26171
  • Mike
    #3731
    sohasem dueleztem, ugyanis nem szeretek.
  • magyar ember 2
    #3730
    Penzgyujteshez 35k-ert eladhato cuccokat erdemes felkapkodni (30-as skilles wand, nekro fej, mage plate, meg ugy altalaban minden jobb pancel: hellforge, loricated, stb.), majd a varosban eladni, azt nem riszteli a game.
  • PszihoApu
    #3729
    Sziasztok nem tudjátok hol tudnák magyarosítást letölteni a diablo 2 hoz válaszotokat előre is köszi
  • Laalee
    #3728
    ha banyek akkor ohgy legyek dagobert bacsi :D asszem leveszem apartyt penzgyujteshez :D

    draga javitani az eldobott skalpolot :D
  • Laalee
    #3727
    asszem ott nem ez volt a koholt vád :D
  • magyar ember 2
    #3726
    Dehogynem. Pl. Dozsa Gyorgyot. :)
  • magyar ember 2
    #3725
    cd keyt nyilvan azoknal bannolnak, akik nagy tetelben dupolnak, pindleznek, ezek meg ugyse jaccani akarnak, tehat nem kell hogy masokat zavarjanak.
  • magyar ember 2
    #3724
    Na igen, amikor egesz este vki szoros 1masutanban lenyom ugy 1000 db felperces gamet, ott felmerulhet a gyanu hogy nem 100%-osan o" ul a volannal. :D
  • magyar ember 2
    #3723
    Meg arra se hogy hanyat nem. :)
  • magyar ember 2
    #3722
    Viszont van vmi altalanos rizsa hogy mittomen "kozrendzavarasert" a blizzard buntethet. Hat most ez van.
  • magyar ember 2
    #3721
    A szerzodesben az sincs benne hogy tilos dupolni, vagy ellopnod a masik jatekos accountjat es kirabolni a karijait.
  • Ron Ragm
    #3720
    mert egyenlően elosztja a party között a pénzt
  • Laalee
    #3719
    ja amugy miert van az hogy felveszek 1500 penzt es jo ha 150 nek pakolja be???
  • Laalee
    #3718
    mondjuk senkit sem akarok osztonozni a bot hasznalatra...
  • Laalee
    #3717
    hat fel kell jelenteni oket... emberoles gyanuja miatt sem vegeznek ki senkit :D jo pelda volt :DDD
  • Laalee
    #3715
    a gyanu miota buntetheto?
    acc torlest meg elfogadok cdkey ban mar mas teszta. akinek toroltek az accat az tuti nem csak pindlezes miatt volt.
  • Laalee
    #3712
    es asszem arra sincs hivatkozas hogy hany jatkot csinalhaszt 1 ora alatt :D
  • Laalee
    #3711
    hat mondjuk az eleg erdekes... mert ugye a bot semmi mast nem csinal mint iranyitja az egeredet. azt en meg semmilyen szerzodesi feltetelben nem lattam hogy tilos lenne...
  • magyar ember 2
    #3710
    cd keyt is bannolnak ha ugy latjak jonak, az valodi szivas.
  • Laalee
    #3709
    csinalsz egy acc ot pindlenek azt jolvan talal jot atadod masnak, aztan torolhetik ha akarjak a pindle karit
  • Laalee
    #3708
    mindegy hol veszed csak origi legyen, serulesmentes celofan csomagolasban
  • magyar ember 2
    #3707
    B.neten is volt olyan skill hekkes sorci, hogy a 2400 manamat 95% res + absorb mellett 2 ts-sel leszedte. Na ilyenkor jo lenne egy IP kill. :)
  • magyar ember 2
    #3706
    Lehet csalni, ha az ember ugy erzi magat, csaljon, de mas jatekat ne tegye vele tonkre. Mert ha tonkreteszi, a masik is nyilvan ugy kezdi hogy keres vmi csalast, mert csak azzal tud visszavagni, igy a jatekbol semmi se marad.
  • magyar ember 2
    #3705
    Akit erintett, annyira nem nevet rajta. Magyarok kozt is tarolt rendesen.
  • magyar ember 2
    #3704
    Pont azert mert a penzhamisitok se a krumplinyomdat meg a kifestokonyveket buvolik. Gizdazni akarnak vele. Erre rajaccik, hogy az egesz dio a cuccgyujtesrol szol, csak az szamit milyen cuccod van, a tobbi (skillek, tudas) total masodlgos, igy joreszt az ilyen embereket vonzza.
  • magyar ember 2
    #3702
    B.neten mar nem eri meg botozni, rengeteg ismerosomnek toroltek egesz accountjat emiatt (figyelik a tul rovid es nagyon gyakori gamekat, ami 99.99999999999%-ban botra utal).
  • magyar ember 2
    #3701
    Nem a kiprobalassal van a problema, hanem hogy szinte biztos hogy ha jon vki veled szemben, az +9999999999 to all cuccokban jarkal. Mondjuk mar a b.net se olyan tiszta mint classicban, de legalabb a blizzard tesz vmit a legdurvabb dolgok ellen.
  • magyar ember 2
    #3698
    Aze' ennyire hekkelt cuccot nem acc a b.neten, ott inkabb csak olyanok vannak ami bugged item, tehat pl. olyan gyuru, ami az oculus tulajdonsagait kapta, es hasonlok.
  • magyar ember 2
    #3697
    Pentek 188h, 3huszar.
  • magyar ember 2
    #3695
    Aze' a b.neten is erhetnek meglepetesek. Buriza armor, oculus gyuru, +7 skilles soj, 255 skill, es tarsai. :) Igaz a nagy blizzardos acc torleseknek aze' van mar hatasa.
  • magyar ember 2
    #3694
    De legkorabban csak ejfeltol jo a pingem, akorul kene kezdeni.
  • magyar ember 2
    #3693
    Ok. Reggel csinaltam 1 uja amat, van mit fejleszteni. Mar 62es.
  • gumininja
    #3691
    Persze. Indok mindig van a csalasra. Neha ertheto is. Engem nem is zavar ha valaki csal openben egeszen addig, amig - hogy idezzem Árnyvadászt - "Én is Dueleztem... Ki is nyírtak:) Amazon volt a gyerek... Full cheater, ugyanis 9-es szintű volt...". Vegigjartuk anno az osszes csetet, ircet, sok mindenkivel jaccottunk (volt egy 2-3 fos allando tarsasag, akivel egyutt nyomtuk) es annal nem volt szarabb amikor egy legit hostunkon jatekosra varva, megjelent egy fullcsit amazon.. Lottek a duel varazsanak. Persze neha meg igy is levertuk, mert a csit a jatektudast nem helyettesiti. De legtobbszor esely sem volt, es hat koszonom szepen, ilyenek ellen nem akarok jaccani. Az sem volt megoldas hogy csak magunk jaccunk, kellett az ismeretlen, uj ember, uj technika.

    Az egyertelmu hogy nincs ido sok mindenkinek jaccani az "elet" mellett. Ilyenkor johet a lev1 karibol csinalok gyorsan lev70est, es lassuk mit tud. Ez nem is lenne zavaro, vegulis megsporolt maganak par ora jatekot, ez meg nem tragikus. (servereken 2 ora alatt kesz huzas+boci egy-egy 70es kari, szal ez nem tragedia). Sot. Am legyen, oltoztesse is fel cuccokkal a karit az editorral. Nem mondom hogy nem zavar, de amen, par nap alatt megszerezheti igyis-ugyis, trade, mfrunok, stb. De ez az a pont, amire azt mondom hogy ne tovabb. Mert amikor meg ezenfelul a sisakba tesz +30allskillt, vagy +100allres small csarmokat, vagy +100000es def jewel...es meg lehetne sorolni. Ezeket mar nem toleralom.

    Az, hogy kinek milyen az elete, nemtudom, es - engedtessek meg nekem hogy ezt mondjam - nem is erdekel. Ez egy jatek. Szorakozas. Nem akarom onmagam ismetelni, de azzal egyetertek hogy egy nehez nap utan az ember nem akar meg a diabloval is szivni, es csal egy kicsit. Ez ugyanugy elmondhato egy fpsnel is, GOD mode be es lo halomra mindenkit 1-2 oran keresztul, legalabb megnyugszik. Van ilyen, semmi kifogasom ellene, meg is ertem, nalam is volt mar hasonlo eset. De egyedul a gep elott, szingleplajben, nem multiban masok ellen. Es ez a marha nagy kulonbseg, hogy mire hasznalod! Mert jobb esetben megoli sajat maganak a jatek elmenyet, rosszabb esetben masoknak is belerondit a jatekaba.
  • Mike
    #3690
    mondjuk open-nél bármikor legyárthattál magadnak egy korrekt 60-70-es akrit, amin nem látszott, hogy editorral csináltad. mondjuk ez meg arra volt jó, hoyg kipróbáld az akr. mit is tud, mire érdemes ponmtot tenni, stb. meg lehet ezért vetni, de nincs mindenkinek annyi ideje játszani, így is sok időmet elvitte a dio

    csalásról általában: lehet csalva és élvezni egy játékot, igaz nincs benne annyi kihívás talán, de nem mindenkinek van szüksége arra, hogy még a játékok is szivassák, elég az a valós világban.
    nem tudsom, érted-e mire gondolok.
  • Mike
    #3689
    én tcp/ip-n játszottam évekig

    talán mert nem volt eredeti diom
  • gumininja
    #3688
    Felejtsd el az open battlenetet. Sosem volt ertelme ott jaccani, pont az ilyen idiotak miatt, akiken meg merem kockaztatni, egy darab origi cucc sincs, csak editalt szar. Ha a bnetre nemtudsz felmenni, akkor is ott a landor, cdkey nelkul, zart servernek, az openbattlet ugy felejtsd el ahogy van. Szerintem.

    Mike: persze hogy lehet open kari is normalis. De evek alatt alig talalkoztam par normalis emberrel akik nem csaltak. Vannak ilyenek, voltak ilyenek es lesznek is csak a jatekert jacco emberek, de 99%ban a tobbiek +7allskill..stb-vel/ben maszkalnak. Habar a +30skilles sisak utan azt mondom, mostmar a regi nagy csiterek is kispalyasok, eheh.
  • Mike
    #3687
    Hát szerintem meg nem. Egyéni elhatározás kérdése. Lehet open kari is normális
  • Mike
    #3686
    este 10-ig? bazz, ha tudtam volna!
  • Mike
    #3685
    mé nem, éjjel 5-ig polfórumos találka lesz?
  • Mike
    #3684
    mé nem, éjjel 5-ig polfórumos találka lesz?