26171
  • G. Joe
    #3509
    hosszú, sokat játszottam vele, a demo ota toltuk, elsö klán voltunk aki bf-et játszott mint klán. Volt egy bétateszterünk is. :)
    Aztán amilyen igéretes volt a demo alapján, akkorát csalodtam -tunk a finalban. Fantáziátlan grafika, kritikán aluli táj sivárság, és texturázatlanság. Katasztofális ,fps-re teljesen alkalmatlan netkod. Tragikusan elbaltázott, és röhejes közelharc, ahol a random generátol volt aki döntött a találatokrol és nem a célzás.
    Rendkivül kiegyensulyozatlan jármühasználati elöny. Gyakorlatilag tankcsata, és repülöháboru. 99%-ban csak koca fps playereket tudott hossazbban megfogni.Tisztelet a kivételnek. Aki pontos célzást igyénylö, és lövés skill igényö játékokhoz, CS, Q3, UT, MOHAA, stb szokott, annak a bf csak levezetést, és némi kikapcoslodást jelenthet nem többet. Néhány elemzést és kritikát már irtam rola, sokak ellenszenvét kiharcolva ezzel, viszont nem változtat a dolgokon. NAygon vártam azt a játékot, és azota se csalodtam semmiben akkorát. Ennyi. Ezzel nem akarom fikázni a játékot, és akik játszák, mivel ez szuverén joguk, de kérdezted, válaszoltam. Mielött megjegyeznéd hogy azért mondom ezeket mert béna voltam benne kiábránditalak, hogy nem igy volt. Anno mindig a legjobbak között toltam, de egyszerüen nem okozott sikerélményt. Igy hanyagoltam, Azzokka legyütt akik anno köpködtek a véleményem miatt. :))
    EOF
    sorry az off topicért
  • Mike
    #3508
    nálam pl. ilyen volt, hogy az átállítgatásra tettem sokat, de a fist of heaven-re nem (mert az szart sem ért) ekkor ügyesen lecsökkentették a %-át, semmi éertelme nem volt otthagyni pontot.
    vagy ott volt a nagyon vicces újításuk, hogy maxolták a blokkolást 75%-ra, inenntől kezdve pl. a magas holy shield-nek sem volt sok értelme
  • Braveheart
    #3507
    nekem az volt a legnagyobb szívás, mikor az amazonomnak 15-ön volt a jabja és felraktam az 1.6-os patchet (asszem) abban a pillanatban az addig király karim egy nagy fos lett
  • Mike
    #3506
    biztos tuti felforgatják a skillek értékeit, és megint lehet beszerezni vmilyen skill editort, mert idáig mindig azt cseszték el, amire sok pontot tettem. tom ez vmilyen szinten csalás is lehetne, de én ezt úgy szoktam csinálni, hogy a megszerzett pontjaimat osztom szét újra (így nem kell új karit indítani)
  • Mike
    #3505
    semmi konkrétat
  • Mike
    #3503
    jól hangzik

    bf1942-vel mi bajod?
  • Mike
    #3502
    ha nincs neted, kénytelen vagy vmilyen item managert használni, máshogy nem tudom odaadni
  • G. Joe
    #3501
    muldetéseket azt hiszem sajnos nem lehet coopban cisnalni, de multiban viszont akkora élmény, hogy lefossátok a bokátokat rajta. Akkora meglepetések tud okozni az Al, amit még nem láttál sehol. Pár bénázás mellett iszonyu profin bujkálnak, rejtöznek, és játszanak a vietcongok. Olyan szintü feelingje van egy dszungeles mapnak, szakadó esöben, hogy páratlan.
  • Árnyvadász
    #3500
    okszi.

    nagyfater: megpróbálom megtalálni.. hátha sikerül.. ha nem akkor szólók, de az még odébb lesz. palám még csak 40-es szintű...
  • Mike
    #3499
    kilátástalan küldetések, egy találat és halál? ilyesmire gondolsz?
  • Mike
    #3498
    az a lényeg, hogy lehessen játszani 2 gépes hálóban botokkal, mert az a halálom amikor a multi abból áll, hogy mivel csak két gép van, egymást keresgetjük egy kihalt pályán.

    szóval ezért is kell a co-op
    az meg maga lenne az istencsászár, hogy esetleg küldetéseket is így meg lehetne csinálni
  • G. Joe
    #3497
    izé, coop mod is van, de csak akkor állj neki szerintem Viectongozni, ha szereted a nehéz játékokat is. Ugyanis nem mérhetö a BF-hez. Lényegesen komolyabb game, nem koca fps. Egytlen baja a bugok mellettt hogy a graf engine szerintem némileg tulterhelt, és igy baromi magas a gépigénye, illetve elég kevés fps-t produkál egy-egy izmosabb gép is.
  • Mike
    #3496
    ha rám hallgatsz, a különböző absorbs-szokra mész rá

    nagyfater. kéred?
  • G. Joe
    #3495
    A Vietcongban van multi, és lényegesen komolyabb mint a bf
  • G. Joe
    #3494
    Ezektöl a magyarositott nevektöl mindig mosolyognom kell. Ujjatlan Wyan. :) Sis, tényleg elég brutál tud lenni néha, föleg ha MSLE, akkor ott is hagyom , ált kivéve ha ijjas amazonnal vagyok.Nithalak se lesz könnyü eset, ha valaki nem készül rá, kellemetlen meglepetések várnak még rá. Amugy öt nem szoktuk megölni, mert akkor eltünik a red portal, és pindlehez nem lehet lemenni azon keresztül többet.
  • Mike
    #3493
    Vietkongban van co-op multi, nem tudod? (olyasmi kellene nekem mint a BF1942-ben)
  • Árnyvadász
    #3492
    mondjuk az igaz, de én azért melengetném a kezemben....:)
  • Mike
    #3491
    a nagyfaterrel igen, de ugyanakkor nézd meg a res-ek hogy leestek, meg csak fast, szóval nem igazán szoktam használni
  • Árnyvadász
    #3490
    Hi!

    Mike: Néztem a karakteredet.... Hát ez több, mint durva. 8900-as sebzéd maxon!! Ez takarít rendesen.

    11000-es attack rating... Hmmm... Eszméletlen.
    A cuccok is nagyon jók! Nem akartam a palámmal többet játszani, de miután a sorcimmal végigvittem a játékot, azonnal folytatom vele. Sokkal durvább, mint egy barbár. Mert azzal akartam folytatni, vagy amazonnal.

    Amúgy Mephi végre dobott ki normális tárgyakat. Nightban 20-szor lentvoltam nála és végre megtört a jég:) Most lehet hölyeség, de amikor ott ölöm meg, ahol eredetileg is van, vagy pont ott hal meg ahol van az a körminta a talajon (szintén a közelben) jobb tárgyakat dob ki. Eddig mindig elcsaltam abba a terembe, ahol Ujjatlan Wyant, az egyik tanácstag van. Ott sosem dobott ki jót. Na ez lehet csak véletlen, de akkor is érdekes. És lehet ezért nem kaptam tőle semmit, ha ott hal meg.

    Miután jól kiszórakoztam magam Mephivel, továbbáltam és jelenleg már Nihlatak előtt vagyok 72-es szinten. ACT V tök jó! Le is cseréltem a pajzsomat (Ral+Ort+Tal) egy 3 socketes + 3 tökéletes gyémántosra, így az ad +57% resistet mindenre, így már jobb. Ellenálásaim végre jók. Tűz: 85, Mephinek köszönhetően (amulett). Csak egy példa.

    Kár, hogy azt a 4 socketes pajzsot nem hordhatom amit találtam ACTV elején, mert only paladin :(

    Eddig a legkeményebb ellenfél már nem Sziklaöklü Bremm (Tanácsos Mephis szintjén), hanem az ACTV-ben közvetlenül a jégbarlangok lejáratánál lévő ostoros... Olyan mint Shenk (akit az első küldiben kell likvidálni)... 3-szor haltam meg egymás után nála... Plussz az ACTIV sanctuaryban lévő Lord de Seis..... Na az is kész volt. Ott is háromszor feküdtem... Ezek mind fagyimmunisak.

    A Lord azért volt durva, mert nem tudtam a hullámat felvenni mellőle... Lőtte hármasával a tűzlabdáit... Nem bírtam odaférkőzni, így csupaszon kellett meteoroznom. Sok XP elment, de túl akartam lenni rajta, nem megint save, és újra takaríthatom a Szentélyt... Ezt leszámítva könnyű a hell ezen része... Az ACTI jóval keményebb volt.

    Barbárt már nem is szoktam feltámasztani. Egyedül megyek, mint régen... Majd megkapja a Honor nevű rúnakardot és akkor még felélesztem, de sok hasznát már nem veszem, mint ahogy nem vettem az egész játék alatt. Egyedül Durielnél volt valami haszna, de azon kívül semmi.

    A Csontit is megöltem 5-6-szor (Kőbörű, gondolom ő a Pindle), de most nem dobott semmit ki. Nightmareben jobb volt a leosztás.

    Cél: 80-as szint, aztán folyt. lovag (ahogy időm engedi)....

    Vietcong, Raven Shield, MOHA: Speerhead ezeket akarom most nyomatni... Majd találkozunk a neten, ha Diora kerül ismét a sor.. Kell egy kis szünet, sok volt a jóbol:)
  • Mike
    #3489
    de brutál
  • G. Joe
    #3488
    Egyik barátom, a lvl 86-es hc barbijával, ami a landor legnagyobb barbija, és a ladder második helyeztetje(és a srác egyetlen nagy karija) volt, elindult HEllmefizni. Csak csupán azt a tényt nem vette figyelembe megy a letöltés a háttérben, és közben telefonált is. PEchjére Mefinék mielött átugrotta volna a "lövészárkot":)
    belevetödött egy jo nagy csorda dollba, lordba, és véletlenül egyik council konnandoba is. Ez igy koncentráltan elég volt, az ilyenkor kötelezö laggal együtt, hogy egy pillanat alatt leépitse nullára az mf-ben ugrabugráló barbit, és mivel egyedül volt a partyban ezzel bukott hc ladder legjobb barbi felszerelése is. Mármint szerver viszonylatban legjobb. Szoval ennyit a könnyelmüségröl. :)
  • Mike
    #3487
    mindig is tudtam :(

    :))
  • Mike
    #3486
    másrészről nincs olyan, hogy egyenlően indul, mert mások a körülményei amikor megszületik/felnő, mások az adottságia, ki ebben tehetséges, ki abban.
  • Laalee
    #3485
    netuddmeg mennyire :DDD
  • Mike
    #3484
    ezaz, ez a jó hozzáállás, ott dögöljön meg a kis geci :)
  • Mike
    #3483
    úgy indult.

    te azt hoztad ki, hogy robotolsz
    ő meg úgy, hogy olajat szőkített

    ő semmivel sem rosszabb nálad

    több féle munka létezik, ki így, ki úgy keres pénzt

    vagy ha futó vagy, utálod a forma1-et mert gyorsabbak nálad?
  • Davidus
    #3482
    Jobb is hogy behalt. Nem egy leányálom HC tankazonnal cucc nélkül nyomni:)
  • gumininja
    #3481
    Persze, nem is fogom emiatt magam emeszteni, amugy is csak egy pelda volt, de valahol csak bassza az embert a dolog, megha tudom is hogy ilyen a vilag, ezzel egyutt kell elni ;]
  • Mike
    #3480
    akkó mé nem a faluban dekkoltál? 100 aranyat megért vóna, nem?
  • Davidus
    #3479
    Akkor se én vagyok a hibás hanem aki hívott:) El is átkoztam a családfáját.
  • gumininja
    #3478
    Hat emberek vagyunk, mashogy itelunk meg dolgokat. Eveken keresztul sportoltam versenyszeruen, es valahogy a fairplayt mindennel fontosabbnak tartom. Nem akarok szentbeszedet tartani, de induljon mindenki egyenlos eselyekkel a jatekban, es lassuk ki mit hoz ki belole.
  • G. Joe
    #3477
    gratula :)
    Akor ugye vágod hogy ezt siman meg is érdemelted. :)
    HC-ben sose hagyok karit kint a terepen.
  • Davidus
    #3476
    Szerintem egy blood lord pörkölhetett meg. Az tud a fral mögé is égetni:)
  • Davidus
    #3475
    HC hát:) Különben nem irtam volna be:)
  • Mike
    #3473
    bár ha vérpacni is volt... akkor talán felvágta az ereit :)
  • G. Joe
    #3472
    Legalább hc-ztél? :)
  • Mike
    #3471
    szegény öreg volt már...
  • Davidus
    #3470
    Bazzeg ilyen béna halált:) Poont mefiztem mikor hívtak az elöbb telefonon. Mondom gyorsan beállok egy sarokba. Úgy tünt jo is sehol nem volt monszta. Erre mire jövök vissza a másik szobából ott feküdt szegény lvl 45 tankama vérbefagyva. Ja és sehol egy szörny vagy valami:)
  • Mike
    #3469
    de azért van olyan is, amít bírok :)

    de te biztos utálsz
  • Laalee
    #3468
    ezzel asszem egyutt kell elni... azert mert a szomszed maffiozo nekem nem lesz szarabb kedvem