26171
  • Mike at home
    #3822
    18-as nekroval, hell bocin

    hat persze
  • Mike at home
    #3821
    nem kell parasztkodni

    ha kepeket akarsz mutogatni, szamtalan lehetoseged van, pl: tar.hu
  • [DFL]vajdi
    #3820
    83 ig mentem ;]
  • [DFL]vajdi
    #3819
    Tök poén volt amikor megszunt az iq, és landor se ment, kanin nyomtam. Ott meg nem volt semmi cuccom, 18 as necroval egyedül álltam a semmiben, börsisak meg minden. Mer senki nem volt aki huzzon mert még kani visszamaradott volt még egy kicsit. Patriarchig nagy nehezen elvittek, aztán 18-as necrommal szép hell bocin egyedül felhuztam magam kb 1 hét alatt. tök vicces volt. :)))

    Onnantól meg én huztam mindenkit. ehh
  • [DFL]vajdi
    #3818

  • [DFL]vajdi
    #3817

  • [DFL]vajdi
    #3816
    "ki nem szarja le" ??? mekkora fasz vagy. Lehet hogy neked a hiperfénysebességű eléréseddel hipp hopp lejön, de nekem lelassit itt mindent meg másfél óra mire megtudom nézni a világ legjobb cuccát (ami szartse ér)..... láma pöcs. A magyarositás tényleg gáz. Diabloba kábé van 20féle tulajdonság... amiket 2 jáccás után fejböl vág az ember. nemtom minek kell magyarositás.
    n00b$ foreva...

    Amugy meg nem hozták meg a cd-m mert nem tudtak elérni telefonon. na majd holnap.
  • gumininja
    #3815
    Hat eredetileg is ez a pletyka terjengett, hogy E3/majus kornyeken kijon talan. Dehat mint minden diablo fan, tartom magam a hiszem-ha-latom elvhez, foleg a 110 eseten ;]
  • gumininja
    #3814
    Ha mar beszursz egy kepet, akkor gondolhatnal a modemesekre is, es nem egyenkent tobbszaz kilos formatumba toltened fel oket. Az egesz muvelet plussz 2-3 lepes meg egy acdseevel is, nem nagy keres, ertheto hogy szol valaki miatta.

    Az meg ahogy valaszoltal, no comment..

    Es igazad van, telleg csira meg ez a paladin, dehat majd lesz jobb/erosebb/nagyobb is, emiatt kar aggodni vagy szabadkozni.
  • Nyiri
    #3812
    Amugy total ertheto mi micsoda
  • Nyiri
    #3811
    Ki nem szarja le
  • konoko
    #3810
    Nem lehetne kisebb felbontásban és picikével rosszabb minőségben belinkelni a képeket ha már ennyire muszáj?! Akkor is látszana minden. Modemesekre is gondolj lécci.

    És ha nem nagy kérés, látva a magyaritást, fordítsd vissza a magyar kifejezéseket angolra, mert így nagyon gagyi. Köszike. =)

    ui: bátyám 10 perce röhög ahogy meglátta a képeket...
  • Nyiri
    #3809
    na megegyszer

  • Nyiri
    #3808
    A buzoganya sem rossz, azt az elso varosban talaltam, es mar alig vartam hogy elerjem a 42. szintet :)



    Ez igy a Paladin fele roham sebzessel tobbet szebez, mint amit a 12. szintu egi villam sebzes (de a varazslat mindig talal :) )


    A paladinnak valo pajzsban pedig egy Ral Oth Tal szoveg van :) sajnos meg a normal szinten talaltam ezert keves a vedelem de nem cserelem le mert kurva jo a tuz,fagy,mereg,villam vedelme :]

  • Nyiri
    #3807
    Lehet hogy csira az en kis 42. szintu paladinom
    de most egy maszkot szereztem neki (NO CHEAT)
    a nightmare szinten talaltam a 3. varosban, a runekat mar regota tartogattam



    Szerintem azert nem rossz :)
  • [DFL]vajdi
    #3806
    Rendelt már valaki cd-galaxisból???

    vidéki vagyok és azt irja hogy 17 órán belül postázzák a cuccot. Hát még minden nem hozták. Ha meg napközben voltak itt akkor meg suliban voltam, de akkor is lerakhatták volna a számlával együtt vagy bedobhatták volna a postába... De lehet hogy még nem is hozták :)

    Már fent akarok lenni batleneten. :D
  • Mike
    #3805
    príma

    most már csak egy kódfejtő szótár kéne
  • magyar ember 2
    #3804
    Hat a koreai invazio alatt tenyleg sokan voltak, de azokat ki lehetett pontozni, es mingya' volt hely. :)
  • Laalee
    #3803
    nemtom :D reg volt meg nem surun jartam mert iszonyatosan tulterhelt volt 5-10 perc egy jatek inditas... meguntam es inkabb haverokkal openben jatszottunk
  • magyar ember 2
    #3802
    Milyen accal voltal regen?
  • magyar ember 2
    #3801
    A static meg mindig a legfontosabb 1 sorcinak, megha nem is olyan hatekony mint classicban (akkor meg nem volt 30% limit nighton, es 50% hellen). Lvl 30 alatt nem erdemes mindenfele ideiglenes skillre pontokat pazarolni, inkabb hasznalj +2, +3-as botokat, azokkal elvagy 30-ig, aztan a valoban hasznos skilleket maxold! Az alatt csak a kovetelmenyekre kell 1-1 pont (illetve a warmth, static 5-6 pontja addig is kiozthato).
  • Laalee
    #3800
    vegulis en is ha azt a masfel evet kivesszuk amit szuneteltettem :D
  • magyar ember 2
    #3799
    Me' durva? Vannak 1 paran akik +jelenes ota toljak. :) Igaz, mar alig.
  • magyar ember 2
    #3798
    "tűzfal kimaxolva, de azon átlépnek a gyors ellenfelek."
    Nem vizszintesen kell letenni, hanem fuggolegesen, akkor sokaig benne all. Gyakorolni kell a celzast, de megeri.
  • Laalee
    #3797
    na de ez HC volt igy asszem orult volna annak is ha 100millio xp t bukik :D
  • magyar ember 2
    #3796
    Attol fugg milyen sorcit akarsz. PvP: max orb + mastery (PvP sorcimnak 95%-os) + TS + mastery, esetleg hydra + mastery + TS + mastery, bar ez csak az igazan lamak ellen jon be, az orbos 95% masteryvel hatekonyabb. PvM: max orb + TS + nova + mastery (esetleg orb + FW + hydra + mastery, vagy TS + mastery + FW + mastery). Meteort, blizzardot felejtsd el, jol mutat, de gyakorlatilag hasznalhatatlan. A blizzard hellen jo ha 10%-ban eltalalja az alatta acsorgot, a meteor meg mire lejon, mar mindenkit leoltek a tobbiek. Static es warmth mind2 5-6 pont (+ skilles cuccok), mana shield cuccokkal 1utt olyan 50%+ legyen.
    Statok: ero amennyi a cuccokhoz kell (118 guardianhoz, asszem 135 stormhoz), dex: 150 whistanhoz (max block 99-es szinten), 240 stormhoz (szinten max block), life, mana: olyan 80-100. Ha full reduces sorcit csinalsz, akkor storm + guardian + harlekin kell, viszont ez nem legit duelben, oda a legjobb a whistan + guardian (max blockon felul a faster blockhoz is jol ad). Ha csak cast delayes spelleket hasznalsz (orb, FW, hydra), akkor oculus, ha novazni akarsz (teheneknel jol arat) akkor wizardspike (sok mana, fast cast, es 75 allres). Sapit, pancelt, pajzsot erdemes megsocketelni, es UM-ot rakni bele, oculusba, wizardba pedig 13-15% allres jewelt, igy guardiannal es thunderstormmal mar 85-95% allresed lesz (+ light absorb), igy mar a multi lightos bossok is csak gyogyitani tudnak.
  • konoko
    #3795
    Mindekettőhöz, azt hiszem ez egyértelmű.
  • magyar ember 2
    #3794
    Olyan nekem is volt classicban, akkor meg XP-t is lehetett vesziteni. :) A legjobb hogy eszre se vettem, ugy kapott iront hogy epp az oblivionok kozt jart, amikor oda raktam. :)
  • magyar ember 2
    #3793
    Mizu? Videki vagy? (by discopatkanyok)
    :)
  • TopGun
    #3792
    Az 1.10-es patch mikor jon ki? nem tudtok rola?
    Singlehez is jo lesz? vagy csak multi?
  • Árnyvadász
    #3791
    Hydra is befigyelhet... Jó kis varázslat.

    Egy a lényeg: Bármelyik ágot kezded el a FROZEN ORB a legfontosabb!!! Azt nem lehet kihagyni. És nem baj, ha nagyon elosztogatod a pontokat előtte, csak úgy koncentrálj, hogy lehetőleg 2 ágra menj rá, ne háromra teljesen. Én pl. a tűzlabdára tettem vagy 12-13 pontot, de nem ütött vissza később, hogy erre elment a pontok java része. Lényeg, hogy a 24-30 szintű varázslatokra menj rá, az ezt meglőzőekre elég pár pontocska... Már normálban sem lesznek erősek ACTIV közben, meg után... Addig viszont szuperek. De odáig hamar eljut az ember.

    Én így használtam sorrendben:

    Előszőr Fire Bolt, aztán jött a Frost Nova (mennyire imádtam!!), utána a Fire Ball, majd egy kis Blaze, bár azt nem sokáig és jött a Blizzard ami nagyon hatásos volt. Ez még normál AKTV-ig így ment, aztán megtanultam a Frozen Orbot és onnantól kezdve Blizzard meg a teljes fagy ág varázslatok elfelejtve, maradt a tűz ág, azon meg vagy tűzfal vagy meteor, vagy hydra... És közben Fire Mastery is...

    Az a jó a sorciban, hogy folyamatosan változik a varázshasználata, de amikor eléri a normál végét már csak a magas szintűekkel lehet normálisan haladni, abban viszont az a jó ahogy azok egyre erősebbek lesznek. Csak mint lejjebb utaltam rá, egy idő után már frusztráló tud lenni, hogy FO-val végigmész azt ennyi, közben meg a fagy immunisak ellen szórsz néhány meteort-hydrát-tűzfalat... Ha meg van villámág, akkor befigyelhet a Thunderstorm is... De addigra már mindenki halott:)

    Viszont látványos és izgalas sorcival lenni és meglepően könnyű is. Csak sokat kell futkosni, de még azt sem nagyon...

    A karakterpontjaidra pedig:

    Nekem lvl76-on van most:

    944-es életem
    75-ös erőm
    525 manám (regeneráció befigyel persze, mert ez kevés lenne)
    NA a Dexterity az amelyre egyetlen pont sem kell. Én kb. 3-4-et tettem rá az egész játék alatt.

    De ha gondolod megpróbálhatsz indítani egy harcos varázslónőt!!! Fire Enchantos fegyverekkel és jó dexterity-vel... Nagyon dögös lehet... Lehet egyszer kipróbálom.. Mert az Enchant egyébként kutyafaszát nem ér, ha igazi mágus vagy, max 1 pont és ott a hydra, de én 1 pontot sem tettem rá... hydra a botom miatt volt egy darabig, de aztán nem használtam. Meteor-FO kombóval mindenki feküdt, esetleg néha egy kis Static Field, de megmondom őszintén mire azt használod az idő meg és azalatt már mindenki halott réges rég:)

    remélem tudtam segíteni......
  • Mike
    #3790
    multiról lehet szó
  • Mike
    #3789
    már tárgytalan
  • Árnyvadász
    #3788
    Ha meglesz a full Blitzkieg, akkor multit nyomhatunk. Nagy Panzeres vagyok... Illetve voltam anno..:)) Évekig nyomtam az 1-2-öt.. Na nálam az volt olyan, mint a Dió, de az nem volt ennyire kihatással rám...
  • Árnyvadász
    #3787
    Nem 2000 óta.. Durva is lenne...:)

    Nagyjából tavaly szeptember-november óta... De nagyon-nagyon idén januárban kezdődőtt. Most viszont fellélegeztem és csak mint egy játékot úgy nézem a Diót, nem mint Drogot. Ezért is kezdek el mással is játszani. De azért a Dio is marad, csak nem úgy nyomom ahogyan azelőtt..
  • Árnyvadász
    #3786
    Hali!

    Én a villámágot kihagytam. De ez nem azt jelenti, hogy neked is így kellene tenned.

    Alap: fagy ág kötelező!
    A másik kettő közül pedig szíved joga, hogy melyiket választod.

    fagy ág: Frozen Orb!!!!! Ameddig lehet.
    Cold Mastery 3-4 pont max.
    A többit rád bízom.

    tűz ág: Meteorra esküszöm. Kimaxolni ameddig lehet, vagy tűzfal kimaxolva, de azon átlépnek a gyors ellenfelek. Tűzmesterség is ameddig lehet kimaxolni...

    Villámág: Teleport, Villámvihar, Villámgyűrű... Ezek fontosak.

    Én hellen csak az FO-t és a Meteort használtam. Kicsit unalmas is volt emiatt.

    Fontos lehet még villámágon: Static Field és Energy Shield... De az előbbi Bossoknál nagyon lényeges, különösen Durielnél... Amúgy nem egy nagy kunszt.

    A legjobb varázslat a Frozen Orb.... Ezzel nincs megállás. AKi meg fagy immunis, annak ott a meteor, tűzfal, villámvihar....

    Nagyjából ennyi..
  • Petyus_
    #3785
    "Eddig igazi Dio függő voltam"

    Mindez 2000. óta? ^.^ Csak ki kellene próbálnom ezt a játékot! :D (csak vicc én is szeretem)
  • Mike
    #3784
    Vietcon, Blitzkrieg miatt összefuthatnánk
  • Mike
    #3783
    figy Árnyvadász!

    most induitottam aegy sorcit, már rég játszottam vele, mire érdemes tenni? főleg hellre gondolva
  • Árnyvadász
    #3782
    Single-ben befejeztem a Sorcimat.... :) lvl76-os és már hell boci is megvolt. Jó volt vele nyomulni, de többet már nem játszom vele. FO 26-os lett, Meteor 27-es mellette 15-ös Fire Mastery...

    3 barbár nagyon húzós volt, aztán mikor azt hittem már feladom (5-ször haltam meg és azt sem tudtam mi a faszt csináljak) jött egy kiváló taktika:

    Mielőtt megérinteném a könyvet, teleszórtam meteorral a pályát, majd ezután könyv megérintve és futás körbe, körbe.... közben FO és lám így sikerült sebződés nélkül likvidálni a fiúkat...

    G.Joe köszi a pénteki játékot, nagyon tuti volt! Mike kerestelek, de nem voltál. vasárnap inditottam egy Amazont, most azzal viszem, de már nem egyfolytában... Blitzkrieg, Vietcong, Toca Race jön előbb, majd utána..

    Eddig igazi Dio függő voltam, mikor szombaton végigvittem a sorcival, nálam eljött a függetlenség napja:) Neten amikor lesz időm továbbra is nyomom palával, meg néha single, de most más játékokra pályázok..