26171
  • G. Joe
    #3278
    A legtöbb dologra jol ráérzel, de most ebben nagyon rosszul érezted. Ahhoz hogy tahékony legyen a sorc KÖTELEZÖ!!!! a teleport! Egy sorc majdnem annyit teleportal mint amennyit gyalogol. Fontos része a legtöbb socr taktikának, ha kihagyod nagyot hibázol. Pl egy mefi kill teleporttal 35-50 mp, gyalog, a többszöröse. Olyan elönyöket kapsz a teleporttal, hogy fölösleges ecsetelnem. Tessék tudomásul venni, és használni, gyorsan rájössz hogy mennyivel jobb vele.
    Végezetül belinkelek pár képet , egyik elökeresett meteorsorcom adatairol, és cuccirol. Multiban kb ez számit számomra elfogadhatónak. Singleben elég kevés esély van rá hogy ezek a cucok lepotyogjanak. Tehát intézd azt a netet,

    87-es meteorsorcom adatai

    sapija hogy ne fázzon :)

    kedvenc amuletje

    lila kabátkája

    a kollekciohoz öv is jár

    Pajzsocskája ha harcolni megy

    gyűrű, mert azt a lányok szeretik :)

    ez hc sorcom botja, a másikaknak csak sima van ist nélkül

    és végül csizmája hogy ne fázzon a lába
  • Árnyvadász
    #3277
    Mondtam, hogy a villámágot egy az egyben kihagytam. Csak a Static Field-en van pontom... 4 pont, de az elég, mivel nagyon ritkán használom. Eddig Hell Durielnél, meg most egyszer Mephinél és ennyi.

    Teleport-ot sosem használtam. Sosem volt rá szükségem. Néha van olyan botom ami adott rá, és poénból elteleprotáltam ide oda, de ennyi.

    Egyedül itt lenne hasznos, meg ha beszorítanak. De azt megoldom. Eddig az egész játék alatt (normal-nightmare-hell) egyszer szorítottak be. Nem sok.

    Mephi az semmi. FO és 20 másodperc múlva már halott.

    Egyébként meg az FO leszedi ezt a Tanácsost is, csak állandóan kell rá lőni, hogy ne tudja magát gyógyítani. Csak van olyan, amikor pont kifogy a mana és már alig van neki és akkor gyógyul vissza, amikor nekem már éppen visszaregenerálódna egy lövéshez. De már kitaktikáztam, csak néha gázos. Ez belefér.

    Leteszek hidrákat, utána becsalogatom őket és jöhet az FO...

    Teleportra majd teszek azért egyet, csak ugye a telekinézisre is kell, és inkább a fire mastery-t tuningolom. Eddig is megvoltam nélküle, bár tény, hogy rohadt rázós helyzetekben nagyon nagy segítség. De ahogy fentebb írtam, ilyen egyszer volt...
  • Árnyvadász
    #3276
    Igen, légyszíves...
  • G. Joe
    #3275
    Ezt ugye sorcival csinaltad? Nem tud teleportáln ia sorcod? NE basszál már... Az egy alapdolog. Az nem sorc aki nem tul teleportalni. 1 pontot kötelezö tenni rá. Igy nem kell a councilokkal szarozni, amig nem vagy elég brutko hozzájuk.
    MEfi megölénésél pedig lehet erö helyett pici észt is használni ls akkor a hajad szála sem görbüüüüül. :) csak fw kell hozzá.
  • Mike
    #3274
    írjak adatokat a cuccaimról?
  • Árnyvadász
    #3273
    Ja... ez ma hajnalban volt... Tegnap! Ááhhh... Bocseszka....
  • Árnyvadász
    #3272
    Tegnap hajnalban nekiültem Diózni... Hát Mephisto termében lévő unique tanácstag az nem semmi... Talán az egyik legkeményebb ellenfél. Vagy legidegesítőbb? Mikor már éppen kimulna, újragyógyítja magát. Egy ütése meg nagyjából padlószint, de ha nem is szépen levisz. Csak azért idegesítő, mert Mephit 10-szer lenyomtam, és őt mindig ki kell nyírni előtte. Sajnos a teleportos botomat eladtam, de végül is nem akkora baj.

    Mephi baszik kidobni bármi értelmeset. Igaz a 10 run nem sok, de ezalatt egy unique kalapácsot dobott ki, mondjuk sokra nem megyek vele. Többet vártam tőle, majd még gyakom tovább.

    Viszont van egy hidrás botom, ami 3-at ad erre a képességre és elkezdtem használni. Nagyon jó a hidra! Gyors, pontos csak hamar elillan. De kisegítőnek megteszi.

    ACTIV árusától vettem potom 471.000 aranyért egy 657-es defense-et adó páncélt a barbárnak. Igy már kicsit jobb, bár ez még mindig nem túl biztonságos. Egyenlőre megteszi, de poén hogy nem szörny dob ilyen jó cuccot ki, hanem megvehetem.

    Mephi nem egy nagy ellenfél. Csak az Orbjait kell kikerülni, mert az durvulens. De regeneráló elixírrel az sem nagy kunszt.

    Mindenesetre kicsit csalódott vagyok Mephiben, mivel a 237-es MF-emre azért dobhatott volna valamit ki. Pénzt dob, meg kéket. Na ez nagy nulla. De mindenképpen megölöm legalább még 20-30-szor, csak előbb kitakarítom az ACTIV pályáit...

    Kedvenc háziállatom Izual már várja a simogatásomat:)
  • G. Joe
    #3271
    most jo, most játsszál gyorsan vagy 5 karival egyszerre :)))
  • gtom
    #3270
    Én nem mondtam, hogy a Diablo2-höz jött ki.
  • Shongi
    #3269
    Kijönni kijött, csak éppen Starcrafthoz:)
  • Shongi
    #3268
    Nézted már most bezeg egy pici ideig ment aztán megint elszállt!!!
  • Road Lee
    #3267
    affene!
    nem mén a landor?? :(((
  • pluhi
    #3266
    Legjobb esetben egy hónap múlva szvsz. Ha áprilisi tréfa volt, vedd úgy, hogy röhögök.
  • gtom
    #3265
    Kijött az 1.10-es patch!!!!!!!!
    http://www.blizzard.com/support/?id=msc0411p
  • G. Joe
    #3264
    Attempting to connect.
    Joining channel Chat.
    You are now the operator for this channel.
    Hello gjoe, welcome to bnetd!
    Running version 1.0.8.11 on landor.

    There are 727 user accounts on this server.
    There are currently 24 users online in 3 channels and 1 games.

  • Shongi
    #3263
    Más megint nincs Landor?
  • gumininja
    #3262
    Bocizni hellen van ertelme, normal es najt szintu karikkal celszeru megnezni hogy hol vannak +/-5lev monsztok, es azokat irtani. Ha nem tokolsz az utanajarassal, akkor meg irtsd ki parszor akt5t, foleg a bloodyt es a cryspass, fr.river, ancients way, es ezekbol nyilo "barlangokat".
  • Shongi
    #3259
    Magyar, Landor a neve és ha működik akkor vannak rajta emberek mindíg. ip:152.66.93.28
  • Davidus
    #3257
    Blizzard nem ad ki infot megjelenés elött. Meg azt mondták kurva hosszu lesz a readme nem gyözzük majd végigolvasni:)
  • Crokin
    #3256
    Nem mondtam, hogy nem. Mindenesetre érdekes.
  • Davidus
    #3255
    kamu
  • Crokin
    #3254
    "Characters can now only take the portal to the Secret Cow Level once per difficulty level. We almost forgot about town portals, but thought of them just in time to fix this : characters can now only ENTER the Secret Cow Level once per difficulty level."

    Tehát csak egyszer lehet belépni. (de persze ez nem hivatalos)
  • Ron Ragm
    #3253
    ha nem ölöd meg a kinget többször is lemehetsz
  • Crokin
    #3252
    Boci nem lesz, egy nehézségi szinten csak egyszer lehet lemenni a bocira és kész :)
  • Crokin
    #3251
    Itt egy 1.10 patch readme.
  • Árnyvadász
    #3250
    Ez durva... Ennek valóban nem sok értelme van. Kell az idő, hogy megszeresse az ember a karakterét.
  • Árnyvadász
    #3249
    Az én sorcim kb. majd 2 hónapos nevelgetés. (Single persze)
  • Mike
    #3248
    Nekem egy magas szintü karim van, 82-es pala
    ez is másfél év játéka, ha nem több
  • Davidus
    #3247
    Ezért is hagytam abba mert így nevetséges. De alig várom hogy ujra nyomhassam:)
  • Davidus
    #3246
    De multiban kb 4 óra a lvl 68:)
  • Mike
    #3245
    A Blizzard úgy szokta a peccselést általában megvalósítani, hogy amire a karidnál sok pontot tettél, az már szart sem ér, de a másik, amire egyet se, az meg bika erős.
    ehhez nekik vmi különös tehetségük van.
    aztán csiodálkoznak, hogy az emberfia, miért editorral variálja a skill pntokat
  • Árnyvadász
    #3244
    Lassan? Nemáá, ugyanis ez a LVL68 amin vagyok, sem 2-3 nap eredménye. Rohadt sok játékidő van benne idáig... Inkább gyorsan kéne, különösen magas szinteken, mert ott meg aztán tényleg "évek" mire lép az ember egy szintet. Nem beszélve arról, hogy ha megölnek ugrott az XP jó része...
  • Mike
    #3243
    a karikat meg dobhatjuk a fenébe
  • Davidus
    #3242
    Annak semmi értelme nem lenne. Úgy lesz megcsinálva hogy jó lassan lehessen fejlödni.
  • Laalee
    #3241
    2 hetig lesz is ladder :D utana minden 99 es lesz
  • Davidus
    #3240
    Minek? Az uj ladder miatt mindenki uj karit kezd ugyis:)
  • Laalee
    #3239
    addig tapolni kell :D mert tuti csinalnak valamit a bocizas ellen... mert igy kb 1-2 het lvl99 nek lenni :D
  • Árnyvadász
    #3238
    Azt nem tudom. Az E3-on minden kiderül. Az május végén lesz, addig nem tehetünk mást, mint várunk.
    :( Sajnos...
  • TopGun
    #3237
    Es mikor lesz ebbol valami? tudni mar konkretan?? engem is nagyon erdekelne! Mert ujra elovehetem es leporolhatnam a karikat!! mekkora lesz az uj patch?
  • Árnyvadász
    #3236
    Feltétlenül!

    Barbárnak amint kidobnak vmi jó páncélt már kapja is... Egyenlőre ez a legjobb amit találtam neki. És a fire mastery-re rakok mostantól... Másra úgy se lenne értelme. Ocolust remélem kidobja Mephi, plussz van egy unique kesztyűm is, ami +1 to fire skills... Csak az MF miatt az a ládába van...

    Fire Mastery-n jelenleg 6 pontom van, de felviszem maxra...