26171
  • Árnyvadász
    #4033
    Csak annyit kell tenned, hogy amikor a városban vagy (Rouge Enc., Lut Ghol.,Kurast, Pandemonium, Harrogath) akkor megnyomod az entert és beírod (mintha üzennél) : player 8

    Ennek hatására az ellenfelek életereje a 8-szorosára nő, viszont a tapasztalati pont amit értük kapsz, szintén nyolcszoros lesz. Sokkal könnyebb lépni így szintet, ha már mondjuk végigvitted a játékot és szeretnél még játszani a jól megszokott karaktereddel. Nekem a LVL77-es varázslónőm már alig kap XP-t, mert már nagyon sok szörnyet megkéne ölnöm ahhoz, hogy szintet lépjen. Ezzel a kóddal, pedig úgy lép, mintha mi sem történt volna, persze a játék jóval nehezebb is lesz, de pont ez benne a jó és így ez nem minősül csalásnak sem. Ráadásúl sokkal jobb cuccokat is dobnak ki a főellenfelek, mert úgy veszi a program, mintha 8 játékos lenne bent, akár a multiban...

    De ez a kód akkor is jó, ha elkezdesz egy teljesen új karit, vagy még "csak" LVL40-es egy karaktered és szeretnéd egy kicsit jobban fejleszteni.

    Ha beírtad a kódot, utána már egészen addig működik ameddig teljesen ki nem lépsz a játékból. Ha kilpész és újra elindítod, megint a normális módón játszhatsz, így tudod kombinálni, mikor akarsz erősebb ellenfelek ellen harcolni, mikor nem.

    Ez remek megoldás példáúl abban az esetben, ha mondjuk elérsz Mephihez és esetleg túl nehéznek találnád a dolgot, csak kilépsz és máris könnyebb lesz megölni. Ráadásúl (ezért is írtam Mephit-mivel ő az egyik legjobb dobó) így azt el tudod érni, hogy Mephit pillanatok alatt legyakod, legalább 20-szor, miközben biztos kidob valami jót (hiszen sokkal magasabb szintű leszel, mint rendes esetben) és nem kell görcsölni, hogy milyen nehéz. Mivel amikor rendes módban odaér az ember egy főbosshoz, az mindig kihívás... Nyilván ha be van írva a kód, úgy is ugyanúgy kihívás lesz, de nélküle nem és szuperjó cuccokat összetudsz szedni tőle. Bár az is igaz, hogy nem fog "annyira" jó cuccokat kidobni, mintha a player 8 be lenne írva.

    De ugye ez teljesen ok, hiszen ez így felel meg a valóságnak. Ami könnyű az nem akkora jutalom, minha valami nehezebb, értelemszerűen nagyobb a jutalom is.

    Tehát bátran ajánlom mindenkinek, mivel nem csalás és sokkal jobbá teszi, ezt az amúgy is jó játékot.

    SINGLE KARAKTEREKRE ÉRTENDŐ EZ!!! Ez nagyon fontos! Multiban ott vannak a társak, ott ez felesleges lenne. Tehát csak single-ben indítitott karaktereknél lehet ezt eljátszani!

    De őszintén megmondva, nekem sokkal jobban bejön a single Diablo, pedig sokszor voltam már fent a Bneten, de ott már csak HUNCOW, Kölünböző Rushok és Runok mennek... A multiban a tárgycsere a nagyon jó, de komolyan mondom én azzal is úgy vagyok, hogy szeretem megtalálni minden egyes karateremmel ami neki jó, mert az az igazi élmény és siker ha ő találja meg azt ami neki kell. Mert ugye singleben is létezik tárgycserélés (Shadowmaster program, vagy dll-csak ahhoz kell internet, vagy hálózat), de sosem használtam és ezután sem fogom, pedig a Sorcim adhatna át a Barbáromnak cuccokat, de azt szeretném a Barbival megtalálni. Ez valahogy így fair és így tiszta...

    Barbim csak egyszerűen az Arreat-Soul névre hallgat, és azért adtam neki ezt a nevet, mert sokáig szeretnék vele menni...:) Sorcimat most pihentetem jó darabig, mivel már kijátszottam magam vele.

    Battleneten meg van egy LVL74-es palám, de nem jött be a pala. A legjobb karakterek a Dióban: Sorci, Barbár, Amazon.... A többi amolyan csapattag, de isten igazából csak másod, harmadszereplő....

    Ezért Battleneten meg elíndítok egy amát, hogy ne legyen unalmas, megint barbárral és akkor megint fél év és elmondhatom kijátszottam magamat a Dióval :D

    U.I.: Ja persze a Nekró sem rossz:))) Plussz fél év:DD
  • Laalee
    #4031
    az mar csak mod al mukodik ez meg blizzard beepitett, tehat ha ugy veszuk az csalas ez nem :D
  • Árnyvadász
    #4030
    Hi!

    players 8 beírás nagyon jó! Sorcim lépett is egy szintet LvL77-es most és egészen pofás tárgyakat dob ki night Mephi... Hellben nem mertem lemenni így hozzá, meg kicsit hosszú is lenne így legyakni...

    Direkt emiatt (players 8) elíndítottam egy barbárt single-ben és nagyon kircsi! Most még csak Stony Field-en kolbászolok, de már megvan a LvL11:)) Amúgy meg az egész akt1-ben a LvL16-ig lehet normálisan eljutni... Ha ez így megy, akkor LvL24-en simán átcsusszanok az act2-be... Sokkal jobb a harc is, jobbak a tárgyak és az egész jobb így... Barbárnak fejszeképességére megyek rá és az életerejére... Már most 200-as neki... Cool lesz, mivel már Kurastban Whirlwindezni fogok normálon:)

    Mephi a players 8-al Sorcimnak kapásból dobta az Immortal Kings sapkát és zokszó nélkül olyan MF-es cuccokat, hogy csak néztem... Meg 200%-al több arany szörnyektől plusszba... Na azóta nincs gond az arannyal..

    Voltam a Counciloknál is de azok egyet dobnak: ARANYAT :)) Viszont így, hogy van rá 200%-om, ott lazán megvan a 30000 arany egy gyakásnál... Dobnak fejenként 5000-6000-et.. Szal Council nem nagy szám, de pénz az jön rendesen, ahogy kell...

    Bár láttam a neten 32-szeres nehezítést is ,de annak egyenlőre nem látom értelmét... De biztos über az is:D
  • netuddki
    #4028
    hmmmm...
    minden szart leltem itt de azt a magic itemes akármit nem.
    ehhh mind1
    eddig sem használtam ezután sem


  • Árnyvadász
    #4025
    Minap halottam, hogy a travincialban lévő Council-ok jókat dobnak!!! Próbáljátok ki!!.. én még nem tudtam, talán ma este...

    hali!
  • Laalee
    #4022
    igazi nagy ertelme van annak :D leutod a legucco bugris fallent es az is legalabb raret dob :D minden 5. nyil amit dobnak wf :D
  • Unknow
    #4020
    sok junik mod az asszem csalásnak minősül:) legalábbis sztem... :) de ha kell akkor sztem a diablo.hu -n van
  • netuddki
    #4019


    ez szép !
    de a sok junik modot honnan is lehet leszedni??????
  • PszihoApu
    #4018
    kösz
  • netuddki
    #4017
    bazzzz


    áll a landor???

    :o(((((((
  • Icewind
    #4016
    Pszihapu most keyt nemtok mondani,de oldalt igen:

    http://diabloworld.fw.hu

    gyertek: trefort chatre ott diablo2_exp109 szoba...főleg este kis gémre...byeZ
  • Laalee
    #4015
    de normalon es night on egy baal run tobb xpt ad kevesebb ido alatt
  • Laalee
    #4014
    normalon gyaktad le akor hellen letudsz menni es igy feljebb
  • PszihoApu
    #4012
    Sziasztok Megvan a Diablo2 kiegésuítő cd je a Lord of Destruction de a key t nem tom hozzá ha tudná valaki írja már le vagy küldje el emilbe a [email protected] rta ja és magyarosítást hol lehet letőlteni a Diablo 2 höz? előre is köszi
  • Laalee
    #4010
    a zenet ctrl+m el lehet kikapcsolni a menuben is es a jatekban is, ezt a loadert meg megnezem magamnak
  • Hegylakolaci
    #4009
    Ha van 650 mega helyed a vinyon akkor szedd le imge/be a cd-t majd rakd be a Daemon-ba és sosem kéri többet a cd-t.Én igz játszok kb 2 éve a B-neten is
  • gumininja
    #4007
    Hm, igazad lehet, eredetinel lehet hogy kerne, arra nem mernek megeskudni hogy nem. A tobbinel tutira muxik.
  • rage
    #4006
    Eredeti exe kérni fogja a CD-t
    Ha másért nem, ellenőrzés céljából
    Ezért kell a loader.
  • gumininja
    #4005
    Nem kell cd bnethez sem. A lényeg, hogy az expansion cdrol másold fel a ....music és a ...movies .mpq-kat.(a music azért kell, mert a bejelentkezésnél a menü alatt zenél, amit cdről töltene, vinyóra csak az alapd2 zenéje van felmásolva instalkor) Soha többet nem kell igy cd játszani, az aktok közötti animoknál meg cancelt nyomsz. (hacsak nem full a telepités). Bnet, landor, vagy akár tcpip megy gond nélkül, mindenféle peccs, krekk, nocdmarhaság nélkül..

    Én legalábbis igy szoktam, és eddig nem volt gond egyik helyen sem.
  • Laalee
    #4002
    tenyleg van valami ertelmes nocd crack amivel megy bnet? mert halal idegesito hogy comoszor megakad a jatek mert kedvenc jatekunk ugy dont hogy o most bizony a cdrol akar tok feleslegesen betolteni valamit...

    ez azota meg izgibb kerdes hogy mar csak hc karijaim vannak, es emiatt majdnem behalt az egyik... hála maphacknak kilepett epp idoben.
  • gumininja
    #4001
    ketsegtelen, eheh ;]
  • gumininja
    #3998
    sima 107es krekk kell a 109dhez is, nem feltetlen kell leszedni ujat, ugyanaz lesz az is.
  • ollie
    #3996
    Ja, értem.
  • ollie
    #3994
    Aha, és van hozzá eredeti CD pár ezerért a Media Marktban.
  • ollie
    #3991
    Ja, a Ghost-os fps-re gondolsz?
    Szerintem az csak konzolra lesz.
  • zseniarc
    #3990
    A blizzardot majd a Starcraft 2vel tamogatjuk, ha jo lesz, csak mongyuk lehetett volna tavbbfejleszteni a strategiat es nem fpsre alakitani, de biztos jo lesz...
  • zseniarc
    #3989
    Jovan, jolvan, majd beugrok vmi boltba:) thx
  • zseniarc
    #3988
    Tehat be kene szerezni egy ujabb diablot...
    mongyuk en a procira gondoltam, de lehet igazad van thx
  • ollie
    #3987
    Vedd meg az eredetit.
    Ha jól emléxem 3000 Ft a kiegészítővel együtt. A hülyének is megéri.
    Na meg egy kicsit támogatod a Blizzardot is, hogy megírja a Diablo 3-at
    ;))))))))
    Na és ha van annyi pénzed egy számítógépre, ami nem az alsó árkategóriába tartozik, akkor van arra is, hogy megvedd az eredeti játékokat is.
  • Laalee
    #3986
    meg kene venni az eredetit :D legrosszabb esetben is 5000huf a kiegeszitovel egyutt
  • Laalee
    #3985
    valszeg a crack nem lesz jo.
  • zseniarc
    #3984
    Lenne egy fontos kérdésem:
    +van a Diablo II, de mikor felteszem nem akar elindulni ( dubla click az ikonra fekete képernyő majd visszadob a windowsba)
    a config:
    AMD Athlon XP 2200+
    512 ddr
    cd/rw
    gf4 mx440 128 mb

    míg 1 éve ugyan ezen a cd-n levő játék egy:
    amd k6 350MHz
    128 mb sdr
    ATI rage
    cd/rw
    configon halál simán futott, tehát a kérdés adódik, MIT kéne tennem hogy el tudjam indítani???

    (azért mondom, hgy u.a. cd mert nem teljesen az eredeti...)
  • Árnyvadász
    #3983
    Okszi és thxx...
  • Laalee
    #3982
    mf hez csak az esely van kotve 0% os mf el is dobhat barmit, csak nemmindegy hogy 10000 probabol 1 et vagy mondjuk 1500 at dob :D
  • Árnyvadász
    #3980
    Hi! Gjoe: Ha van nagyon jó resistes cuccod, illetve kegyetlen jó egykezes fegyvered a palámnak nagyon megköszönném!! Most lvl72-as a palám, csak kicsi a sebzése: 1400-1800 fanatizmussal (27 pont) és a vengeance pedig 1600-2100-as sebzésű az meg 26 pont.... De ez kevés még...

    A másik: Hétvégén csináltam Hell Mephirunt elég sokszor, de az istennek nem dob ki igazán jó cuccokat, pedig már 25 set tárgyat dobott ki és 10 unique-ot... Az a baj, hogy "csak" 270-es az MF -em? Értem ezalatt, hogy ilyen MF-el soha nem fog kidobni elite unique cuccokat mondjuk? Ez fonots lenne, mert akkor nem gyakom tovább feleslegesen Mephi-t. Ha MF-hez van kötve, hogy mit dob...

    AMúgy klassz cuccokat dob ki, csak a legjobbnak is 51-es a szintkövetelménye és én 76-os vagyok, tehát nekem csak félig meddig jók... Meg az a gyanum, hogy tök mind1 Hell vagy Night a gyakás helyszín, általában hasonló dolgokat dob ki...

    Ma valószínű felmegyek, CD itt van nálam, ha lenne fegyvered vagy Ralnak ami már nem kell neki, akkor írd meg légyszi mikor tudnál felmenni... Előre is thx..

    Más: Kipróbáltam a Vietcongot...: Istencsászár!! Eszméletlenül bejön, de a másik: TOCA-t is kipróbáltam... Na az a KURVA JÓ!!! Amióta megvan csak azt nyomom... Legjobb autós gém amivel valaha is játszottam.. Grafika pedig abszolult ász... Döbbenetesen durva az egész és a karrier mód valami frenetikusan állat...... Szóval nagyon bejött mind2 gém... Bocs az offért, de nem tudtam kihagyni...........
  • Davidus
    #3979
    NM Mefit gyaluld ő nagyobb eséllyel dobhat burit.
  • netuddki
    #3978
    fijjug!
    ki az aki eldobhatja a burizát???
    mefit sorozatosan herélem .......(hellen)de ő nem hajítja !!
    lehet ,hogy nem amával kéne nyírni???
  • magyar ember 2
    #3977
    Jo a sima dmg reduce%, foleg duelben, vagy cowon. Magic reducebol meg nincsen %-os, igy meg komolyabb szinteken semmit nem er. Inkabb magas res + absorb.
  • konoko
    #3976
    Attól nem kell tartani. =)
  • Mike at home
    #3975
    dehogy baj
    most nehogy megsertodjel