26171
  • Mike
    #3932
    helyesebben igy kéne hogy senkise értse
    hely igy sekise érts:

    Fegyverben a shael 20% iast ad, jobb mint 1 jewel (15$). Ias jewelt fegyverbe csak akkor rakj, ha ad mellette ed-et is, ha nem, akkor inkabb pancelba, sapiba, ahova a shael nem jo.

    fv sh20ias ad jo mint jew15 iasjew csk a rak, ha ad ed ha ne, akk arm, sh, ide shael nejo
  • Mike
    #3931
    Sz senki se tud mf mi is ez a röv, szó ért ir nem len ba, főleg ha ma2 nem l o q lust
  • Mike
    #3930
    szerintem meg a wf a tf ppf gh meg PvP egyébként is a v+fa+pa a legjobb, bár a gp meg a gm se rosszabb nála főleg a FVM és FKgP összesítéssel
  • konoko
    #3928
    "39-40% ench.dam. + 15%ias" jewel szokott lenni, általában magic, és servereken marhasokat ér. Jó trade alap =)
  • magyar ember 2
    #3927
    Fegyverben a shael 20% iast ad, jobb mint 1 jewel (15$). Ias jewelt fegyverbe csak akkor rakj, ha ad mellette ed-et is, ha nem, akkor inkabb pancelba, sapiba, ahova a shael nem jo.
  • konoko
    #3925
    "Increase attack speed" prefix vagy suffix, vagymi.. =)
  • magyar ember 2
    #3923
    windforce
  • magyar ember 2
    #3922
    Az ed jewel csak akkor jo, ha ad mellette ias-t is. A jobb fegyverek mar alapbol olyan 2-300% ed, ott nem annyira szamit az a +30-40%, inkabb az ias.
  • netuddki
    #3921
    hmmm....
    mi is az a wf?????
  • magyar ember 2
    #3920
    Rakj fel par %chance cuccot, biztos fog adni. Mondjuk tul sokat ne varj tole, a rare jewel is pont ugyanolyan szar mint a mezei kek. 40/15-ot meg kb akkor ad mikor wf-et. :)
  • Mike
    #3919
    próbáld az e-bay-en :)
  • Árnyvadász
    #3914
    :)) Hát nagyon úgy néz ki...!!! Tegnap beakartam tenni egy másik játékot , hogy kipróbáljam...nyitva volt a CD tok már éppen beleraktam a CD-t, mikor jött egy gondolat: NEEEM!! És elővettem a LOD CD-t bele a tálcába és már nyomtam is az amazont:))) Szóval nem könnyű elszakadni a gyökerektől... Na én most fel is nézek a Bnetre.... Egy picit...
  • Mike
    #3912
    látom te sem fogod ezt abbahagyni, hiába is fogadkoztál :)))
  • Mike
    #3911
    kb. 40-es open nekróm volt, kb. 2 éve?
    minden részletre tehát már nem emléxem
  • Árnyvadász
    #3910
    Hi!

    G.Joe én kb. 11-kor felmegyek a Bnetre.. Kicsit alapozok mielőtt csatlakoznál hozzám. Majd írd meg légyszi te mikor tudsz jönni.. Azt nem tudom a délelőtti órákban meddig tudok fentlenni, de délután már biztos hosszabban. Kb. 17.00-ig... Mondjuk olyan 14.00-től.... Munkától is függ...

    Tegnap tovább nyomtam singleben az amazont.. Nem rossz, nem rossz! Ez a megkettőzőtt-hármazott nyílvessző nagyon arat... Pláne még befigyel mellé méreg+tűz sebzés is... Még csak lvl7 vagyok de tetszik az amazon... Azt hiszem végigtolom vele is:)
  • magyar ember 2
    #3909
    Nem vagyok elszallva, de 3 ev b.net dio utan azert nem ismeretlen a tema.
  • magyar ember 2
    #3907
    Jo, hidd azt! Nekem ez az elmult 2 ev b.net-es jatekbol nem ez jott le.
  • G. Joe
    #3906
    látom nem volt neked sem még komolyabb nekród.
    HA gondolod landoron szemléltetni is tudom neked a dolgot, ott van erre épitett nekróm, bneten sajnos nincs.
  • Mike at home
    #3905
    bociknal nem tudom, normal jatekban siman meghalhat a bloodgolem

    az iron maiden-rol meg csak annyit, hogy a palanak is van visszauto auraja, ehhez kepest amikor kovacsba act4-ben megutotte a palamat, jo 2-3000 kellett volna kapnia, amitol illett volna kifekudnie (forras battle.net) megis alaig sebzett rajta

    de eskuszom vmikor kiprobalom a bocin a blood golemet
  • magyar ember 2
    #3903
    Razortail suxx, a rajta levo piercing csak annyit csinal, mintha 2-3 pontot hozzaadna a piercing skillhez. A buzriza piercingje valodi 100%. Masreszt hiaba piercinges 1 loves, nyilvesszo eseten ez csak annyit tesz, hogy mindenkit lesebez, mig a javazon 1 lightning furyval annyiszor sebez le mindenkit, ahany ellenfelen athalad a javelin, tehat szorzodik a sebzes.
  • magyar ember 2
    #3900
    Aminek tobb mint fele poison, szal ami nem adodik ossze tobb lovesnel. A java viszont light sebzest csinal, ahany ellenfelen atmegy a loves, annyiszor lesebez mindenkit a tomegben.
  • gumininja
    #3899
    Oké már látom. Akkor targytalan... ;]
  • gumininja
    #3897
    Cens: ha petke vagy, akkor bammeg huzzal mar ircre lecci mert beszelni akarok veled. Ha nem petke vagy, akkor targytalan.
  • gumininja
    #3895
    Ott van hogy "azon a hoston".. Na mindegy ;] A lenyeg, hogy amit beirtal es szamomra hihetetlennek tunt, arrol a tobbiek idokozben meggyoztek, hogy biz' lehetseges. Dehat erre valo a forum, embereket meggyozni, vagy esetleg vitatkozni valamin. Mint mar irtam napkozben is, engem meggyoztek az ervek. Majd eccer inditok egy nekrot, es akkor saj.kez. is megnezem. Pont. ;]
  • magyar ember 2
    #3894
    Nem hiszem hogy ujat tudna mutatni. Legfeljebb 1 uj hekket, az meg nem a jatek resze.
  • magyar ember 2
    #3892
    Na azert az enyhen tulzas. Jo a CE, de csak ha van mar hulla, mire a nekro megcsinalja az elsot, mar ures a palya. Viszont hattertamogatonak nem rossz, csakhat tars nelkul nehezen boldogul.
    Nekrom nekem is van 1-2, classicos es LOD-os is, nem kell bemutatni. A sorcit meg plane. :)
  • magyar ember 2
    #3891
    A java jobban irt cowon.
  • magyar ember 2
    #3888
    Azaz gyakorlatilag nem 6. :)
  • magyar ember 2
    #3887
    A necro max. a 3., megosztva a trapos assaval, a 2. a novas sorci. 2000-es novaval ugy oszt mint a javazon.
  • magyar ember 2
    #3885
    Najo, de amara, sorcira nem 6 az IM. :)
  • [DFL]vajdi
    #3884
    Ma beszéltem cd-galaxissal és holnap jön a cd <;]]]
  • G. Joe
    #3883
    ok
  • [DFL]vajdi
    #3882
    Bocs tényleg a hamarkodásért. Nem olvastam vissza, csak a leszólós dolgokat néztem.
  • [DFL]vajdi
    #3881
    Még azt is szeretném hozzá tenni, hogy a necromancer actolni meg huzni nagyon rossz, mivel hogy normal nightmare kariknak kicsi a visszasebzése. Igazából amire jó az a boci húzás és az mf elés :)
    Bár mf hez kell egy csomo király cucc védelemre meg ilyesmi. De jó.
  • [DFL]vajdi
    #3880
    Ok bocs hogy nem olvastam vissza csak egyböl akartam írni minden okosságot :))))))))
  • [DFL]vajdi
    #3879
    Csak énis szerettem volna válaszolni :(
  • [DFL]vajdi
    #3878
    Jó nem azér mondtam nem kell szivre venni :D

    Csak viccességböl ;]]]
  • [DFL]vajdi
    #3877
    "Aztan egy rossz lepes, es felcentivel melle klikk, es ugy bedaraljak hogy orom nezni. Hullajat az eletben nem szedi fel valoszinuleg azon a hoston (mondjuk kis esely mindig van ra, ha nem sokan tamadtak, es nem kezd el panikolni a karakter) es igy az xp egy reszenek is lottek. Telleg fasza lehet igy jaccani, es mivel nem ket perc, felelmetes elmeny is tarsul a tokoleshez ;]"

    Elmondok egy titkot: ironmaidenes necronak egy alsógatya sem kell hogy megegyen reggelire egy tehéncsordát ;]
    Nem hárdkórban jáccottam, hogy ne legyen meg a hulla. Ha kilépsz és belépsz egy uj jatekba akkor ott van a hulla nem??? Amugy meg persze hogyha elbaszod ledarálnak de ez benne van. Utána visszamész és leölöd őket. :))

    "mivan ha leverik a golemet, meddig birja a nekro manaval ujra idezgetni? Mert csak eccer megy vissza a varosba TPn, es soha tobbet ott le nem jon megint ;] (max red, amig oda nem all legalabb 1-2 orkodni)"


    6milla tehén ironmaidennel próbálkozhat egy ideig mig leöl egy blood golemet. Nem kell feltétlenül a portra lámerkedni a teheneket. :P


  • G. Joe
    #3876
    Ha visszaolvastál volna, észreveszed, hogy meg lettél védve, de az ilyen rohadjatok meg szöves nem annyira ide való!
  • [DFL]vajdi
    #3875
    Aki nem hiszi járjon UTÁNA!!!