26171
  • magyar ember 2
    #3424
    A b.neten most 95%-ban csak ez van.
  • Shongi
    #3423
    Nyugi, csak érdekelt hogy miaz mert ajánlották, de így már nem valami fényes
  • gumininja
    #3422
    Hat igen, tisztelet a kivetlnek, de igaz.
  • G. Joe
    #3421
    Általánosságban mondtam.
  • gumininja
    #3420
    Hja, habar a shongi nem most kezdte, de kar hogy elkezdett erdeklodni a tema irant, innen mar nincs visszaut sajna.
  • G. Joe
    #3419
    ezsem megáll, vki betalál diablozni, 3 nap mulva már tolja a botot vazze. No comment.
  • gumininja
    #3418
    Elmesz kajalni, filmetnezni, aludni, miegymas, es kozben a bot folyamatosan krealja a jatekokat, es leoli pindlet, es kilep. Mivel pindle mindent dobhat hellen a cuccok kozul, igy aztan a jo cuccokat (beallitastol fuggoen) fel is szedi. Tobb ezer runt csinal aranylag kis ido alatt. Eloszeretettel hasznalja mindenki cucc szerzesre, majd utana dicsekszik hogy "nizdma' mim van?". En szem.szerint megtaposnam az osszes barmot aki hasznalja, de szabad orszagban elunk, igy aztan az ilyen szarhaziak is letezhetnek minden tovabbi nelkul. Hogy honnan lehet szedni? Nemtom, de van itt par emberke a forumon aki hasznalta/ja eloszeretettel, majd ok segitenek.
  • Shongi
    #3417
    mi az a pindlebot, és honnan szednek olyat?
  • magyar ember 2
    #3416
    Naja, de abbol a 26bol van kb 1 ismeros, meg 23 tuti csak pindlezik.
  • magyar ember 2
    #3415
    Tapolas mindig is volt, regen nem a cow volt a divat, hanem river + CS run, de lenyegeben ugyanaz: veg nelkuli ismetles.
  • G. Joe
    #3414
    gyere dio beszélgessünk:
  • Road Lee
    #3413
    up!
  • G. Joe
    #3412
    Az item találati esélyt ugye a skill adja , szinttöl függően, azontul pedig az számit hogy mekkora mf-el rendelkezik a barbod. Ha cuckereső bohócot akarsz csinálni akkor anyit rakhatsz rá amennyit nem szégyelsz, ha harcost akkor akár felejthetö is ez a képesség.
  • Nimo
    #3411
    Azt nem tudod hogy milyen eséllyel?Próbáltad már?Mennyi pontot érdemes rápakolni?Elöre is köszi!
  • Hegylakolaci
    #3410
    lehet
  • Nimo
    #3409
    Ha számít valamit,singleben nagyon nehéz jó cuccost találni szerintem, és nem tartom csalásnak, ha valaki többször lemegy Mephihez,meg a többihez!Én is lementem párszor,de egy idö után elég uncsi tud lenni,akárcsak a bocizás!A single amazonom lv76,de szinte semmi értelmeset nem találtam neki!Se Buriza,se Titans,de még egy árva lem rúna sem jött össze a Wealth rúnaszóhoz!Más:nem tudja valaki,hogy a barbi find item skilljével lehet e set meg unique itemet is szerezni?Elöre is kösz!
  • Nimo
    #3408
    A Cobra Strike egy megoldás lehet,plussz a Tiger strike!Ezek együtt halálosak,még elsö szinten is,persze csak normálon!
  • gumininja
    #3407
    HCzzatok, huzasok nelkul, vegig mind a soksok akton es szinten. Talan az meg nyujt elmenyt, igy az utolso hetekben. bnet es tsain ertem, nem szingle.
  • Mike at home
    #3406
    Feltettem egy par kepet a palamrol ide:

    http://kep.tar.hu/mmike12/index.phtml?aid=27561080
  • G. Joe
    #3404
  • Árnyvadász
    #3403
    Kell. Hétvégét Mindenkinek... megyek haza... szóval Menedékföldére:)
  • G. Joe
    #3402
  • Mike
    #3401
    nem mondtam, hogy igazam van :)
  • G. Joe
    #3400
    AMit manualisan csinalsz az nem csalas. KÉzzel letolhaszt 100 000 mefrunt akkor se vagy csalo, hülye fanatikus barom. :)
    A diablo nagyon nagy részt a különböző tárgyak összeszedéséröl is szól, ha 30 féle cucc lenne benne,. már nem játszaná senki évek ota. Igy viszont sok 10 ezren toljak naponta, pedig már sok éves gamma.
  • Árnyvadász
    #3399
    Egyetértek. Én sem szoktam nagy rusholásba kezdeni, de Mephit egyszerűen nem tudom kihagyni. Meg lassan végigviszem a játékot és így már megengedhetem magamnak ezt a kis csalást:)

    Na meg nem ártana, ha lenne egy két igazán ütős cuccom. Amire vágyom:

    Amulett, ami +1-2 a skillekhez
    Öv, ami ad az energyre meg a vitalityre
    Meg egy jó csizma...

    Ennyivel meg is lennék, és otthagynám Mephit- Kell a jó cucc, mert az ACTV-ben már szeretnék azzal nyomulni.

    Amúgy úgy szoktam vinni a játékot, ahogy te is írtad... Mephit is már rég otthagytam volna a fenébe, ha legalább egy valamirevaló cuccost kidob. De ha ma sem fog, akkor nem foglalkozom vele többet. Megyek tovább és az ACTV-ben csak lesz vmi jó...

    Ez a Mephis dolog nálam elért arra a szintre, hogy csak azért is addig verem azt a szemetet, ameddig nem ad ki valamit. Itt is írjátok, hogy ő a legjobb dobó, barátomnak is vagy már 5 unique cucca van tőle én meg semmit nem találok nála. Ez a fő ok. Amúgy is ha rushról van szó, nekem mindig Baal jut eszembe. Oda visszamegyek 5-6-szor, de az tetszik is, meg sok XP is.

    Amúgy tökre egyetértek G.Joe-val a szintben. Nem az a lényeg hanyas szintű vagy, hanem a játék. Bocizni max. kétszer szoktam, rusholni max. 4-5-ször. Az még bőven tiszta játék. Egyedül Mephi lesz sokkal több. De singleben ez azt hiszem érthető is.
  • Laalee
    #3398
    nos a csalas az ha kulso programot hasznalsz hogy elonyhoz juss... ha a blizard elbasz valamit es szarik javitani az mert csalas?

    ott van az eth runa pl szaz eve ismert hogy bugos a skil je es sosem javitottak...
  • Davidus
    #3397
    Így sokkal jobb játszani. De ezt a csaló botozó 12 éves lámák nem értik.
  • Laalee
    #3396
    valoban masfel ev ha 70 es karival is normal act on kezded ujra a kort :D
  • Davidus
    #3395
    Ez más tészta:)
  • Laalee
    #3394
    most mitol mas legyilkolni a bocikat mint a jegszornyeket :D

    hent ez is az is
  • Mike
    #3393
    lehet, hogy én hülye vagyok, de szerintem meg ez a sok run is csalás

    az a korrekt, hogy az ember végigmegy a sztorin, esteleg egy-egy act-ot újra, de hogy csak Baal-t, Diablot ölni a tárgyak miatt...

    talán ezért tartott nekem másfél évig elérni a 82-es szintet :)
  • Mike
    #3392
    BF1942: így persze nem :))
  • G. Joe
    #3391
    2 Dolog van ami elbassza a játékot(jo van több is). Egyik: A huzás Másik: a Cowozás.
    huztam eleget, és sok tizezer tehenet gyilkoltam le, de közben megvilágosodtam. Nem az a lényeg hogy hanyas lvl a karid, hanem maga a játék, egy lvl 10-es karival is sokkal élvezetesebb a játék, ha az tényleg tiszta játék, és nem huzas.
  • Laalee
    #3390
    vannak de minek... hun-1 cstin mas nem megy mint huzzon at valaki vagy huncow van?
    hameg esetleg elindul egy huncow akkor nekiallnak trécselni esetleg csereberelni... akkor inkabb kattintok a join game re azt jolmegvagyok a friccekkel is
  • Davidus
    #3389
    Tegnap este 26 ember volt a chanelen. Én egy éve nem voltam b.neten. Azt hittem hogy a kutya se lesz a magyar chanelen erre többen voltak mint 1 éve szoktak. Gondolom ez a 2999 forintos dio2+exp miatt van:)
  • Davidus
    #3388
    Elég sok magyar van b.net-en.
  • krisz073
    #3387
    Azért mindig akad 1-2 Magyar játékos
  • Árnyvadász
    #3386
    Állítólag mostanában nem sokan vannak. Landor az igazi. Bár próba cseresznye...
  • Árnyvadász
    #3385
    Más: Tudod említettem, hogy jelenleg nincsen teleportom. Igy hellben nem akarok Mephirunt a hülye tanácstag miatt. Ezért arra gondoltam, nighmare-ben megyek le Mephihez és ott rusholom le, mivel ott gyerekjáték lesz. Nem mintha hellben nem lenne az. De ott a fótanácsost is leverem simán. Full MF-el megyek le és most kiváncsi leszek dob e valami jót.

    Az a barátom aki barbárral van (LvL63) szintén nightmare Mephizik. És ő nagyon tuti cuccokat talál nála. Pedig az MF-e csak 50-60 körüli. Ezért gondoltam én is, hogy ez jó taktika. Ma este neki is ülök. Ha én lemegyek 240-es MF-el (jelenleg már ennyi), tuti ki kell dobjon valamit. 20-30 rusht tervezek be, aztán megyek vissza hellbe az ACTIV templomába Diohoz. Majd ha megvan a teleport vagy bot, ami arra ad hellben is megcsinálom ugyanezt. Én nightmareben csak négyszer öltem le Mephit, de semmit nem dobott, ezért is hagytam ott. Na majd most!
  • Árnyvadász
    #3383
    Érthető végül is. Neten tuti angolra rakom. Nem akarok összezavarni senkit sem ezzel- Még a végén én lennék a unique boss, akit le kell gyakni:)