26171
  • [DFL]vajdi
    #3874
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    Rohadjatok meg!!! nehogymá :(((

    Gondoltam hogy nem hiszitek el. Pedig igaz.
    18 as nekronak van iron maidenje és blood golemje.
    Ha bemész hellbocira, és elég ovatos vagy akkor simán meg lehet csinálni!!! Mivel ha blood golemet ironmaidennel ütik a tehenek akkor simán felugrik az életed.

    Annyi a titka, hogy körbefutod a teheneket és a blood golemre ráhuzod őket. Közben meg nyomod rájuk az iron maident.... Nem szoktam hazudni, mert baromság elferditeni a valóságot. mind1. Nah szoval sztem ama után a legjobb bociverő a Necromancer. Csak nem a hülye csontvázait kell kifejleszteni :P
  • G. Joe
    #3872
    Csá!
    1.09d patch a legujjab, s a www.blizzard.com-rol leszedhetö
    magyaritas is van, de csak akkor javaslom ha az angolhoz sik hülye vagy. :))
    Ahhoz nincs linkem, talán a www.diablo.hu-n fent van.
  • G. Joe
    #3871
    ez az 5 perces idö tuti? :)
    Elméletileg én is erre számitottam, bár nem voltam 5 percig bent, de azonnal megszünt a game miutan kileptem :(
  • BaziJoe
    #3870
    Sziasztok! Érdekelne ,hogy most melyik hozzá az utolso patch,és honnan lehet leszedni.És a magyrosítás is kéne.
    Ha valaki tud linket az rakjaki.
    Elöre is köszönöm.
  • Laalee
    #3869
    mar probalkoztak :D lejebb olvashatod hogy jart :D mondjuk az nem az en nekrom volt de ugyanez lenne az eredmeny :D
  • G. Joe
    #3868
    Tökéletesen igy müködik!
  • magyar ember 2
    #3867
    Segitsek rajta? :)
  • Laalee
    #3866
    azt tudom hogy lod ban gyengitettek nekron de meg igy is eleg jol hasznalhato im+bg
  • Laalee
    #3865
    hat akor valami baj lehet mert en igy jatszok es szegeny hc nekro nem akar meghalni... :D
  • magyar ember 2
    #3864
    A LOD-ban mar nem igy mukodik.
  • fucko
    #3863
    Hali all!
    Vki nem tudna nekem kuldeni egy game.exet vagy letoltesi helyet hozza adni ami nincs se megcrackelve se megpatcholva?Nagyon megkoszonnem,byez.
  • Laalee
    #3862
    innen nemtudok csatlakozni, haza kb fel6 ra erek
  • Árnyvadász
    #3861
    Laalee gyere te is! Ha van origin Diod.... Nembaj ha első szinten csatlakozol hozzánk.. Az a rulez!!:) Aki tud az jöjjön innen.. Akkor holnap... Már ma is lehetne, most épp totál pangás van, csak a CD nincsen nálam.. :(
  • Árnyvadász
    #3860
    Okszi, akkor holnap szólók mikor megyek és folytatjuk.... Már én is lennék 30-as szintű vagy több, csak azóta nem nyomtam neten. Érdekes lesz.... 36-os sorc és egy 15-ös pala.. Mit fogok én csinálni? :) ACTII normálon kéne keresztülverekdnem magam.... Hamar meglesz, ha segítesz:) De majd lehet lemegyek nightba veled... rizikós az élet is.....:D
  • Laalee
    #3859
    a jatek megmarad ha 5 percnel tovabb vagy bent legalabb 10-15 percig is a kilepesed utan

    ez bosegesen sok ido ahhoz hogy tarolo karira atvalts, es belepj
  • Laalee
    #3858
    mar csak resi kell meg valami half missile damages ruci :D
  • G. Joe
    #3857
    ok mehetünk, azota feltornaztam 36-osra a sorcot, ami nem rossz ahhoz képest, hoyg sima játékkal egy-két orat szantam ra, most épp nájton tápolok (mármint amikor felmegyek)act5-ben.
    Cuccaim olyan szinten gagyik, hogy hihetetlen. Egyetlen értékem, egy leaf bot, amit magam gyartottak, össze többi cucc fos kék. Sajnos nem ismerek senkit igazábol fent, és nem szokasom cuccot kunyizni ismeretlenektöl. Ami idegesit, hogy egyedül nem tudok cuccolni, mivel itt egyszerre csak egy ember mehet fel a cd key-el. Mást meg nem ismerek. Ha igaz, 2 héten belül kapok, egy másik cd keyt egy sráctol aki már nem játsztik, akkor ez a kérdés le lesz tudva. :P
  • G. Joe
    #3856
    Nos, nekro témáhaz!
    Ugy tünik a nekro kiképzést a nagytöbbség ellógta!
    A nekro legeröseb, tömebpusztitó skill kombinacioja az IM+ Bloodgolem!
    Semmi másra nincs szüksége gyakorlatilag!

    Ugyanis, a bloodgolem, amit sebez az ellenfélen, azzal visszagyógyitja magát, és a nekrót is, mivel összevannak kapcsolva életerö ügyileg.
    Az Iron Maiden pedig visszasebzi a támadót, tehát ha megüti a gólemet 100 sebzést okozva, akkor egy viszonylag gyenge IM mondjuk 8-9 ami elképzelhetö egy lvl 18-as nekrótol az 400%-ot ,tehát 400-at sebez vissza, és egyuttal ennyi életeröt visszaforgat a bloodgolembe, és nekóba is. Semmi mást nem kell csinalnia a nekrónak, csupán éleszteni egy bloodglolemet a bocik közé, majd ránymomnyi az IM-et a bocikra, ezek szépen bekeritik a golemet, és ütik mint az állat, ezzel lazán agyonverve sajat magukat.
    Egy "felnött" nekró IM-je akár lehet 34-35-ös vagy ez feletti is, ez ezetben már több mint 1000%-os vissazsebzést is képes elöidézni.
    Ennyit a "gyenge" nerkórol. :)))
  • Laalee
    #3854
    kaptam egy homonculust hc nekronak csak ugy jopofibol :D rendes tag!
  • loooler
    #3852
    Fred az a beirást ugy veszem, hogy nem te irtad. :))
    Hogy a jóistenbe tudnak leverni a bloddgolemet ha IM-el kombinalva hasznalod?
    Annál elöbb hal meg az ellenfél minél nagyobbat csap rá!
    Ezért tökéletes a bocik ellen, mert hatalmasat sebeznek, a bossoktol eltenikve mind lassuak, és egy ügyes nekroval, nagyszerüen terelhetöek!
    És akkor mi van ha mégis menekülni kell? kreálsz ujat.
  • Árnyvadász
    #3851
    Holnap behozom a LOD CD-t... Aki tud majd jöjjön Bnetre:) Majd ideírom én mikor megyek!!! Nevem Arthas_Hun lvl15-ös pala... Rulez a gyerek:))
  • Árnyvadász
    #3850
    Ja igen és ez Dio2 1.00-ás verzióval volt... Nem LOD-al.. így akkor felettéb okés a dolog.
  • Árnyvadász
    #3849
    Ez Blood Golemes dolog valóban működik... Nekem az első karakterem nekró volt és csak Blood Golemet használtam IM-el... Pl. Izual egyszer nemtudta leverni a Golememet... Az egész játékot (normalon) blood golem+IM-el vittem végig, ha lecsapták újrateremtettem és kész. Egyedül Diablo és Duriel csapták le, de ahogy erősítettem rajta már azok se nagyon... Tehát működhet hell bocin is...
  • magyar ember 2
    #3848
    Classicban. De a LODban elegge levettek a golem leechet, ma mar nem is hasznaljak. Inkabb fire vagy iron golem.
  • Nyiri
    #3840
    Nem a nem a net gyorsasagara ertettem, hogy "ki a faszt erdekele" nekem is modemem volt 6 evig ugyhogy tudom mi a lassu net. Engem csak az huzott fel, hogy lealazta a gyerek, hogy magyarul jatszom. Mit erdekli az ot? Tudok, angolul, de ha van magyar game akkor miert ne hasznaljam? (a diablo2-t iden ismertem meg, ugyhogy azert orultem ennek a "szart se er" maszknak. Szerintem egy 41. szintu paladinnak boven jo meg.
  • Laalee
    #3839
    a blood golem nyakon van pakolva life stolennel ironos monster racsap, a gep ugy szamolja mintha a golem utott volna, ez pedig azt eredmenyezi hogy felmegy az elete, igy melee szornyek nembirjak leutni.
  • Árnyvadász
    #3838
    Nyugodtan... Szívesen segítek, bármilyen kérdésed van a játékkal kapcsolatban! Hali..
  • Mike
    #3836
    felesleges a lábat örizgetnie, ha kell elmehet érte újra
  • Mike
    #3835
    nekem volt blood golemem (nem olyan rossz) de szvsz hell boci egy ütésétől fexik

    szóval sürün csinálta a blood golemeket, és most akkor arról ne beszéljünk, hogy a nekróra sincs jó hatással, a blood góleme megnyiffan

    na szóval 1-1 bocit nagy nehezen kinyirt 1 adag manával, aztán tp a faluba

    csakhogy nem 1 boci jön, hanem ezer, és nincs hova futni mert még több jön

    ezzel együtt persze kinyirhatta az összes bocit a pályán csak elképzelni nem tudom hogyan
  • Mike
    #3834
    csakhogy a bocik nem egyesével kószálnak
  • Árnyvadász
    #3833
    Én Tózse... Otthon magyarul, neten Ánglisúl.:)
  • Davidus
    #3832
    Az angolon is röhögne ha értené a nyelvet. Én single-ben csak magyarul nyomom. B.neten nem lehet mert nem tudok tradelni mivel elfelejtem a tárgyak amgol nevét:)
  • Árnyvadász
    #3831
    A rúnaszavak a 3120-as hozzászólásban vannak felsorolva. Az összes. Bocsi, hogy nem e-mailben tájékoztatlak, de szerintem ez is megteszi majd.

  • Árnyvadász
    #3830
    Szia!


    Wirts Falábát tarts meg. Amikor megölted Baal-t (Ha LOD-od van) vagy amikor megölted Diablo-t (ha Diablo2-d van), akkor átmész egy nehezebb fokozatba. Amikor az alső pályára érsz (Ahol Charsi, Kashaya stb... vannak) ott vegyél egy Town Portal könyvet. Ezt helyezd be a Horardic Cube-ba és tedd mellé Wirts falábát. Úgy, hogy más ne legyen a Cube-ban. Majd transmutáld őket a gombbal. Erre megnyílik egy vörös portál ami elvisz a Titkos Tehenes pályára. Ezt minden nehézségi fokozatban meglehet csinálni egyszer. És a tehenes pályára sokszor lelehet menni, csak annyi a feltétele, hogy ne öld meg a tehénkirályt. Bár hellen már meg is ölheted, ott akkor is visszatudsz majd menni hozzá, de alacsonyabb fokozatokban már nem.

  • magyar ember 2
    #3829
    :) Mihez?
    PvP = players vs player, PvM = players vs monsters, TS = thunderstorm, FW = firewall, reduce = % damage recuce, allres = % all resist, UM = UM runa, a cuccok pedig LOD-os unique cuccok nevei (mast nagyon nem is erdemes hasznalni, foleg sorcival).
  • Árnyvadász
    #3827
    Hell Boci-n egy csapás kb. 300-400 életerő mínusz:))

    Tegnap fejlesztettem egy picit a gépemen. Vettem egy 80GB-os Maxtor 7200-es DiamondPlus 9 vagy mi a szösz vinyót... Szerintem nagyon cool! AJánlom mindenkinek. 22.000Ft meg egészen tűrhető... Az egész XP-t újrapakoltam, de a Diablo már fent van ismét:))

    Meg vettem egy LG Combot. DVD olvasó, CD író, stb... 2 év garancia és ez is abszolult fasza... DObozos... Ez is 22.000Ft volt. Nem LG-t akartam venni, de egyáltalán nem bántam meg... Nagyon dögös....

    G.Joe! A héten még menjünk fel a Bnetre!!! Majd megint bentmaradok.... Valószínű holnap, holnapután már jó nekem... Tényleg! Vasárnap nem voltál a West END media marktjában? Mert volt ott két srác és az egyik Joe-nak szólította a másikat... Nem te voltál?:) Nahh, majd még jövök..

    AMazont toltam tovább, még a telepítés után:)

    Amúgy fent van a legújabb Nvidia driver, de én semmi különbséget nem látok a között ami nekem fent volt már egy éve 28.32-es meg eközött.... Ráadásúl a menüje is sokkal gagyibb... Na ez csak érdekesség, meg az új driverek használhatósága miatt írtam....
  • Laalee
    #3826
    ironos bloodgolemet nem tul egyszeru leverni :D
  • gumininja
    #3825
    Aztan egy rossz lepes, es felcentivel melle klikk, es ugy bedaraljak hogy orom nezni. Hullajat az eletben nem szedi fel valoszinuleg azon a hoston (mondjuk kis esely mindig van ra, ha nem sokan tamadtak, es nem kezd el panikolni a karakter) es igy az xp egy reszenek is lottek. Telleg fasza lehet igy jaccani, es mivel nem ket perc, felelmetes elmeny is tarsul a tokoleshez ;]

    Igy aztan talan megoldhato - vegulis miert ne, igazad lehet, tuti tobb a tapasztalatod nekro teren, nekem evek alatt az az egy volt amit serveren csinaltam, es az is csak 8xig elt, utan erdektelenseg miatt nyugdij, igy aztan csak arra alapozok amit lattam masnal (foleg shep nekrojara) - ahogy minden csak kitartas es szerencse kerdese, de ha azt mondom hogy hiszem ha latom, akkor ugyis csak egy vita lesz belole, hogy lehet e vagy sem. Igy aztan nem mondom. ;]

    ui: mivan ha leverik a golemet, meddig birja a nekro manaval ujra idezgetni? Mert csak eccer megy vissza a varosba TPn, es soha tobbet ott le nem jon megint ;] (max red, amig oda nem all legalabb 1-2 orkodni)
  • G. Joe
    #3824
    NÉzzüük csak. Mi is kell a nekronak hogy letoljon egy hellbocit.
    Összesen 2 skill meg némi mozgástechnika.
    1.skill bloodgolem, elég 1 pont is rá, és mivel lvl 18-as a skill tehát lehetett neki.
    2.skill iron madien, lvl 12-töl elérhetö, tehát alpaban 7-es lehetett neki maximum, estleg ha némi +skillt adó cuc is volt rajta lehetett kb 8-9-es vagyis nagyjabol 400%-ot sebezhetett vissza.
    Ez esetben jobb is ha egy playeres partyt jatszik mert igy a legjobb az IM visszasebzésének, és a bocik hp-jének az aránya. AMennyiben ez a 400%-os visszasebzés elég rá hogy lasan , de biztosan leépitse a bocikat, az esetben minden további nélkül elképzelhető a dolog. Utána pedig minden egyess lup után csak könyebbé válig a küzdelem.
  • gumininja
    #3823
    ;]

    Elmeny lehetett meg csak megprobalni is, merthogy egyedul 18askent nem daral be egy hellbocit nekroval, az telleg tuti.