26171
  • cSuwwi
    #3552
    Most játszottam a Dio1-el a Battle.net-en, valami hülye amcsikkal (US.EAST szerveren), belépek, tök heppi mind a kettő, már rám vártak vagy 20 perce (???), és odadobják nekem a Dio1 egyik legjobb kardját (King's sword of Haste)...
    5 perc múlva belép egy új csákó, és kérik tőlem vissza, hogy odaadhassuk az új bejövőnek...
    Én persze, szemét európai vagyok (csak ezt ők nem tudták), és leléptem, a karddal együtt. Szemét vagyok, vagy tényleg ilyen hülyék és naivak az amcsik :)))
  • G. Joe
    #3551
    évente kétszer, Karácsony és husvét.
    Szolj a fönöködnek, hogy a következö fél évben ne számitson rád. :)
  • gumininja
    #3550
    Na akkor az ismeroseiddel ezentul csak emilben vagy kepeslapok utjan erintkezel te is ;]
  • G. Joe
    #3549
    grat :)
  • Árnyvadász
    #3548
    Új gépeket kaptunk. Ha belövöm a hálót, akkor jöhet a Battlenet!!!!!!!! Mike majd szólok, mikorra van meg... Remélem bent tudsz majd maradni:))) Rulezzzzzzzzz

    Végre nem a 14 colost kell bámulnom. Már itt van a 17-es FLAT-es Philips, az 1,8-as cerka, 256MB Ram, meg egy integrált Intel fullos alaplap. Na ezzel már lehet Diozni.... Éljen a fejlődés!!
  • Laalee
    #3547
    na ha megvan, egyeztetuk :D
  • magyar ember 2
    #3546
    Europe-on lehet hogy tudok adni, 100%-ra nem igerem, mer a cuccos accom 90% "not found" (3 honapig basztam ra).
  • magyar ember 2
    #3545
    Elvileg az E3-ra (majus) kesz lesz. Aze' a blizzard idopontjait nem kell komolyan venni, a dio2 is csak 3-4 evet csuszott.
  • magyar ember 2
    #3544
    Baal run nem rossz, az elotte levo mind3 (vagy 4?!) boss dobhat barmit, meg Baalnal is nagyobb TC-ben vannak (mint Pindle).
  • magyar ember 2
    #3543
    A pindlezes nem lenne csalas, ha a jatekos sajat maga csinalna, nem 1 bot amig o" alszik.
  • magyar ember 2
    #3542
    A nagyfater is keves 1 barbarnak, enyemnek van, de igy is csak a hatramaradt maganyos ellenfelek ellen hatekony.
  • magyar ember 2
    #3541
    Az is csak magas res mellett jo. 95% res mar eleg.
  • Laalee
    #3540
    inkabb szerezzen nekem valaki egy franciskat :D

    igy is eleg indian kinezetu a barbarom ket torrel a kezeben es egy tollas sisakban :D egy tomahawk al megjobb lenne :D
  • G. Joe
    #3539
    na szoval, szabályok mindenütt vannak. Amenniyben valaki ezeknek a megszegésével jut jogosulatlan elönyöz, az csaló, büntetést érdemel, és az általa okozott kárral globálisan is negativ hatása van az adott közösségre. Ez vonatkozik egyaránt a társadalomra, ahol a bünözők a törvényeket megszegve jutnak elöbbre, gondolkodás nélkül átgázolva mindenkin aki utjukban áll, és egyaránt azokra, akik egy realm szabályait megszegve csalásokkal jutnak elöre, romoblva azt. Téma ezennel részemröl is lezárva.
  • Mike
    #3538
    szerintem is ejtsük

    nem tartozik ide
  • Mike
    #3536
    amikor kiadják :)
    egyszer
    csak a Blizzárd a megmondthatója
  • Laalee
    #3535
    1-2 honap
  • Mike
    #3533
    nem. a felsorolt 4 pont mind open kari, pontosabban a palámról szól
  • Davidus
    #3532
    Ja azt hittem hogy b.net-röl van szo:)
  • Mike
    #3531
    biztos van még, és nem vitték el mindet
  • Mike
    #3530
    tudod, mint a szoftver másolás, neki is megmarad
  • G. Joe
    #3529
    majd te elmész, megnézed, és megmondod nekünk, hogy ne menjünk hiába. :)))
  • Mike
    #3528
    ha odaadja szeretetből akkor igen. mert a srác a kariját simán odaadta egy floppyn
  • Davidus
    #3526
    A szomszéd pistike mercijét is elbugázod mert te lusta vagy olajat szőkiteni:)
  • Mike
    #3525
    ő mást se csinált mint Baalt gyilkolta, persze tele volt uniq cuccokkal, én ezt nem csináltam
  • G. Joe
    #3524
    de öszinte...
  • Mike
    #3523
    mázlista

    én folyton csalódtam
  • Mike
    #3522
    másrészt rólam nem lehet azt mondani, hogy hardcore fps-ező vagyok, nem is igazán szeretem, szóval tényléeg koca vagyok
  • Davidus
    #3521
    Én kurvára vártam az MGS2-t és jobb mint vártam:)
  • Davidus
    #3520
    A négyes pont nagy geciség:)
  • Mike
    #3519
    eszembe nem jutott azt mondani, hogy béna voltál

    de azt igen, hogy ha vki vmire nagyon vár, és sokat vár az csalódni fog.
    én már nem is várok semmit, az előzeteseket sem szokta elolvasni

    a bf1942 lehet, hogy nem egy preciziós játék, de szinte egyetlen egy a piacon, amivel lehet két géppel is úgy multiban játszani, hogy nem csak mi ketten árválkodunk az egész pályán.
    és elég élvezetes is
  • Davidus
    #3518
    Akkor nem dob:)
  • Árnyvadász
    #3517
    Ma pindle nap lesz...

    Dobsz, vagy nem dobsz? Ez itt a kérdés! :D

    Persze manuálisan.. BOT az távol álljon tőlem.
  • Árnyvadász
    #3516
    Egyetértek. BF-nek a Demoját 100-szor toltam és vártam a full-t. Mikor az kijött és elkezdtem vele játszani, tetszett. Aztán ahogy egyre jobban elmélyültem benne, már azon vettem magam észre, hogy unom. Ettől függetlenül jól ellehet vele szórakozni, de a Raven Shiled az rongyá veri, mégha a kettő nem azonos kategória, de végül is mindkettő taktikai shooter. Csak a Raven az fényévekkel jobb. Vietcong meg tózse.... Operation Flashpoint is jobb..... Szóval ezzel csak azt akartem érzékeltetni, hogy a BF-nél csak jobbak vannak:)
  • Mike
    #3515
    jóvanna, rájöttem már én is

    persze tetszleghettem volna a kisangyal szerepében is, de minek...
  • Mike
    #3514
    igaz, végül is mit ofázok, amikor széjjelcsaltam az agyam
    1. átcsoportosítottam a skilleket
    2. több cuccot is megszoketeltem, mint szabad lett volna
    3. tárgyakat dupláztam
    4. haver által adott karikat fosztottam ki a cuccokért, vagyis piszkos módon trédeltem

    hamut szórok a fejemre...
  • Laalee
    #3513
    csak azutan hogy nekialltal szapulni a cowrunt, atirod a skilljeidet.. :D
  • Mike
    #3512
    azt se felejtsd el, hogy nem fogok egy egy éves, másfél éves karit kidobni csak azért, mert a Blizzardnál kitalálták, hogy csesszenek ki a néppel
  • Mike
    #3511
    lehet, de lusta vagyok új karit indítani, minden egyes peccs után
  • Laalee
    #3510
    hat mar nem azert de ez 5* akkora csalas mint pindlezni vagy mefizni...