok róla , a Battle.net-en valamiféle fizetőeszközként működik , de én még nem láttam , pedig van egy 83-as paladinom és varázslónőm és egy 75-ös assasinom /single player,1.09patch/ . Az általatok megadott oldalakon a keresés funkcióban megadva nem dobott ki semmiféle értékelhető infót . Mi a csuda ez és hol lehet megtalálni / Vagy ez single playerben nem létezik ? /
  • Játékos
    #2479
    Fiúk , valaki segítsen , ha lehet . Végigolvastam már kb 1800-ig a fórumot ,de nem találtam infót arról , hogy milyen Horadic Cube receptek vannak rúnákkal /állítólag pár darabból (3-4-5?)lehet egy szinttel nagyobbat / , mik azok a crafted receptek , rare receptek , stb . A gem receptek azok megvannak , ismertek . Hol van ennek a tökéletes leírása , lehetőleg magyarul , de az angol sem akadály ! A magyar /elérhető/ oldalakon nemigen foglalkoznak ezzel . /A rúnaszavakat már ősszeszedtem a Blizzard honlapjáról .
  • G@b0r
    #2477
    amúgy elértem a 99es szintet nem hc sorcival :)
  • G@b0r
    #2476

    HÁCÉ RULZZZ!! HC FOREVÖR!!


  • Hegylakolaci
    #2475
    eltévedtél?Miröl beszélsz?
  • M.A.D.
    #2474
    Bakker! Megjelent már? Mikor? Nem láttam az ISONEWS-on vagy az NFO-s szájton.
  • Hegylakolaci
    #2472
    http://www.battle.net/diablo2exp/items/runewords.shtml itt megtaláloda jelenlegi patch alatt müködö runaszavakat
  • Ron Ragm
    #2471
    állítólag igaz. a WWW.DIABLO.HU honlapon a hasznos holmik között találhacc egy rúnanév-generátort
  • netuddki
    #2470
    ok ....köszi...figyi ha tucc 1 regfilétr akkor majd írd ide azt is.. yo??
  • gumininja
    #2468
    Hetvege, vagy a jov het eleje ha minden igaz. Ahogy lesz valami konkret, irom azonnal..
  • netuddki
    #2467
    ninja!
    meddig kell még várni,hogy a szerver menjen??
    nagyon nyomathatnékom van már.. :((
  • gumininja
    #2466
    Open kari valszinu, mert csalassal is probalkozott, ami zart karival nehez ;]
  • gumininja
    #2465
    Ha telleg duriel, akkor csak egy cbf cucc kell a karira, ha pedig nem kozelharci kari (sorci, nekro, ama) akkor meg valami eros - sok hp, gyors, es life steal hogy eletben maradjon - hireling segitsegnek, es amig az feltartja, addig a hatterbol lovod. Lup utan erdemes hozza lemenni, mert telleg nagy a valszinusege hogy behalsz legalabb eccer ;] De ha nem durcira gondolsz, akkor kire?
  • netuddki
    #2464
    sztem ..duriel lessz az a piszok!
    engem is az szívatott hellen...
    a többi az smafu
  • Mike
    #2463
    Milyen ellenséget?
    milyen karival nemtod kinyirni?
    open kari?
    1.09d peccs fent van?
  • netuddki
    #2460
  • Mike
    #2459
    hajnalba'? juj

    magus dobjál meg te is egy icq számmal
  • netuddki
    #2458
    bocsesz mike.. de én akkor már alszom :((
    holnap reggel 1/4 2-kor kelek ....mönni köll dógzni..
  • Mike
    #2457
    ha ma akarsz játszani kilenc fele, irj mailt, icq számmal
  • Mike
    #2456
    win reinstall volt + xp
  • gumininja
    #2455
    Picit hosszabb lesz a szunet mint gondoltam. ugy 7-8 nap kb.. :(
  • gumininja
    #2454
    Sajna van pici gond a serverrel, ha minden jol megy legkesobb hetfore megoldodik.. Igy ertelemszeruen a link sem muxik addig.
  • netuddki
    #2452
    nahh...leszedted?? kár :((
  • Mike at home
    #2451
    csak meg fel kell raknom ujra
  • gumininja
    #2449
    Megvaltozott a server IP-je, az uj IP: 160.114.87.242 az uj reg file meg itt van http://ftp.bnet.hu/iq.reg
  • magus
    #2448
    nemtom eldonteni hoyg druida vagy assasin legyek. az a baj a druidaval hogy csak ozelharcos es semmi jo skille nincs sztem. midnegyik a kozelharcosra van
  • magus
    #2447
    hat en vegignyomtam egy 89es karival az oldalamon az act1 uccso 3kuldijet es 1szintet leptem...
  • netuddki
    #2446
    mike! 1 game??
  • netuddki
    #2445
    próbáltam segíteni a b.net.hu-n levőknek.......... nem kellettem! :(( és csak azért mert open karakter vagyok......de mit tegyek ha nincs kedvem újra kezdeni a kari építést...1 nyüves amim van csak 7 szinttel......ehhhh!!nemtom miért nem próbálják ki az embert?de még csak esélyt sem adnak....