26171
  • Mike
    #2682
    high cuncil? mazochista vagy :)
  • Árnyvadász
    #2681
    Thx a válaszokat mindenkinek! ACT IV-ben szerintem a 30-ik szint bőven meglesz... Hiszen még javában az ACT III-ban vagyok. Ott hentelek egy sort és Mephisto a LVL28-on jöhet. Egyébként nekem a kedvencem a High Council és társai. Sokszor szoktam oda visszamenni. Mivel megvan már a Bilzzard varázslatom és jeleleg 2-ik szintű így élvezet lesz ellenük bevetni. Mire odamegyek lesz az 3-ik is... De lehet több, mivel Van ugye egy könyv az egyik templom alagsorában és az +1 skill. A tűzlabdám meg 15-ös, így fagyasztás után abból kilövök mondjuk 20-at és viszontlátásra mindenki aki szembejön:) Mana van bőven: Jelenleg is 360 körül.
  • Shongi
    #2680
    64 pl:)
  • Unknow
    #2679
    ez most a sima egy játékos módra vonatkozott:)
  • gumininja
    #2678
    Addig maradsz egy helyen amig ugy erzed hogy meg jon xp, aztan mehetsz nyugodtan tovabb. Nincs erre torveny, rajtad all. En speciel ruhellem akt3 erdojet, ott ugy futok vegig hogy vissza sem nezek kozben. 1 helyen van norm/najt/hell-en szintkorlat, az pedig az Exp-el jaccva az akt5-os barbarok. Normalon minimum lev20, najton minimum lev40, hellen minimum lev60nak kell lenned, hogy atengedjenek (hiaba verted le oket, ha nincs meg a szint, nem mesz tovabb). Ez persze csak single-ben erdekes, multiban kapsz egy world2 wpt, es levannak sz.va a barbik(majd visszamesz kesobb es levered oket ha elegge eros vagy)
  • Mike
    #2677
    nem mindig volt player 8
  • Mike
    #2676
    megy megy megyeget, úgy 50-60-ig. 70-es környékén van egy hullámvölgy, bár ugye most már ott a kiegészítő, azóval ott egy kicsit begyorsul. De ott már csak mászkálsz amerre jólesik, és letakaritod a pályát sokadszorra, stb
  • Mike
    #2675
    ha sikerült kihúzni act4 végéig 35-re az már jó, én általában a 28 körül szoktam járni
  • Mike
    #2674
    én 8-as voltam amikor Luth Golembe mentem :)
  • Crokin
    #2673
    És hany playeres módban mentél? mert én players 8-ban azért nem fejlődtem nyögvenyelősen :)
  • Unknow
    #2672
    Nightmaren asszem 3-4 szintet lehet viszonylag könnyen lépni...Asszem én úgy voltam,hogy mikor mentem Nightmaren akkor 35-ös voltam és 44-es szintig mentem el viszonylag könnyen de utána már minden szintlépés nyögvenyelősen ment!A 3-4szintet azért írtam mert az átlag az 40-es szinten fejezi be a normál módot legalábbis tapasztalataim szerint:)
  • Unknow
    #2671
    Nem ma kezdtem én se a játékot:)A gyenge dolgokra csak 1 pontot rakok,hogy a fejlesztői útvonal nyitva legyen. A level40-es varázslónő jó irányba lett fejlesztve:)Egyébként ha megnézed duelben ált. az Amazon és Barbár kasztok a legjobbak. cooperativban nagyon hasznos egy varázslónő a csapatban de csak akkor ha van mellette harcos kari...
  • Árnyvadász
    #2670
    Lenne egy kérdésem. Megfigyeltem, hogy normál fokozatban ha megyünk előre és nem tartózkodunk sokat egy ACT-ban, akkor a következőképpen alakul a szintlépési ráta:

    ACTI: 16 szint
    ACTII: 8 szint
    ACTIII: 4 szint
    ACTIV: 2 szint

    Ez idáig: 30-ik szint.

    Ehhez jön az ACT5: 6 szint kb. Tehát 36-ik a szint, mire végzünk a normál fokozattal. Mint mondtam ez a normális haladásra és némely pályarész mentés utáni újrajátszására értendő NORMAL fokozatban.

    Az lenne a kérdésem, hogy ez Nightmare-be hogy oszlik el, ha szintén csak megyünk és nem időzünk túl sokat a pályákon. Ugyanígy vagy teljesen máshogy? Ez nagyon érdekelne. (Bár az ugyanígy lenne a logikus.)

    Én most az ACTIII-ba vagyok, Mephisto még odébb van, jelenleg Khalim részeit szedem össze (szem, agy megvan már...) Persze voltam már a Travincialon, bár a High Consil-t még nem öltem meg. Majd ma. De most 27-es a szintem, mivel tápoltattam magamat. A nekro akivel régebben játszottam közvetlenül Diablo előtt( Gyakorlatilag a Káosz Templomban lett) az ACT IV-
    ben érte el a 27-es szintet. Tehát a varászlónőm szépen fejlődik. Ha valaki játszott, végigvitte nighmare-en és figyelte a szintlépéseket írja le nekem ott hogyan mennek. Előre is thx...
  • Árnyvadász
    #2669
    Elfogadom. Csak egy kérdés: Nem rossz irányban fejlesztetted a varázslónőt, hogy 40-es szint után úgy érezted nem megfelelő? Mert az is fontos mit mire rakunk. Én a 12-es és 24-es szintű varázslatokat fejlesztem az alatt max 1 pont és kész. Kivéve a Melegedés-t. Az fontos, hogy legyen rajta. Most LvL 27 Elda. A játék elején volt amikor 9 skill pontom maradt, nem osztottam el feleslegesen az alsóbb szintű varázslatokra. Nem éri meg.
  • Mike at home
    #2668
    jo, nekem aztan mindegy
    utalok igazabol duelezni, talan ezert irtam hulyesegeket
  • Unknow
    #2667
    Én már régen diablóztam ugyan de azért kifejtem a véleményem ebben a varázslónő+druida kontra barbi + pala dologban. Szvsz a varázslónő 40-es szintig használható aztán fuccs...a Barbi ugye kifeleszt egy olyan tulajdonságot amivel oda ugrik az ellenfélhez és meggyakja...innentől nem téma fagyasztás sem.A pala meg ugye alapból rendelkezik olyan kifejleszthető képeséggekkel,hogy az ellenálása elég legyen ahoz ,hogy legyakja a sorcit.Na mindegy ez csak egy vélemény:)Meg egy kis tapasztalat... :)
  • Shongi
    #2666
    Duelben az amzon után csakis a barbi jöhet, a druid sajnos nem képes legyőzni.
  • Shongi
    #2665
    Hmm, azért nem dueleztetek még sokat ugye?
  • Mike
    #2664
    Medvévé változni tök felesleges, bár az elején hasznos, de késöbb frászt sem ér. Ugyanígy a druida varázslatai sem sokat érnek hellen
  • Árnyvadász
    #2663
    Igy ok. Ez a logikus.
  • Árnyvadász
    #2662
    Varázslónő után a Druida lesz amit kipróbálok. Már várom! Hozzám talán ő áll a legközelebb. Szeretem a medvéket:)
  • Mike
    #2661
    duelben talán a druida a legjobb - fakaskén, fury-val. elég gyors ahhoz, hogy elkapjon bárkit. Ha meg jó res-e, meg a lighting absorb-ja, akkor a varázslóanyus nem sokat tehet a futáson kivül. Paladin nem jó, mert lassan üt
  • Mike
    #2660
    a life/mana stolen csak közelharcban működik. Varázslónőnek a regeneration, meg az each kill-es dolgok kellenek
  • Árnyvadász
    #2659
    De ez csak arra vonatkozik ha a botommal csapdosok, nem? Vagy varázslat betalálása esetén is lop? Szerintem nem, de te mond meg. Amúgy én sosem szoktam bottal harcolni, csapni. Az a harcosok dolga.
  • Árnyvadász
    #2658
    Erre majd visszatérünk, ha ott tartok. Addig még igen hosszú út áll előttem.
  • Árnyvadász
    #2657
    Ezt az erősebb úgy értem, mielőtt még fikahegyek jönnének, hogy ha duelbe összeereszteném a kettőt a lovag kb. 5 másodpercen belül megfeküdne, ha nem tudná elérni a varázslónőt. Ha eléri, akkor sanyi, de fagyasztva ez igen körülményes lenne. Plussz játékmenetben is jóval jobb a sorceres. Ha 40 ellenfél jön akkor 40 halott, szinte másodperceken belül. Míg lovaggal kb. 1 perc és jócskán bekap ezalatt.
  • Árnyvadász
    #2656
    Hell Mike!

    Még nincsen otthon netem. Igy ezzel még várnunk kell. Örülök, hogy megvetted. Ez megéri az biztos.
  • Árnyvadász
    #2655
    Max. később (nigthmare, hell) teszek arra is. Egyenlőre mint kés a vajban megyek.... Lovaggal már nightmare-be vagyok, de semmi probléma. A varászlónő meg most erősebb, mint a 37-es lovagom.
  • Mike
    #2653
    Meg ygógyul is rendesen, ha van life/mana stolen
  • Mike
    #2652
    Egyéb iránt a normál szint elég könnyü. Főleg az act1
  • Mike
    #2651
    Nohát megvettem én is a Dio-t. Lehetne nyomulni bneten (hun-1) van egy 13-as assasinom
  • Árnyvadász
    #2648
    Régebben még a www.diablo.hu-n olvastam, hogy ha egy barbár meglát 4-5 ellenfelet akkor csak mosolyog és szétcsap köztük, míg egy varázslónőben felmegy az adrenalin.

    Hát azért nem...

    Alig várom, hogy minnél több és erősebb szörny jöjjön, lehet akár 5,10,20,30 mind1... egyik sem él 5 másodpercnél többet és mindegyik fekszik:)

    Míg egy harcos kénytelen egyenként leszedni őket, közben be is kap rendesen és csak úgy fogynak a gyógyító italok.

    Varázslónőmmel meg kortyolok 10 percenként egyet azt jónapot. Meg sem ütnek. Odáig már egyik sem jut el.

    Amúgy a villámágot egy az egyben kihagytam. Teljesen felesleges azt kifejleszteni. A tűz és a hidegalapú varázslatok bőven megteszik.

    Nemrég lentvoltam Durielnél és ahogy régebben írta valaki 10 másodperc alatt kinyírta, igen ez valóban így van, nekem kb. 7 volt.

    Jelenleg LvL25-ön vagyok, de egy hét és már meglesz a LvL40, ahogy időm engedi. Ebben a kasztban abszolult nem csalódtam. Ez a nő a gyógyszer a betegségre a Diablóban. Még csak mellékhatása sincsen:)
  • Braveheart
    #2645
    ja igaz mióta kicseréltem arra azóta nekem se szaggat
  • gumininja
    #2644
    Csak olyanba tud akt5ben lukat pakolni a kovacs, amiben meg eredetileg nincs luk. Ez lehet sima feher normal vagy superior, ethreal cuccok, magic/rare/junik de socket nelkuli cuccok. Socketesbe es dobofegyverekbe nem lehet.
  • SarkanyfuaRUSH
    #2642
    Köszi,

    Egyébként már emlékszem, hogy egy régi gépemen, rendes AGP-s Gef-1-gyel is szagatott. Akkor is megtudtam, hogy nem szereti a Geforcot a Dio2.

    Egy gef 3-mal már jól megy :)
  • Braveheart
    #2641
    Nekem 1.6-on, 512 rammal meg gef2-vel is szaggat néha... megoldás: directdraw, sokkal jobb lesz, meglátod.
  • SarkanyfuaRUSH
    #2640
    Udv!

    Segítseket!

    Normális az hogy egy 1300-as tualatin celeron + gef2mx400 PCI !!! 32mb video + 256 SDR SDRAM dibalo2-ben direct3d !!! -vel nagyon szaggat, ha sokan irtunk egy helyen egyszerre ??

    Esetleg a PCI miatt ??

    Köszi
  • Shongi
    #2639
    Nem tudjátok honnan szedhetneém le az 1 et????
  • gumininja
    #2638
    Tehenes palyara annyiszor mesz le miutan az adott szinten(norm, naj, hell) megolted a kozutalatnak orvendo baal baratunkat ahanyszor akarsz. Ennek egy feltetele van, megpedig az, hogy a COWKING-et nem olted meg meg korabban. (altalaban lajtingos, magicresistant, meg miegymas, es egy karamban pihen a minyonjaival). Ha mar korabban az adott karaktered volt lenn bocin, viszont a veled egy partyban levo tarsad olte meg, mar az is eleg hogy ne tudj lemenni. Ez bneten es zart serveren akar lincselesse is fajulhat, egy partyban valakivel lenyomni a kinget szo nelkul ;]] Visszaszamlalas nincs, se diablo se baal eseteben. Az egesz jatekban egy helyen szamit az ido mint tenyezo, baal bacsi elotti reszeken ne nagyon alldogalj egyhelyben, mert rossz szokasa hogy a csapdait bedobja, es az bizony neha tetemes kart tehet a kariban. Worldstone keep level 1-2-3. Dobozba semmi mas nem kell, csak egy TP konyv(tome) meg a korabban szebb napokat latott wirt gyerek falaba. Aztan menj akt1 varos/tabor reszebe es transmute. Megjelenik egy voros portal (mint a townportal csak pirosban) es mehetsz is lefele. Szokasa a marhaknak, hogy mar lenn varnak, igy aztan a legelso dolog nem ar ha az, hogy csinalsz egy biztonsagos tpt valahol a palya szelen. A junik bossokat meg mindig nezd meg kicsoda, mert lehet hogy o a king, es akkor....lasd korabban. Lemehetsz normalon is, ha lenyomtad normalon baalt, najton is, ha lenyomtad najton baalt, es hellen is, ha lenyomtad hellen baalt. Karakter szintjenek es pusztitasanak fuggvenyeben majd eldontod egyelore hol eri meg irtanod.
  • Árnyvadász
    #2637
    Nem tudom. De más biztos mond valamit ezzel kapcsolatban.