26171
  • Laalee
    #3781
    most mé... a PK nem az enyim volt, szegeny ujdonsult nekromat akarta kinyini...
  • Mike
    #3780
    betegek vagytok :)

    és rengeteg az időtök
  • Laalee
    #3779
    tegnap elpusztult egy 85 os PK barbar is... szegeny nem birta iront amikor raporgott a csontfalra :D idozites volt mesterien :DD egesz party rohogott :D
  • Laalee
    #3778
    meghalt a 67es hc amazonom... RIP! nade legalabb van hc nekrom is :D
  • Mike
    #3777
    én még anno 2990x2 -ért vettem a dobozos verziót
    rá két hétre volt a DVD tokos feleannyiért
  • Mike
    #3776
    kérni kell, és akkor adnak
    dugdossák a raktárban
  • [DFL]vajdi
    #3775
    Lol épp most rendeltem meg a D2 originalt CD GALAXISBÓL :))))))))))))))))) 2990 Ft, de mivel vidéki vagyok ezér 3980 Ft . De sztem megérte. Kurvára meguntam a diablo2-t de mit nem adnék egy battlenetes kariért :PPP
  • konoko
    #3774
    Itt is írták már sokan, a MMs szórólapokon is hetekig volt látható ha a MM környékén laktál, hogy lehet venni 3k-ért Diablot. Akkor kellett volna gyorsnak lenni, mostmár sajna alig lehet kapni, a legtöbb helyen már elfogyott, es csak ismerősöknek van félretéve raktáron. Bátyám is így szerzett vagy 10-15t ismerősöknek =) Sajnos tényleg nem marad más, mint a CDG, ahonnan akár meg is tudod rendelni, és nem kell utaznod érte ha vidéki vagy.
  • Shongi
    #3772
    Nálluk:)
  • Shongi
    #3769
    Megrendeled az egyik cégtől( amiek minden games lapban hírdet) nállunk 3999 a kettő egy 1000-es ide vagy oda mindegy!
  • Davidus
    #3767
    Ja media markt 2999 forint orig d2+exp:)
  • netuddki
    #3765
    up!!
  • magyar ember 2
    #3764
    Elofordul. :)
  • netuddki
    #3763
    nem mondom :)
    de azéé te is degecen születtél nem ??
    :o)
    thanx
  • netuddki
    #3760
    hella
    fijjug dio2 cd key köllene pls
  • Árnyvadász
    #3759
    MIKE!!!A DIABLOBAN VAGYUNK!!! HA VAGY GYERE ,, még 1 órát biztos leszünk
  • Laalee
    #3758
    haat ezekszerint reg volt dolgom vele :D ugyemlekezem exp tulajdonsaga a class spec item
  • Ron Ragm
    #3757
    van sima dioban is pala only cucc :P
  • G. Joe
    #3756
    ok
  • Árnyvadász
    #3755
    most megyek!!!!!!!!!!!!!!!
  • G. Joe
    #3754
    "Pedig az ACTI-et sem jártam még végig."

    AMugy valoszinü hogy exp.Több mint valoszinu.:)
  • Laalee
    #3753
    foleg nem pala only cuccrol
  • Laalee
    #3752
    gyanitom nem beszelne act5 rol ha normal d2 lenne
  • G. Joe
    #3751
    nem latlak
  • Ron Ragm
    #3750
    exp?
  • Árnyvadász
    #3749
    Nahhh.... Valóban! AZ open Battlenet egy 0! De a closed az isteni! Inditottam tegnap egy paladint, jelenleg 8-as szintű és a játék frenetikus!!! Már most olyan tárgyakat találtam, amit normálban a palával csak az ACTIV-ACTV-be..

    Pedig az ACTI-et sem jártam még végig. Van már +54-es Attack Rating-es gyűrűm, Unique bőrpáncélom, 3 socketes kétkezes fejszém fast attack speed-el, benne koponya, rubin, topáz, plussz fasza sisak, kesztyű és amulett, JA MEG A PAJZS!!! Paladin Only és 1 socketes és iszonyat tuti. Legalábbis nekem most nagyon ari... 45% blokkolási érték, minden ellenállásra 10, szóval rulez...

    Amúgy Arthas_hun néven vagyok a játékban és kint a képernyő alján Eldasorceres a nevem... Ma is megyek fel, kb. 20 perc múlva... Ha valaki jön innen azt szeretettel várom a Cain megmentése nevű játékban.... Hali!
  • Laalee
    #3748
    minek aludni :D
  • gumininja
    #3747
    Szoktal te egyaltalan aludni valamikor? ;]
  • magyar ember 2
    #3746
    :)
  • magyar ember 2
    #3743
    :)
  • magyar ember 2
    #3742
    Azt nem letolteni, hanem megirni kell.
  • magyar ember 2
    #3741
    Ha mar editornal tartunk, 1.09-hez van olyan ami mukodik?
  • G. Joe
    #3740
    sajnos nem mondtál hülyeséget.
  • Mike
    #3739
    szerintem siman az alkalmazottak lopják ki
    mint ahogy mindent
  • Laalee
    #3738
    szerintem sehol 800*600 a max
  • Laalee
    #3737
    na igen a boltban cdkeyt lopnijaro suhancok foliazo geppel mennek :DDD
  • Mike
    #3736
    simán ujrafóliázzák

    USA-ból jött DVD-m volt jól védve

    olyan "szalaggal" volt leragasztva, hogy sérülésmentesen nem nyitod ki a tokot
  • Mike
    #3735
    bontasd ki velük a dobozt, nézd meg minden megvan-e

    cd-key
    lemezek
  • Mike
    #3733
    az imént Árnyvadásszal esett meg, hogy amit vett üzletben! dio-t, kilopták belőle a cd-key, pont az olyan hasonló kis görények, mint akit Te említettél. Ugyhogy a lehető legrosszabb helyen, a legrosszabb időpontban hozakodtál elő ezzel
  • Mike
    #3732
    aamit említesz tárgycsalást, tényleg megöli a játékot

    tárgyeditorból legkorrektebbnek meg azt tartom, amelyiknél beállítottad milyen prefix, suffix kell, aztán megkereste.

    utolsó bekezdéssel egyetértek
    illetve annyit tennék hozzá, hogy multiban megegyezés kérdése. ha játékot kicsit más szabályok szerint játszuk, mint a játék kiagyalói, ám legyen, de akkor a saját szabályokat kell betartani