26171
  • Árnyvadász
    #3974
    Hi!

    Fentvagyok, ha valaki jön az rulez lenne! Goe! Ha van valami jó fegyvered palámnak nagyon megköszönném. Ugyanis nightmare-en agyonvágok mindenkit... Fanatizmus 20-as:) , de hell már kicsit rázósabb... Ha van fegyver feltétlenül szólj!!! Ja és meglett az Immortal Kings Kesztyű is.... Hell Bocin találtam... Kegyetlen jó egy kesztyű... Na majd gyere!
  • konoko
    #3973
    Nembaj, nekem igy tanitották anno, és igy szoktam meg, nomeg valahogy multiban is ez a szokás, legalábbis eddig akivel játszottam hasonló elveket vallott ha el kellett csalni. Főleg Multibartuc ellen. Igy tuti hogy nem jön utánad, nemtom mennyire gyors az a paladin. Másik dolog meg az, hogy ha bartuc leveri, akkor hogy birkózik meg a többi minyokkal? Ha azok is erősek és marad a elcsalós módszer, akkor igy tuti nem fut bele közben a környéken kóborló bartucba. De kétségtelen tény, röviden a tipp csak annyi, hogy csald el és menj tovább nélküle.

    ui: már az is baj ha valaki próbál valamit normálisan és picit bővebben leirni úgy, hogy esetleg a másik fél is értse mire gondol? (...)
  • Mike at home
    #3972
    nem kell ilyen bonyolultan, eleg elcsalni, elbojong o egyedul is, semmi tp nem kell
  • Mike at home
    #3971
    csald el sarok, aztan old baal
  • Mike at home
    #3970
    szerintem meg a mgdmgred jo, bar ez szubj
  • Mike at home
    #3969
    szvsz aki 80as pala nemtud megol minion legye ongyi :)
    hagyd ott
  • Mike at home
    #3968
    i, es berak a legkozz.re
  • Mike at home
    #3967
    pl. en bizt magy vagy
  • kezdoZomb
    #3966
    Koszonom elore is, ezt megprobalom
  • konoko
    #3965
    szint=szintet
  • konoko
    #3964
    Irtds ki az egész pályát előtte és az aktuális szint is. Ha jön bartuc, csald el a hely valamelyik szarnya fele(jobb vagy bal, lenn vagy fenn), ami mar üres. Ott TP vissza a városba, es az immár üres és biztonságos world2 wpn keresztül sétálj vissza baal elé, és folytasd a lordokkal az irtást. Addigra őket is kidobja már baal. Bartuc felé ne menj, az onnan ki nem jön ha nem csalod újra elő. Az utolsó minyonnál is eljátszhatod ezt, ha esetleg túl erős lenne az is. De őt bartuccal ellentétes irányba vidd.
  • kezdoZomb
    #3963
    Van egy eleg jo Battle Axe-m, meg a Heaven's Fist 20-on all, de nem igazan tudok kozel menni, mert akkorat ramver, hogy a life qrvara fogy, ha meg iszogatok, gyogyulok, kezdhetem elolrol
  • magyar ember 2
    #3962
    Akkorat kell rabaszni hogy ne legyen ideje gyogyulni. Ehhez kellenek a legtaposabb cuccok, amit meg ugye rendes jatekkal sinte eselytelen megtalalni.
  • magyar ember 2
    #3961
    A windows local settingst figyeli, ha magyarnak allitod be, akkor a LOD hun-1-re rak.
  • magyar ember 2
    #3960
    Magic dmg reduce suxx, tul keves (hellen legalabbis. normalol, meg nighton amugy se veszelyesek a lovesek) inkabb magas res + absorb, az er is valamit.
  • kezdoZomb
    #3959
    Segitsetek!
    Paladinnal (80. szint)jatszom,nightmare-n az Act V-ben Baal minionjai kozott van Bartuc The Bloody.
    Allandoan ujragyogyul, mar egy hete probalom leirtani, de sohasem sikerul. Tudtok valami megoldast?
  • konoko
    #3957
    Köszönj be úgy hogy "sziasztok", és ha magyarul köszön vissza, 90% hogy ő is magyar =)
  • Mike at home
    #3955
    akkor lehet, hogy a jatek holnapra marad, mert lassan el kell indulnom a dokihoz
  • Mike at home
    #3954
    valamikor errol olvastam, de most en sem talalom a battle.net-en
    lehet, hogy a diabloii-n volt?
  • G. Joe
    #3953
    szerintem most is fent van.
  • Laalee
    #3952
    ugye en is igy gondoltam :D csak nem talalok ra semmi hivatalos szamitast vagy ilyesmit
  • Mike at home
    #3951
    a reduced 1-10
    meg magic reduced nem olyan szar mint hiszitek
    szoval ha bekapsz 1000-et akkor nem 1 vonodik le
  • Mike at home
    #3950
    otthon vagyok betegacsiban
    influenza vagy mi...
    szoval mikor leszel Arnyvadasz?
  • Laalee
    #3949
    ereztem en hogy igy lesz :D csak gondoltam hatha :D
  • magyar ember 2
    #3948
    A legtobb cucc szar, 99% szart se er.
  • magyar ember 2
    #3947
    Pedig de. :) Ami jo az a harlekin, shaft, storm, string, ezek % reducet adnak, kirakhatsz belole maxosat (75%).
  • Árnyvadász
    #3946
    g.joe most megyek fel!
  • Laalee
    #3945
    csak furcsallom hogy van pofajuk reduced by 1 et adni :D raadasul eleg magas ilvl es cuccokban is.
  • Árnyvadász
    #3944
    Okés! hmmm....... Amúgy nem olyan rossz most alacsony szinten! Nyilván később megvállnék tőle, de nekem már az is nagy öröm, hogy megvan 2 része:))

    G.Joe szerintem 1 óra múlva már fel tudok menni.. Úgyhogy hamarosan DIABLO!!! :)
  • G. Joe
    #3943
    pedig szerintem ugy kell értelmezni, vagy egy pont érték vagy pedig % szerepel ott. szerintem nem lehet félre értelmezni.
  • Laalee
    #3942
    ... Damage Taken Reduced by ... ezeket tudja vlaki hogy kell ertelmezni? :D mert nem hiszem hogy 1-10 ponttal kevesebb utest kapok be, amikor ramvag 500-1000et egy monsta..
  • Laalee
    #3941
    haat ez eleg szarul hangzik :D
  • G. Joe
    #3940
    az Artic szet az egyik leggyengébb és legértéktelenebb szet. Nem lesz rá szükséged hogy olyan gagyi fosban mászkálj igérem :)
  • Árnyvadász
    #3939
    Nahh megnéztem a honlapon, az Arctic Furs lenne a páncél.. Az íj a negyedik darabja, de az nem lényeg.. A páncél a fontos nagyon!!! Ha az meglenne +50 life még!! és egy fasza defensem is lenne... Tuti ez a set, bár amazonnak ajánlva de akkor is tuti, ja és ha megvan 3 db, akkor még +15% cold resist, ami nekem már így is 75:))) Nightba jól jönne...
  • Árnyvadász
    #3938
    Csövi Joe!

    Ma is megyek fel... de jó hogy mondod, mert amúgy is kéne egy kis help... Arról van szó, hogy Izual-t kéne megölni normalban, nightban és hellben.. Az adna 6 skill pontot... Meg normalban sok waypointot nem vettem fel és ehhez is kéne a segítséged. Persze ha Ral is jön az is jó.... Sőt:) Ha megyek előtte beszólok ide... De 10 után azt hiszem felugrom egy szintet lépni...

    Kiváncsi leszek a cuccokra!!!! Ja igen és ez HIPERFONTOS!: Artic Gear van rajtam és ebből hiányzik két darab még... Megvan a kesztyű meg az öv.... Hátha találkozol vele, légyszi tedd már el nekem... Nagyon rulez egy set cucc... Imádom már most, hogy csak 2 darabja van meg....

    :)
  • Laalee
    #3937
    az inkabb rajtam segit mike uzenetet ertelmezni foleg az uccso mondat :D
  • G. Joe
    #3936
    majd szolj ha mész fel, van hénány hasznalható cucc amit neked raktam el.
  • gumininja
    #3935
    A vodka segit, probald ki. ;]
  • magyar ember 2
    #3934
    Kiru!
    K!

    :)
  • Stotoo
    #3933
    mf = magic find