26171
  • G. Joe
    #3683
    Ennyit az open játéékrol.
  • Laalee
    #3682
    :D jo sisak :D
  • Árnyvadász
    #3681
    nyomtam
  • Árnyvadász
    #3680
    Udvi!

    Megvolt a tűzkeresztség... Tegnap 16:00-tól este 22:00-ig nyomta az open battlenetet a barátommal. Néha váltottuk egymást... Én a sorcimmal nyomultam, ő a barbárjával. Kereskedtem magamnak egy amulettet:

    +1 to sorceres skills, +83 life...

    Ezért adtam neki 4 topázt, ebből hárpm csiszolt, egy meg tökéletes volt.

    Barbár olyan cuccokat kapott, hogy csak lestünk. Kb. a fele ember cheater volt, rengeteg volt a Duel, de voltak jó fejek is.

    Én is Dueleztem... Ki is nyírtak:) Amazon volt a gyerek... Full cheater, ugyanis 9-es szintű volt...

    De a legjobb ez:

    SISAK: 61000 defense
    +30 to all skills !!!!!!
    2341%-os MF
    És a lista még vagy 20 soros volt, csak ezek maradtak meg bennem.

    Na ezt a sisakot egy szép fehérszínben pompázó cheater necro dobta INGYEN!!!! :)))

    AZtán eladtuk később, mert ez megöli a játékot. Max. az MF miatt lett volna érdemes meghagyni. Aztán ajánlottak később egy botot a sorcimnak. Olyan hosszú volt a listája hogy alig fért ki a képernyőmön... Nem kellett... Hülyék ezek a cheaterek... Na mind1.

    Viszont most cool... 26-os az FO-m. És ez szupi. Meteorom is már 3000-en felül sebez, és alakul a molekula... Holnap megint femegyek, de ma is ha lesz időm, csak már nem maradok bent délután, mert alig látok. Igy is mire hazaértem hajnali 2 volt:)))

    Battlenet rulez... , de a zárt azért az jobb, csak ki kellett próbálni ezt is.
  • Laalee
    #3679
    nemtom neked mibol all egy foliat letepni :D gyanitom te sem eroltetned meg a karjaidat vele
  • G. Joe
    #3677
    ha lefoliázott doboz beljesében van a cd key, akkor hogy az anyjaba lopja el? Aki meg megvesz kibontott csomagot annak ugy kell.
  • Davidus
    #3674
    Én mindent ott veszek. Ha azonnal akarok valamit(pl az összes blizzard game)akkor ugyis mindegy hogy hol veszem mert mindenhol drága:) Ráadásul házhoz is szállitják. Megrendelem másnap már itt a cucc. LOD is megvolt a megjelenés másnapján. Bár mondták hogy ha azonnal kell nem tudnak dobozt adni mert még nincs kész a magyar de nem izgatott:)
  • magyar ember 2
    #3673
    Pentek polforumos talalka, nem diablo! :)
  • magyar ember 2
    #3672
    Az korrekt hely. Raadasul olcsobb mint a suttyo MM, ahol 3 ev mulva is teljes aron aruljak a gamet.
  • magyar ember 2
    #3671
    Ahhoz mar beepitett ember kell a szolgaltatonal, a megtalalt ember pedig ha vizsgalatot ker, es kiderul ki adta ki...
  • magyar ember 2
    #3670
    Ezert nem kell venni, inkabb letolteni (mar aki van olyan szerncses hogy adsl, kabelnetje van). :D
  • magyar ember 2
    #3669
    Az korrekt... Eladok, vagy kis tolvajok?
  • magyar ember 2
    #3668
    2napi kemeny kuzdelem utan lenyom mar 1 fallent? :)
  • Mike
    #3667
    vagy este 10 után
    sajnos
  • Mike
    #3666
    marajunk a péntekben
    akkor már otthon tudok lenni 3 előtt
  • G. Joe
    #3665
    Hehe, mive larra volt dolgom beugrottam a Westendbe a Mediaba. Kürölnéztem a cd-k között.
    Mindenféle kutyánbak sem kellö szart láttam a félig üres poclokon, de diablot egy árva darabot sem. Gondoltam utánajárok a dolognak és elkaptam egy eladót.
    Megkérdeztem töle van e Diablojuk?
    -Melyik kell 1-es, 2-es, a kiegészitövel együtt?
    VÁlaszt se várt, bement a raktárba és fél pőerc mulva kihozta. 2990Ft.
    Érdekes. Vajon miért nem rakják ki?
    Tul gyorsan elfogyna? Vicces.
  • Árnyvadász
    #3664
    Megoldható ma? Mert nekem az jó lenne.. Csak mond mi kell hozzá és csinálom, ha neked is ok. frissítem az oldalt... várom válaszod.
  • Mike
    #3663
    Nagyapi megoldható
  • Mike
    #3662
    open battle.net?
    ha minden igaz, ma sajna nem lesz jó
  • Árnyvadász
    #3661
    Huhhhhhhh..... A barátom CD-kulcsa JÓ ÉS MÜKÖDIK A BATTLNET!!! Hála a jó égnek.... Akkor nem megyek ma landorra, hanem Bnet-en leszek 4-től.. Most egy 4-es partyban voltam, Mephit megöltük... fasza volt! Elda takarított rendesen:)) Mivel a barátomnak jó ideig nem lesz nete, ezért a CD-kulcsa nekem jó lesz.... Otthon meg ha lesz net újratelepítem ezzel a kulcsal.. Valaki tuti leszedte aztán beleírt filccel. De szerencsére most így okés a dolog. Mike Battlenet 4 után? Hun1 és Eldasorceres névvel vagyok... Bent a játékban meg Elda.. Meg idejön a barátom ő meg Drachoo nevű barbárjával nyomja majd... szal megtalálsz ha neked is ok! Ja és ha megoldható, akkor a Grandfather-t elkérném.. Jól jönne neki!!! Ezt majd írd meg hogyan miképpen lehet megoldani. Thx!
  • Mike
    #3660
    lapozzál vissza, úgy két-három oldalt, és olvashatod ugyanezt

    itt már majd mindenki megvette, éppen ezért

    de azért köszi
  • Mike
    #3659
    illegális szoftvert árultak, hoppá

    egyébkáént ne vitatkozzunk, az imént basztam fel az agyamat a polban, pár idióta miépes károgását olvasva
  • Davidus
    #3657
    Legközelebb CD galaxys az a biztos:)
  • Laalee
    #3656
    keress egy hatosagot aki nyomozast indit a te ellopott cdkey ed miatt... foleg ugy hogy igazolni sem tudod hogy elloptak
  • Mike
    #3655
    a dinamikus ip használóját is meg lehet találni
  • Laalee
    #3654
    nos a felhasznalok kb 98%ban dinamikus ipt hasznalnak :D
  • Mike
    #3653
    tudd meg az ip címét, aki használja a cd-keyt

    többet nem tesz ilyet, az biztos
  • Mike
    #3652
    meg szarrá hallgatják a lemezt amit megveszel
  • Mike
    #3651
    Jó tudni. Akkor a vevőszolgálaton legközelebb minden szoftveremet kibontatom ezentúl
  • Laalee
    #3650
    azt tuti valami jofej lenyulta... szoktak azt csinalni hogy be mm cora satobbi kibontjak kiirjak cdkeyt es visszazarjak
  • Árnyvadász
    #3649
    A Határúti Media Marktba.... Akkor újrainstalálom és megpróbálom a matricás CD-kulccsal... Ha van eredmény szólók... DE JÓ!!!!!! Picsába már:D
  • Mike
    #3648
    ah újrainstallálod a régit leszedve, akkor visszaírja

    hol vetted a LoD-ot?
  • Laalee
    #3647
    visszairja, de te is atszekesztheted a reg filet europe.battle.net ez a blizzard szerver
  • G. Joe
    #3646
    nem tudom, szerintem vissazirja az eredeti ip-t, de ha nem akkor manuálisan megteheted
  • Árnyvadász
    #3645
    Mike: Most kaptam egy matricás LOD CD-kulcsot a barátomtól.. telcsin megadta... Ezzel menni fog szerinted? Megkérdem mielőtt belefognék az installba... Mert ha megy akkor ok... Neki úgy sincs otthon nete, csak ezt a reg file-t tudjam kiszedni...
  • Mike
    #3644
    ha nem hajlandók kicserélni mehetsz a Fogyasztóvédelemhez, és a BSA-hoz

    BSA-nak nem fognak örülni

    (nem hittem volna, hogy én ilyet valaha leírok)
  • Mike
    #3643
    nekem dobozos mindkettő
  • Árnyvadász
    #3642
    Csak closed realms? :((( Kár.. Bár érthető...

    G.Joe, ha a reg fájlt feltettem, akkor azt nem tudom eltávolítani többet? Magyarul ha újrainstalállom a Diablot (mert behoznak nekem egy másik LOD-ot), akkor megint automatikusan a LAndorra megyek majd? Fontos lenne
  • Mike
    #3641
    a LoD-os CD-n matrica van
    ugy mint a rendes Diablo CD tokon

    azonnal vidd vissza, téged megloptak
  • Mike
    #3640
    Landorra, csak registri átirkálásaval lehet menni, ahhoz meg semmi kedvem. bocs :(