26171
  • G. Joe
    #3382
    Rekciot, ne a reakcio idöt :)
  • G. Joe
    #3381
    Mondjuk a neten majd ha megkérdezik hogy mi van a kezedben, vagy akárhol, és azt válaszolod, hogy Tal Rasha lágy szövésű kendője, azért majd figyeld a reakcio idöt. :)
  • Árnyvadász
    #3380
    Pedig szerintem ez a jó benne. Nekem nagyon tetszik. Pl: Isenheart parádéja, Sanders ostobasága, Tal Rasha lágy szövésü kendője stb...

    Persze angolul is nagyon tetszett, de mivel magyar vagyok azért ez közelebb áll a szívemhez. Ha nem lenne jó a fordítás, biztos visszaraknám az angolt, de annyira jól eltalálták és hűen visszaadták amit a Blizzard elképzelt, hogy nekem így 100%-os a Diablo.

    Sajnálom, hogy neked nem tetszik, de megértem.
  • G. Joe
    #3379
    Jo is lehetett volna a dolog, de vétek volt a tárgyneveket, helyszineket, és a monster neveket lefordiani. Igy full béna.
  • Árnyvadász
    #3378
    Ha netre megyek visszarakom az angolt. De így single-ben nagyon megszerettem a magyar nyelvüt. Profi a fordítása.

    A Taho Dio már nem az esetem, mivel az kiparodzálja és elveszi a hangulatát a Dionak.

    De ez a magyarosítás nagyon jó! Előszőr fura volt, de mostmár nehezen tudnám elképzelni az angollal.

    Neten lámázások elkerülése végett, visszarakom az angolt, de singleben már soha!! :))

    Köszi, hogy szóltál... Azért ezt jó tudni.
  • G. Joe
    #3377
    Ezsedbe ne jusson magyarul Diablozni. Bár hatalmas munka lehetett megcsinalni, de parodiát csinal a jatekbol, és multiban alapbol lelámáznak mindenkit aki magyarral játszik. Ami ellene szol, hogy egy tárgyrol sem fogjak tudn ia többiek, hogy micsoda, ha mondasz vmit, és forditva is, de semmi egyébröl sem.
  • Davidus
    #3376
    Bélborotva:)
  • Laalee
    #3375
    angolul olvasva meg hu de jol hangzik :D azt ha leforditod tok vicces :D
  • Árnyvadász
    #3374
    Ebben a magyar nyelvü diabloban olyan szörnynevek vannak, hogy már nevetek rajta...

    Eldrich az azonnal ítélő
    Styxi ribanc
    Bélborotva
    stb :))

    Amúgy tudtátok, hogy készül a Diablo Tahó Paraszt Edition kiadás? Az se semmi.. :D

    Mike: Most leesett...:) Nekem a BF1942 van meg, Road to Rome nincsen, de a BF nem eredeti. Igy is érdekel?

    Több off nem lesz, ígérem...
  • Laalee
    #3373
    esetleg tapold meg 5-6 level up erejeig :D
  • gumininja
    #3372
    Ja es persze fire resist sem art egy keves, ha esetleg megiscsak elkapna egy egy boffenet szele ;]
  • gumininja
    #3371
    Legyel nagyongyors(attackspeed) es legyen legalabb 30-40%lifesteal. Aztan futkoss, es ussbele 1-2t, majd megint futas, es megint udaugrassz, es utsz. Kozben a lavaszarsagot keruld el. Egy ket csapdat is lerakhatsz a lajting felekbol, de sok haszna nem nagyon lesz. Nem lesz ecceru menet, sokat kell vele tokolni mire kinyirod. Vakithatod is kozben, de a lenyeg hogy mint a mergezett eger fuss, es villamgyorsan tamadj neki, majd 1-2 sorozas, es futas megint tova..

    Volt olyan assam is, akivel egy korrekt javelint hajigaltam tuskeshatu baratunk fele, aztan elobb utobb csak megbicsaklott. Eltartott par oraig, dehat az az assa akkor pillanatnyilag masra nem volt jo.
  • G. Joe
    #3370
    a taktika attol függ hogy milyen skilljeid vannak. látatlanban nincs sok ötletem.
  • Mike
    #3367
    azt hiszem, vmit félreértettél :))
  • Árnyvadász
    #3366
    Köszi de a BF1942 megvan és már kijátszottam magamat vele. De azért köszi!
  • Mike
    #3365
    A BF1942 + RtoR nem akarod megvenni, aztán gyorsan megunni?
  • Árnyvadász
    #3364
    Én a Lionheart-ot várom nagyon. Remélem nem cseszik el. Azt megveszem eredetiben is ha jó. A képek, videók alapján nagyon tuti. Meg olvastam róla leírást is.
  • Árnyvadász
    #3363
    Egyszer nekem is előfordult, hogy találtam egy három foglalatos tuti kardot és véletlenül a pakolászásnál belepottyantottam egy rúnát, ami pont kellett volna máshoz. Csak kicsit voltam ideges:)) De szerencsére hamar találtam másikat.
  • G. Joe
    #3361
    Sajnos az a játék, ugy tünik hogy sosem jelenik meg. :(
  • Mike
    #3360
    a divine divinity-be ilyen nincs
    ott csak elég tudatosan tudod beletenni

    az evil islandban meg pl. szét lehetett mindent kapni, az sem volt rossz koncepció

    nem emlékeztek melyik az a játék, ahol tényleg egyedi kardok lesznek, egy jobb cucc ára, egy fél falu, stb. azt hiszem még nem jött ki, és a jól tippelek akkor a fatherdale
  • Laalee
    #3359
    hat egy biztos bele akarod rakni igen/nem kerdest siman csinalhatnanak hozza
  • gumininja
    #3358
    ;]]

    Ez az egyik nagyon bosszanto dolog a jatekban, hogy egy rossz klikk es dobhatod a picsaba a cuccot, mert valami gagyi szart tettel bele veletlenul. Remelem mas is rajott a tisztelt fejlesztoknel, es par heten belul mar nem lesz ilyen gond.
  • Laalee
    #3357
    volt egy 190es sebzesu etheral bartuca is megsocketeztem nagynehezen szereztem bele egy zod? kovet hogy torhetetlen legyen azt amikor rendezgettem a ladikot veletlen ratoltam egy pöcs topazt... dobhattam el az egeszet a +socket questtel egyutt :D
  • G. Joe
    #3356
    Lányokra nem érvényes, ök vagy reménytelenül naivak, vagy nem dölnek be senkinek,(kivéve ha ök is akarják). :))
  • Laalee
    #3355
    szamit valamit hogy melyik kezben van egyik illetve masik fegyver? mondjuk assanal 2 bartuc van a kezeben de 1ik et lecserelnem natalia pengejere hogy meglegyen a full set csak az gyengebbet csap, szal ha szamit akkor a masik kezebol vennem ki :D
  • G. Joe
    #3353
    Srácok, ilyen naivnak nem szabad lenni. Nem csak itt a neten, de seholaa valo életben se mszabad senkinek semmilyen magán jellegü titkos adatot kiadni.
  • Laalee
    #3352
    bar bneten nagy piros betukkel ki van irva a kepernyo felere hogy a blizzard senkitol sem keri a jelszavat es a cd-key t ezert senkinek se adjuk oda :D
  • Mike
    #3351
    alap tanulság, hogy sehol senkinek nem adjuk meg a jeszavunkat, ugye

    mint nemrég az ATM-es csalók, akik kis toldalékkal elnyelték a useresk kártyáit, majd megkérdezték tőlük a pin kódjukat, aztán volt egy-két idióta, aki simán megadta
  • Mike
    #3350
    szopás
  • Mike
    #3349
    bőven lehet
    vagy kitiltottak, mert rossz voltál
  • Laalee
    #3347
    bar tuti hogy kifosztottak
  • Laalee
    #3346
    hat ha visszakered a jelszavadat akkor nem
  • Laalee
    #3345
    jo hogy nem a serialt kerte...
  • Laalee
    #3344
    a dnd parancs arra vonatkozik hogyha valaki privatban uzen es ez teged zavar akor visszajelez neki egy beallitott uzenetet

    a te esetedben ez a username es a pass volt..
  • Laalee
    #3339
    LOL :D

    aki msg zett neked annak kiirta a jelszavad es a past hozza...
  • Árnyvadász
    #3337
    Köszi az infót! Lehet megveszem. De még nem lehet kapni a boltokban. Igazából semmi értelmes nem jön ki mostanában. Max. a Postal2:)))
  • Árnyvadász
    #3336
    Jó nézegetni ezeket a tárgyakat. Tegnap végigtaroltam az ACTIV-et. Nehézség abszolult nulla. Még Izual is rettentően gyenge. Hiába van majd 100.000-es élete.

    Leszedtem magamról az MF-es cuccokat és kicseréltem őket támadóbb felszerelésre. Hatás nem maradt el. Meteor is alakul... Már 2300/600-as a sebzése... Teleportra még nem raktam:) De fogok! Hephastot most volt időm jobban megszemlélni. Tök aranyos. Kis bocitestű ördög. Le kéne adnia néhány kilót, mert egy kicsit el van hízva, de segítettem neki ebben. Kár hogy belehalt a kúrába... :)
  • Laalee
    #3334
    3 sockettes balrog blade es az a 3 runa a megfelelo sorrendben berakva
  • Árnyvadász
    #3333
    Feltétlenül!
  • Árnyvadász
    #3332
    Fury:

    Kell hozzá egy három foglalatos közelharci fegyver és három rúna, melyet így kell behelyezni:

    JAH+GUL+ETH

    Tulajdonképpen ennyi. Azt még hozzá kell tenni, hogy nagyon ajánlatos olyan 3 foglalatos közelharci fegyvert választani, aminek gyors, vagy nagyon gyors a támadási sebessége. Mivel ez hatalmas előnyt jelent a harcban. Nightmare-Hell fokozatokon a Fury részeit meglehet szerezni.