26171
  • gumininja
    #3329
    Eccer jonnek ra, hogy ezt a nyomoronc lajtszabret miert favorizaljatok. Probaltam hasznalni sokszor, szegeny-jobbnapokatismegelt-silentb0b-nevu-barbimmal, de valahogy sosem nyugozott le. Szepnek szep, de ennyi. - koltoi kerdes volt, ne valaszolj ra ;]
  • Shongi
    #3328
    Zakarum pajzsot csak pala hasznáhatja, de duelre jobb a stormshield
  • G. Joe
    #3327
    nem kasztfüggő, és a Diablo legértékesebb pajzsa, de ez nem vitatéma . :P
  • Mike
    #3326
    de több mindent ad a palának, mint a másik a barbinak

    de mindegy igazából
  • Mike
    #3325
    tudom
  • G. Joe
    #3324
    csak mellékesen:
    Zakarum: (Paladin Only)

    :)))))))
  • G. Joe
    #3323
    Már hogy a faszba lenne jobb? A palának jobb, én paladinjaimnak is az van. de barbarnak lényegesn jobb az SS.
  • Mike
    #3322
    most nem azért, de a zakarum pajzs jobb
  • G. Joe
    #3321
    Na elöszedtem kedvetekért, 2 honapja nem látott barbimat. DoomFighter a neve ,és a landoron lakik.
    Fö skillje a ww, és egész használhatóra sikeredett.
    Sokkal több jo cucca van, mint amennyit felvehetne, igy most egy rögtönzött divatbemutatot tart.

    DoomFighter

    Igy néz ki a caracterlapja, egy viszonlag ütőképes öltözetben.

    Karakterlap

    Az Inventory eléggé tele van rakva, kizárolag skill csarmokkal és poison csarmokkal.

    Poison csarm
    szintén


    Kezdjük az egyszerübb cuccokkal. Egy használható kesztyü.

    Hellmouth

    Csizmaja természetesen a sorcrol már ismert War Traveller, vagy, wartravi.

    War Travi


    Amuletnek, most egy Mara's log a nyakán, ami mondjuk ugy hogy nem rossz.


    Mara's Kaleidoscope

    Néhány gyűrűje.

    Bul-Kathos' wedding band
    Raven Frost
    Manald Heal

    Övnek egy nagyon aranyosat hord, ami az mellett hogy jelentös life stolennel bir, még 15% dam. reddel is rendelkezik.
    Vagyis a bekapott fizikai sebzés 30%-át felfogja.

    String of Ears


    NA jöjjenek a "komolyabb" cuccok. Itt egyik sisakja, a másikat majd látni fogjátok a paladin fején.

    Arreat's Face

    Páncélja, ami az egyetlen igazán barbárnak készült páncél. Nagyobb defesek léteznek, de a gyakorlat szerint ez a legjobb.
    Amitöl a legjobb, az a 30% dam reduce.

    ShaftStop

    A PAJZS. StormShield, minden pajzsok atyja.Unique elite, oriási def, iszonyatos block rate, de amitöl ő a pajzsok királya az a 35% dam reduce.

    StormShield MOnarch

    ÉS most jöjjenek a fegyverek.Ez egy kardos barbi, tehát most csak kardokat mutatok.
    Majd a druidánál, és a paladinnál, láthattok Mace-t, vagy Axe-t.

    Itt az a kard ami születése ota várt rá, hisz a nevét is rola kapta.
    Ez egyik kard a 3 elite Unique, közül, Doombringer a neve , és sokáig használtam.

    DoomBringer

    Ez a másik elite Unique kard a Light Sabre, dios szlengben ls.
    Sebzése nem a legnyagyobb ugyan, de iszonyatos gyors, Ignore Target Defense tulajdonsággal rendelkezik,
    és ami teljesen egyedi hogy elég komoly mágikus sebzést is ad a támadásodhoz.

    Light Sabre

    Ö pedig A KARD !!! a Diablo legbrutálisabb kardja, A FURY .
    Talán csak egy Jah runaval tunningolt Grandfather ami rá tudna venni hogy lecseréljem.
    Iszonyatos nagy sebzés, ignore target def és egyebek,nagyon gyors, és halálos.Természetesen, ehhez kell egy 3 socketes balrog blade, és 3 elég ritka rune.
    Kb egy honapomba tellett mire sikerült összeállitanom, mivel a jah runat égen, s földön sem leltem, hiába igértetem a csilagokat is érte.


    FURY

    Nos egyelöre ennyit a barbirol. Amennyiben tetszett az öszeállitás akkor jön a többi kari is, nem kevésbé jo cuccokkal.
  • Mike
    #3320
    Nohát akkor a Palám pár bigyókája: (amire emléxem fejből)


    Schaefer's Hammer
    Legendary Mallet

    One-Hand Damage: (102-117.3) To (126-340.6) (114-228.95 Avg)
    Required Level: 79
    Required Strength: 189
    Base Weapon Speed: [20]
    +100-130% Enhanced Damage (varies)
    + (2 Per Character Level) 2-198 To Maximum Damage (Based On Character Level)
    Adds 50-200 Lightning Damage
    150% Damage To Undead
    20% Chance To Cast Level 10 Static Field On Striking
    20% Increased Attack Speed
    + (8 Per Character Level) 8-792 To Attack Rating (Based On Character Level)
    Lightning Resist +75%
    +50 To Life
    +1 To Light Radius
    Indestructible


    Herald Of Zakarum
    Gilded Shield

    Defense: 422.5-507 (varies)(Base Defense: 169)
    Required Level: 42
    Required Strength: 89
    Durability: 50
    Chance To Block: 75%
    Smite Damage: 20 To 28
    (Paladin Only)
    +150-200% Enhanced Defense (varies)
    30% Increased Chance Of Blocking
    30% Faster Block Rate
    20% Bonus To Attack Rating
    +20 To Strength
    +20 To Vitality
    All Resistances +50
    +2 To Paladin Skill Levels
    +2 To Combat Skills (Paladin Only)

    és van egy
    Raven Frost gyűrűm
    +150-250 To Attack Rating (varies)
    Adds 15-45 Cold Damage
    Cannot Be Frozen
    +15-20 To Dexterity (varies)
    +40 To Mana
    Cold Absorb 20%

    a többit ígérem megnézem

  • Davidus
    #3319
    Ha használható lesz a dobálós barbi akkor biztos jut neki valami jo cucc a 100+ uj itemből. Ahogy ezt elnézem talán nightmare-en még el lehet vele bohockodni:)
  • G. Joe
    #3318
    A vietcong egy nagyon jo játék, iszonyatos feelinggel. NE megy megyek oszt hentelek stilusban. Gép az viszont kell alá rendesen. De a megvételt azt komolyan gondolod? :)
  • G. Joe
    #3317
    a barbi félig kész, de nem szeretek össezfércelt munkat kiadni a kezemböl :)
  • Árnyvadász
    #3316
    Ez egészen jó! Nem is gondoltam volna...

    Lehet lesz belőle valami. Blizzardtól kitelik, hogy változtassanak akár ily módon is, hogy dobős Barbárral tudsz majd haladni. Végül is az egy igen érdekes barbár-taktikát jelenthetne. Meglátjuk... Május, május...jönne már...
  • Laalee
    #3314
    vegulis skill je van ra a barbarnak es eleg szep baltak vannak dobalasra :D



    The Scalper
    Francisca
    (27-33) - (52-64) Melee Dmg
    (43-53) - (78-95) Throw Dmg
    130 Quantity
    25 Str Required
    80 Dex Required
    Item Level: 65
    Clvl Req: 57 +130-180% Enhanced Damage
    +200-450 to Attack Rating
    40% Chance of Deadly Strike
    7-9% Life stolen per hit
    4-6% Mana stolen per hit
    Replenishes 1 Quantity in 4 seconds
  • Árnyvadász
    #3313
    Akkor jó... Megérzéseim pocsékak..:)
  • Laalee
    #3312
    dikki neven van. vagy dikk
  • Laalee
    #3311
    a reg nyilvantartas kukival van megoldva, ugyanzon a gepen egy masik brozert hasznalva sem tudsz bejelentkezni, ha nemtudod a jelszot, sot ha sg.hu n keresztul ered el a forumot akkor meg ugyanzzal a brozerrel sem leszel bejelntkezett...
  • Davidus
    #3310
    Bill Roper: The fans should be aware of the fact that we need to make money and therefore our new developments have the highest priority. Nevertheless we put a few programmers on the task of giving the fan community an optimal Diablo II. The patch is so extensive that a complete testrun takes three weeks.

    The test run goes through three steps of quality management and if one of this steps finds a bug, the whole thing goes back to the Developers for reworking. It's very time-consuming. But I'm 100% sure that the patch won't be a topic anymore on the next E3 in May 03. Meanwhile we have exactly 18 Bugs left and on average each test run we can kill another 10 to 15 of this little devils.... yeah, that's the way it is."
  • Árnyvadász
    #3309
    Offf: G.Joe! Tőled kérdezem, mert adok a válaszaidra. A Vietcong-al megéri játszani? Van annyira jó, hogy érdemes legyen foglalkozni vele? Vagy csak átlagos játék, mint a most megjelenő sokaság. Vigyázz! A válaszodtól függ, hogy megveszem e vagy sem. :) Komolyan érdekelne, mert szeretnék már végre valami jóval kikapcsolódni és nekem úgy tünik a Vietcong megér egy misét. JA IGEN! Kizárólag Single-re értem a kérdést! Ez fontos. Multi ugye nekem kizárva.

    És bocs, hogy itt kérdezem meg, de itt legalább nem ugatnak bele a Vietcong fórumosok. Egy kérdés egy válasz, ez nem offolja szét a Dió topicot... Thx elére is..
  • Árnyvadász
    #3308
    Dikkma régen volt a fórumon... Novák Ervin a neve... A Barátok Köztben Novák Laci mondja midig, hogy kérlek.... Nem lehet, hogy te vagy az?

    rendőrnek tanulok, tudod:)
  • Árnyvadász
    #3307
    Erre külön cirkuszi pályát tervez a Blizzard:DDDD

    De nagy poén lenne... Késes Barbár:)
  • Laalee
    #3306
    talan lesz ertelme a kesdobalos barbaromnak :D vicc lenne :DDD
  • G. Joe
    #3302
    Regeljél nevet magadnak.
  • G. Joe
    #3301
    kb 1 honap és itt az uj patch. Az teljesen fel fogja forgatn ia játékot. sok-sok uj cucc, rengeteg változás. Aki eddig erös volt most gyenge, és hasonlók. Akkor talán lesz értelme mindent ujra kezdeni :)
  • Árnyvadász
    #3300
    Hát az biztos, hogy ez egy kis közösség... A többi topicban mennek az anyázások az egymás ellehetetlenítése, a nézeteltérésekből fakadó viták sorozata és senki nem törődik semmivel...

    G.Joe-nak külön köszönet a segítőkészségéért és természetesen gumininja-nak is! Annak is örülök, hogy ez a topic él és virúl, bár ebben nekem is nagy részem van:)

    Mike-nek is thx... Bár ő elfoglalt.

    És Lalee is renegeteg hasznos infót mondott... meg sokan mások.....

    Nahh most kicsit leállok. Eleget írtam már :D
  • Árnyvadász
    #3299
    Ez így van! Annyira megörülök ha találok valami jó kis cuccost. Unique, set ugye általában és amikor kiderül (azonosítás után), hogy sajna már nem az igazi, nehéz szívvel adom el. De nem tudok vele mit csinálni. Az ACTIV-ben nagyon reménykedem. Ott valami jót fogok kapni már előre érzem. Utána kis Mephirun, aztán irány az ACTV és további kalandok.

    Aztán folytatom a 6-os szint amazonomat:) De őt csak normálon viszem végig. Uncsi lenne újra nightmare és hell. Aztán barbár és lehet, hogy a nekrómat is továbbviszem, meg a lovagot. Őket lehet hellbe is. Idővel elválik.

    Utána lehet szó a Lionheart-ról... Az kb. szeptemberben jelenik meg, ha jól tudom. Addigra kész is leszek... Kicsit pihentetetm a Diót, legalább jó lesz újra elővenni.
  • G. Joe
    #3297
    Április.1.
  • G. Joe
    #3295
    NE mis azt mondtam hogy nem lehet, csupán kisebb az esélye.
    A setek közül nagyon sok van ami értéktelen, és csak clvl 10-20-ig használható. A komolyabb szetek, komyolabb darabjai, még multiba nis a legriktábban közé tartoznak.Unique cuccbol is annyi van mint a tenger, de ezek között is sok a gagyi. Minél jobb cuccaid vannak, annál kevesbb féle cucc az amit felveszel a földröl.
  • Árnyvadász
    #3294
    Nem csodálom. Ez az egyik legjobb játék, aminek egyetlen hátulütője van: Függővé tesz! De megéri...

    Ráadásúl single-ben! Holott ez kifejezetten multira készült. Ott már végleg annyi:)

    Egy játékot nem tudok mondani ami ennyire lekötött volna. Mást nem is játszom mellette. És mindezt úgy, hogy most januárban vettem meg eredetibe!!! Hiszen ez a progi már majd 3 éves, illetve a kiegészítő az majd 2... És ennyi idő után is szép, jó és napokat ellehet vele tölteni. Akár fel sem áll az ember, csak inni (enni nem lényeg:) és dolgot végezni.

    Az tény, hogy mikor végigtolja az ember és mondjuk eléri a 80-as szintet, utána már nem okoz valami nagy élményt (single), de az meg annyi játékidő, hogy ez legyen a legkevesebb.

    De akkor meg ott a következő karakter... És ez így megy akár évekig... Ha meg van net, akkor meg a 80-ast is lehet vinni tovább, nem annyira unalmas.

    Lehetőség az van benne. Nagyon durva. Pedig az egész egy egyszerű hack&slash és mégis micsoda tartalommal van felruházva!

    Ez életem legjobb játéka, ez tény. Kár, hogy erre idáig kellett várni:) De most megvan és nem eresztem... DIABLO a KIRÁLY!
  • Árnyvadász
    #3293
    Nem feltétlenül igaz, hogy single-ben nem lehet jó tárgyakat találni!

    Ugyanis én megtaláltam már három-négy készlet két-két darabját, sőt azt hiszem olyan is volt mikor a harmadik is meglett. És ezek a SET tárgyak már akkor is adnak plusszt ha kettő van rajtad belőlük!!! Nem fontos, hogy az összes meglegyen, bár az kétségtelenül úgy adja a legtöbb plusszt.

    Csak kisebb az esély. De megfelelő MF-el, bőven találsz SET, UNIQUE tárgyat csak az a rossz (de ez multiban is így van) nem biztos, hogy tudod is használni, mert az éppen a másik kasztnak kedvezne és te pont nem azzal vagy. A multiban ilyenkor lehet cserélni a singleben sajnos nem:(

    És MF nélkül is lehet találni jó tárgyakat. Max. kevsebbet. De talán ez sem örökérvényű törvény, mert ez a szerencsén is múlik. Ha mázlid van, akkor neked jobb tárgyaid is lehetnek, mint annak akinek magas az MF értéke.

    Épp nemrég beszéltem telefonon az egyik barátommal. (Diablozik-szabadságon van) És most talált egy set páncélt a barbárjának, pedig neki kb. van vagy 40%-os MF-e. De nála dobta Mephi a 3 unique tárgyat egyszerre!!! Ő is jól halad. Már 61-es szintű és mesélte az értékeit, meg láttam is. Jó kis barbi az egyszer biztos.

    Tény, hogy multiban a tárgycsere nagy dolog. Én találok valamit odaadom akinek kell, ő meg nekem ad olyat ami nekem kell, vagy ha SET-es a cucc, akkor megtalálja a kiegészítőjét és azt adja oda...

    Ezért is vezetem be a netet. Kihagyhatatlan!:)
  • Árnyvadász
    #3291
    Teleport:

    Ezzel a varázslattal, ha nagyon szorult helyzetben vagy ahova kattintasz máris ott teremsz. Ha egy pontot raksz erre a képességedre, akkor ez 20 manapontba fog kerülni, ami elég sok. De ha teszel még rá (bár nem egy lényeg), akkor egyre kevesebbe fog kerülni, míg a 20-ik pont után már csak 1 mana:)

    A teleport nagyon hasznos, mert termeket is átlehet vele ugratni, magyarán szólva a képernyőn amit látsz, oda teleportálni is tudsz. Ha bekerítenek, falhoz szorítanak ez az egyetlen esély a menekülésre.

    Ami miatt még érdekes lehet, az az hogy ha már jártál egy pályán és nem akarsz rajta végigkolbászolni, teleportálsz ide, majd oda, majd megint ide és gyorsan át is lépted. Akár az ACTIII őserdejében is lehet ezzel haladni:) Mondtad, hogy az neked nem jön be.

    Meg jó taktikázásra is szörnyek ellen. Megindul feléd, te gyorsan a háta mögött termesz és így tovább. Azt a pillanatnyi időt meg kilehet használni varázslásra amíg újból feléd iramodik.

    Mephistonál is hasznos, így ki lehet kerülni a tanácsot és nem kell velük bíbelődni, ha Mephirunt akarsz csinálni.

    Mindazokáltal meglehet nélküle lenni. Én is egészen idáig (Hell-ACTIV) nem használtam. És sajnáltam rá a pontot. pedig anno elhatároztam, hogy erre, meg a Static Filedre teszek, hiszen ez alap. Csak aztán jött az FO és maxolni kellett, meg most a tűzképességeimeit is tápolni akarom és emiatt nem foglalkoztam vele. De teszek rá pontot, mivel valóban lehet rá taktikát építeni.

    Olyan ez mint a telekinézis. Annak is van előnye. Nem kell rohangálni a tárgyakért:)) Bár nélküle is jól megvan az ember. De ha valaki varázsló, akkor viselkedjen varázslóként. Nemigaz?:)
  • G. Joe
    #3290
    singleben is lehet, de multiban(realm) mivel ott sokkal többen nyomulnak, sokkal nagyobb a dobási esély, és ott tradelni is tudsz. Késöbb lesz kis idöm akkor csinalok képeket.
  • Árnyvadász
    #3289
    Légyszi csinálj!!! Nagyon érdekelne a dolog. Úgy érzem egyre jobban függő leszek:) De komolyan.
  • G. Joe
    #3287
    ha gondolod, csinalok shotokat a többi kari osztalyrol is, hogy milyen cuccban futnak. NEm azért hogy dicsekedjek velük, csak hogy komplett, és multiban összeszedhetö felszrelést mutassak :P
    Van a talonban még más sorci, barbár, amazon, assasin, paladin, ja és nekro is. Kihagytam valamit? :)
  • G. Joe
    #3286
    a cuccokban ott a válasz. lvl 35 meteor, és lvl 35fire mastery. 1-2 ponttal még lehetne több, de az már csak fire skilles csarmokkal.a mana élet arány nem elképesztö hanem csak logikus. Ugy van fejlesztve, és ugy vannak a pontok elosztva, ahogy azt cors által használt skillek, és ebböl adodoan a szükséges alkalmazott játékstilus megköveteli.
  • G. Joe
    #3285
    ez multi, pontosabban a landoron, closedrealm. A cuccok, pár honap jatek utan nem is olyan extrak. Ez egy kis sorc viszonlag. Kb 3-4-ik nálam a sorban.
  • Árnyvadász
    #3282
    Most néztem végig a felszerelésed...

    KÉÉÉÉÉÉSSSZZZ!!!!!

    Ez A varázslónő... Az enyim ehhez képest tanulólányka még... A meteor sebzése..... AZ IS KÉÉÉSZZ..

    Padló...:)
  • G. Joe
    #3281
    :)))
  • Árnyvadász
    #3280
    Használni fogom! Most kezdem csak felfogni a jelentőségét. Thx!