26171
  • Lolka
    #2636
    Dehát akkor már elsem lehet menni a tehenes pályára??
  • Árnyvadász
    #2635
    Én is azt hittem. Nekem is fentvan a LOD, de úgy látszik kiszedték belőle ezt a visszaszámlálást. Bár ez talán jobb is így. Teheneknél még én sem voltam.
  • Lolka
    #2634
    Olyanra emlékeztem hogy normalba Dio lenyomása után elkez visszaszámolni a gép és azalatt kell lemenni úgy ahogy írtam (láb+tovnportal könyv).
    Fennvan a LoD és mikor normalon megöltem Diot nemvolt ilyen visszaszamlalas. Akkor azt hittem biztos Baal-nál lesz. Nos ott sem vol.
    Egyebkent meg sosem voltam a teheneknel egyszersem.
  • Evil
    #2633
    szintenkent(normal, night,hell) egyszer mehetsz le es hiaba benazod el, tehat lenyomnak a tehenek es nem olod meg a kiralyt es uj jatekot kezdesz mar akkor se mehetsz le.
    Miert nem probalod eloszor normalba kinyirni a teheneket?Vagy csak hell be nem tudsz lemenni?
  • Árnyvadász
    #2631
    Én valami olyasmit tudok, hogy azt csak normal végigjátszása után lehet megcsinálni és csak akkor lehet visszamenni oda, ha nem ölöd meg a Tehén Királyt. Mert ha megölöd, akkor már nem lehet többet visszamenni. De lehet rosszul tudom. Majd Gumininja megmondja, ő biztosan tudja mi az ábra.
  • Lolka
    #2630
    Segítenétek?

    Miért nemtudok elmenni a tehenes pályára?
    Hellen kivégeztem Baalt, visszamentem a roquetáborba és a kockába raktam a falábat meg egy town portal könyvet de semmi. Raktam sima tekercset is de akkor se történt semmi!
    Mit csinálok rosszul?
  • Crokin
    #2629
    Itt találsz runaszavakat és egyéb érdekes dolgokat.
  • Crokin
    #2628
    Csak simán az invertoryban tedd a runát a cuccba. Fontos, hogy pont annyi socketes legyen a tárgy, ahány szavas a rúnaszó és olyan sorrendbe tedd őket bele, ahogy a runaszó le van írva.
  • gumininja
    #2626
    Najo, nem mindenki rohangal wfel a kezeben. Addig egy alaposan felgyorsitott buri is jo, sztem. lycander mint harmadik is lehetseges, de annak aranylag kicsi a sebzese a tobbi 2hoz kepest, viszont alapban gyorsabb mint a buri, stb. Lehet merlegelni, de sztem wf-el rohangal minden gyilkos szoszi amelyik megteheti. ;]
  • gumininja
    #2625
    Hat nemtom, igy elsore jol hangzik, de kiprobalom hogy mennyire hatasos. Mindenesetre thx az ismertetot.
  • Dantor
    #2624
    szerinted ha bnetes karim van, akkor openbe megyek játszani? hehe...
  • Shongi
    #2623
    hát baz vannak akik még bíznak másokban bár ez már nem sok embernek jelnet valamit
  • Hegylakolaci
    #2622
    open?
    kösszönjük ennyi pont elég,openben olyan cuccot raksz be magadnak a amilyet csak akarsz
  • Shongi
    #2621
    ja már nem burizával duelezek mert van razortail övem
  • Shongi
    #2620
    212.108.236.180 megpróbálhattok csatlakozni de nem biztos hogy sikerül mert mióta WinXP-m van nem mindíg megy
  • Shongi
    #2619
    hmm:))))))
    CSAK duma van:)
  • Hegylakolaci
    #2618
    hát ha te burizával duellezel akkor egy sorci lazán lecsap
  • Shongi
    #2617
    FSGS loaderetek nincs mert sima bnetre nem tudok menni ip-n meg nem találok senkit
  • Shongi
    #2616
    Még mindíg nem hiszem hogy lenne esélyed:)
  • Dantor
    #2615
    PVP TRAPSTER

    Megjegyzes: Ezt a fajta karaktert kizarolag pvpre erdemes hasznalni, habar a dual bartuccal igencsak jol elboldogul pvmben is. Cowon death sentryt hasznalva fejlodhetunk.

    Skillek: mindblast max shadowmaster max wake of fire max lightning sentry max burst of speed 10++, death sentry 1, dragon flight 1.
    Statok: Stormshieldet el kell birni. Max block stormshielddel. Tobbi vita. Bar manat hasznalunk, energyre nem kell tenni.
    Itemek: Wizardspike(7% faster run vagy 7% faster hit recovery jewel + modok- foleg resist mert +100% folotti erteket is elerhetunk egyegy resist eseteben.), shako (JAH, BER, UM, IO. Perfect RUBY), mara's kaleidoscope, 2x soj, 2x Bartuc claw (15 allres + mod jewel) Silkweave boot, trang oul belt, magefist light gauntlets. Pancelnak jo akar a naj plate, a que hegan, a skin of vipermagi, a silk of victor, a spirit shroud, vagy az arcaines valor is. A pancelba erdemes JAH/IO runat, vagy perfect rubyt tenni.
    Charmok: skillcharmok egyeb modokkal, runcharmok es lifecharmok egyeb modokkal. Celunk a 63%+ faster hit recovery, a 75+ all resistance, a 120%+ faster run es a 100% faster cast rate elerese.

    Karakter hasznalata:
    A ket bartuccal castoljuk a burstot es a shadowmastert. A csapdakat az ellenfel kore/ala helyezzuk es mindblasttal folyamatosan stunoljuk. Megfigyelheto , hogy ez az effekt mozgaskeptelenne teszi az ellenfelet. Ama ellen erdemes dragon flighttal operalva kozel kerulni, csapdakat tenni kore es stunolni. Barmilyen ellenfellel konnyen elbanhatunk hiszen tamadasok ezrei zaporoznak ra, es a shadow elbanik meg az absorbos ellenfelekkel is - idovel.
    Tovabbi tippeket azert nem adok , mert nagyobb elvezetet nyujt ha magunktol jovunk ra a dolgokra, tovabba ezek szemelyes titkaim igy nem szivesen osztom meg a reszleteket senkivel. Egyebkentis, gyakorlat teszi a mestert. :)
  • Shongi
    #2614
    behalt:))))))
  • Shongi
    #2613
    Ja a trefis szoba is beholt kb fél éve ma már csak vegetál, sajnos
  • gumininja
    #2612
    lehet=lehetett
  • gumininja
    #2611
    Igen, par eve, jokat lehet ott rohogni. Regebben a gyaloglon volt egy nagyon jo banda, de az szethullott 1-2 ev utan, azota en szem.szerint nem jarok csetre, maradok a jo oreg irces idiotaknal (tisztelet a keves kivetelnek akiket tisztelek)
  • gumininja
    #2610
    Nem amazonra vagyok kivancsi, hanem arra a halalos assa nenire vagy a nekrora
  • Shongi
    #2609
    ja csak azért nem mondom el hogy mi az mert biztos sokan tudják de aki nem az ne is tudja meg mert ez teszi szinte legyőzhetetlenné az amazont. Tényleg lenne egy kérdésem jártatok már valaha a trefort diablo szobában???
  • Shongi
    #2608
    skill:guided arrow
    cucc:buriza( a piercing miatt)
    a többi cucc nem annyira érdekes, ja és még egy fontos dolog de az titok:) ( nem cheat nyugi megvetem a csítelőket)
  • gumininja
    #2607
    Valamit meselj rola. Milyen skillekkel ennyire halalos, miket visel, stb.
  • Shongi
    #2606
    Ha bárki tetsztelni akarja szóljon
  • Shongi
    #2605
    Hát figy mindegy hol a leges legjobb duel kari az AMAZON és ebben nincs semi különös, olyan könnyen elbánik bármi mással hogy már nem is érdekes vele nyoni, aztán jöhetnek a többi karik pl barbi másodikként innen már elég nyílt a dolog bár nem tom necro mire képes...
  • Dantor
    #2604
    Ja persze csak PVP-re értem az előző hozzászólásomat.
  • Dantor
    #2603
    Ti sem láttatok még IGAZI duel assasint. (bár ha assat nem akkor nekrót sem)
    Battle.net-en (europe-on) majd kérdezzétek meg Raiu-t, hogy kiáll-é veletek duelre.
  • netuddki
    #2602
    hmmmm.....
    az open kari mind turbózott!
    a landoron sztem nemis yáccnak vele /ellene
    ugyi az fsgs-en + szinte csak open kari van.
    az asassin nem ér a nyomába sem az aminak
    de ez csak az én véleményem....
    mind1....kinek mi teccik a legjobban, azzal nyomja
  • Hegylakolaci
    #2601
    Miért Shongi szerinted mi a sorrend a karakterek között duellban?
    ja és hol áll ez a sorrend (open close fsgs landor)?
  • Road Lee
    #2600
    az amazon az nagyon ott van!
    báár...... marhára +nehezítettem a dolgát a 86-os sorcimmal :)
    az tény ,hogyha nem klikkelek mellé nincs az a kari amelyik kiheréli ....
  • Shongi
    #2599
    Hmm, nem egészen vagy tisztában a diablós erőfeltételekkel ugye
  • Dantor
    #2598
    Akit lazán lenyom az assasinom ;-)
  • Shongi
    #2597
    Hmm, nem is tudom igen keméyn sorci kéne legyen aki megsebesítené a barbimat, de ha mégis akkor még mindíg ott az AMÁM bosszút állni
  • Davidus
    #2596
    Nightmare-en öld mephistot kb 400% magic find-al elöbb utobb eldobja.
  • Lolka
    #2595
    Nincs véletlenül valamelyikQtöknek olyan karija akinek van burizája? Ja és aki elküldené nekem?
    Jáccok-jáccok de még nem akatam erre a fegyverre és nagyon iváncsi lennék rá!
    Köszi