26171
  • Árnyvadász
    #3639
    Az a baj szerintem: A Diablo2 dobozost és a LoD dobozost vettem meg. A Diablo2-n rendesen matricával volt a CD-kulcs. De a LOD-ba a borító belsején voltfilccel odaírva... Ez gyanus picit... Aki vett LOD-ot mondja már meg, neki hogy volt a CD-kulcs...
  • Mike
    #3638
    ha megvetted, ez nem úgy van. szóval én felbasznám az agyam rendesen

    írj a Blizzardnak
  • Mike
    #3637
    írj a Blizzardnak, hogy csak most játszottál online bneten előszőr

    vagy a LoD nem eredeti?
  • Laalee
    #3636
    :D

    kiraly lett a skalpolos barbar :D
  • magyar ember 2
    #3635
    Ugyanmar, minimum 2010, mire megjelenik, pont az Urodusszeiaval 1utt. :)
  • G. Joe
    #3634
    HA jössz felmegyek. De te nem leszel a lvl72-es sorciddal. :))
    Ugyanis closed realm. Vagyis open karival nem tudsz játszani. Kreálnod kell karit. Ha gondolod keress meg.
    A következö accok egyikén valszeg:
    gjoe
    gjoe1
    gjoe2
    gjoe3

    ha üzenni akarsz: /w *gjoe szöveg
    igy a gjoe acc-al bejelentkezett kari megkapja a szöveget.
  • Davidus
    #3633
    Kölcsön volt adva a cd key? Mert bannoltak párat 1 hónapra.
  • Árnyvadász
    #3632
    Srácok, voltam a Landoron.. Műkszik... Délután 4 körül fentleszek!!! Aki tud jöjjön!!!! Bnet ejtve... Ez van.. Dögöljenek meg. Ember megveszi, aztán nem tud felmenni..

    Lvl72-es sorcimmal leszek ELDA a neve.. majd írjátok meg tudtok e jönni ... Valószínű bentmaradok estig... Tehát 4-től 7-ig kb.. vagy tovább leszek... Hali!
  • Laalee
    #3631
    fenet nem baj en tuti szet spammelnem blizzard tech support ot... milyen mar megveszel egy kiegeszitot rakas penz ert es nem mukodik... ilyen erovel letilthatnak mindenkinek, mondvan hogy valaki mas is hasznalta a cdkey...
  • G. Joe
    #3630
    én nem
  • Árnyvadász
    #3629
    Pontosan :(

    Nem baj, megyek a Landorra..
  • Árnyvadász
    #3628
    Valaki van fent a landoron közületek most?
  • Davidus
    #3627
    Itt nem mert egyszer fizettél azt csá. Szarnak rá mi van a dio2-vel. De ha egy fizetös game pl a wow tele van csalókkal azzal előfizetőket fesztenek.
  • Laalee
    #3626
    eredeti LOD? es toroltek a cd keyt? ez eleg nagy szivas...
  • Laalee
    #3625
    sajnos a WoW is az lesz, ha az bejon nekik, a d3 tuti hogy szinten az lesz
  • G. Joe
    #3624
    Amennyiben anyagi lehetöségem engedni fogja, egy legalább Dio 2 szintü folytatásért, egy tiszta és ellnörzött szerveren, minden további nélkül kifizetnék havi 2-300-et.
  • Davidus
    #3623
    A cigi drágább azt is én vegyem neked?
  • Árnyvadász
    #3622
    Na szép! Tegnap simán játszottam a Battleneten a Diablo2-vel. Ma elhoztam a LOD-ot, telepítettem és csatlakozom. Erre: A CD-Kulcsot töröltük, nem lehet felmenni. Délután megpróbáljuk a barátom 3ezerért vett Dio+LODját, de inkább beregelem magam a landorra.. Addig is..

    Kurva anyjukat a sok csaló fasznak... Van esetleg megoldás? Azt már tudom, hogy a technical supportot keressem fel:D
  • Mike
    #3621
    ha neked ennyi havi 10USD fizess már be engem is lécciiii :))
  • Mike
    #3620
    reméljük nem lesz fizetős
  • Mike
    #3619
    van azért már most is 1-2 ami nem szar. szerintem pl. a Dungeon Siege-nek is jó a motorja
  • Laalee
    #3618
    ezzel a fizetos dologgal az az 1 baj van hogy 10usd meg csak csak kicsengetek de nem jatekonkent...

    ide is kene valami xbox live szeru kozponti szolgaltatas.
  • Mike
    #3617
    a kizárt az, hogy a köv bejelentés a dio3
  • Laalee
    #3616
    elvileg itt is...
  • Laalee
    #3615
    pont ezt mondtam :D
  • Davidus
    #3614
    Ez simán megér nekem 3 rugót havonta. Főleg hogy fizetös serveren szétbasszák a csalókat is.
  • G. Joe
    #3613
    Ha valaha megéjük hogy elkészül a Dio3 biztos hogy fizetös lesz szerintem.
  • Laalee
    #3612
    a 3d szar... bar 2-3 ev talan eleg hogy fejlodjon annyit az ipar, hogy dio2 szintu henteles legyen :D

    az is tuti hogy szar fizetos szerveren lesz...
  • Davidus
    #3611
    2006 junius az nem 2-3 év mulva van?:)
  • Mike
    #3610
    kizárt

    Diablo 3-mat úgy cc 2-3 év múlva tippelem, de az a legbiztosabb, hogy ebben az évtizedben lesz.
    hacsak ki nem találják, hogy egyáltalán nem lesz

    és 3d-s lesz, az tuti, ma már elég jó engine-k vannak
  • Mike
    #3609
    elmégy a MediaMarkt-ba, és vezsel eredetit, kemény 3e-ért.

    első pillanatra azt hittem battle.net szervert akarsz üzemeltetni
  • Davidus
    #3608
    Egy kis spekuláció:) 2003 tél: az első infók a Dablo3-ról. 2004 E3: Bejelentik hogy megjelenik 2004 karácsonyra. 2005 E3 bejelentik hogy megjelenik karácsonyra:). 2006 junius 24 megjelenik:)
  • Laalee
    #3607
    egyik reszleg ugye warcraft3 kiegeszitot hegeszt a masik meg a world of warcraft ot... kulsos ceg meg fabrikalja konzolra a starcraft ghost ot. se dio3 se sc2 nem lesz itt meg jodarabig :D
  • Davidus
    #3606
    SC2 biztos nem. A WAR3-nak még van jo pár éve SC2-t szerintem 2006 elött nem látunk. Viszont már lassan 1 éve lehet hallani hogy a Blizzard North dolgozik valamin. Ők eddig csak a Diablo sorozattal foglakoztak:) Én a kövötkező nagy bejelentésnek a Diablo3-at tippelem:)
  • G. Joe
    #3604
    Feltöltöttem neked ide:
    LAndor reg fájl
    Ezt elinditod, akkor beirja magát a registrybe, és amikor battle,netre csatlakoznál, akkor a landorra megy fel.
    Ez magyar szerver és most ennyien vanank rajta:

    There are 759 user accounts on this server.
    There are currently 14 users online.
  • Ron Ragm
    #3602
    acc?
  • Árnyvadász
    #3600
    Na most jöttem vissza a Battlenetről... Nem rossz! Egy varázslónő segített, hogy Sir legyek:) van egy 4-es szintű palám...
  • magyar ember 2
    #3599
    Targytalan. :)
  • magyar ember 2
    #3597
    acc?
  • magyar ember 2
    #3596
    Ugyanma'. :) Nekem ejfel-1 korul mar jo a pingem, akar 700ra is lemegy, azzal mar lehet normalisna jaccani.